IV liga pomorska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 28 | 69 | 22 | 3 | 3 | 77 | 29 | 48 | |
2 | Jaguar Gdańsk | 28 | 67 | 22 | 1 | 5 | 79 | 35 | 44 | |
3 | Bałtyk Gdynia | 28 | 58 | 18 | 4 | 6 | 65 | 35 | 30 | |
4 | Grom Nowy Staw | 28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 63 | 33 | 30 | |
5 | Pomezania Malbork | 28 | 49 | 13 | 10 | 5 | 68 | 38 | 30 | |
6 | Chojniczanka II Chojnice | 28 | 42 | 13 | 3 | 12 | 61 | 52 | 9 | |
7 | Anioły Garczegorze | 28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 51 | 44 | 7 | |
8 | Supra Kwidzyn | 28 | 40 | 11 | 7 | 10 | 35 | 46 | -11 | |
9 | Gryf Wejherowo | 28 | 39 | 12 | 3 | 13 | 56 | 51 | 5 | |
10 | Radunia II Stężyca | 28 | 39 | 11 | 6 | 11 | 50 | 53 | -3 | |
11 | Pogoń Lębork | 28 | 38 | 10 | 8 | 10 | 53 | 47 | 6 | |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 28 | 32 | 8 | 8 | 12 | 33 | 43 | -10 | |
13 | Sparta Sycewice | 28 | 28 | 6 | 10 | 12 | 45 | 64 | -19 | |
14 | MKS Władysławowo | 27 | 27 | 6 | 9 | 12 | 38 | 58 | -20 | |
15 | Arka II Gdynia | 28 | 25 | 6 | 7 | 15 | 42 | 52 | -10 | |
16 | Gedania II Gdańsk | 28 | 21 | 6 | 3 | 19 | 42 | 79 | -37 | |
17 | GKS Kolbudy | 28 | 16 | 4 | 4 | 20 | 23 | 73 | -50 | |
18 | Start Miastko | 27 | 14 | 3 | 5 | 19 | 31 | 80 | -49 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 14 | 40 | 13 | 1 | 0 | 44 | 10 | 34 | |
2 | Jaguar Gdańsk | 14 | 33 | 11 | 0 | 3 | 41 | 21 | 20 | |
3 | Bałtyk Gdynia | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 35 | 15 | 20 | |
4 | Grom Nowy Staw | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 32 | 18 | 14 | |
5 | Pomezania Malbork | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 35 | 19 | 16 | |
6 | Chojniczanka II Chojnice | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 36 | 28 | 8 | |
7 | Pogoń Lębork | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 26 | 15 | 11 | |
8 | Radunia II Stężyca | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 28 | 29 | -1 | |
9 | Anioły Garczegorze | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 25 | 24 | 1 | |
10 | Powiśle Dzierzgoń | 14 | 17 | 4 | 5 | 5 | 17 | 19 | -2 | |
11 | Gedania II Gdańsk | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 25 | 30 | -5 | |
12 | Supra Kwidzyn | 14 | 16 | 4 | 4 | 6 | 16 | 27 | -11 | |
13 | Gryf Wejherowo | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 24 | 25 | -1 | |
14 | Arka II Gdynia | 15 | 14 | 3 | 5 | 7 | 23 | 25 | -2 | |
15 | MKS Władysławowo | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 19 | 30 | -11 | |
16 | Sparta Sycewice | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 23 | 34 | -11 | |
17 | Start Miastko | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 18 | 34 | -16 | |
18 | GKS Kolbudy | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 15 | 27 | -12 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaguar Gdańsk | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 38 | 14 | 24 | |
2 | Grom Nowy Staw | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 31 | 15 | 16 | |
3 | Gryf Słupsk | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 33 | 19 | 14 | |
4 | Bałtyk Gdynia | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 30 | 20 | 10 | |
