IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 76 24 4 2 105 24 81
2 Błonianka Błonie 30 66 21 3 6 97 35 62
3 Oskar Przysucha 30 66 21 3 6 75 28 47
4 Mszczonowianka Mszczonów 30 57 17 6 7 67 41 26
5 Pilica Białobrzegi 30 54 17 3 10 77 37 40
6 MKS Piaseczno 30 50 16 2 12 75 63 12
7 Mazur Karczew 30 48 15 3 12 50 52 -2
8 KS Raszyn 30 47 15 2 13 55 52 3
9 Znicz II Pruszków 30 39 11 6 13 46 48 -2
10 Wilga Garwolin 30 37 11 4 15 49 56 -7
11 Energia Kozienice 30 36 10 6 14 46 54 -8
12 Radomiak II Radom 30 36 10 6 14 46 69 -23
13 Sparta Jazgarzew 30 32 9 5 16 36 60 -24
14 LKS Promna 30 23 6 5 19 28 69 -41
15 Orzeł Unin 30 19 5 4 21 36 91 -55
16 Perła Złotokłos 30 2 0 2 28 8 117 -109
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 45 15 0 0 61 9 52
2 Błonianka Błonie 15 33 10 3 2 50 17 33
3 Oskar Przysucha 15 32 10 2 3 42 16 26
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 28 8 4 3 31 18 13
5 Mazur Karczew 15 27 8 3 4 23 17 6
6 Pilica Białobrzegi 15 25 8 1 6 46 19 27
7 KS Raszyn 15 24 8 0 7 31 23 8
8 MKS Piaseczno 15 23 7 2 6 34 27 7
9 Znicz II Pruszków 15 23 7 2 6 24 22 2
10 Radomiak II Radom 15 21 6 3 6 26 28 -2
11 Wilga Garwolin 15 17 5 2 8 23 34 -11
12 Energia Kozienice 15 15 4 3 8 25 31 -6
13 Sparta Jazgarzew 15 14 4 2 9 19 32 -13
14 LKS Promna 15 14 4 2 9 17 33 -16
15 Orzeł Unin 15 13 4 1 10 24 40 -16
16 Perła Złotokłos 15 2 0 2 13 6 48 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Oskar Przysucha 15 34 11 1 3 33 12 21
2 Błonianka Błonie 15 33 11 0 4 47 18 29
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 31 9 4 2 44 15 29
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 29 9 2 4 36 23 13
5 Pilica Białobrzegi 15 29 9 2 4 31 18 13
6 MKS Piaseczno 15 27 9 0 6 41 36 5
7 KS Raszyn 15 23 7 2 6 24 29 -5
8 Mazur Karczew 15 21 7 0 8 27 35 -8
9 Energia Kozienice 15 21 6 3 6 21 23 -2
10 Wilga Garwolin 15 20 6 2 7 26 22 4
11 Sparta Jazgarzew 15 18 5 3 7 17 28 -11
12 Znicz II Pruszków 15 16 4 4 7 22 26 -4
13 Radomiak II Radom 15 15 4 3 8 20 41 -21
14 LKS Promna 15 9 2 3 10 11 36 -25
15 Orzeł Unin 15 6 1 3 11 12 51 -39
16 Perła Złotokłos 15 0 0 0 15 2 69 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz II Pruszków 4 8 3 3 4 9 9 3 12 4 8 7
Wilga Garwolin 5 3 7 8 8 10 5 11 8 8 10 13
Sparta Jazgarzew 4 5 4 7 6 9 8 4 5 15 9 13
Radomiak II Radom 3 6 7 7 7 11 4 13 4 10 15 12
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 5 8 4 16 6 15 3 13 5 11 1
Pilica Białobrzegi 4 3 8 7 16 6 9 6 11 6 16 6
Perła Złotokłos 0 9 0 15 1 20 1 9 0 20 7 24
Oskar Przysucha 5 2 8 3 12 6 7 5 13 5 16 8
Orzeł Unin 2 9 3 14 5 20 4 5 7 11 9 17
Mszczonowianka Mszczonów 9 5 8 4 13 5 11 3 6 6 15 8
Mazur Karczew 6 4 8 4 7 7 5 15 7 7 11 11
MKS Piaseczno 9 6 11 8 13 11 11 5 10 6 8 14
LKS Promna 7 5 4 7 4 7 5 9 2 13 7 9
KS Raszyn 6 7 6 5 9 9 3 5 9 6 9 17
Energia Kozienice 2 7 13 9 8 8 6 8 7 5 10 9
Błonianka Błonie 12 4 12 5 22 7 5 4 21 8 13 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 MKS Piaseczno 30 4.6 2.5 2.1 83.33% 16.67%
2 Błonianka Błonie 30 4.4 3.23 1.17 76.67% 23.33%
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 4.3 3.5 0.8 73.33% 26.67%
4 Orzeł Unin 30 4.23 1.2 3.03 73.33% 26.67%
5 Perła Złotokłos 30 4.17 0.27 3.9 83.33% 16.67%
6 Radomiak II Radom 30 3.83 1.53 2.3 70% 30%
