IV liga łódzka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 14 36 11 3 0 46 16 30
2 Boruta Zgierz 14 36 11 3 0 36 12 24
3 Orkan Buczek 14 32 10 2 2 50 19 31
4 Warta Sieradz 14 32 10 2 2 44 18 26
5 Stal Głowno 14 29 9 2 3 24 15 9
6 LKS Kwiatkowice 14 24 7 3 4 43 19 24
7 Zjednoczeni Stryków 14 23 6 5 3 23 16 7
8 Polonia Piotrków Trybunalski 14 22 7 1 6 23 23 0
9 Omega Kleszczów 14 21 6 3 5 32 20 12
10 Orzeł Nieborów 14 19 5 4 5 29 26 3
11 Pogoń Zduńska Wola 14 19 5 4 5 24 23 1
12 Skalnik Sulejów 14 17 5 2 7 24 23 1
13 Włókniarz Zelów 14 17 4 5 5 21 22 -1
14 Jutrzenka Warta 14 16 4 4 6 20 26 -6
15 Warta Działoszyn 14 14 3 5 6 22 28 -6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 10 2 4 8 24 38 -14
17 Jutrzenka Drzewce 14 10 3 1 10 16 46 -30
18 Ner Poddębice 14 7 2 1 11 16 55 -39
19 Czarni Rząśnia 14 4 1 1 12 11 47 -36
20 Ceramika Opoczno 14 3 0 3 11 5 41 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Boruta Zgierz 7 19 6 1 0 17 6 11
2 ŁKS II Łódź 6 16 5 1 0 18 3 15
3 Orkan Buczek 6 15 5 0 1 21 8 13
4 Stal Głowno 8 14 4 2 2 13 9 4
5 LKS Kwiatkowice 8 14 4 2 2 23 10 13
6 Zjednoczeni Stryków 7 13 4 1 2 12 8 4
7 Polonia Piotrków Trybunalski 7 12 4 0 3 10 9 1
8 Warta Sieradz 6 11 3 2 1 17 15 2
9 Omega Kleszczów 7 11 3 2 2 16 11 5
10 Orzeł Nieborów 7 11 3 2 2 18 13 5
11 Pogoń Zduńska Wola 7 11 3 2 2 16 12 4
12 Skalnik Sulejów 7 11 3 2 2 11 3 8
13 Jutrzenka Warta 8 11 3 2 3 14 14 0
14 Warta Działoszyn 8 10 2 4 2 13 13 0
15 Włókniarz Zelów 6 8 2 2 2 9 7 2
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 5 1 2 4 17 27 -10
17 Jutrzenka Drzewce 7 3 1 0 6 7 27 -20
18 Ner Poddębice 7 3 1 0 6 6 28 -22
19 Czarni Rząśnia 7 1 0 1 6 6 19 -13
20 Ceramika Opoczno 7 1 0 1 6 0 27 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 8 21 7 0 1 27 3 24
2 ŁKS II Łódź 8 20 6 2 0 28 13 15
3 Boruta Zgierz 7 17 5 2 0 19 6 13
4 Orkan Buczek 8 17 5 2 1 29 11 18
5 Stal Głowno 6 15 5 0 1 11 6 5
6 LKS Kwiatkowice 6 10 3 1 2 20 9 11
7 Zjednoczeni Stryków 7 10 2 4 1 11 8 3
8 Polonia Piotrków Trybunalski 7 10 3 1 3 13 14 -1
9 Omega Kleszczów 7 10 3 1 3 16 9 7
10 Włókniarz Zelów 8 9 2 3 3 12 15 -3
11 Orzeł Nieborów 7 8 2 2 3 11 13 -2
12 Pogoń Zduńska Wola 7 8 2 2 3 8 11 -3
13 Jutrzenka Drzewce 7 7 2 1 4 9 19 -10
14 Skalnik Sulejów 7 6 2 0 5 13 20 -7
15 Jutrzenka Warta 6 5 1 2 3 6 12 -6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 5 1 2 4 7 11 -4
17 Warta Działoszyn 6 4 1 1 4 9 15 -6
18 Ner Poddębice 7 4 1 1 5 10 27 -17
19 Czarni Rząśnia 7 3 1 0 6 5 28 -23
20 Ceramika Opoczno 7 2 0 2 5 5 14 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Głowno

Gospodarze Wynik Goście Data
Warta Działoszyn 2 - 0 Stal Głowno 14 sierpnia 2020
Orzeł Nieborów 2 - 3 Stal Głowno 31 lipca 2020
Stal Głowno 4 - 1 Orzeł Nieborów 18 czerwca 2016
Orzeł Nieborów 2 - 1 Stal Głowno 14 listopada 2015

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 17
2 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 13
3 Eryk Lebioda Stal Głowno 11
4 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 10
5 Adam Patora Warta Sieradz 10
6 Michał Lewandowski Orkan Buczek 9
7 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 8
8 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 8
9 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 8
10 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 8
11 Norbert Dregier Orkan Buczek 8
12 Daniel Potakowski Orkan Buczek 7
13 Piotr Burski Jutrzenka Warta 7
14 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 7