5 | Pomezania Malbork | 14 | 24 | 6 | 6 | 2 | 33 | 19 | 14 | |
6 | Supra Kwidzyn | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 19 | 19 | 0 | |
7 | Gryf Wejherowo | 14 | 24 | 8 | 0 | 6 | 32 | 26 | 6 | |
8 | Anioły Garczegorze | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 26 | 20 | 6 | |
9 | Chojniczanka II Chojnice | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 25 | 24 | 1 | |
10 | Radunia II Stężyca | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 22 | 24 | -2 | |
11 | Pogoń Lębork | 14 | 17 | 4 | 5 | 5 | 27 | 32 | -5 | |
12 | Sparta Sycewice | 14 | 16 | 3 | 7 | 4 | 22 | 30 | -8 | |
13 | Powiśle Dzierzgoń | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 16 | 24 | -8 | |
14 | MKS Władysławowo | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 19 | 28 | -9 | |
15 | Arka II Gdynia | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 19 | 27 | -8 | |
16 | GKS Kolbudy | 15 | 7 | 2 | 1 | 12 | 8 | 46 | -38 | |
17 | Gedania II Gdańsk | 14 | 4 | 1 | 1 | 12 | 17 | 49 | -32 | |
18 | Start Miastko | 13 | 2 | 0 | 2 | 11 | 13 | 46 | -33 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Gedania II Gdańsk
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Gedania II Gdańsk | 0 - 0 | Radunia II Stężyca | 22 czerwca 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Gedania II Gdańsk | 15 czerwca 2024 |
Gedania II Gdańsk | 0 - 0 | Pogoń Lębork | 8 czerwca 2024 |
Gryf Słupsk | 0 - 0 | Gedania II Gdańsk | 1 czerwca 2024 |
Gedania II Gdańsk | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | 25 maja 2024 |
Start Miastko | 0 - 0 | Gedania II Gdańsk | 18 maja 2024 |
Gedania II Gdańsk | 2 - 2 | MKS Władysławowo | 12 maja 2024 |
Supra Kwidzyn | 2 - 1 | Gedania II Gdańsk | 4 maja 2024 |
Gedania II Gdańsk | 0 - 3 | Powiśle Dzierzgoń | 27 kwietnia 2024 |
Arka II Gdynia | 2 - 2 | Gedania II Gdańsk | 21 kwietnia 2024 |
Jaguar Gdańsk | 4 - 2 | Gedania II Gdańsk | 13 kwietnia 2024 |
Gedania II Gdańsk | 1 - 1 | Grom Nowy Staw | 6 kwietnia 2024 |
Pomezania Malbork | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | 30 marca 2024 |
Gedania II Gdańsk | 5 - 1 | Sparta Sycewice | 23 marca 2024 |
Bałtyk Gdynia | 4 - 2 | Gedania II Gdańsk | 16 marca 2024 |
Gedania II Gdańsk | 2 - 3 | Anioły Garczegorze | 10 marca 2024 |
Chojniczanka II Chojnice | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | 3 marca 2024 |
Radunia II Stężyca | 2 - 0 | Gedania II Gdańsk | 18 listopada 2023 |
Gedania II Gdańsk | 5 - 1 | GKS Kolbudy | 12 listopada 2023 |
Pogoń Lębork | 5 - 0 | Gedania II Gdańsk | 4 listopada 2023 |
Gedania II Gdańsk | 1 - 2 | Gryf Słupsk | 29 października 2023 |
Gryf Wejherowo | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | 21 października 2023 |
Gedania II Gdańsk | 3 - 0 | Start Miastko | 15 października 2023 |
MKS Władysławowo | 0 - 2 | Gedania II Gdańsk | 7 października 2023 |
Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | Supra Kwidzyn | 30 września 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 2 - 1 | Gedania II Gdańsk | 23 września 2023 |
Gedania II Gdańsk | 2 - 1 | Arka II Gdynia | 16 września 2023 |
Gedania II Gdańsk | 1 - 5 | Jaguar Gdańsk | 10 września 2023 |
Grom Nowy Staw | 6 - 2 | Gedania II Gdańsk | 2 września 2023 |