7 Pilica Białobrzegi 30 3.8 2.57 1.23 60% 40%
8 Mszczonowianka Mszczonów 30 3.6 2.23 1.37 70% 30%
9 KS Raszyn 30 3.57 1.83 1.73 63.33% 36.67%
10 Wilga Garwolin 30 3.5 1.63 1.87 73.33% 26.67%
11 Oskar Przysucha 30 3.43 2.5 0.93 66.67% 33.33%
12 Mazur Karczew 30 3.4 1.67 1.73 66.67% 33.33%
13 Energia Kozienice 30 3.33 1.53 1.8 56.67% 43.33%
14 LKS Promna 30 3.23 0.93 2.3 63.33% 36.67%
15 Sparta Jazgarzew 30 3.2 1.2 2 56.67% 43.33%
16 Znicz II Pruszków 30 3.13 1.53 1.6 63.33% 36.67%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 28
2 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23
3 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 23
4 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 21
5 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 20
6 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 19
7 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17
8 Mateusz Białek Mszczonowianka Mszczonów 16
9 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 15
10 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 14
11 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 14
12 Marcin Raszka Mazur Karczew 14
13 Sylwester Patejuk KS Raszyn 12
14 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 11
15 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 11
16 Bartłomiej Bobowski Sparta Jazgarzew 10
17 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10
18 Kamil Matulka MKS Piaseczno 10
19 Eugeniusz Kołodziejczyk Energia Kozienice 9
20 Mateusz Keller Sparta Jazgarzew 9
21 Michał Prażuch KS Raszyn 9
22 Piotr Talar Wilga Garwolin 9
23 Michał Orłowski LKS Promna 9
24 Krystian Parzyszek Orzeł Unin 9
25 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 8
26 Bartłomiej Książek Energia Kozienice 8
27 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 8
28 Jakub Rolinc Radomiak II Radom 8
29 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 8
30 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 7
31 Mateusz Kinast Znicz II Pruszków 7
32 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 7
33 Marcin Bawolik MKS Piaseczno 7
34 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 6
35 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
36 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 6
37 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 6
38 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 5
39 Karol Kucharski Radomiak II Radom 5
40 Michał Kępka Błonianka Błonie 5
41 Kamil Gałązka Mazur Karczew 5
42 Bartłomiej Madej Oskar Przysucha 5
43 Paweł Pyra Wilga Garwolin 4
44 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 4
45 Piotr Branicki Mszczonowianka Mszczonów 4
46 Karol Zawadka Wilga Garwolin 4
47 Kamil Włodarczyk Perła Złotokłos 4
48 Jakub Nowakowski Radomiak II Radom 4
49 Mikołaj Szymański Znicz II Pruszków 4
50 Patryk Strus LKS Promna 4
51 Dariusz Osica Orzeł Unin 4
52 Karol Hodowany Radomiak II Radom 4
53 Bartłomiej Sitarek Orzeł Unin 4
54 Kamil Oparcik LKS Promna 4
55 Jakub Pasik Mazur Karczew 3
56 Mychajło Koriażnow Mazur Karczew 3
57 Michał Borykowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
58 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 3
59 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 3
60 Patryk Dąbkowski Mazur Karczew 3
