IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutnik Warszawa | 24 | 57 | 17 | 6 | 1 | 52 | 17 | 35 | |
2 | Ząbkovia Ząbki | 24 | 56 | 18 | 2 | 4 | 61 | 21 | 40 | |
3 | Wisła II Płock | 24 | 55 | 18 | 1 | 5 | 61 | 18 | 43 | |
4 | KS CK Troszyn | 24 | 52 | 16 | 4 | 4 | 59 | 28 | 31 | |
5 | KTS Weszło Warszawa | 24 | 51 | 16 | 3 | 5 | 61 | 27 | 34 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 24 | 51 | 15 | 6 | 3 | 57 | 29 | 28 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 24 | 45 | 14 | 3 | 7 | 74 | 42 | 32 | |
8 | Ursus Warszawa | 24 | 36 | 10 | 6 | 8 | 37 | 34 | 3 | |
9 | Józefovia Józefów | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 29 | 48 | -19 | |
10 | MKS Piaseczno | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 43 | 50 | -7 | |
11 | Wilga Garwolin | 24 | 29 | 8 | 5 | 11 | 40 | 47 | -7 | |
12 | Błonianka Błonie | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 36 | 45 | -9 | |
13 | Oskar Przysucha | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 30 | 45 | -15 | |
14 | Mazur Karczew | 24 | 24 | 7 | 3 | 14 | 32 | 52 | -20 | |
15 | Marcovia Marki | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 28 | 55 | -27 | |
16 | KS Raszyn | 24 | 14 | 4 | 2 | 18 | 18 | 65 | -47 | |
17 | Sokół Serock | 24 | 9 | 2 | 3 | 19 | 29 | 71 | -42 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 24 | 4 | 1 | 1 | 22 | 14 | 67 | -53 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ząbkovia Ząbki | 12 | 33 | 11 | 0 | 1 | 36 | 9 | 27 | |
2 | Wisła II Płock | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 37 | 5 | 32 | |
3 | Hutnik Warszawa | 12 | 28 | 8 | 4 | 0 | 25 | 6 | 19 | |
4 | KS CK Troszyn | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 34 | 15 | 19 | |
5 | KTS Weszło Warszawa | 12 | 27 | 9 | 0 | 3 | 30 | 14 | 16 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 34 | 17 | 17 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 40 | 18 | 22 | |
8 | Ursus Warszawa | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 24 | 21 | 3 | |
9 | MKS Piaseczno | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 20 | 16 | 4 | |
10 | Józefovia Józefów | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 15 | 21 | -6 | |
11 | Wilga Garwolin | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 19 | 19 | 0 | |
12 | Błonianka Błonie | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 19 | 25 | -6 | |
13 | Oskar Przysucha | 12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 17 | 23 | -6 | |
14 | Marcovia Marki | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | |
15 | Mazur Karczew | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 15 | 22 | -7 | |
16 | Sokół Serock | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 17 | 26 | -9 | |
17 | KS Raszyn | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 9 | 39 | -30 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 8 | 25 | -17 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutnik Warszawa | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 27 | 11 | 16 | |
2 | Wisła II Płock | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 24 | 13 | 11 | |
3 | KS CK Troszyn | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 25 | 13 | 12 | |
4 | KTS Weszło Warszawa | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 31 | 13 | 18 | |
5 | Mszczonowianka Mszczonów | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 23 | 12 | 11 | |
6 | Ząbkovia Ząbki | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 25 | 12 | 13 | |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 34 | 24 | 10 | |
8 | Ursus Warszawa | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 13 | 13 | 0 | |
9 | Józefovia Józefów | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 14 | 27 | -13 | |
10 | Wilga Garwolin | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 21 | 28 | -7 | |
11 | Błonianka Błonie | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 17 | 20 | -3 | |
12 | Mazur Karczew | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 17 | 30 | -13 | |
13 | MKS Piaseczno | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 23 | 34 | -11 | |
14 | Oskar Przysucha | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 13 | 22 | -9 | |
15 | KS Raszyn | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 9 | 26 | -17 | |
16 | Marcovia Marki | 12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 11 | 31 | -20 | |
17 | Sokół Serock | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 12 | 45 | -33 | |
18 | Drogowiec Jedlińsk | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 6 | 42 | -36 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
KS Raszyn
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
KS Raszyn | 0 - 0 | Ursus Warszawa | 22 czerwca 2024 |
KS Raszyn | 0 - 0 | Marcovia Marki | 15 czerwca 2024 |
Wisła II Płock | 0 - 0 | KS Raszyn | 8 czerwca 2024 |
KS Raszyn | 0 - 0 | Ząbkovia Ząbki | 1 czerwca 2024 |
KTS Weszło Warszawa | 0 - 0 | KS Raszyn | 25 maja 2024 |
KS Raszyn | 0 - 0 | MKS Piaseczno | 18 maja 2024 |
Wilga Garwolin | 0 - 0 | KS Raszyn | 11 maja 2024 |
KS Raszyn | 0 - 0 | Drogowiec Jedlińsk | 8 maja 2024 |
KS Raszyn | 0 - 0 | Oskar Przysucha | 4 maja 2024 |
Błonianka Błonie | 0 - 0 | KS Raszyn | 27 kwietnia 2024 |
KS Raszyn | 0 - 9 | KS CK Troszyn | 20 kwietnia 2024 |
Józefovia Józefów | 1 - 0 | KS Raszyn | 13 kwietnia 2024 |
KS Raszyn | 2 - 0 | Sokół Serock | 6 kwietnia 2024 |
Hutnik Warszawa | 2 - 0 | KS Raszyn | 30 marca 2024 |
KS Raszyn | 0 - 8 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 23 marca 2024 |
Mszczonowianka Mszczonów | 2 - 0 | KS Raszyn | 16 marca 2024 |
KS Raszyn | 0 - 2 | Mazur Karczew | 9 marca 2024 |
Ursus Warszawa | 1 - 2 | KS Raszyn | 21 listopada 2023 |
Marcovia Marki | 3 - 2 | KS Raszyn | 11 listopada 2023 |
KS Raszyn | 1 - 3 | Wisła II Płock | 5 listopada 2023 |
Ząbkovia Ząbki | 4 - 1 | KS Raszyn | 28 października 2023 |
KS Raszyn | 1 - 4 | KTS Weszło Warszawa | 21 października 2023 |
MKS Piaseczno | 3 - 0 | KS Raszyn | 14 października 2023 |
KS Raszyn | 0 - 3 | Wilga Garwolin | 7 października 2023 |
Drogowiec Jedlińsk | 0 - 1 | KS Raszyn | 1 października 2023 |
Oskar Przysucha | 2 - 1 | KS Raszyn | 23 września 2023 |
KS Raszyn | 2 - 1 | Błonianka Błonie | 16 września 2023 |
KS CK Troszyn | 2 - 0 | KS Raszyn | 9 września 2023 |
KS Raszyn | 2 - 4 | Józefovia Józefów | 2 września 2023 |
Sokół Serock | 0 - 0 | KS Raszyn | 30 sierpnia 2023 |
KS Raszyn | 1 - 3 | Hutnik Warszawa | 26 sierpnia 2023 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | KS Raszyn | 19 sierpnia 2023 |
KS Raszyn | 0 - 2 | Mszczonowianka Mszczonów | 11 sierpnia 2023 |
Mazur Karczew | 2 - 2 | KS Raszyn | 5 sierpnia 2023 |
IV liga mazowiecka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Mateusz Augustyniak | Ząbkovia Ząbki | 20 |
2 | Wojciech Trochim | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 17 |
3 | