Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy Foto-Higieną Gać a Stalą Brzeg. Goście prowadzili już dwiema bramkami, lecz gospodarzom udało się doprowadzić do remisu w końcówce spotkania.

W pierwszym sobotnim spotkaniu III ligi grupy III, Foto-Higiena Gać mierzyła się ze Stalą Brzeg. Obie drużyny w ostatniej kolejce zaznały goryczy porażki, więc obie miały motywację do rehabilitacji. Stal Brzeg musiała uznać wyższość rozpędzonej Ślęzy Wrocław, natomiast gospodarze minimalnie ulegli beniaminkowi z Jeleniej Góry, zarazem była to ich druga porażka z rzędu.

Lepiej w tym spotkaniu wyglądali goście, utrzymywali się znacznie dłużej przy piłce jednocześnie tworząc sytuację pod bramką Piotra Wojciechowskiego. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła przed upływem 30. minuty, fantastycznym uderzeniem popisał się Michał Sypek wyprowadzając gości na prowadzenie.

Po zmianie stron, ten sam zawodnik wpisał się ponownie na listę strzelców i goście mieli już dwie bramki przewagi. Gospodarze nie pozostali w tej sytuacji bierni i zdołali odpowiedzieć za sprawą trafienia Filipa Szczypkowskiego z 78. minuty. Gol kontaktowy zupełnie zmieniał sytuację meczową i choć na moment dawał gospodarzom nadzieje na urwanie choćby jednego punktu. Ta sztuka im się udała, w 90. minucie bramkę na wagę remisu zdobył Sebastian Jaroszyński z rzutu karnego.

Remis w tym spotkaniu zdecydowanie bardziej satysfakcjonuje gospodarzy, bo to oni goni wynik,  goście natomiast muszą zadowolić się tylko jednym punktem.

Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg 2:2 (0:1)

28' 0:1 Sypek

52' 0:2 Sypek

78' 1:2 Szczypkowski

90' 2:2 Jaroszyński

Stal Brzeg: Stitou - Budnik, Lechowicz, Rogala, Leończyk, Ograbek, Kuriata, Niemczyk, Sypek, Matusik, Koval

Foto-Higiena Gać: Wojciechowski - Pabiniak, Orzechowski, Strzelecki, Jaroszyński, Kuboń, Szczypkowski, Czabanowski, Trochanowski, Łuczkiewicz, Osiecki

Foto: Stal Brzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.