III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 29 9 2 1 30 10 20
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 27 9 0 3 26 11 15
3 Polonia Warszawa 11 23 7 2 2 24 11 13
4 KS Kutno 12 23 7 2 3 20 14 6
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 21 6 3 2 23 7 16
6 Pelikan Łowicz 11 21 6 3 2 19 12 7
7 Znicz Biała Piska 12 21 6 3 3 25 19 6
8 Legionovia Legionowo 12 21 6 3 3 14 11 3
9 Unia Skierniewice 12 19 6 1 5 22 16 6
10 Legia II Warszawa 12 18 5 3 4 21 18 3
11 RKS Radomsko 12 18 5 3 4 17 18 -1
12 Błonianka Błonie 12 17 5 2 5 26 19 7
13 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 15 5 0 7 18 29 -11
14 Jagiellonia II Białystok 9 14 4 2 3 14 11 3
15 GKS Wikielec 11 14 4 2 5 19 25 -6
16 Broń Radom 12 13 3 4 5 12 20 -8
17 Ursus Warszawa 12 11 3 2 7 14 18 -4
18 Concordia Elbląg 12 10 3 1 8 12 20 -8
19 Olimpia Zambrów 12 9 3 0 9 19 22 -3
20 Kaczkan Huragan Morąg 12 9 2 3 7 14 24 -10
21 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 7 1 4 6 10 26 -16
22 KS Wasilków 12 1 0 1 11 5 43 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 6 16 5 1 0 15 7 8
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 15 5 0 1 17 7 10
3 Unia Skierniewice 7 15 5 0 2 19 10 9
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 12 4 0 2 13 5 8
5 Polonia Warszawa 5 12 4 0 1 11 3 8
6 Pelikan Łowicz 6 11 3 2 1 8 5 3
7 GKS Wikielec 5 11 3 2 0 13 5 8
8 RKS Radomsko 7 10 3 1 3 10 13 -3
9 Błonianka Błonie 6 10 3 1 2 18 10 8
10 Olimpia Zambrów 7 9 3 0 4 14 11 3
11 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 8 2 2 1 7 4 3
12 Znicz Biała Piska 6 8 2 2 2 11 7 4
13 Jagiellonia II Białystok 5 7 2 1 2 9 5 4
14 Legia II Warszawa 6 6 1 3 2 10 9 1
15 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 6 2 0 5 7 15 -8
16 Ursus Warszawa 5 6 2 0 3 5 6 -1
17 Legionovia Legionowo 5 5 1 2 2 5 7 -2
18 Broń Radom 5 5 1 2 2 5 6 -1
19 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 5 1 2 4 9 17 -8
20 Concordia Elbląg 5 3 1 0 4 2 7 -5
21 Kaczkan Huragan Morąg 6 2 0 2 4 5 12 -7
22 KS Wasilków 5 0 0 0 5 2 18 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 7 16 5 1 1 9 4 5
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 15 5 0 1 13 6 7
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 14 4 2 0 13 3 10
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 13 4 1 1 16 3 13
5 Znicz Biała Piska 6 13 4 1 1 14 12 2
6 Legia II Warszawa 6 12 4 0 2 11 9 2
7 Polonia Warszawa 6 11 3 2 1 13 8 5
8 Pelikan Łowicz 5 10 3 1 1 11 7 4
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 9 3 0 2 11 14 -3
10 RKS Radomsko 5 8 2 2 1 7 5 2
11 Broń Radom 7 8 2 2 3 7 14 -7
12 KS Kutno 6 7 2 1 3 5 7 -2
13 Błonianka Błonie 6 7 2 1 3 8 9 -1
14 Jagiellonia II Białystok 4 7 2 1 1 5 6 -1
15 Concordia Elbląg 7 7 2 1 4 10 13 -3
16 Kaczkan Huragan Morąg 6 7 2 1 3 9 12 -3
17 Ursus Warszawa 7 5 1 2 4 9 12 -3
18 Unia Skierniewice 5 4 1 1 3 3 6 -3
19 GKS Wikielec 6 3 1 0 5 6 20 -14
20 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 2 0 2 2 1 9 -8
21 KS Wasilków 7 1 0 1 6 3 25 -22
22 Olimpia Zambrów 5 0 0 0 5 5 11 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Unia Skierniewice

Gospodarze Wynik Goście Data
Unia Skierniewice 0 - 0 Legia II Warszawa 28 listopada 2020
Unia Skierniewice 5 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 października 2020
Unia Skierniewice 0 - 0 Legia II Warszawa 28 marca 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Unia Skierniewice 8 marca 2020
Legia II Warszawa 1 - 2 Unia Skierniewice 25 sierpnia 2019
Unia Skierniewice 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 sierpnia 2019
Unia Skierniewice 2 - 2 Legia II Warszawa 15 czerwca 2019
Unia Skierniewice 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 marca 2019
Legia II Warszawa 0 - 1 Unia Skierniewice 4 listopada 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Unia Skierniewice 19 sierpnia 2018

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 10
2 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 9
4 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 8
5 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 8
6 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 8
7 Krystian Białas Pelikan Łowicz 7
8 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
9 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 6
10 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
11 Jakub Bojas Concordia Elbląg 5
12 Michał Steć Olimpia Zambrów 5
13 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 5
14 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
15 Michał Bartkowski GKS Wikielec 5
16 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
17 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 5
18 Damian Szczepański KS Kutno 4
19 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 4
20 Robert Kowalczyk Unia Skierniewice 4
21 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 4
22 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 4
23 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 4
24 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
25 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 4
26 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
27 Łukasz Dynel KS Kutno 4
28 Maciej Radaszkiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
29 Damian Warchoł Legia II Warszawa 4
30 Shun Shibata Olimpia Zambrów 3
31 Rafał Babul RKS Radomsko 3
32 Łukasz Szczepaniak RKS Radomsko 3
33 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
34 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
35 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 3
36 Maksim Kventsar RKS Radomsko 3
37 Daniel Kraska RKS Radomsko 3
38 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 3
39 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 3
40 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 3
41 Łukasz Grzybowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
42 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 3
43 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
44 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 3
45 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 3
46 Adrian Marcioch KS Kutno 3
47 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
48 Kamil Jackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 2
49 Dominik Leśniewski Broń Radom 2
50 Michał Jankowski GKS Wikielec 2
51 Kamil Rokosz KS Kutno 2
52 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 2
53 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
54 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 2
55 Krystian Kolasa RKS Radomsko 2
56 Adam Pazio Polonia Warszawa 2
