IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 15 38 12 2 1 46 18 28
2 GKS Przodkowo 15 34 11 1 3 42 21 21
3 Kaszubia Kościerzyna 15 31 9 4 2 36 19 17
4 Gryf Słupsk 15 31 8 7 0 29 16 13
5 Stolem Gniewino 15 28 8 4 3 42 32 10
6 Lechia II Gdańsk 15 23 6 5 4 29 16 13
7 Pogoń Lębork 15 21 7 0 8 29 23 6
8 Cartusia Kartuzy 15 21 6 3 6 28 30 -2
9 Wierzyca Pelplin 15 21 6 3 6 31 37 -6
10 Wda Lipusz 15 20 6 2 7 33 33 0
11 GOSRiT Luzino 15 19 5 4 6 29 26 3
12 Gedania Gdańsk 15 19 5 4 6 26 27 -1
13 Powiśle Dzierzgoń 15 19 5 4 6 26 34 -8
14 Gwiazda Karsin 15 16 5 1 9 29 40 -11
15 GKS Kowale 15 14 4 2 9 16 30 -14
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 15 11 2 5 8 20 38 -18
17 Jantar Ustka 15 9 3 0 12 26 40 -14
18 Lipniczanka Lipnica 15 4 1 1 13 13 50 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 7 21 7 0 0 26 8 18
2 GKS Przodkowo 8 21 7 0 1 27 11 16
3 Gryf Słupsk 8 18 5 3 0 17 9 8
4 Kaszubia Kościerzyna 8 17 5 2 1 22 14 8
5 Stolem Gniewino 7 16 5 1 1 22 8 14
6 Pogoń Lębork 9 15 5 0 4 23 13 10
7 Wierzyca Pelplin 7 14 4 2 1 17 11 6
8 Gedania Gdańsk 8 14 4 2 2 20 14 6
9 Wda Lipusz 7 13 4 1 2 23 16 7
10 Powiśle Dzierzgoń 7 13 3 4 0 12 8 4
11 Lechia II Gdańsk 8 12 3 3 2 23 10 13
12 Cartusia Kartuzy 8 11 3 2 3 18 16 2
13 Gwiazda Karsin 7 9 3 0 4 10 16 -6
14 GOSRiT Luzino 7 7 2 1 4 10 12 -2
15 Jantar Ustka 7 6 2 0 5 9 16 -7
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 3 0 3 4 6 18 -12
17 GKS Kowale 7 1 0 1 6 5 17 -12
18 Lipniczanka Lipnica 8 1 0 1 7 2 21 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 8 17 5 2 1 20 10 10
2 Kaszubia Kościerzyna 7 14 4 2 1 14 5 9
3 GKS Przodkowo 7 13 4 1 2 15 10 5
4 Gryf Słupsk 7 13 3 4 0 12 7 5
5 GKS Kowale 8 13 4 1 3 11 13 -2
6 Stolem Gniewino 8 12 3 3 2 20 24 -4
7 GOSRiT Luzino 8 12 3 3 2 19 14 5
8 Lechia II Gdańsk 7 11 3 2 2 6 6 0
9 Cartusia Kartuzy 7 10 3 1 3 10 14 -4
10 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 8 2 2 4 14 20 -6
11 Wierzyca Pelplin 8 7 2 1 5 14 26 -12
12 Wda Lipusz 8 7 2 1 5 10 17 -7
13 Gwiazda Karsin 8 7 2 1 5 19 24 -5
14 Pogoń Lębork 6 6 2 0 4 6 10 -4
15 Powiśle Dzierzgoń 8 6 2 0 6 14 26 -12
16 Gedania Gdańsk 7 5 1 2 4 6 13 -7
17 Jantar Ustka 8 3 1 0 7 17 24 -7
18 Lipniczanka Lipnica 7 3 1 0 6 11 29 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Arka II Gdynia

Gospodarze Wynik Goście Data
Arka II Gdynia 0 - 0 GKS Przodkowo 23 listopada 2019
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Arka II Gdynia 16 listopada 2019
Arka II Gdynia 2 - 1 Pogoń Lębork 10 listopada 2019
Gryf Słupsk 1 - 1 Arka II Gdynia 2 listopada 2019
Arka II Gdynia 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 27 października 2019
Gwiazda Karsin 0 - 3 Arka II Gdynia 23 października 2019
Gedania Gdańsk 3 - 5 Arka II Gdynia 19 października 2019
Arka II Gdynia 5 - 0 Cartusia Kartuzy 13 października 2019
Arka II Gdynia 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 29 września 2019
Stolem Gniewino 2 - 1 Arka II Gdynia 21 września 2019
Arka II Gdynia 4 - 2 GKS Kowale 14 września 2019
GOSRiT Luzino 0 - 3 Arka II Gdynia 8 września 2019
Arka II Gdynia 5 - 2 Wda Lipusz 1 września 2019
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2019
Arka II Gdynia 5 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 sierpnia 2019
Jantar Ustka 3 - 4 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2019
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia 10 sierpnia 2019
Jantar Ustka 2 - 3 Arka II Gdynia 23 czerwca 2019
Arka II Gdynia 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 20 czerwca 2019
GKS Kowale 1 - 0 Arka II Gdynia 15 czerwca 2019
Arka II Gdynia 4 - 1 GOSRiT Luzino 8 czerwca 2019
Stolem Gniewino 6 - 3 Arka II Gdynia 1 czerwca 2019
Arka II Gdynia 3 - 2 Wda Lipusz 25 maja 2019
Bytovia II Bytów 0 - 3 Arka II Gdynia 19 maja 2019
Arka II Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk 11 maja 2019
GKS Kolbudy 3 - 3 Arka II Gdynia 4 maja 2019
Arka II Gdynia 2 - 2 GKS Przodkowo 1 maja 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 5 Arka II Gdynia 27 kwietnia 2019
Arka II Gdynia 5 - 0 Gryf Słupsk 17 kwietnia 2019
Gedania Gdańsk 2 - 3 Arka II Gdynia 13 kwietnia 2019
Grom Nowy Staw 1 - 1 Arka II Gdynia 30 marca 2019
Arka II Gdynia 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 marca 2019
Orkan Rumia 1 - 2 Arka II Gdynia 17 marca 2019
Arka II Gdynia 0 - 0 Pogoń Lębork 10 marca 2019
Arka II Gdynia 3 - 0 Anioły Garczegorze 2 marca 2019
Arka II Gdynia 9 - 0 Jantar Ustka 24 listopada 2018
Kaszubia Kościerzyna 0 - 7 Arka II Gdynia 17 listopada 2018
Arka II Gdynia 3 - 0 GKS Kowale 10 listopada 2018
GOSRiT Luzino 2 - 1 Arka II Gdynia 3 listopada 2018
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 27 października 2018
Wda Lipusz 1 - 1 Arka II Gdynia 20 października 2018
Arka II Gdynia 4 - 0 Bytovia II Bytów 14 października 2018
Lechia II Gdańsk 4 - 3 Arka II Gdynia 7 października 2018
Arka II Gdynia 3 - 3 GKS Kolbudy 30 września 2018
GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia 22 września 2018
Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 września 2018
Gryf Słupsk 3 - 5 Arka II Gdynia 8 września 2018
