IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 6 16 5 1 0 14 5 9
2 Błonianka Błonie 6 13 4 1 1 20 4 16
3 MKS Piaseczno 6 13 4 1 1 20 7 13
4 Wilga Garwolin 6 11 3 2 1 17 14 3
5 Pilica Białobrzegi 6 10 3 1 2 16 13 3
6 Victoria Sulejówek 6 9 3 0 3 13 10 3
7 Mszczonowianka Mszczonów 6 8 2 2 2 9 8 1
8 Oskar Przysucha 6 8 2 2 2 13 16 -3
9 Mazur Karczew 6 7 2 1 3 10 10 0
10 Żyrardowianka Żyrardów 6 7 2 1 3 11 14 -3
11 Znicz II Pruszków 5 6 2 0 3 8 12 -4
12 KS Raszyn 5 6 2 0 3 6 11 -5
13 KS Warka 6 6 1 3 2 9 15 -6
14 Proch Pionki 6 4 1 1 4 5 12 -7
15 Józefovia Józefów 6 4 1 1 4 4 12 -8
16 Unia Warszawa 4 1 0 1 3 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błonianka Błonie 3 9 3 0 0 13 1 12
2 Oskar Przysucha 4 8 2 2 0 10 8 2
3 Radomiak II Radom 3 7 2 1 0 9 4 5
4 MKS Piaseczno 4 7 2 1 1 14 6 8
5 Mszczonowianka Mszczonów 3 6 2 0 1 6 4 2
6 KS Raszyn 3 6 2 0 1 5 8 -3
7 Wilga Garwolin 3 4 1 1 1 6 7 -1
8 Mazur Karczew 3 4 1 1 1 3 3 0
9 KS Warka 3 4 1 1 1 4 5 -1
10 Victoria Sulejówek 4 3 1 0 3 8 10 -2
11 Znicz II Pruszków 3 3 1 0 2 5 10 -5
12 Józefovia Józefów 4 3 1 0 3 2 9 -7
13 Żyrardowianka Żyrardów 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Proch Pionki 4 1 0 1 3 2 7 -5
15 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Unia Warszawa 1 0 0 0 1 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 6 10 3 1 2 16 13 3
2 Radomiak II Radom 3 9 3 0 0 5 1 4
3 Wilga Garwolin 3 7 2 1 0 11 7 4
4 MKS Piaseczno 2 6 2 0 0 6 1 5
5 Victoria Sulejówek 2 6 2 0 0 5 0 5
6 Żyrardowianka Żyrardów 5 6 2 0 3 10 13 -3
7 Błonianka Błonie 3 4 1 1 1 7 3 4
8 Mazur Karczew 3 3 1 0 2 7 7 0
9 Znicz II Pruszków 2 3 1 0 1 3 2 1
10 Proch Pionki 2 3 1 0 1 3 5 -2
11 Mszczonowianka Mszczonów 3 2 0 2 1 3 4 -1
12 KS Warka 3 2 0 2 1 5 10 -5
13 Józefovia Józefów 2 1 0 1 1 2 3 -1
14 Unia Warszawa 3 1 0 1 2 0 9 -9
15 Oskar Przysucha 2 0 0 0 2 3 8 -5
16 KS Raszyn 2 0 0 0 2 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pilica Białobrzegi

Gospodarze Wynik Goście Data
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 0 Pilica Białobrzegi 21 września 2019
Oskar Przysucha 4 - 4 Pilica Białobrzegi 14 września 2019
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Oskar Przysucha 11 maja 2019
Oskar Przysucha 1 - 5 Pilica Białobrzegi 29 września 2018
Oskar Przysucha 0 - 7 Pilica Białobrzegi 2 czerwca 2018
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Oskar Przysucha 28 października 2017
Oskar Przysucha 0 - 4 Pilica Białobrzegi 25 marca 2017
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Oskar Przysucha 14 września 2016
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Oskar Przysucha 19 marca 2016
Oskar Przysucha 3 - 1 Pilica Białobrzegi 22 sierpnia 2015
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 17 maja 2014
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 1 Pilica Białobrzegi 19 października 2013

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 7
2 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 7
3 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 7
4 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 6
5 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 6
6 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 6
7 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 5
8 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 4
9 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 4
10 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 4
11 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 3
12 Marcin Raszka Mazur Karczew 3
13 Michał Suchanek Znicz II Pruszków 3
14 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
15 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
16 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 3
17 Kamil Wierzbicki KS Warka 3
18 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 3
19 Maksymilian Dikof Mazur Karczew 2
20 Przemysław Jakóbiak Żyrardowianka Żyrardów 2
21 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
22 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
23 Maksymilian Vogtman KS Warka 2
24 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 2
25 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 2
26 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
27 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
28 Boroski Poul Wilga Garwolin 2
29 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 2
30 Tomasz Pietrzak MKS Piaseczno 2
31 Kamil Stencel Błonianka Błonie 2
32 Sebastian Szczepaniak Mazur Karczew 2
33 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
34 Hubert Handzlik Znicz II Pruszków 2
35 Piotr Talar Wilga Garwolin 2
36 Mateusz Szczepański Proch Pionki 2
37 Joel Tata Nsah Proch Pionki 2
38 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 1
39 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
40 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
41 Michał Bojek Oskar Przysucha 1
42 Dominik Dukalski Józefovia Józefów 1
43 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 1
44 Sebastian Szewczyk KS Raszyn 1
45 Jakub Pamintasu KS Raszyn 1
46 Krystian Tabara Znicz II Pruszków 1
47 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 1
48 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
49 Dawid Jankiewicz Unia Warszawa 1
50 Łukasz Pakos Żyrardowianka Żyrardów 1
51 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
52 Grzegorz Seremak KS Warka 1
53 Kamil Kucharski Mszczonowianka Mszczonów 1
54 Jakub Dutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
55 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 1
56 Kamil Matulka MKS Piaseczno 1
57 Kacper Wnuk Proch Pionki 1
58 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
59 Hubert Świder Wilga Garwolin 1
60 Chams Faraji Radomiak II Radom 1
61 Mykhailo Koriahznov Mazur Karczew 1
62 Daniel Żurawski Mazur Karczew 1
63 Michał Prażuch KS Raszyn 1
64 Maciej Górski Radomiak II Radom 1
65 Adrian Schamlewski Żyrardowianka Żyrardów 1
66 Adrian Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 1
67 Paweł Bylak KS Warka 1
68 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
69 Clement Sihle Qwabe Oskar Przysucha 1
70 Adam Pędzikowski KS Warka 1
71 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
72 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
73 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 1