15 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 7
16 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 6
17 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 5
18 Mateusz Spychalski Ner Poddębice 5
19 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 5
20 Łukasz Mitek Warta Sieradz 5
21 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 5
22 Damian Zawieja Warta Działoszyn 5
23 Mikołaj Kamańczyk Orzeł Nieborów 5
24 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 5
25 Mikołaj Bociek Omega Kleszczów 5
26 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 5
27 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 5
28 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 5
29 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 5
30 Mateusz Mielczarek Warta Działoszyn 4
31 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 4
32 Daniel Nowaczyk Polonia Piotrków Trybunalski 4
33 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 4
34 Dariusz Gmosiński ŁKS II Łódź 4
35 Piotr Kobierski Warta Sieradz 4
36 Jakub Piela ŁKS II Łódź 4
37 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 4
38 Mariusz Woźniak Warta Sieradz 4
39 Bartłomiej Sobczak Pogoń Zduńska Wola 3
40 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 3
41 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 3
42 Tomasz Bąkowicz Polonia Piotrków Trybunalski 3
43 Mateusz Wroński LKS Kwiatkowice 3
44 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 3
45 Mariusz Graczykowski Jutrzenka Warta 3
46 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 3
47 Przemysław Szewczyk Orkan Buczek 3
48 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 3
49 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 3
50 Bartłomiej Madej Skalnik Sulejów 3
51 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 3
52 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 3
53 Michał Konecki Omega Kleszczów 3
54 Kamil Pluta Warta Sieradz 3
55 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 3
56 Piotr Mielczarek Omega Kleszczów 3
57 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 3
58 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 3
59 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 3
60 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 3
61 Ricardo Guimaraes ŁKS II Łódź 3
62 Tomasz Górecki ŁKS II Łódź 3
63 Jakub Będor Stal Głowno 3
64 Paweł Majchrowski Czarni Rząśnia 2
65 Witold Kubiak LKS Kwiatkowice 2
66 Szymon Andrzejewski LKS Kwiatkowice 2
67 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 2
68 Oskar Korbela Warta Działoszyn 2
69 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 2
70 Damian Kopa Jutrzenka Drzewce 2
71 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 2
72 Andrzej Dolot Orkan Buczek 2
73 Wojciech Skawiński Andrespolia Wiśniowa Góra 2
74 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 2
75 Krystian Nagiel Czarni Rząśnia 2
76 Mateusz Jaworski Zjednoczeni Stryków 2
77 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 2
78 Karol Kruk Orzeł Nieborów 2
79 Wiktor Stępień Orzeł Nieborów 2
80 Artur Sójka ŁKS II Łódź 2
81 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 2
82 Damian Knera Boruta Zgierz 2
83 Krystian Wojtczak Polonia Piotrków Trybunalski 2
84 Rafał Kuchciak Ner Poddębice 2
85 Radosław Kuciński Stal Głowno 2
86 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 2
87 Michał Świdrowski Orzeł Nieborów 2
88 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 2
89 Damian Jasiński Czarni Rząśnia 2
