IV liga łódzka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 15 39 12 3 0 48 16 32
2 Boruta Zgierz 15 36 11 3 1 36 13 23
3 Orkan Buczek 15 35 11 2 2 53 20 33
4 Warta Sieradz 15 35 11 2 2 45 18 27
5 Stal Głowno 15 29 9 2 4 24 17 7
6 LKS Kwiatkowice 15 25 7 4 4 44 20 24
7 Zjednoczeni Stryków 15 23 6 5 4 24 19 5
8 Polonia Piotrków Trybunalski 15 23 7 2 6 25 25 0
9 Omega Kleszczów 15 22 6 4 5 33 21 12
10 Pogoń Zduńska Wola 15 22 6 4 5 27 24 3
11 Orzeł Nieborów 15 19 5 4 6 30 30 0
12 Skalnik Sulejów 14 17 5 2 7 24 23 1
13 Włókniarz Zelów 14 17 4 5 5 21 22 -1
14 Jutrzenka Warta 15 16 4 4 7 21 29 -8
15 Warta Działoszyn 15 15 3 6 6 24 30 -6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 13 3 4 8 28 39 -11
17 Jutrzenka Drzewce 15 10 3 1 11 17 50 -33
18 Ner Poddębice 14 7 2 1 11 16 55 -39
19 Ceramika Opoczno 15 6 1 3 11 9 42 -33
20 Czarni Rząśnia 14 4 1 1 12 11 47 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 7 19 6 1 0 20 3 17
2 Boruta Zgierz 7 19 6 1 0 17 6 11
3 Orkan Buczek 7 18 6 0 1 24 9 15
4 Warta Sieradz 7 14 4 2 1 18 15 3
5 Stal Głowno 8 14 4 2 2 13 9 4
6 LKS Kwiatkowice 8 14 4 2 2 23 10 13
7 Pogoń Zduńska Wola 8 14 4 2 2 19 13 6
8 Zjednoczeni Stryków 7 13 4 1 2 12 8 4
9 Polonia Piotrków Trybunalski 8 13 4 1 3 12 11 1
10 Omega Kleszczów 8 12 3 3 2 17 12 5
11 Orzeł Nieborów 7 11 3 2 2 18 13 5
12 Skalnik Sulejów 7 11 3 2 2 11 3 8
13 Jutrzenka Warta 8 11 3 2 3 14 14 0
14 Warta Działoszyn 8 10 2 4 2 13 13 0
15 Włókniarz Zelów 6 8 2 2 2 9 7 2
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 8 2 2 4 21 28 -7
17 Jutrzenka Drzewce 8 3 1 0 7 8 31 -23
18 Ner Poddębice 7 3 1 0 6 6 28 -22
19 Ceramika Opoczno 7 1 0 1 6 0 27 -27
20 Czarni Rząśnia 7 1 0 1 6 6 19 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 8 21 7 0 1 27 3 24
2 ŁKS II Łódź 8 20 6 2 0 28 13 15
3 Boruta Zgierz 8 17 5 2 1 19 7 12
4 Orkan Buczek 8 17 5 2 1 29 11 18
5 Stal Głowno 7 15 5 0 2 11 8 3
6 LKS Kwiatkowice 7 11 3 2 2 21 10 11
7 Zjednoczeni Stryków 8 10 2 4 2 12 11 1
8 Polonia Piotrków Trybunalski 7 10 3 1 3 13 14 -1
9 Omega Kleszczów 7 10 3 1 3 16 9 7
10 Włókniarz Zelów 8 9 2 3 3 12 15 -3
11 Pogoń Zduńska Wola 7 8 2 2 3 8 11 -3
12 Orzeł Nieborów 8 8 2 2 4 12 17 -5
13 Jutrzenka Drzewce 7 7 2 1 4 9 19 -10
14 Skalnik Sulejów 7 6 2 0 5 13 20 -7
15 Jutrzenka Warta 7 5 1 2 4 7 15 -8
16 Warta Działoszyn 7 5 1 2 4 11 17 -6
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 5 1 2 4 7 11 -4
18 Ceramika Opoczno 8 5 1 2 5 9 15 -6
19 Ner Poddębice 7 4 1 1 5 10 27 -17
20 Czarni Rząśnia 7 3 1 0 6 5 28 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Omega Kleszczów

Gospodarze Wynik Goście Data
Omega Kleszczów 5 - 2 Warta Działoszyn 25 września 2020
Omega Kleszczów 3 - 0 Orzeł Nieborów 12 września 2020
Omega Kleszczów 5 - 2 Orzeł Nieborów 11 września 2019
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn 14 sierpnia 2019
Omega Kleszczów 3 - 2 Warta Działoszyn 30 marca 2019
Warta Działoszyn 2 - 4 Omega Kleszczów 22 sierpnia 2018
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn 11 kwietnia 2018
Warta Działoszyn 4 - 1 Omega Kleszczów 12 sierpnia 2017
Omega Kleszczów 3 - 1 Warta Działoszyn 20 maja 2017
Warta Działoszyn 5 - 2 Omega Kleszczów 15 października 2016
Omega Kleszczów 5 - 1 Orzeł Nieborów 18 maja 2016
Orzeł Nieborów 1 - 5 Omega Kleszczów 3 października 2015

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 17
2 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 14
3 Adam Patora Warta Sieradz 11
4 Eryk Lebioda Stal Głowno 11
5 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 10
6 Piotr Burski Jutrzenka Warta 9
7 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 9
8 Michał Lewandowski Orkan Buczek 9
9 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 8