Arka II Gdynia 5 - 1 Gedania Gdańsk 5 września 2018
Arka II Gdynia 6 - 1 Grom Nowy Staw 26 sierpnia 2018
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Arka II Gdynia 18 sierpnia 2018
Arka II Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia 15 sierpnia 2018
Pogoń Lębork 1 - 1 Arka II Gdynia 9 sierpnia 2018
Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 5 sierpnia 2018
Bytovia II Bytów 1 - 2 Arka II Gdynia 23 czerwca 2018
Arka II Gdynia 0 - 0 Bytovia II Bytów 23 czerwca 2018
Arka II Gdynia 3 - 1 Start Miastko 16 czerwca 2018
Grom Nowy Staw 3 - 1 Arka II Gdynia 9 czerwca 2018
Arka II Gdynia 2 - 0 GOSRiT Luzino 3 czerwca 2018
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Arka II Gdynia 30 maja 2018
Arka II Gdynia 4 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 maja 2018
GKS Kolbudy 2 - 1 Arka II Gdynia 19 maja 2018
Arka II Gdynia 0 - 1 Radunia Stężyca 13 maja 2018
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Arka II Gdynia 5 maja 2018
Arka II Gdynia 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2018
Orkan Rumia 1 - 1 Arka II Gdynia 21 kwietnia 2018
Arka II Gdynia 5 - 1 Sokół Wyczechy 15 kwietnia 2018
Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka II Gdynia 7 kwietnia 2018
Arka II Gdynia 1 - 2 Gryf Słupsk 28 marca 2018
Stolem Gniewino 1 - 2 Arka II Gdynia 24 marca 2018
Arka II Gdynia 1 - 1 Anioły Garczegorze 18 marca 2018
Pogoń Lębork 1 - 0 Arka II Gdynia 10 marca 2018
Arka II Gdynia 2 - 2 Bytovia II Bytów 18 listopada 2017
Start Miastko 1 - 1 Arka II Gdynia 12 listopada 2017
Arka II Gdynia 0 - 2 Grom Nowy Staw 4 listopada 2017
GOSRiT Luzino 2 - 0 Arka II Gdynia 28 października 2017
Arka II Gdynia 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Arka II Gdynia 14 października 2017
Arka II Gdynia 2 - 1 GKS Kolbudy 8 października 2017
Radunia Stężyca 2 - 0 Arka II Gdynia 1 października 2017
Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 24 września 2017
Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Arka II Gdynia 16 września 2017
Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia 10 września 2017
Sokół Wyczechy 0 - 2 Arka II Gdynia 2 września 2017
Arka II Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2017
Gryf Słupsk 1 - 0 Arka II Gdynia 19 sierpnia 2017
Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2017
Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 12 sierpnia 2017
Arka II Gdynia 0 - 3 Pogoń Lębork 5 sierpnia 2017
KP Starogard Gdański 5 - 1 Arka II Gdynia 18 czerwca 2017
Arka II Gdynia 7 - 1 Grom Nowy Staw 15 czerwca 2017
Orkan Rumia 1 - 1 Arka II Gdynia 10 czerwca 2017
Arka II Gdynia 6 - 2 Sokół Wyczechy 4 czerwca 2017
Bytovia II Bytów 1 - 6 Arka II Gdynia 28 maja 2017
Arka II Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk 21 maja 2017
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Arka II Gdynia 13 maja 2017
Arka II Gdynia 0 - 3 Centrum Pelplin 7 maja 2017
Arka II Gdynia 0 - 1 GKS Kolbudy 3 maja 2017
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2017
Arka II Gdynia 3 - 0 Anioły Garczegorze 23 kwietnia 2017
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Arka II Gdynia 12 kwietnia 2017
Arka II Gdynia 2 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Arka II Gdynia 1 kwietnia 2017
Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 26 marca 2017
Gryf Słupsk 1 - 2 Arka II Gdynia 18 marca 2017
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 11 marca 2017
Arka II Gdynia 0 - 1 KP Starogard Gdański 26 listopada 2016
Grom Nowy Staw 2 - 1 Arka II Gdynia 19 listopada 2016
Arka II Gdynia 2 - 0 Orkan Rumia 12 listopada 2016
Sokół Wyczechy 0 - 5 Arka II Gdynia 5 listopada 2016
Arka II Gdynia 3 - 0 Bytovia II Bytów 30 października 2016
Gedania Gdańsk 1 - 5 Arka II Gdynia 22 października 2016
Arka II Gdynia 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 października 2016
Centrum Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 8 października 2016
GKS Kolbudy 1 - 4 Arka II Gdynia 1 października 2016
Arka II Gdynia 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 25 września 2016
Anioły Garczegorze 1 - 2 Arka II Gdynia 18 września 2016
Arka II Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn 11 września 2016
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Arka II Gdynia 3 września 2016
Arka II Gdynia 1 - 4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 sierpnia 2016
Cartusia Kartuzy 0 - 7 Arka II Gdynia 21 sierpnia 2016
Arka II Gdynia 0 - 1 Gryf Słupsk 14 sierpnia 2016
Stolem Gniewino 1 - 4 Arka II Gdynia 6 sierpnia 2016
Gryf Słupsk 2 - 1 Arka II Gdynia 4 czerwca 2016
Arka II Gdynia 3 - 0 Chemik Police 28 maja 2016
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Arka II Gdynia 21 maja 2016
Arka II Gdynia 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 15 maja 2016
Vineta Wolin 3 - 0 Arka II Gdynia 7 maja 2016
Arka II Gdynia 0 - 3 Gwardia Koszalin 3 maja 2016
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2016
Arka II Gdynia 2 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 24 kwietnia 2016
KS Chwaszczyno 2 - 1 Arka II Gdynia 17 kwietnia 2016
