Warta Gorzów uległa przed własną publicznością Odrze Wodzisław Śląski. Goście objęli prowadzenie przed przerwą, a piętnaście minut przed końcem drugiej połowy podwyższyli prowadzenie. Dublet w tym spotkaniu zdobył Chiliński.

Początek spotkania mocno statyczny w wykonaniu zarówno jedno jak i drugich, żadna z drużyn nie potrafiła przygotować na tyle groźnej akcji, aby objąć prowadzenie w tym spotkaniu. Groźnym strzałem w 29. minucie popisał się zawodnik gospodarzy, piłka po jego strzale zostawiła jedynie ślad na poprzeczce. 

Wynik spotkania otworzyli przyjezdni, w 42. minucie zagranie w pole karne a tam najwyżej do piłki wyskoczył Kamil Chiliński i umieścił piłkę w siatce wyprowadzając tym samym gości na prowadzenie.

Na drugą połowę lepiej wyszła Odra, tuż po wznowieniu swoją okazję miał Krzysztof Krzyżok, ale jego strzał głową pewnie wyłapał bramkarz. Kilka minut później kolejna dogodna sytuacja, ale i tym razem zabrakło precyzji i dokładności. Piętnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry goście objęli dwubramkowe prowadzenie. Chiliński popisał się fenomenalnym rajdem w pole karne, i pewnym strzałem zmienił wynik rywalizacji, tym samym zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

Warta Gorzów - Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:1)

42' 0:1 Chiliński

75' 0:2 Chiliński

Warta Gorzów: Lech - Wawrzyniak, Grudziński, Siwiński, Nehrebecki, Szałas, Nowak, Krauz, Marchel, Nowakowski, Śledzicki

Odra Wodzisław Śląski: Antkowiak - Wenglorz, Zdunek, Musiolik, Borek, Mielczarek, Wodecki, Lalko, Chiliński, Krzyżok, Dzierbicki

Foto: Odra Wodzisław

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.