III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 25 | 58 | 18 | 4 | 3 | 48 | 12 | 36 | |
2 | Elana Toruń | 25 | 48 | 14 | 6 | 5 | 38 | 17 | 21 | |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 25 | 44 | 13 | 5 | 7 | 53 | 26 | 27 | |
4 | Błękitni Stargard | 25 | 42 | 13 | 3 | 9 | 54 | 45 | 9 | |
5 | Vineta Wolin | 25 | 42 | 13 | 3 | 9 | 33 | 38 | -5 | |
6 | Pogoń II Szczecin | 25 | 41 | 13 | 2 | 10 | 56 | 44 | 12 | |
7 | Unia Swarzędz | 25 | 41 | 12 | 5 | 8 | 44 | 35 | 9 | |
8 | Polonia Środa Wielkopolska | 25 | 40 | 12 | 4 | 9 | 41 | 40 | 1 | |
9 | Cartusia Kartuzy | 25 | 39 | 11 | 6 | 8 | 50 | 32 | 18 | |
10 | Noteć Czarnków | 25 | 38 | 11 | 5 | 9 | 52 | 44 | 8 | |
11 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 40 | 40 | 0 | |
12 | Sokół Kleczew | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 42 | 43 | -1 | |
13 | Gedania Gdańsk | 25 | 32 | 10 | 2 | 13 | 40 | 43 | -3 | |
14 | Flota Świnoujście | 25 | 29 | 9 | 2 | 14 | 30 | 45 | -15 | |
15 | Stolem Gniewino | 25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 27 | 43 | -16 | |
16 | Unia Solec Kujawski | 25 | 18 | 5 | 3 | 17 | 31 | 60 | -29 | |
17 | KTS-K Luzino | 25 | 17 | 5 | 2 | 18 | 32 | 63 | -31 | |
18 | KP Starogard Gdański | 25 | 12 | 2 | 6 | 17 | 31 | 72 | -41 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin (Szczecin) | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 33 | 5 | 28 | |
2 | Elana Toruń | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 22 | 5 | 17 | |
3 | Unia Swarzędz | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 27 | 14 | 13 | |
4 | Pogoń II Szczecin | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 30 | 21 | 9 | |
5 | Zawisza Bydgoszcz | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 29 | 10 | 19 | |
6 | Vineta Wolin | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 15 | 11 | 4 | |
7 | Cartusia Kartuzy | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 26 | 17 | 9 | |
8 | Polonia Środa Wielkopolska | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | |
9 | Noteć Czarnków | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 31 | 23 | 8 | |
10 | Sokół Kleczew | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 24 | 23 | 1 | |
11 | Błękitni Stargard | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 26 | 23 | 3 | |
12 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 24 | 26 | -2 | |
13 | Gedania Gdańsk | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 15 | 17 | -2 | |
14 | Stolem Gniewino | 12 | 14 | 3 | 5 | 4 | 13 | 17 | -4 | |
15 | Unia Solec Kujawski | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 20 | 28 | -8 | |
16 | KTS-K Luzino | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 19 | 24 | -5 | |
17 | Flota Świnoujście | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 16 | 26 | -10 | |
18 | KP Starogard Gdański | 13 | 2 | 0 | 2 | 11 | 13 | 39 | -26 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Stargard | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 28 | 22 | 6 | |
2 | Świt Skolwin (Szczecin) | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 15 | 7 | 8 | |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 24 | 16 | 8 | |
