II liga sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 5 13 4 1 0 9 4 5
2 Górnik Polkowice 5 10 3 1 1 8 4 4
3 Wisła Puławy 5 9 3 0 2 9 6 3
4 KKS 1925 Kalisz 4 8 2 2 0 10 5 5
5 Olimpia Elbląg 5 8 2 2 1 8 4 4
6 Garbarnia Kraków 5 8 2 2 1 11 10 1
7 GKS Jastrzębie 5 8 2 2 1 3 3 0
8 Hutnik Kraków 5 7 2 1 2 11 7 4
9 Stomil Olsztyn 5 6 1 3 1 9 9 0
10 Pogoń Siedlce 5 6 2 0 3 6 7 -1
11 Znicz Pruszków 4 6 2 0 2 6 7 -1
12 Zagłębie II Lubin 5 6 2 0 3 7 12 -5
13 Radunia Stężyca 5 5 1 2 2 9 11 -2
14 Śląsk II Wrocław 5 5 1 2 2 9 12 -3
15 Siarka Tarnobrzeg 5 5 1 2 2 7 11 -4
16 Polonia Warszawa 3 2 0 2 1 3 4 -1
17 Lech II Poznań 5 2 0 2 3 8 11 -3
18 Motor Lublin 5 2 0 2 3 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 3 7 2 1 0 4 2 2
2 Garbarnia Kraków 3 7 2 1 0 8 5 3
3 Hutnik Kraków 3 7 2 1 0 9 2 7
4 Wisła Puławy 3 6 2 0 1 4 2 2
5 Znicz Pruszków 2 6 2 0 0 5 1 4
6 Zagłębie II Lubin 3 6 2 0 1 5 4 1
7 Radunia Stężyca 3 5 1 2 0 8 7 1
8 KKS 1925 Kalisz 2 4 1 1 0 5 3 2
9 Olimpia Elbląg 3 4 1 1 1 6 3 3
10 Stomil Olsztyn 2 4 1 1 0 8 4 4
11 Siarka Tarnobrzeg 3 4 1 1 1 6 4 2
12 Górnik Polkowice 2 3 1 0 1 3 2 1
13 GKS Jastrzębie 2 3 1 0 1 2 3 -1
14 Pogoń Siedlce 2 3 1 0 1 2 2 0
15 Śląsk II Wrocław 2 1 0 1 1 1 3 -2
16 Polonia Warszawa 1 1 0 1 0 1 1 0
17 Lech II Poznań 2 1 0 1 1 3 4 -1
18 Motor Lublin 2 1 0 1 1 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 3 7 2 1 0 5 2 3
2 Kotwica Kołobrzeg 2 6 2 0 0 5 2 3
3 GKS Jastrzębie 3 5 1 2 0 1 0 1
4 KKS 1925 Kalisz 2 4 1 1 0 5 2 3
5 Olimpia Elbląg 2 4 1 1 0 2 1 1
6 Śląsk II Wrocław 3 4 1 1 1 8 9 -1
7 Wisła Puławy 2 3 1 0 1 5 4 1
8 Pogoń Siedlce 3 3 1 0 2 4 5 -1
9 Stomil Olsztyn 3 2 0 2 1 1 5 -4
10 Garbarnia Kraków 2 1 0 1 1 3 5 -2
11 Siarka Tarnobrzeg 2 1 0 1 1 1 7 -6
12 Polonia Warszawa 2 1 0 1 1 2 3 -1
13 Lech II Poznań 3 1 0 1 2 5 7 -2
14 Motor Lublin 3 1 0 1 2 3 6 -3
15 Hutnik Kraków 2 0 0 0 2 2 5 -3
16 Znicz Pruszków 2 0 0 0 2 1 6 -5
17 Zagłębie II Lubin 2 0 0 0 2 2 8 -6
18 Radunia Stężyca 2 0 0 0 2 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Siarka Tarnobrzeg

Gospodarze Wynik Goście Data
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Lech II Poznań 12 listopada 2022
Znicz Pruszków 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 5 listopada 2022
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 29 października 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Stomil Olsztyn 22 października 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 15 października 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 KKS 1925 Kalisz 8 października 2022
Motor Lublin 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 1 października 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Górnik Polkowice 24 września 2022
Olimpia Elbląg 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 17 września 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Garbarnia Kraków 10 września 2022
Polonia Warszawa 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 3 września 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Zagłębie II Lubin 27 sierpnia 2022
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 20 sierpnia 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Radunia Stężyca 13 sierpnia 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 GKS Jastrzębie 10 sierpnia 2022
Hutnik Kraków 6 - 0 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia 2022
Siarka Tarnobrzeg 2 - 4 Wisła Puławy 30 lipca 2022
Lech II Poznań 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 24 lipca 2022
Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 Znicz Pruszków 16 lipca 2022

II liga sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Retlewski Wisła Puławy 5