61 Tomasz Doliński MKS Piaseczno 3
62 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 3
63 Kamil Hernik Mazur Karczew 3
64 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 3
65 Radosław Bartosiewicz Błonianka Błonie 3
66 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 3
67 Jan Imiołek Radomiak II Radom 3
68 Franciszek Ratajczyk Znicz II Pruszków 3
69 Piotr Celiński Mazur Karczew 3
70 Cezary Michalak MKS Piaseczno 3
71 Piotr Ćwik KS Raszyn 3
72 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 3
73 Cezary Kubrym Oskar Przysucha 3
74 Mateusz Zawisza LKS Promna 3
75 Kacper Kozikowski Wilga Garwolin 3
76 Mariusz Baranowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
77 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 3
78 Arkadiusz Pyrka Znicz II Pruszków 3
79 Jakub Sosnowski Mszczonowianka Mszczonów 3
80 Kamil Michalczyk Orzeł Unin 3
81 Maciej Pietraszek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
82 Karol Podliński Znicz II Pruszków 3
83 Kamil Kudelski KS Raszyn 3
84 Kacper Siudak Sparta Jazgarzew 3
85 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
86 Tomasz Janiszewski Pilica Białobrzegi 3
87 Dominik Staluszka Mazur Karczew 2
88 Szymon Rękawek Wilga Garwolin 2
89 Łukasz Korgul Orzeł Unin 2
90 Dylan Cetra MKS Piaseczno 2
91 Szymon Śmieciński Znicz II Pruszków 2
92 Princewill Okachi Oskar Przysucha 2
93 Aleksander Jaskółski Sparta Jazgarzew 2
94 Kamil Banaczek Znicz II Pruszków 2
95 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 2
96 Czarek Majchrzak Mszczonowianka Mszczonów 2
97 Mariusz Drożdż Orzeł Unin 2
98 Mateusz Jaworski Pilica Białobrzegi 2
99 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 2
100 Konrad Szkopiński KS Raszyn 2
101 Olaf Kubat Sparta Jazgarzew 2
102 Jakub Pastusiak Sparta Jazgarzew 2
103 Tomasz Chałas Znicz II Pruszków 2
104 Filip Kacperkiewicz LKS Promna 2
105 Sebastian Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
106 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 2
107 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
108 Michał Kędroń KS Raszyn 2
109 Maciej Pieczyński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
110 Jakub Piotrzkowicz Mazur Karczew 2
111 Piotr Dąbrowski LKS Promna 2
112 Marcel Grot Energia Kozienice 2
113 Rafał Popis KS Raszyn 2
114 Mateusz Pielak Mazur Karczew 2
115 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 2
116 Daniel Dylewski Mszczonowianka Mszczonów 2
117 Konstantyn Ślęzak MKS Piaseczno 2
118 Kacper Kowalski Orzeł Unin 2
119 Rafał Stróżka Pilica Białobrzegi 2
120 Patryk Osiak Energia Kozienice 2
121 Michał Janik Pilica Białobrzegi 2
122 Adrian Nowosadko Radomiak II Radom 2
123 Bartłomiej Arak Perła Złotokłos 1
124 Konrad Owczarek Znicz II Pruszków 1
125 Hubert Białogłowicz Radomiak II Radom 1
126 Oskar Markiewicz Radomiak II Radom 1
127 Oskar Szczodry Radomiak II Radom 1
128 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
129 Damian Oleksiak KS Raszyn 1
130 Przemysław Alot Wilga Garwolin 1
131 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
132 Aleksander Wiśniewski MKS Piaseczno 1
133 Tony Chukwuemeka Mszczonowianka Mszczonów 1
134 Adrian Rybak Znicz II Pruszków 1
135 Marcin Stromecki Znicz II Pruszków 1
136 Daniel Cichocki Błonianka Błonie 1