4 | Polonia Środa Wielkopolska | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 26 | 25 | 1 | |
5 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 16 | 14 | 2 | |
6 | Vineta Wolin | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 18 | 27 | -9 | |
7 | Cartusia Kartuzy | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 24 | 15 | 9 | |
8 | Noteć Czarnków | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 21 | 21 | 0 | |
9 | Gedania Gdańsk | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 25 | 26 | -1 | |
10 | Elana Toruń | 12 | 17 | 4 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | |
11 | Flota Świnoujście | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | |
12 | Pogoń II Szczecin | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 26 | 23 | 3 | |
13 | Sokół Kleczew | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | 20 | -2 | |
14 | Stolem Gniewino | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 26 | -12 | |
15 | Unia Swarzędz | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 17 | 21 | -4 | |
16 | KP Starogard Gdański | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 18 | 33 | -15 | |
17 | Unia Solec Kujawski | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 11 | 32 | -21 | |
18 | KTS-K Luzino | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 13 | 39 | -26 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Świt Skolwin (Szczecin) | 8 | 2 | 7 | 3 | 9 | 2 | 5 | 1 | 5 | 2 | 11 | 3 |
Zawisza Bydgoszcz | 3 | 2 | 11 | 4 | 8 | 2 | 11 | 5 | 9 | 3 | 11 | 9 |
Vineta Wolin | 3 | 7 | 3 | 6 | 9 | 3 | 3 | 6 | 3 | 5 | 12 | 8 |
Unia Swarzędz | 4 | 2 | 8 | 5 | 5 | 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 14 | 11 |
Unia Solec Kujawski | 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 7 | 10 | 10 | 3 | 6 | 2 | 18 |
Stolem Gniewino | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 13 | 4 | 5 | 4 | 8 | 7 | 9 |
Sokół Kleczew | 2 | 11 | 7 | 5 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 7 | 15 | 8 |
Polonia Środa Wielkopolska | 3 | 6 | 6 | 4 | 7 | 5 | 3 | 8 | 8 | 5 | 11 | 9 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3 | 3 | 7 | 6 | 7 | 3 | 10 | 9 | 5 | 3 | 6 | 15 |
Pogoń II Szczecin | 7 | 6 | 4 | 2 | 7 | 8 | 8 | 9 | 15 | 8 | 11 | 7 |
Noteć Czarnków | 11 | 7 | 10 | 5 | 3 | 8 | 8 | 4 | 5 | 4 | 8 | 14 |
KTS-K Luzino | 4 | 3 | 2 | 10 | 5 | 7 | 6 | 6 | 8 | 12 | 6 | 19 |
KP Starogard Gdański | 5 | 5 | 3 | 12 | 3 | 7 | 7 | 12 | 5 | 17 | 7 | 14 |
Gedania Gdańsk | 5 | 3 | 6 | 5 | 5 | 10 | 4 | 5 | 9 | 9 | 10 | 11 |
Flota Świnoujście | 2 | 5 | 3 | 9 | 6 | 10 | 4 | 1 | 5 | 7 | 10 | 10 |
Elana Toruń | 3 | 0 | 6 | 3 | 10 | 4 | 5 | 2 | 4 | 3 | 10 | 4 |
Cartusia Kartuzy | 3 | 1 | 7 | 6 | 4 | 3 | 10 | 8 | 7 | 7 | 16 | 6 |
Błękitni Stargard | 5 | 7 | 7 | 7 | 9 | 7 | 5 | 7 | 8 | 6 | 17 | 9 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KP Starogard Gdański | 25 | 4.12 | 1.24 | 2.88 | 80% | 20% |
2 | Pogoń II Szczecin | 25 | 4 | 2.24 | 1.76 | 76% | 24% |
3 | Błękitni Stargard | 25 | 3.96 | 2.16 | 1.8 | 84% | 16% |
4 | Noteć Czarnków | 25 | 3.84 | 2.08 | 1.76 | 80% | 20% |
5 | KTS-K Luzino | 25 | 3.8 | 1.28 | 2.52 | 88% | 12% |