Arka II Gdynia 1 - 2 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia 2016
Arka II Gdynia 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 6 kwietnia 2016
Pogoń II Szczecin 1 - 2 Arka II Gdynia 3 kwietnia 2016
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Arka II Gdynia 19 marca 2016
Arka II Gdynia 2 - 0 GKS Przodkowo 12 marca 2016
Arka II Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin 21 listopada 2015
Arka II Gdynia 4 - 0 Gryf Słupsk 15 listopada 2015
Chemik Police 3 - 0 Arka II Gdynia 11 listopada 2015
Arka II Gdynia 1 - 0 Cartusia Kartuzy 8 listopada 2015
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 3 Arka II Gdynia 31 października 2015
Arka II Gdynia 1 - 3 Vineta Wolin 25 października 2015
Gwardia Koszalin 2 - 2 Arka II Gdynia 17 października 2015
Arka II Gdynia 2 - 2 Bałtyk Gdynia 11 października 2015
Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 3 Arka II Gdynia 3 października 2015
Arka II Gdynia 1 - 2 KS Chwaszczyno 27 września 2015
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Arka II Gdynia 19 września 2015
Arka II Gdynia 0 - 0 Pogoń II Szczecin 13 września 2015
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Arka II Gdynia 5 września 2015
Arka II Gdynia 8 - 0 Bałtyk Koszalin 30 sierpnia 2015
GKS Przodkowo 3 - 1 Arka II Gdynia 22 sierpnia 2015
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2015
Arka II Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2015
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Arka II Gdynia 4 czerwca 2015
Arka II Gdynia 0 - 2 Gwardia Koszalin 31 maja 2015
Gryf Wejherowo 1 - 0 Arka II Gdynia 23 maja 2015
Arka II Gdynia 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 maja 2015
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Arka II Gdynia 8 maja 2015
Arka II Gdynia 1 - 1 KS Chwaszczyno 30 kwietnia 2015
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Arka II Gdynia 25 kwietnia 2015
Arka II Gdynia 3 - 2 GKS Przodkowo 19 kwietnia 2015
Chemik Police 2 - 1 Arka II Gdynia 11 kwietnia 2015
Arka II Gdynia 0 - 2 Leśnik Manowo 2 kwietnia 2015
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Arka II Gdynia 28 marca 2015
Arka II Gdynia 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 22 marca 2015
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Arka II Gdynia 15 marca 2015
Arka II Gdynia 1 - 4 Rasel Dygowo 8 marca 2015
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Arka II Gdynia 15 listopada 2014
Arka II Gdynia 0 - 1 Pogoń II Szczecin 9 listopada 2014
Gwardia Koszalin 1 - 3 Arka II Gdynia 2 listopada 2014
Arka II Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo 26 października 2014
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia 18 października 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Bałtyk Koszalin 12 października 2014
KS Chwaszczyno 0 - 3 Arka II Gdynia 4 października 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Cartusia Kartuzy 28 września 2014
GKS Przodkowo 1 - 1 Arka II Gdynia 20 września 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Chemik Police 14 września 2014
Leśnik Manowo 1 - 0 Arka II Gdynia 6 września 2014
Arka II Gdynia 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 31 sierpnia 2014
Astra Ustronie Morskie 2 - 4 Arka II Gdynia 23 sierpnia 2014
Arka II Gdynia 0 - 0 Lechia II Gdańsk 17 sierpnia 2014
Rasel Dygowo 0 - 3 Arka II Gdynia 9 sierpnia 2014
Arka II Gdynia 3 - 0 Chemik Police 7 czerwca 2014
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Arka II Gdynia 30 maja 2014
Arka II Gdynia 1 - 3 Bałtyk Gdynia 24 maja 2014
Koral Dębnica 0 - 1 Arka II Gdynia 18 maja 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 11 maja 2014
Cartusia Kartuzy 3 - 2 Arka II Gdynia 3 maja 2014
Arka II Gdynia 1 - 0 Bałtyk Koszalin 27 kwietnia 2014
Polonia Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia 19 kwietnia 2014
Arka II Gdynia 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2014
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Arka II Gdynia 5 kwietnia 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Pomorze Potęgowo 30 marca 2014
Leśnik Manowo 1 - 1 Arka II Gdynia 22 marca 2014
Energetyk Gryfino 2 - 1 Arka II Gdynia 15 marca 2014
Arka II Gdynia 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 24 listopada 2013
Gwardia Koszalin 0 - 2 Arka II Gdynia 16 listopada 2013
Chemik Police 0 - 0 Arka II Gdynia 9 listopada 2013
Arka II Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 3 listopada 2013
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka II Gdynia 26 października 2013
Arka II Gdynia 4 - 0 Koral Dębnica 19 października 2013
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia 12 października 2013
Arka II Gdynia 2 - 1 Cartusia Kartuzy 6 października 2013
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Arka II Gdynia 28 września 2013
Arka II Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk 22 września 2013
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia 14 września 2013
Arka II Gdynia 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2013
Pomorze Potęgowo 1 - 0 Arka II Gdynia 31 sierpnia 2013