Gedania II Gdańsk | 1 - 5 | Pomezania Malbork | 26 sierpnia 2023 |
Sparta Sycewice | 5 - 1 | Gedania II Gdańsk | 19 sierpnia 2023 |
Gedania II Gdańsk | 1 - 2 | Bałtyk Gdynia | 16 sierpnia 2023 |
Anioły Garczegorze | 2 - 1 | Gedania II Gdańsk | 12 sierpnia 2023 |
Gedania II Gdańsk | 0 - 4 | Chojniczanka II Chojnice | 5 sierpnia 2023 |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Mateusz Borowski | Grom Nowy Staw | 21 |
2 | Andrzej Łyszyk | Gryf Słupsk | 15 |
3 | Igor Jankowski | Bałtyk Gdynia | 12 |
4 | Konrad Nędza | Pomezania Malbork | 11 |
5 | Krzysztof Idzi | Gryf Wejherowo | 11 |
6 | Fabian Słowiński | Gryf Słupsk | 11 |
7 | Janusz Surdykowski | Jaguar Gdańsk | 10 |
8 | Paweł Czychowski | Jaguar Gdańsk | 10 |
9 | Robert Wesołowski | Pomezania Malbork | 10 |
10 | Dominik Stolc | Radunia II Stężyca | 9 |
11 | Tomasz Grabowski | Pomezania Malbork | 9 |
12 | Michał Choszcz | Anioły Garczegorze | 9 |
13 | Dominik Klecha | MKS Władysławowo | 9 |
14 | Przemysław Płotka | Jaguar Gdańsk | 9 |
15 | Damian Wojda | Pogoń Lębork | 9 |
16 | Maciej Miecznikowski | Gryf Słupsk | 8 |
17 | Szymon Rychłowski | Bałtyk Gdynia | 8 |
18 | Fabian Urbański | Grom Nowy Staw | 7 |
19 | Łukasz Skierka | Sparta Sycewice | 7 |
20 | Maciej Leske | Gryf Wejherowo | 7 |
21 | Jakub Kwidziński | Gryf Wejherowo | 7 |
22 | Krystian Faltyński | Gryf Wejherowo | 6 |
23 | Bartłomiej Iwański | Gryf Wejherowo | 6 |
24 | Jakub Kościów | Sparta Sycewice | 6 |
25 | Jakub Rendzio | Radunia II Stężyca | 6 |
26 | Mateusz Pietrzyk | Supra Kwidzyn | 6 |
27 | Jakub Żywicki | Chojniczanka II Chojnice | 6 |
28 | Patryk Dąbrowski | Gryf Słupsk | 5 |
29 | Norbert Hołtyn | Grom Nowy Staw | 5 |
30 | Robert Hirsz | Bałtyk Gdynia | 5 |
31 | Adam Duda | Jaguar Gdańsk | 5 |
32 | Arkadiusz Proena | MKS Władysławowo | 5 |
33 | Dariusz Staniaszek | Supra Kwidzyn | 5 |
34 | Mateusz Słumiński | Anioły Garczegorze | 5 |
35 | Mateusz Koniuszy | Pogoń Lębork | 5 |
36 | Dawid Kowalski | Anioły Garczegorze | 4 |
37 | Mateusz Meyer | Chojniczanka II Chojnice | 4 |
38 | Daniel Piechowski | Gryf Słupsk | 4 |
39 | Marcin Trojanowski | Chojniczanka II Chojnice | 4 |
40 | Rafał Bobrowski | Sparta Sycewice | 4 |
41 | Bartosz Bławat | Gedania II Gdańsk | 4 |
42 | Marcin Dampc | GKS Kolbudy | 4 |
43 | Kacper Rapinczuk | Pomezania Malbork | 4 |
44 | Krystian Rodzim | Radunia II Stężyca | 4 |
45 | Adrian Polański | Grom Nowy Staw | 3 |
46 | Dawid Patelcztyk | Pogoń Lębork | 3 |
47 | Vadym Kukuruza | Arka II Gdynia | 3 |
48 | Radosław Stępień | Bałtyk Gdynia | 3 |
49 | Krzysztof Iwanowski | Bałtyk Gdynia | 3 |
50 | Dawid Więckowski | Gryf Słupsk | 3 |
51 | Sebastian Dziadkowiec | Pomezania Malbork | 3 |
52 | Igor Michalski | Jaguar Gdańsk | 3 |
53 | Jakub Kafarski | Radunia II Stężyca | 3 |
54 | Błażej Siłkowski | Pogoń Lębork | 3 |
55 | Igor Pawlak | Gedania II Gdańsk | 3 |
56 | Wiktor Ciechański | Gryf Słupsk | 3 |
57 | Krzysztof Rzepa | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
58 | Patryk Lewandowski | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
59 | Oktawian Skrzecz | Bałtyk Gdynia | 3 |
60 | Michał Kowalkowski | Pogoń Lębork | 3 |
61 | Mateusz Dampc | Pogoń Lębork | 3 |
62 | Filip Lipka | Radunia II Stężyca | 3 |
63 | Krzysztof Bryndal | Start Miastko | 3 |