6 | Unia Solec Kujawski | 25 | 3.64 | 1.24 | 2.4 | 64% | 36% |
7 | Sokół Kleczew | 25 | 3.4 | 1.68 | 1.72 | 68% | 32% |
8 | Gedania Gdańsk | 25 | 3.32 | 1.6 | 1.72 | 60% | 40% |
9 | Cartusia Kartuzy | 25 | 3.28 | 2 | 1.28 | 60% | 40% |
10 | Polonia Środa Wielkopolska | 25 | 3.24 | 1.64 | 1.6 | 64% | 36% |
11 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 25 | 3.2 | 1.6 | 1.6 | 52% | 48% |
12 | Zawisza Bydgoszcz | 25 | 3.16 | 2.12 | 1.04 | 52% | 48% |
13 | Unia Swarzędz | 25 | 3.16 | 1.76 | 1.4 | 60% | 40% |
14 | Flota Świnoujście | 25 | 3 | 1.2 | 1.8 | 72% | 28% |
15 | Vineta Wolin | 25 | 2.84 | 1.32 | 1.52 | 64% | 36% |
16 | Stolem Gniewino | 25 | 2.8 | 1.08 | 1.72 | 48% | 52% |
17 | Świt Skolwin (Szczecin) | 25 | 2.4 | 1.92 | 0.48 | 48% | 52% |
18 | Elana Toruń | 25 | 2.2 | 1.52 | 0.68 | 48% | 52% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Wiktor Kacprzak | Noteć Czarnków | 20 |
2 | Daniel Kaczmarek | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 15 |
3 | Mateusz Wzięch | Sokół Kleczew | 14 |
4 | Michał Marczak | Błękitni Stargard | 13 |
5 | Grzegorz Aftyka | Błękitni Stargard | 12 |
6 | Damian Niedojad | Błękitni Stargard | 11 |
7 | Jakub Bojas | Zawisza Bydgoszcz | 11 |
8 | Piotr Gryszkiewicz | Cartusia Kartuzy | 11 |
9 | Maciej Rożnowski | Elana Toruń | 11 |
10 | Filip Sosnowski | Gedania Gdańsk | 10 |
11 | Szymon Piekarski | Noteć Czarnków | 10 |
12 | Dawid Szalecki | Cartusia Kartuzy | 10 |
13 | Jędrzej Drame | Polonia Środa Wielkopolska | 9 |
14 | Dominik Chromiński | Unia Swarzędz | 9 |
15 | Patryk Palat | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 9 |
16 | Maciej Koziara | Zawisza Bydgoszcz | 9 |
17 | Szymon Kapelusz | Świt Skolwin (Szczecin) | 7 |
18 | Szymon Sarbinowski | Flota Świnoujście | 7 |
19 | Krzysztof Biegański | Unia Swarzędz | 7 |
20 | Adam Frączczak | Pogoń II Szczecin | 7 |
21 | Przemysław Żukowski | Gedania Gdańsk | 7 |
22 | Jakub Krefft | KTS-K Luzino | 7 |
23 | Patryk Urbański | Zawisza Bydgoszcz | 6 |
24 | Szymon Cybulski | Flota Świnoujście | 6 |
25 | Krystian Sanocki | Zawisza Bydgoszcz | 6 |
26 | Szymon Kurczak | Vineta Wolin | 6 |
27 | Jakub Giełda | Polonia Środa Wielkopolska | 6 |
28 | Piotr Łysiak | Cartusia Kartuzy | 6 |
29 | Eryk Sobków | KTS-K Luzino | 6 |
30 | Adam Ładziak | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
31 | Sergii Kravchenko | Unia Solec Kujawski | 6 |
32 | Dawid Bałdyga | Polonia Środa Wielkopolska | 6 |
33 | Łukasz Święty | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 |
34 | Kacper Żmudź | Vineta Wolin | 6 |
35 | Karol Zieliński | KP Starogard Gdański | 5 |
36 | Olaf Korczakowski | Pogoń II Szczecin | 5 |
37 | Miłosz Manuszewski | Gedania Gdańsk | 5 |
38 | Hubert Turski | Pogoń II Szczecin | 5 |
39 | Miłosz Matuszewski | Sokół Kleczew | 5 |
40 | Bartosz Zalewski | Gedania Gdańsk | 5 |
41 | Jędrzej Kujawa | Świt Skolwin (Szczecin) | 5 |
42 | Sebastian Pacek | Unia Solec Kujawski | 5 |
43 | Paweł Sobczyński | Stolem Gniewino | 5 |
44 | Konrad Waliszewski | Gedania Gdańsk | 4 |
45 | Mateusz Góra | Elana Toruń | 4 |
46 | Marcin Kościelecki | Elana Toruń | 4 |