90 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 2
91 Adrian Fret Jutrzenka Warta 2
92 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 2
93 Dawid Szymczak Stal Głowno 2
94 Jakub Dregier Orkan Buczek 2
95 Konrad Wandoch Czarni Rząśnia 2
96 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 2
97 Kacper Mikielski Warta Sieradz 2
98 Jakub Szulc Warta Sieradz 2
99 Daniel Wasiak Orzeł Nieborów 2
100 Marek Grabowski Czarni Rząśnia 2
101 Damian Gul Skalnik Sulejów 2
102 Paweł Krawczyk Jutrzenka Drzewce 2
103 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 2
104 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 2
105 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 2
106 Maciej Kwaśniak LKS Kwiatkowice 1
107 Jarosław Szymczak Ner Poddębice 1
108 Krystian Smolarek Jutrzenka Warta 1
109 Robert Ogórek Stal Głowno 1
110 Adam Kowara Jutrzenka Drzewce 1
111 Wojciech Koperniak Jutrzenka Drzewce 1
112 Radosław Jurkowski Ner Poddębice 1
113 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 1
114 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 1
115 Jakub Fudała Boruta Zgierz 1
116 Kacper Cebulski Boruta Zgierz 1
117 Mateusz Bąkowicz ŁKS II Łódź 1
118 Daniel Celea ŁKS II Łódź 1
119 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 1
120 Damian Mospinek Stal Głowno 1
121 Tomasz Królikowski Warta Działoszyn 1
122 Dominik Jęcek Skalnik Sulejów 1
123 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 1
124 Kamil Zemła Warta Działoszyn 1
125 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
126 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 1
127 Szymon Szarpak Pogoń Zduńska Wola 1
128 Wojciech Kucharski Pogoń Zduńska Wola 1
129 Tadej Vidmajer ŁKS II Łódź 1
130 Łukasz Świtała Warta Sieradz 1
131 Bartłomiej Krupa Orzeł Nieborów 1
132 Robert Tomesz Omega Kleszczów 1
133 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 1
134 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
135 Dawid Świątek Ceramika Opoczno 1
136 Carlos Moros Garcia ŁKS II Łódź 1
137 Piotr Gryszkiewicz ŁKS II Łódź 1
138 Jakub Bąbol Polonia Piotrków Trybunalski 1
139 Jakub Owczarek Ner Poddębice 1
140 Dariusz Jarczewski Ner Poddębice 1
141 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
142 Tomasz Florczak Stal Głowno 1
143 Patryk Ręcicki Jutrzenka Warta 1
144 Bartosz Pietrzak Boruta Zgierz 1
145 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
146 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 1
147 Patryk Niciak Orkan Buczek 1
148 Antoni Waśkiewicz Stal Głowno 1
149 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
150 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
151 Cyprian Lewandowski Jutrzenka Warta 1
152 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 1
153 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 1
154 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
155 Rafał Swędrowski Pogoń Zduńska Wola 1
156 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
157 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
158 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
159 Bartłomiej Grzyb Stal Głowno 1
160 Mateusz Paczkowski Orzeł Nieborów 1
161 Marcin Pękała Boruta Zgierz 1
162 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
163 Filip Borowiec Andrespolia Wiśniowa Góra 1
164 Arkadiusz Noga Skalnik Sulejów 1
165 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
166 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 1
167 Bartłomiej Saternus Warta Działoszyn 1
168 Paweł Kutkowski Orzeł Nieborów 1