10 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 8
11 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 8
12 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 8
13 Norbert Dregier Orkan Buczek 8
14 Daniel Potakowski Orkan Buczek 7
15 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 7
16 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 6
17 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 6
18 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 6
19 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 6
20 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 5
21 Mateusz Mielczarek Warta Działoszyn 5
22 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 5
23 Mateusz Spychalski Ner Poddębice 5
24 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 5
25 Łukasz Mitek Warta Sieradz 5
26 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 5
27 Damian Zawieja Warta Działoszyn 5
28 Mikołaj Kamańczyk Orzeł Nieborów 5
29 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 5
30 Mikołaj Bociek Omega Kleszczów 5
31 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 5
32 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 5
33 Bartłomiej Sobczak Pogoń Zduńska Wola 4
34 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 4
35 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 4
36 Przemysław Szewczyk Orkan Buczek 4
37 Daniel Nowaczyk Polonia Piotrków Trybunalski 4
38 Dariusz Gmosiński ŁKS II Łódź 4
39 Piotr Kobierski Warta Sieradz 4
40 Jakub Piela ŁKS II Łódź 4
41 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 4
42 Mariusz Woźniak Warta Sieradz 4
43 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 3
44 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 3
45 Rafał Kuchciak Ner Poddębice 3
46 Michał Świdrowski Orzeł Nieborów 3
47 Tomasz Bąkowicz Polonia Piotrków Trybunalski 3
48 Mateusz Wroński LKS Kwiatkowice 3
49 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 3
50 Mariusz Graczykowski Jutrzenka Warta 3
51 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 3
52 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 3
53 Bartłomiej Madej Skalnik Sulejów 3
54 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 3
55 Michał Konecki Omega Kleszczów 3
56 Kamil Pluta Warta Sieradz 3
57 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 3
58 Piotr Mielczarek Omega Kleszczów 3
59 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 3
60 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 3
61 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 3
62 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 3
63 Ricardo Guimaraes ŁKS II Łódź 3
64 Tomasz Górecki ŁKS II Łódź 3
65 Jakub Będor Stal Głowno 3
66 Krystian Smolarek Jutrzenka Warta 2
67 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 2
68 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 2
69 Robert Tomesz Omega Kleszczów 2
70 Paweł Majchrowski Czarni Rząśnia 2
71 Witold Kubiak LKS Kwiatkowice 2
72 Szymon Andrzejewski LKS Kwiatkowice 2
73 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 2
74 Jakub Fudała Boruta Zgierz 2
75 Jakub Owczarek Ner Poddębice 2
76 Jarosław Szymczak Ner Poddębice 2
77 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 2
78 Mateusz Paczkowski Orzeł Nieborów 2
79 Oskar Korbela Warta Działoszyn 2
80 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 2
81 Arkadiusz Noga Skalnik Sulejów 2
82 Damian Kopa Jutrzenka Drzewce 2
83 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 2
84 Andrzej Dolot Orkan Buczek 2
85 Wojciech Skawiński Andrespolia Wiśniowa Góra 2
86 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 2
87 Krystian Nagiel Czarni Rząśnia 2