47 | Jakub Poręba | Cartusia Kartuzy | 4 |
48 | Antoni Klukowski | Pogoń II Szczecin | 4 |
49 | Michał Grobelny | Sokół Kleczew | 4 |
50 | Błażej Starzycki | Pogoń II Szczecin | 4 |
51 | Łukasz Grabowski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 4 |
52 | Jay Jaskólski | Elana Toruń | 4 |
53 | Bruno Siedlecki | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
54 | Mikołaj Chaciński | KP Starogard Gdański | 4 |
55 | Nikodem Parulski | KP Starogard Gdański | 4 |
56 | Klaudiusz Milachowski | Polonia Środa Wielkopolska | 4 |
57 | Patryk Harkot | Flota Świnoujście | 4 |
58 | Szymon Emche | Vineta Wolin | 4 |
59 | Dominik Siwiński | Świt Skolwin (Szczecin) | 4 |
60 | Kacper Kowalski | Elana Toruń | 4 |
61 | Damian Garbacik | KP Starogard Gdański | 4 |
62 | Dawid Kroczek | Pogoń II Szczecin | 4 |
63 | Patryk Soboczyński | Stolem Gniewino | 4 |
64 | Tomasz Kowalczuk | Sokół Kleczew | 4 |
65 | Fabian Leonowicz | Zawisza Bydgoszcz | 3 |
66 | Łukasz Spławski | Unia Swarzędz | 3 |
67 | Szymon Babiarz | Unia Solec Kujawski | 3 |
68 | Kacper Kasperowicz | Vineta Wolin | 3 |
69 | Rafał Kruczkowski | Stolem Gniewino | 3 |
70 | Rafał Remisz | Świt Skolwin (Szczecin) | 3 |
71 | Bartłomiej Zdunek | Błękitni Stargard | 3 |
72 | Gracjan Hyl | Pogoń II Szczecin | 3 |
73 | Marcin Lis | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3 |
74 | Kamil Jakubczyk | Pogoń II Szczecin | 3 |
75 | Adam Borucki | Unia Swarzędz | 3 |
76 | Adrian Laskowski | Unia Swarzędz | 3 |
77 | Marek Niewiadomski | Gedania Gdańsk | 3 |
78 | Przemysław Kostuch | KTS-K Luzino | 3 |
79 | Marcin Szeibe | Pogoń II Szczecin | 3 |
80 | Damian Formela | KTS-K Luzino | 3 |
81 | Piotr Okuniewicz | Zawisza Bydgoszcz | 3 |
82 | Kornel Przyborowski | Cartusia Kartuzy | 3 |
83 | Patryk Paczuk | Świt Skolwin (Szczecin) | 3 |
84 | Mohammad Doustali | Pogoń II Szczecin | 3 |
85 | Kamil Poźniak | Flota Świnoujście | 3 |
86 | Mateusz Bąk | Pogoń II Szczecin | 3 |
87 | Daniel Kozak | Noteć Czarnków | 3 |
88 | Mikołaj Mikuła | KP Starogard Gdański | 3 |
89 | Michał Balewski | Stolem Gniewino | 2 |
90 | Błażej Jezierski | Flota Świnoujście | 2 |
91 | Kamil Chiliński | Sokół Kleczew | 2 |
92 | Dariusz Mienik | KTS-K Luzino | 2 |
93 | Michał Sacharuk | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
94 | Olivier Kliś | Błękitni Stargard | 2 |
95 | Mikołaj Rakowski | Unia Solec Kujawski | 2 |
96 | Gracjan Goździk | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
97 | Kamil Patelczyk | Stolem Gniewino | 2 |
98 | Dawid Szałecki | Cartusia Kartuzy | 2 |
99 | Roman Zalow | KTS-K Luzino | 2 |
100 | Mateusz Maluśki | Unia Swarzędz | 2 |
101 | Eryk Marcinkowski | Unia Swarzędz | 2 |
102 | Kacper Wojdak | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
103 | Konrad Prawucki | Błękitni Stargard | 2 |
104 | Andres Vidal | Cartusia Kartuzy | 2 |
105 | Tymoteusz Klupś | Unia Swarzędz | 2 |
106 | Kuba Maszka | Vineta Wolin | 2 |
107 | Mateusz Walczak | Noteć Czarnków | 2 |
108 | Michał Walczak | Polonia Środa Wielkopolska | 2 |
109 | Bartosz Łuczak | Unia Swarzędz | 2 |
110 | Adam Paliwoda | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
111 | Oscar Andres Vidal Mera | Cartusia Kartuzy | 2 |
