IV liga pomorska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 6 2 0 0 4 1 3
2 Gryf Słupsk 2 4 1 1 0 6 1 5
3 Gwiazda Karsin 2 4 1 1 0 5 2 3
4 Anioły Garczegorze 2 4 1 1 0 5 2 3
5 Gedania Gdańsk 2 4 1 1 0 5 3 2
6 Pogoń Lębork 2 4 1 1 0 4 2 2
7 Wda Lipusz 2 4 1 1 0 4 3 1
8 Chojniczanka II Chojnice 2 3 1 0 1 5 2 3
9 Powiśle Dzierzgoń 2 3 1 0 1 4 3 1
10 Lechia II Gdańsk 2 3 1 0 1 5 5 0
11 MKS Władysławowo 2 3 1 0 1 3 3 0
12 Cartusia Kartuzy 2 3 1 0 1 3 5 -2
13 Kaszubia Kościerzyna 2 2 0 2 0 3 3 0
14 GKS Kowale 2 2 0 2 0 2 2 0
15 Stolem Gniewino 1 1 0 1 0 1 1 0
16 Arka II Gdynia 2 1 0 1 1 1 2 -1
17 Wierzyca Pelplin 2 1 0 1 1 3 5 -2
18 Sokół Zblewo 2 1 0 1 1 1 5 -4
19 Grom Nowy Staw 1 0 0 0 1 0 2 -2
20 GOSRiT Luzino 2 0 0 0 2 1 6 -5
21 Jantar Ustka 2 0 0 0 2 0 7 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 3 1 0 0 2 0 2
2 Anioły Garczegorze 1 3 1 0 0 4 1 3
3 Gedania Gdańsk 1 3 1 0 0 4 2 2
4 Pogoń Lębork 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Wda Lipusz 1 3 1 0 0 3 2 1
6 Chojniczanka II Chojnice 2 3 1 0 1 5 2 3
7 Powiśle Dzierzgoń 1 3 1 0 0 3 1 2
8 Lechia II Gdańsk 1 3 1 0 0 3 1 2
9 MKS Władysławowo 1 3 1 0 0 1 0 1
10 Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 2 1 1
11 Gryf Słupsk 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Gwiazda Karsin 1 1 0 1 0 2 2 0
13 GKS Kowale 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Stolem Gniewino 1 1 0 1 0 1 1 0
15 Arka II Gdynia 1 1 0 1 0 1 1 0
16 Wierzyca Pelplin 1 1 0 1 0 2 2 0
17 Sokół Zblewo 1 1 0 1 0 1 1 0
18 Kaszubia Kościerzyna 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 0 0
20 GOSRiT Luzino 1 0 0 0 1 0 3 -3
21 Jantar Ustka 1 0 0 0 1 0 5 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 3 1 0 0 2 1 1
2 Gryf Słupsk 1 3 1 0 0 5 0 5
3 Gwiazda Karsin 1 3 1 0 0 3 0 3
4 Kaszubia Kościerzyna 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Anioły Garczegorze 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Gedania Gdańsk 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Pogoń Lębork 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Wda Lipusz 1 1 0 1 0 1 1 0
9 GKS Kowale 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Chojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Powiśle Dzierzgoń 1 0 0 0 1 1 2 -1
12 Lechia II Gdańsk 1 0 0 0 1 2 4 -2
13 MKS Władysławowo 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Cartusia Kartuzy 1 0 0 0 1 1 4 -3
15 Stolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Arka II Gdynia 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 1 3 -2
18 Sokół Zblewo 1 0 0 0 1 0 4 -4
19 Grom Nowy Staw 1 0 0 0 1 0 2 -2
20 GOSRiT Luzino 1 0 0 0 1 1 3 -2
21 Jantar Ustka 1 0 0 0 1 0 2 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Arka II Gdynia

Gospodarze Wynik Goście Data

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 3
2 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 2
3 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 2
4 Mateusz Bany Wda Lipusz 2
5 Dariusz Staniaszek Powiśle Dzierzgoń 2
6 Fabian Sowiński Gryf Słupsk 1
7 Adam Skierkowski Wierzyca Pelplin 1
8 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 1
9 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 1
10 Shotaro Obata Wda Lipusz 1
11 Mateusz Wesserling MKS Władysławowo 1
12 Dominik Klecha MKS Władysławowo 1
13 Dominik Bucholc Cartusia Kartuzy 1
14 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
15 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
16 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 1
17 Sebastian Gwóźdź Powiśle Dzierzgoń 1
18 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 1
19 Błażej Białek GKS Kowale 1
20 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 1
21 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 1
22 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
23 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 1
24 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
25 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
26 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 1
27 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 1
28 Mateusz Dawidowski Sokół Zblewo 1
29 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 1
30 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 1