Odrze Wodzisław Śląski brakuje już niewiele do zapewnienia sobie ligowego bytu. Podopieczni Ryszarda Wieczorka pokonali na wyjeździe Foto-Higienę Gać.

Od początku stroną przeważającą była Odra Wodzisław Śląski, która za wszelką cenę chciała tego dnia wygrać. Podopieczni Ryszarda Wieczorka stworzyli sobie więcej okazji bramkowych, a na prowadzenie wyszli w 15. minucie, a gola zdobył Krzysztof Krzyżok. Goście nie zamierzali się zatrzymywać i w kolejnych minutach skupili się na poszukiwaniu trafienia numer dwa.

Zespół z województwa śląskiego dobrze prezentował się na murawie, choć Foto-Higiena Gać także miała swoje sytuacje. Konkretniejsza była jednak Odra, która w 45. minucie podwyższyła na 0-2, za sprawą Jana Borka. Przyjezdni nie zatrzymywali się i chwilę po zmianie stron strzeliła trzecią bramkę, której autorem był Paweł Zdunek. Ekipie z Wodzisławia Śląskiego nadal było mało.

Odra kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń i była dużo bardziej aktywna na boisku. Podopieczni Ryszarda Wieczorka nie odpuszczali i w 82. minucie było 0-4, a na listę strzelców wpisał się Wiktor Piejak. Sześć minut później, wynik spotkania ustalił Kacper Żelazowski i tym samym przybliżył zespół z Wodzisławia Śląskiego do upragnionego utrzymania w 3 lidze gr. III.

Foto-Higiena Gać - Odra Wodzisław Śląski 0-5 (0-2)

0-1 Krzysztof Krzyżok (15)

0-2 Jan Borek (45)

0-3 Paweł Zdunek (52)

0-4 Wiktor Piejak (82)

0-5 Kacper Żelazowski (88)