64 | Jakub Narodzonek | Start Miastko | 3 |
65 | Jakub Piotrowski | Arka II Gdynia | 3 |
66 | Maciej Gregorek | Anioły Garczegorze | 3 |
67 | Karol Świdziński | Gryf Słupsk | 3 |
68 | Nikodem Bunik | Gedania II Gdańsk | 3 |
69 | Rafał Majtyka | Chojniczanka II Chojnice | 3 |
70 | Bartek Błaszczyk | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
71 | Kacper Szostak | Start Miastko | 3 |
72 | Kordian Błażejczyk | Pogoń Lębork | 3 |
73 | Konrad Bizewski | MKS Władysławowo | 3 |
74 | Hubert Syldatk | Anioły Garczegorze | 3 |
75 | Oskar Bohm | Bałtyk Gdynia | 3 |
76 | Mateusz Sadło | GKS Kolbudy | 3 |
77 | Mateusz Latkiewicz | Pomezania Malbork | 2 |
78 | Aleksander Reclaw | Radunia II Stężyca | 2 |
79 | Klaudiusz Filas | Jaguar Gdańsk | 2 |
80 | Marcin Pietrowski | Jaguar Gdańsk | 2 |
81 | Ahmed Hafez Hussein Abdallah | Arka II Gdynia | 2 |
82 | Adrian Rajski | Radunia II Stężyca | 2 |
83 | Grzegorz Gulczyński | Radunia II Stężyca | 2 |
84 | Miłosz Detmer | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
85 | Ksawery Ronowski | Sparta Sycewice | 2 |
86 | Wojciech Wójcik | Sparta Sycewice | 2 |
87 | Tomasz Wacławski | Supra Kwidzyn | 2 |
88 | Krzysztof Guzowski | Start Miastko | 2 |
89 | Szymon Łukasiewicz | GKS Kolbudy | 2 |
90 | Alef Miraildes Firmino Dos Anjos | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
91 | Jakub Romanik | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
92 | Maksym Demianchuk | Bałtyk Gdynia | 2 |
93 | Martin Romanek | Pogoń Lębork | 2 |
94 | Kacper Chmielewski | Powiśle Dzierzgoń | 2 |
95 | Kacper Bladowski | Jaguar Gdańsk | 2 |
96 | Krzysztof Kaniewski | Radunia II Stężyca | 2 |
97 | Filip Tomasiewicz | Anioły Garczegorze | 2 |
98 | Bartosz Ossowski | Bałtyk Gdynia | 2 |
99 | Damian Tofil | Sparta Sycewice | 2 |
100 | Bartłomiej Szwajczewski | Start Miastko | 2 |
101 | Michał Kobiela | Anioły Garczegorze | 2 |
102 | Donat Adkonis | Sparta Sycewice | 2 |
103 | Robert Zieliński | Grom Nowy Staw | 2 |
104 | Kacper Madej | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
105 | Dawid Zieliński | Grom Nowy Staw | 2 |
106 | Gustaw Panic | Gedania II Gdańsk | 2 |
107 | Mateusz Górka | Supra Kwidzyn | 2 |
108 | Paweł Koniuszek | Start Miastko | 2 |
109 | Kacper Jendruch | Gryf Słupsk | 2 |
110 | Jakub Leszkiewicz | Pogoń Lębork | 2 |
111 | Maciej Zagraba | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
112 | Andrzej Kaszuba | Jaguar Gdańsk | 1 |
113 | Jan Garczyński | Start Miastko | 1 |
114 | Bartosz Śmietanko | Pomezania Malbork | 1 |
115 | Mateusz Długołęcki | Bałtyk Gdynia | 1 |
116 | Adrian Włoch | Pomezania Malbork | 1 |
117 | Przemysław Ronkowski | MKS Władysławowo | 1 |
118 | Julian Goyke | Gryf Wejherowo | 1 |
119 | Jakub Siekierski | Bałtyk Gdynia | 1 |
120 | Karol Kowalczyk | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
121 | Mateusz Klecha | Pogoń Lębork | 1 |
122 | Jarosław Kuźniarski | GKS Kolbudy | 1 |
123 | Damian Kugiel | GKS Kolbudy | 1 |
124 | Krzysztof Garbowski | Start Miastko | 1 |
125 | Konrad Waliszewski | Gedania II Gdańsk | 1 |
126 | Mateusz Michalewski | Gedania II Gdańsk | 1 |
127 | Hubert Żuber | Sparta Sycewice | 1 |
128 | Wojciech Zyska | Gedania II Gdańsk | 1 |
129 | Piotr Marszałek | Pomezania Malbork | 1 |
