III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 16 33 10 3 3 29 15 14
2 Ruch Chorzów 16 29 8 5 3 32 18 14
3 Ruch Zdzieszowice 16 28 8 4 4 23 18 5
4 Polonia Bytom 16 27 8 3 5 27 17 10
5 Rekord Bielsko-Biała 16 26 8 2 6 25 27 -2
6 MKS Kluczbork 16 24 7 3 6 28 24 4
7 Gwarek Tarnowskie Góry 16 24 7 3 6 27 24 3
8 Ślęza Wrocław 16 23 6 5 5 21 18 3
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 23 6 5 5 21 19 2
10 Foto-Higiena Gać 16 23 6 5 5 21 21 0
11 Lechia Zielona Góra 16 23 7 2 7 27 33 -6
12 Górnik II Zabrze 16 21 6 3 7 29 28 1
13 ROW 1964 Rybnik 16 20 6 2 8 27 30 -3
14 Miedź II Legnica 16 19 4 7 5 29 27 2
15 Stal Brzeg 16 19 4 7 5 21 23 -2
16 Zagłębie II Lubin 16 13 1 10 5 16 20 -4
17 Piast Żmigród 15 11 2 5 8 12 25 -13
18 LZS Starowice Dolne 15 4 0 4 11 6 34 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 8 19 6 1 1 15 4 11
2 Ruch Zdzieszowice 9 18 5 3 1 16 9 7
3 Gwarek Tarnowskie Góry 9 17 5 2 2 11 7 4
4 Ruch Chorzów 9 16 4 4 1 20 11 9
5 Polonia Bytom 9 14 4 2 3 16 10 6
6 MKS Kluczbork 7 14 4 2 1 16 10 6
7 Stal Brzeg 9 14 4 2 3 15 14 1
8 Rekord Bielsko-Biała 7 13 4 1 2 10 9 1
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 13 4 1 2 13 10 3
10 ROW 1964 Rybnik 9 13 4 1 4 15 14 1
11 Miedź II Legnica 8 12 3 3 2 14 8 6
12 Ślęza Wrocław 7 11 3 2 2 9 8 1
13 Foto-Higiena Gać 7 11 3 2 2 10 12 -2
14 Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 16 20 -4
15 Górnik II Zabrze 7 10 3 1 3 15 11 4
16 Piast Żmigród 6 8 2 2 2 7 8 -1
17 Zagłębie II Lubin 7 7 1 4 2 9 10 -1
18 LZS Starowice Dolne 9 4 0 4 5 3 16 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 8 14 4 2 2 14 11 3
2 Ruch Chorzów 7 13 4 1 2 12 7 5
3 Polonia Bytom 7 13 4 1 2 11 7 4
4 Rekord Bielsko-Biała 9 13 4 1 4 15 18 -3
5 Ślęza Wrocław 9 12 3 3 3 12 10 2
6 Foto-Higiena Gać 9 12 3 3 3 11 9 2
7 Lechia Zielona Góra 7 12 4 0 3 11 13 -2
8 Górnik II Zabrze 9 11 3 2 4 14 17 -3
9 Ruch Zdzieszowice 7 10 3 1 3 7 9 -2
10 MKS Kluczbork 9 10 3 1 5 12 14 -2
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 10 2 4 3 8 9 -1
12 Gwarek Tarnowskie Góry 7 7 2 1 4 16 17 -1
13 ROW 1964 Rybnik 7 7 2 1 4 12 16 -4
14 Miedź II Legnica 8 7 1 4 3 15 19 -4
15 Zagłębie II Lubin 9 6 0 6 3 7 10 -3
16 Stal Brzeg 7 5 0 5 2 6 9 -3
17 Piast Żmigród 9 3 0 3 6 5 17 -12
18 LZS Starowice Dolne 6 0 0 0 6 3 18 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Foto-Higiena Gać

Gospodarze Wynik Goście Data
Foto-Higiena Gać 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 23 listopada 2019
Foto-Higiena Gać 0 - 4 Ślęza Wrocław 28 września 2019
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Ślęza Wrocław 11 maja 2019
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać 5 października 2018
Ślęza Wrocław 4 - 0 Foto-Higiena Gać 29 maja 2016
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Ślęza Wrocław 7 listopada 2015
Foto-Higiena Gać 0 - 2 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2015
Foto-Higiena Gać 0 - 0 Ślęza Wrocław 14 marca 2015
Ślęza Wrocław 4 - 2 Foto-Higiena Gać 16 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać 7 maja 2014
Foto-Higiena Gać 4 - 5 Ślęza Wrocław 12 października 2013

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 10
2 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 10
3 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 8
4 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 7
5 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 7
6 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 7
7 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 6
8 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 6
9 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 6
10 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 5
11 Damian Celuch Stal Brzeg 5
12 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 5
13 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 5
14 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 5
15 Marcin Lachowski Polonia Bytom 5
16 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 4
17 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
18 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 4
19 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 4
20 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 3
21 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 3
22 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 3
23 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 3
24 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 3
25 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
26 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
27 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 3
28 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 3
29 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 3
30 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
31 Jakub Ryś MKS Kluczbork 3
32 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
33 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
34 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
35 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 2
36 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 2
37 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
38 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
39 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 2
40 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 2
41 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 2
42 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 2
43 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 2
44 Marcin Garuch Miedź II Legnica 2
45 Michał Koźlik Piast Żmigród 2
46 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
47 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 2
48 Bartosz Białek Zagłębie II Lubin 2
49 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
50 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 2
51 Patryk Palat MKS Kluczbork 2
52 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 2
53 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
54 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
55 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 2
56 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 2
57 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 2
58 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 2
59 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
60 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
61 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
62 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
63 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
64 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
65 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
66 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
67 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
68 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
69 Marcin Nowacki LZS Starowice Dolne 1
70 Łukasz Nowosielski LZS Starowice Dolne 1
71 Mateusz Iwan Ruch Chorzów 1
72 Patryk Sikora Ruch Chorzów 1
73 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 1
74 Mateusz Lechowicz Ruch Chorzów 1
75 Giorgi Tsuleskiri Ruch Chorzów 1
76 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 1
77 Daniel Szczepan Śląsk II Wrocław 1
78 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 1
79 David Kopacz Górnik II Zabrze 1
80 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
81 Jakub Horański LZS Starowice Dolne 1
82 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
83 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
84 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
85 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
86 Iegor Tarnov Foto-Higiena Gać 1
87 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
88 Tomasz Gajda Stal Brzeg 1
89 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
90 Michał Maj Stal Brzeg 1
91 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 1
92 Patryk Stefański Polonia Bytom 1
93 Dennis Gordzielik LZS Starowice Dolne 1
94 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 1
95 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
96 Jakub Nowak Ruch Chorzów 1
97 Marcin Lachowicz Polonia Bytom 1
98 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
99 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
100 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 1
101 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 1
102 Aboubacar Condé Miedź II Legnica 1
103 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
104 Kacper Czajkowski Foto-Higiena Gać 1
105 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 1
106 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
107 Mariusz Fornalczyk Polonia Bytom 1
108 Łukasz Garguła Lechia Zielona Góra 1
109 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 1
110 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
111 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
112 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
113 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
114 Szymon Tragarz Ślęza Wrocław 1
115 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
116 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
117 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 1
118 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
119 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
120 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
121 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
122 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
123 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
124 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
125 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
126 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
127 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
128 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
129 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
130 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
131 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
132 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
133 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
134 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
135 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
136 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
137 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
138 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
139 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
140 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
141 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
142 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
143 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
144 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
145 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
146 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
147 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1