IV liga łódzka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 3 9 3 0 0 11 4 7
2 Orkan Buczek 3 7 2 1 0 11 4 7
3 Boruta Zgierz 3 7 2 1 0 5 1 4
4 Stal Głowno 3 7 2 1 0 8 5 3
5 Skalnik Sulejów 3 6 2 0 1 11 8 3
6 Warta Sieradz 2 6 2 0 0 5 3 2
7 LKS Kwiatkowice 3 5 1 2 0 6 5 1
8 Zjednoczeni Stryków 3 5 1 2 0 6 5 1
9 Jutrzenka Warta 3 5 1 2 0 5 4 1
10 Warta Działoszyn 3 3 0 3 0 6 6 0
11 Włókniarz Zelów 3 3 0 3 0 4 4 0
12 Omega Kleszczów 3 3 1 0 2 6 7 -1
13 Pogoń Zduńska Wola 3 3 1 0 2 3 4 -1
14 Polonia Piotrków Trybunalski 3 3 1 0 2 4 6 -2
15 Jutrzenka Drzewce 3 3 1 0 2 5 10 -5
16 Orzeł Nieborów 3 1 0 1 2 4 6 -2
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 1 0 1 2 7 10 -3
18 Ceramika Opoczno 3 1 0 1 2 3 6 -3
19 Ner Poddębice 3 0 0 0 3 2 8 -6
20 Czarni Rząśnia 2 0 0 0 2 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Boruta Zgierz 2 4 1 1 0 2 1 1
2 Stal Głowno 2 4 1 1 0 5 3 2
3 Zjednoczeni Stryków 2 4 1 1 0 4 3 1
4 Jutrzenka Warta 2 4 1 1 0 3 2 1
5 ŁKS II Łódź 1 3 1 0 0 4 0 4
6 Orkan Buczek 1 3 1 0 0 4 2 2
7 Skalnik Sulejów 1 3 1 0 0 4 1 3
8 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 3 2 1
9 Omega Kleszczów 2 3 1 0 1 4 4 0
10 LKS Kwiatkowice 2 2 0 2 0 2 2 0
11 Warta Działoszyn 2 2 0 2 0 4 4 0
12 Włókniarz Zelów 1 1 0 1 0 2 2 0
13 Pogoń Zduńska Wola 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Polonia Piotrków Trybunalski 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Jutrzenka Drzewce 2 0 0 0 2 3 9 -6
16 Orzeł Nieborów 1 0 0 0 1 2 3 -1
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 0 0 0 2 6 9 -3
18 Ceramika Opoczno 1 0 0 0 1 0 2 -2
19 Ner Poddębice 1 0 0 0 1 0 3 -3
20 Czarni Rząśnia 1 0 0 0 1 0 2 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 2 6 2 0 0 7 4 3
2 Orkan Buczek 2 4 1 1 0 7 2 5
3 Boruta Zgierz 1 3 1 0 0 3 0 3
4 Stal Głowno 1 3 1 0 0 3 2 1
5 Skalnik Sulejów 2 3 1 0 1 7 7 0
6 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 2 1 1
7 LKS Kwiatkowice 1 3 1 0 0 4 3 1
8 Pogoń Zduńska Wola 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Polonia Piotrków Trybunalski 2 3 1 0 1 3 4 -1
10 Jutrzenka Drzewce 1 3 1 0 0 2 1 1
11 Włókniarz Zelów 2 2 0 2 0 2 2 0
12 Zjednoczeni Stryków 1 1 0 1 0 2 2 0
13 Jutrzenka Warta 1 1 0 1 0 2 2 0
14 Warta Działoszyn 1 1 0 1 0 2 2 0
15 Orzeł Nieborów 2 1 0 1 1 2 3 -1
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 1 0 1 0 1 1 0
17 Ceramika Opoczno 2 1 0 1 1 3 4 -1
18 Omega Kleszczów 1 0 0 0 1 2 3 -1
19 Ner Poddębice 2 0 0 0 2 2 5 -3
20 Czarni Rząśnia 1 0 0 0 1 0 4 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Orkan Buczek

Gospodarze Wynik Goście Data
Warta Działoszyn 0 - 0 Orkan Buczek 31 października 2020
Orzeł Nieborów 0 - 0 Orkan Buczek 17 października 2020
Orzeł Nieborów 0 - 4 Orkan Buczek 26 października 2019
Orkan Buczek 3 - 1 Warta Działoszyn 25 września 2019
Warta Działoszyn 1 - 4 Orkan Buczek 25 maja 2019
Orkan Buczek 5 - 0 Warta Działoszyn 28 października 2018
Orkan Buczek 2 - 0 Warta Działoszyn 6 maja 2018
Warta Działoszyn 3 - 0 Orkan Buczek 30 września 2017

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Norbert Dregier Orkan Buczek 4
2 Eryk Lebioda Stal Głowno 3
3 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 3
4 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 3
5 Jakub Będor Stal Głowno 3
6 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 2
7 Adam Patora Warta Sieradz 2
8 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 2
9 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 2
10 Jakub Piela ŁKS II Łódź 2
11 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 2
12 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 2
13 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 2
14 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 2
15 Piotr Burski Jutrzenka Warta 2
16 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 2
17 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 1
18 Jakub Dregier Orkan Buczek 1
19 Łukasz Mitek Warta Sieradz 1
20 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 1
21 Antoni Waśkiewicz Stal Głowno 1
22 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
23 Mateusz Mielczarek Warta Działoszyn 1
24 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
25 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 1
26 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 1
27 Dariusz Gmosiński ŁKS II Łódź 1
28 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 1
29 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 1
30 Tomasz Górecki ŁKS II Łódź 1
31 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
32 Daniel Potakowski Orkan Buczek 1
33 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 1
34 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 1
35 Rafał Swędrowski Pogoń Zduńska Wola 1
36 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
37 Mariusz Woźniak Warta Sieradz 1
38 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 1
39 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
40 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 1
41 Damian Zawieja Warta Działoszyn 1
42 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 1
43 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
44 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
45 Adrian Fret Jutrzenka Warta 1
46 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 1
47 Bartłomiej Grzyb Stal Głowno 1
48 Karol Kruk Orzeł Nieborów 1
49 Mateusz Paczkowski Orzeł Nieborów 1
50 Marcin Pękała Boruta Zgierz 1
51 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
52 Filip Borowiec Andrespolia Wiśniowa Góra 1
53 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 1
54 Mateusz Spychalski Ner Poddębice 1
55 Arkadiusz Noga Skalnik Sulejów 1
56 Mikołaj Bociek Omega Kleszczów 1
57 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
58 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 1
59 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 1
60 Damian Kopa Jutrzenka Drzewce 1
61 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 1
62 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 1
63 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
64 Bartłomiej Saternus Warta Działoszyn 1
65 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 1
66 Paweł Kutkowski Orzeł Nieborów 1