137 Roman Skowroński Energia Kozienice 1
138 Wojciech Adamczyk LKS Promna 1
139 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
140 Łukasz Zając Sparta Jazgarzew 1
141 Filip Jadacki Mszczonowianka Mszczonów 1
142 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 1
143 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 1
144 Michał Koszela MKS Piaseczno 1
145 Mateusz Jaroszewski MKS Piaseczno 1
146 Sebastian Cybulski KS Raszyn 1
147 Kacper Wiatrak Radomiak II Radom 1
148 Michał Kozaczkow Znicz II Pruszków 1
149 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
150 Łukasz Piesio Orzeł Unin 1
151 Krzysztof Wingrałek KS Raszyn 1
152 Andrzej Kalinka Energia Kozienice 1
153 Paweł Kapusta Oskar Przysucha 1
154 Jakub Skoczylas LKS Promna 1
155 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
156 Michał Lament Energia Kozienice 1
157 Maciej Kencel Pilica Białobrzegi 1
158 Szymon Więckowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
159 Cezary Zieliński Oskar Przysucha 1
160 Mateusz Gromski LKS Promna 1
161 Karol Szelągowicz Sparta Jazgarzew 1
162 Marcel Mich Sparta Jazgarzew 1
163 Jakub Mazurek Sparta Jazgarzew 1
164 Kacper Łoś Błonianka Błonie 1
165 Maciej Pater Błonianka Błonie 1
166 Michał Zalewski Mszczonowianka Mszczonów 1
167 Jakub Piekut Mazur Karczew 1
168 Michał Wasilewski Energia Kozienice 1
169 Bartłomiej Janiszewski Pilica Białobrzegi 1
170 brak brak Oskar Przysucha 1
171 Patryk Siekierko KS Raszyn 1
172 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 1
173 Piotr Wielgosz Orzeł Unin 1
174 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
175 Łukasz Puciłowski Wilga Garwolin 1
176 George Enow Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
177 Jakub Zagórski Znicz II Pruszków 1
178 Patryk Mikita Radomiak II Radom 1
179 Kamil Stencel Błonianka Błonie 1
180 Marcin Bykowski LKS Promna 1
181 Rafał Gil LKS Promna 1
182 Łukasz Grochala Perła Złotokłos 1
183 Michał Trzaskowski Mazur Karczew 1
184 Maciej Machalski Znicz II Pruszków 1
185 Jerzy Fiszer KS Raszyn 1
186 Maciej Wójcik Sparta Jazgarzew 1
187 Dominik Bartnik Błonianka Błonie 1
188 Rafał Gil LKS Promna 1
189 Sebastian Adamczyk Perła Złotokłos 1
190 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
191 Tomasz Ćwil Sparta Jazgarzew 1
192 Damian Szcześniak Orzeł Unin 1
193 Damian Matysiak Orzeł Unin 1
194 Simón Colina Radomiak II Radom 1
195 Edgar Lech KS Raszyn 1
196 Sebastian Pryciak LKS Promna 1
197 Norbert Jędrzejczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
198 Zurab Aludauri Sparta Jazgarzew 1
199 Łukasz Pietroń Radomiak II Radom 1
200 Patryk Kisiel Wilga Garwolin 1
201 Mikolaj Gola Wilga Garwolin 1
202 Mateusz Wójcik Energia Kozienice 1
203 Hubert Strzelczyk Energia Kozienice 1
204 Konrad Wojtkiewicz MKS Piaseczno 1

IV liga mazowiecka I sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Wiatrak Radomiak II Radom 2
2 Cezary Michalak MKS Piaseczno 1
3 Aleksander Jaskółski Sparta Jazgarzew 1
4 Filip Kacperkiewicz LKS Promna 1
5 Oskar Markiewicz Radomiak II Radom 1
6 Adrian Rybak Znicz II Pruszków 1
7 Maciej Pater Błonianka Błonie 1
8 Patryk Kędra Energia Kozienice 1
9 Paweł Reszka Perła Złotokłos 1
10 Krystian Mianowicz Znicz II Pruszków 1
11 Damian Samoraj Mszczonowianka Mszczonów 1
12 Adrian Wojas Perła Złotokłos 1