112 | Sebastian Deja | Cartusia Kartuzy | 2 |
113 | Filip Łukasik | KP Starogard Gdański | 2 |
114 | Kacper Borowiak | Unia Swarzędz | 2 |
115 | Sebastian Rugowski | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
116 | Damian Knera | Elana Toruń | 2 |
117 | Adrian Przyborek | Pogoń II Szczecin | 2 |
118 | Mateusz Ogrodowski | Błękitni Stargard | 2 |
119 | Bartosz Kalupa | Noteć Czarnków | 2 |
120 | Krystian Pawlak | Sokół Kleczew | 2 |
121 | Kacper Majerz | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
122 | Adrian Kwiatkowski | Błękitni Stargard | 2 |
123 | Nikodem Fiedosewicz | KTS-K Luzino | 2 |
124 | Grzegorz Tarasewicz | Flota Świnoujście | 2 |
125 | Jakub Ostrowski | Vineta Wolin | 2 |
126 | Paweł Wojowski | Cartusia Kartuzy | 2 |
127 | Yadegar Rostami | Pogoń II Szczecin | 2 |
128 | Michał Zachciał | Noteć Czarnków | 2 |
129 | Maciej Kona | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
130 | Cyprian Poniedziałek | Vineta Wolin | 2 |
131 | Jan Mierzwa | Noteć Czarnków | 2 |
132 | Damian Lenkiewicz | Elana Toruń | 2 |
133 | Mateusz Gułajski | Stolem Gniewino | 2 |
134 | Kamil Banaczek | Cartusia Kartuzy | 2 |
135 | Dawid Gruchała-Węsierski | Vineta Wolin | 2 |
136 | Adam Nagórski | Vineta Wolin | 2 |
137 | Jakub Pek | KP Starogard Gdański | 2 |
138 | Jan Chachuła | Zawisza Bydgoszcz | 2 |
139 | Michał Zimmer | Sokół Kleczew | 2 |
140 | Krzysztof Dymarski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 |
141 | Oleksandr Horvat | Unia Solec Kujawski | 2 |
142 | Daniel Sławiński | KP Starogard Gdański | 2 |
143 | Mateusz Dąbrowski | KTS-K Luzino | 2 |
144 | Filip Soboń | Unia Swarzędz | 2 |
145 | Jan Paczyński | Unia Swarzędz | 2 |
146 | Kacper Nowak | Świt Skolwin (Szczecin) | 2 |
147 | Konrad Kleinschmidt | KP Starogard Gdański | 2 |
148 | Kacper Smoliński | Pogoń II Szczecin | 1 |
149 | Kamil Machałek | KTS-K Luzino | 1 |
150 | Fabian Leśniewski | Stolem Gniewino | 1 |
151 | Oskar Śliwkowski | Stolem Gniewino | 1 |
152 | Mateusz Młynarczyk | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
153 | Kamil Kuropatwiński | Elana Toruń | 1 |
154 | Paweł Woźny | Unia Solec Kujawski | 1 |
155 | Damian Wojda | KTS-K Luzino | 1 |
156 | Kacper Janiak | Sokół Kleczew | 1 |
157 | Radosław Śledzicki | Vineta Wolin | 1 |
158 | Robert Obst | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
159 | Wiktor Kapela | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
160 | Krzysztof Ropski | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
161 | Mateusz Sopoćko | Sokół Kleczew | 1 |
162 | Kamil Włodyka | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
163 | Wahe Mnacakanjan | Unia Solec Kujawski | 1 |
164 | Gabriel Szygenda | Flota Świnoujście | 1 |
165 | Maciej Liśkiewicz | Błękitni Stargard | 1 |
166 | Arkadiusz Korpalski | Elana Toruń | 1 |
167 | Kiewin Durueke | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
168 | Kacper Witkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
169 | Maciej Ignasiak | Błękitni Stargard | 1 |
170 | Bartosz Nowicki | Błękitni Stargard | 1 |
171 | Jakub Ryczkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
