Rezerwy Zagłębia Lubin umocniły się na pozycji lidera 3 ligi gr. III. Popularni "Miedziowi" w środę pokonali na wyjeździe Foto-Higienę Gać.

Faworytem środowej potyczki były rezerwy Zagłębia Lubin. Popularni "Miedziowi" to lider 3 ligi gr. III, natomiast Foto-Higiena Gać zajmowała miejsce ostatnie. Od początku lepiej prezentowali się goście, którzy szybko wypracowali sobie przewagę na murawie. Efektem tego była bramka z 5. minuty, autorstwa Patryka Kusztala. Radość gości nie trwała zbyt długo, bowiem niespełna minutę później wyrównał Łukasz Orzechowski.

W kolejnych minutach lepsze wrażenie sprawiali "Miedziowi", którzy częściej atakowali, choć podrażniona Foto-Higiena Gać także miała swoje sytuacje. Kibice nie mogli narzekać na nudę, a emocje były do samego końca. Gdy wydawało się że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, do głosu doszły rezerwy Zagłębia, które w doliczonym czasie zdobyły gola na 2-1, którego autorem był Rafał Adamski.

Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin 1-2 (1-1)

0-1 Patryk Kusztal (5)

1-1 Łukasz Orzechowski (6)

1-2 Rafał Adamski (90)