Arka II Gdynia 1 - 2 Leśnik Manowo 25 sierpnia 2013
Arka II Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino 18 sierpnia 2013
Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 Arka II Gdynia 14 sierpnia 2013
Arka II Gdynia 1 - 1 Gwardia Koszalin 11 sierpnia 2013

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 12
2 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 12
3 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 10
4 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 10
5 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 9
6 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 9
7 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 9
8 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 8
9 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 8
10 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 8
11 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 8
12 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 8
13 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 7
14 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 7
15 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 7
16 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
17 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 6
18 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 6
19 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 6
20 Adam Gross Wda Lipusz 6
21 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 6
22 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
23 Michał Fierka GOSRiT Luzino 5
24 Mateusz Zbiranek Arka II Gdynia 5
25 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 5
26 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 5
27 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 5
28 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 5
29 Julian Goyke Arka II Gdynia 4
30 Mariusz Jary GKS Kowale 4
31 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
32 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 4
33 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 4
34 Patryk Laskowski Wda Lipusz 4
35 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 4
36 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
37 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 4
38 Jan Łoś Arka II Gdynia 4
39 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 4
40 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
41 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 4
42 Daniel Chmielnicki Arka II Gdynia 3
43 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 3
44 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
45 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 3
46 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 3
47 Krystian Patok GKS Przodkowo 3
48 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 3
49 Robert Cieszyński Wda Lipusz 3
50 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 3
51 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 3
52 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 3
53 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 3
54 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 3
55 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 3
56 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 3
57 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
58 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 3
59 Karol Styś Gedania Gdańsk 3
60 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
61 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 3
62 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 3
63 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 3
64 Piotr Myścich Powiśle Dzierzgoń 3
65 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 3
66 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 3
67 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 3
68 Kamil Wójcik Jantar Ustka 3
69 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 3
70 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 3
71 Maciej Dawid Jantar Ustka 3
72 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
73 Jaroslav Mihalík Lechia II Gdańsk 3
74 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 3
75 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 3
76 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
77 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 2
78 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 2
79 Kacper Plutowski Wda Lipusz 2
80 Patryk Regulski GOSRiT Luzino 2
81 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 2
82 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 2
83 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 2
84 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 2
85 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 2
86 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 2
87 Hubert Branicki Arka II Gdynia 2
88 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 2
89 Paweł Rompca Gwiazda Karsin 2
90 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 2
91 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 2