88 Mateusz Jaworski Zjednoczeni Stryków 2
89 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 2
90 Karol Kruk Orzeł Nieborów 2
91 Wiktor Stępień Orzeł Nieborów 2
92 Artur Sójka ŁKS II Łódź 2
93 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 2
94 Damian Knera Boruta Zgierz 2
95 Krystian Wojtczak Polonia Piotrków Trybunalski 2
96 Radosław Kuciński Stal Głowno 2
97 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 2
98 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 2
99 Damian Jasiński Czarni Rząśnia 2
100 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 2
101 Adrian Fret Jutrzenka Warta 2
102 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 2
103 Dawid Szymczak Stal Głowno 2
104 Jakub Dregier Orkan Buczek 2
105 Konrad Wandoch Czarni Rząśnia 2
106 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 2
107 Kacper Mikielski Warta Sieradz 2
108 Jakub Szulc Warta Sieradz 2
109 Daniel Wasiak Orzeł Nieborów 2
110 Marek Grabowski Czarni Rząśnia 2
111 Damian Gul Skalnik Sulejów 2
112 Paweł Krawczyk Jutrzenka Drzewce 2
113 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 2
114 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 2
115 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 2
116 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 1
117 Adam Król ŁKS II Łódź 1
118 Maciej Kwaśniak LKS Kwiatkowice 1
119 Robert Ogórek Stal Głowno 1
120 Adam Kowara Jutrzenka Drzewce 1
121 Wojciech Koperniak Jutrzenka Drzewce 1
122 Radosław Jurkowski Ner Poddębice 1
123 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 1
124 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 1
125 Kacper Cebulski Boruta Zgierz 1
126 Mateusz Bąkowicz ŁKS II Łódź 1
127 Daniel Celea ŁKS II Łódź 1
128 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 1
129 Damian Mospinek Stal Głowno 1
130 Tomasz Królikowski Warta Działoszyn 1
131 Dominik Jęcek Skalnik Sulejów 1
132 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 1
133 Kamil Zemła Warta Działoszyn 1
134 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
135 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 1
136 Szymon Szarpak Pogoń Zduńska Wola 1
137 Wojciech Kucharski Pogoń Zduńska Wola 1
138 Tadej Vidmajer ŁKS II Łódź 1
139 Łukasz Świtała Warta Sieradz 1
140 Bartłomiej Krupa Orzeł Nieborów 1
141 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 1
142 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
143 Dawid Świątek Ceramika Opoczno 1
144 Carlos Moros Garcia ŁKS II Łódź 1
145 Piotr Gryszkiewicz ŁKS II Łódź 1
146 Jakub Bąbol Polonia Piotrków Trybunalski 1
147 Dariusz Jarczewski Ner Poddębice 1
148 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
149 Tomasz Florczak Stal Głowno 1
150 Patryk Ręcicki Jutrzenka Warta 1
151 Bartosz Pietrzak Boruta Zgierz 1
152 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
153 Patryk Niciak Orkan Buczek 1
154 Antoni Waśkiewicz Stal Głowno 1
155 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
156 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
157 Cyprian Lewandowski Jutrzenka Warta 1
158 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 1
159 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 1
160 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
161 Rafał Swędrowski Pogoń Zduńska Wola 1
162 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
163 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
164 Bartłomiej Grzyb Stal Głowno 1
165 Marcin Pękała Boruta Zgierz 1
166 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
167 Filip Borowiec Andrespolia Wiśniowa Góra 1
168 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 1
169 Bartłomiej Saternus Warta Działoszyn 1
170 Paweł Kutkowski Orzeł Nieborów 1