2 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 5
3 Marcin Rajch Olimpia Elbląg 4
4 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 4
5 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 4
6 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 4
7 Jakub Tecław Stomil Olsztyn 3
8 Maciej Firlej Znicz Pruszków 3
9 Adam Żak Garbarnia Kraków 3
10 Damian Nowak Pogoń Siedlce 3
11 Radosław Stępień Radunia Stężyca 3
12 Aron Stasiak Olimpia Elbląg 2
13 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
14 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 2
15 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 2
16 Szymon Kiebzak Górnik Polkowice 2
17 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 2
18 Tomasz Cywka Lech II Poznań 2
19 Patryk Serafin Hutnik Kraków 2
20 Michał Fidziukiewicz Polonia Warszawa 2
21 Daniel Stanclik GKS Jastrzębie 2
22 Mariusz Idzik Górnik Polkowice 2
23 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 2
24 Patryk Mularczyk Garbarnia Kraków 2
25 Łukasz Spławski Lech II Poznań 2
26 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 2
27 Abdallah Hafez Górnik Polkowice 2
28 Szymon Lewicki Siarka Tarnobrzeg 2
29 Krystian Puton Wisła Puławy 2
30 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 2
31 Cheikhou Dieng Zagłębie II Lubin 2
32 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 2
33 Karol Żwir Stomil Olsztyn 2
34 Jakub Branecki Olimpia Elbląg 1
35 Bartosz Zynek Radunia Stężyca 1
36 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 1
37 Radosław Tuleja Kotwica Kołobrzeg 1
38 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 1
39 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 1
40 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 1
41 Patryk Warczak Garbarnia Kraków 1
42 Filip Wilak Lech II Poznań 1
43 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 1
44 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
45 Mark Assinor Hutnik Kraków 1
46 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 1
47 Przemysław Szarek Motor Lublin 1
48 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
49 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
50 Jakub Karbownik Garbarnia Kraków 1
51 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 1
52 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 1
53 Cezary Bujalski Pogoń Siedlce 1
54 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
55 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 1
56 Cezary Stańczyk Siarka Tarnobrzeg 1
57 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
58 Adam Ratajczyk Zagłębie II Lubin 1
59 Szymon Kobusiński Zagłębie II Lubin 1
60 Michał Szmigiel Śląsk II Wrocław 1
61 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 1
62 Dawid Burka Górnik Polkowice 1
63 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 1
64 Jakub Zagórski Lech II Poznań 1
65 Pavlo Chmelenko Siarka Tarnobrzeg 1
66 Michał Żebrakowski Motor Lublin 1
67 Damian Kołtański Wisła Puławy 1
68 Michał Zięba Hutnik Kraków 1
69 Filip Kendzia KKS 1925 Kalisz 1
70 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
71 Bartosz Gęsior KKS 1925 Kalisz 1
72 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 1
73 Piotr Ceglarz Motor Lublin 1
74 Bartosz Boruń GKS Jastrzębie 1
75 Olivier Wypart Śląsk II Wrocław 1
76 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 1
77 Przemysław Kita Radunia Stężyca 1
78 Filip Wełniak Lech II Poznań 1
79 Krystian Palacz Lech II Poznań 1
80 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 1
81 Kamil Adamek Siarka Tarnobrzeg 1
82 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1