57 Rafał Kujawa Polonia Warszawa 2
58 Bartłomiej Cieślik Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
59 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 2
60 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
61 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
62 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 2
63 Anton Kolosov Concordia Elbląg 2
64 Kamil Wielgus KS Kutno 2
65 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
66 Hubert Władyka Błonianka Błonie 2
67 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
68 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 2
69 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 2
70 Jakub Żyznowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
71 Ariel Mosór Legia II Warszawa 2
72 Daniel Smuga Polonia Warszawa 2
73 Kewin Przygoda Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
74 Filip Dziełak Ursus Warszawa 2
75 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
76 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 2
77 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 2
78 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
79 Michał Kielak Broń Radom 2
80 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 2
81 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
82 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 2
83 Maciej Mas Jagiellonia II Białystok 2
84 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
85 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 2
86 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
87 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 2
88 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 2
89 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 2
90 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 2
91 Filip Arak Błonianka Błonie 2
92 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
93 Sebastian Pociecha Broń Radom 1
94 Sebastian Szczypulski GKS Wikielec 1
95 Mateusz Leszczuk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
96 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 1
97 Jakub Kozłowski KS Wasilków 1
98 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
99 Kacper Rybacki Znicz Biała Piska 1
100 Bartosz Dąbrowski Legionovia Legionowo 1
101 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 1
102 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
103 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 1
104 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
105 Piotr Stefański Broń Radom 1
106 Kacper Skibicki Legia II Warszawa 1
107 Przemysław Panek KS Wasilków 1
108 Oskar Pióro Sokół Aleksandrów Łódzki 1
109 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
110 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
111 Maciej Zieniewicz KS Wasilków 1
112 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
113 Jakub Wardzyński Pelikan Łowicz 1
114 Elian de la Nuez hernandez Broń Radom 1
115 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
116 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
117 Fernán Ferreiroa Jagiellonia II Białystok 1
118 Szymon Pankiewicz Jagiellonia II Białystok 1
119 Szymon Sobczak Jagiellonia II Białystok 1
120 Mateusz Wyjadłowski Jagiellonia II Białystok 1
121 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
122 Jan Goliński Jagiellonia II Białystok 1
123 Mateusz Ruszczyk Znicz Biała Piska 1
124 Bartłomiej Smuczyński Broń Radom 1
125 Wiktor Patrzykąt Kaczkan Huragan Morąg 1
126 Lago liade orlande Kpassa Kaczkan Huragan Morąg 1
127 Daniel Łukaszczyk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
128 Jowin Radziński Polonia Warszawa 1
129 Konrad Niedzielski RKS Radomsko 1
130 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
131 Matheus Dias Broń Radom 1
132 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 1
133 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
134 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
135 Bartłomiej Ziemak Kaczkan Huragan Morąg 1
136 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
137 Mateusz Kasprzyk Kaczkan Huragan Morąg 1
138 Sebastian Kobiera Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
139 Patryk Szeliga Legionovia Legionowo 1
140 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
141 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
142 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
143 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 1
144 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
145 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
146 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
147 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
148 Igor Świątkiewicz KS Kutno 1
149 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 1
150 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
151 Ernest Warczyk RKS Radomsko 1
152 Mateusz Baranowski Ursus Warszawa 1
153 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
154 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 1
155 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 1
156 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
157 Damian Machajek Broń Radom 1
158 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
159 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
160 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
161 Jakub Kabala Ursus Warszawa 1
162 Marcin Kacela KS Kutno 1
163 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
164 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
165 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 1
166 Filip Wójcik GKS Wikielec 1
167 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 1
168 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
169 Kacper Wasilewski Błonianka Błonie 1
170 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
171 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
172 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
173 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
174 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
175 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
176 Rafał Lisiecki Kaczkan Huragan Morąg 1
177 Przemysław Śliwiński Broń Radom 1
178 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
179 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
180 Szymon Jagieła Broń Radom 1
181 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
182 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
183 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1
184 Grzegorz Makal KS Wasilków 1
185 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 1