130 | Filip Mosek | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
131 | Marcel Predenkiewicz | Arka II Gdynia | 1 |
132 | Jacek Gretkowski | Supra Kwidzyn | 1 |
133 | Przemysław Lewandowski | Supra Kwidzyn | 1 |
134 | Oskar Formela | MKS Władysławowo | 1 |
135 | Dawid Jabłoński | Supra Kwidzyn | 1 |
136 | Jakub Fijałkowski | Gedania II Gdańsk | 1 |
137 | Marcel Pietrykowski | Sparta Sycewice | 1 |
138 | Marcel Karakiewicz | Gedania II Gdańsk | 1 |
139 | Wojciech Zieliński | Arka II Gdynia | 1 |
140 | Wiktor Sawicki | Arka II Gdynia | 1 |
141 | Jakub Borsuk | Start Miastko | 1 |
142 | Marcin Drzazgowski | Anioły Garczegorze | 1 |
143 | Igor Bogdański | Gedania II Gdańsk | 1 |
144 | Dominik Rycewicz | GKS Kolbudy | 1 |
145 | Szymon Dawidowski | MKS Władysławowo | 1 |
146 | Dawid Karczewski | Pomezania Malbork | 1 |
147 | Krzysztof Błażek | Grom Nowy Staw | 1 |
148 | Michał Alaburda | Supra Kwidzyn | 1 |
149 | Marcin Karniluk | Pomezania Malbork | 1 |
150 | Jakub Jędrzejewski | Supra Kwidzyn | 1 |
151 | Maciej Gorwa | Gedania II Gdańsk | 1 |
152 | Filip Kowalski | Arka II Gdynia | 1 |
153 | Jan Furman | Radunia II Stężyca | 1 |
154 | Cezary Gołubiński | MKS Władysławowo | 1 |
155 | Oskar Klessa | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
156 | Jakub Goliński | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
157 | Jakub Bloch | Anioły Garczegorze | 1 |
158 | Dawid Darga | Anioły Garczegorze | 1 |
159 | Wojciech Pawlina | Gryf Słupsk | 1 |
160 | Kacper Dawidowski | MKS Władysławowo | 1 |
161 | Mateusz Motyliński | Supra Kwidzyn | 1 |
162 | Aleksander Łazarski | Gedania II Gdańsk | 1 |
163 | Paweł Zamerski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
164 | Paweł Kowalczyk | Pogoń Lębork | 1 |
165 | Oliwier Kątny | Gryf Wejherowo | 1 |
166 | Adam Wróblewski | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
167 | Kamil Dryjas | Pomezania Malbork | 1 |
168 | Przemysław Kinder | Jaguar Gdańsk | 1 |
169 | Oliwier Maczkowski | Arka II Gdynia | 1 |
170 | Marcel Stenka | Arka II Gdynia | 1 |
171 | Adam Płotka | Radunia II Stężyca | 1 |
172 | Maciej Dampc | Radunia II Stężyca | 1 |
173 | Tymoteusz Czyż | MKS Władysławowo | 1 |
174 | Patryk Wójcik | Sparta Sycewice | 1 |
175 | Michał Gajewski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
176 | Nikodem Ciechański | Gryf Słupsk | 1 |
177 | Dominik Butowski | Gryf Słupsk | 1 |
178 | Robert Sulewski | Jaguar Gdańsk | 1 |
179 | Mateusz Krause | Arka II Gdynia | 1 |
180 | Aleksander Drozdowicz | Bałtyk Gdynia | 1 |
181 | Kamil Witkowski | Gedania II Gdańsk | 1 |
182 | Kacper Hebel | Gryf Wejherowo | 1 |
183 | Antoni Prałat | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
184 | Chrystian Domaschke | Radunia II Stężyca | 1 |
185 | Bartłomiej Borowicz | Start Miastko | 1 |
186 | Jarosław Cudziło | Sparta Sycewice | 1 |
187 | Piotr Dudzik | Grom Nowy Staw | 1 |
188 | Daniel Lorkowski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
189 | Kacper Skonieczny | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
190 | Patryk Migowski | Arka II Gdynia | 1 |
191 | Patryk Popieliński | Gedania II Gdańsk | 1 |
192 | Mateusz Bany | GKS Kolbudy | 1 |
193 | Sebastian Gwóżdż | Supra Kwidzyn | 1 |