92 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 2
93 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 2
94 Michał Jeruć Pogoń Lębork 2
95 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
96 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 2
97 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
98 Rafał Wolski Lechia II Gdańsk 2
99 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 2
100 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
101 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
102 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
103 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
104 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
105 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
106 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
107 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 2
108 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
109 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
110 Adrian Raulin Cartusia Kartuzy 1
111 Krystian Froelke Gwiazda Karsin 1
112 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
113 Paweł Rzepnikowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
114 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
115 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
116 Mateusz Kaczmarek Gwiazda Karsin 1
117 Paweł Selonke GOSRiT Luzino 1
118 Piotr Sobieraj Powiśle Dzierzgoń 1
119 Franciszek Sierszyński Cartusia Kartuzy 1
120 Mateusz Michalewski Gedania Gdańsk 1
121 Adrian Włoch Wda Lipusz 1
122 Adam Chrzanowski Lechia II Gdańsk 1
123 Klaudiusz Zapora Cartusia Kartuzy 1
124 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
125 Krystian Hański Kaszubia Kościerzyna 1
126 Kacper Magdziński Arka II Gdynia 1
127 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 1
128 Jakub Tobiaski GOSRiT Luzino 1
129 Jakub Sawicki Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
130 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
131 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
132 Fabian Urbański Arka II Gdynia 1
133 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 1
134 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
135 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
136 Nikodem Kozłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
137 Dominik Klecha GKS Przodkowo 1
138 Kamil Antonik Arka II Gdynia 1
139 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
140 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
141 Mateusz Frankowski Wierzyca Pelplin 1
142 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 1
143 Julian Głowacki Wda Lipusz 1
144 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
145 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
146 Paweł Rutkowski GOSRiT Luzino 1
147 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
148 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 1
149 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
150 Patryk Lipski Lechia II Gdańsk 1
151 Flavio Paixao Lechia II Gdańsk 1
152 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
153 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
154 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
155 Łukasz Murakowski GOSRiT Luzino 1
156 Michał Lepczak Powiśle Dzierzgoń 1
157 Paweł Bork GKS Kowale 1
158 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
159 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 1
160 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
161 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
162 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
163 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
164 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
165 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
166 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
167 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
168 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
169 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
170 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
171 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
172 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
173 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
174 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
175 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
176 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
177 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
178 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
179 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
180 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
181 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
182 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
183 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
184 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
185 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
186 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
187 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
188 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1