172 | Bartosz Kuźniarski | KP Starogard Gdański | 1 |
173 | Aleksander Łazarski | Gedania Gdańsk | 1 |
174 | Wiktor Patrzykąt | Stolem Gniewino | 1 |
175 | Euzebiusz Belka | Stolem Gniewino | 1 |
176 | Kamil Dałek | Unia Swarzędz | 1 |
177 | Kacper Knera | Elana Toruń | 1 |
178 | Grzegorz Wachowiak | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
179 | Dawid Szalas | Vineta Wolin | 1 |
180 | Damian Staniszewski | Flota Świnoujście | 1 |
181 | Oskar Kujawka | Unia Solec Kujawski | 1 |
182 | Gracjan Konieczny | Sokół Kleczew | 1 |
183 | Aleksander Kultys | Sokół Kleczew | 1 |
184 | Artur Stawikowski | Gedania Gdańsk | 1 |
185 | Piotr Wujec | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
186 | Mikołaj Stangel | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
187 | Aleksander Kluczyński | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
188 | Jędrzej Osowski | Noteć Czarnków | 1 |
189 | Filip Adamski | Flota Świnoujście | 1 |
190 | Bartosz Sitkowski | Vineta Wolin | 1 |
191 | Adam Zadka | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
192 | Fabian Burzyński | Unia Swarzędz | 1 |
193 | Modou Camara | Unia Solec Kujawski | 1 |
194 | Borys Freilich | Pogoń II Szczecin | 1 |
195 | Cyprian Maciejewski | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
196 | Davis Boateng | Flota Świnoujście | 1 |
197 | Adam Tandecki | Cartusia Kartuzy | 1 |
198 | Julian Kamiński | Błękitni Stargard | 1 |
199 | Korneliusz Sochań | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
200 | Michał Kwiecień | Flota Świnoujście | 1 |
201 | Paweł Karbowiński | Elana Toruń | 1 |
202 | Paweł Brzuzy | KTS-K Luzino | 1 |
203 | Dawid Kisły | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
204 | Jakub Stawski | Elana Toruń | 1 |
205 | Szymon Łukasiewcz | Gedania Gdańsk | 1 |
206 | Albert Żerkowski | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
207 | Łukasz Zenger | Noteć Czarnków | 1 |
208 | Piotr Przygocki | Noteć Czarnków | 1 |
209 | Kacper Pinkowski | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 |
210 | Kryspin Leśniak | Vineta Wolin | 1 |
211 | Alan Krauze | Flota Świnoujście | 1 |
212 | Marcin Kaczmarek | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
213 | Jędrzej Góral | Pogoń II Szczecin | 1 |
214 | Jakub Nawrocki | Unia Solec Kujawski | 1 |
215 | Jakub Kuzko | Świt Skolwin (Szczecin) | 1 |
216 | Kamil Piskorski | Elana Toruń | 1 |
217 | Paweł Flis | Gedania Gdańsk | 1 |
218 | Miłosz Wódecki | Polonia Środa Wielkopolska | 1 |
219 | Michał Graczyk | Zawisza Bydgoszcz | 1 |
220 | Wojciech Zyska | Gedania Gdańsk | 1 |
221 | Jan Andrzejewski | Sokół Kleczew | 1 |
222 | Hubert Choluj | Unia Solec Kujawski | 1 |
223 | Claudio Zenger | Noteć Czarnków | 1 |
224 | Mateusz Dampc | Stolem Gniewino | 1 |
225 | Aleksander Theus | Unia Swarzędz | 1 |
III liga, gr. II - gr.spadkowa sezon 2023/2024
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Przemysław Kostuch | KTS-K Luzino | 1 |
2 | Mateusz Bąk | Pogoń II Szczecin | 1 |
3 | Jakub Pek | KP Starogard Gdański | 1 |
4 | Arkadiusz Korpalski | Elana Toruń | 1 |
5 | Kacper Witkowski | Unia Solec Kujawski | 1 |
6 | Oskar Kujawka | Unia Solec Kujawski | 1 |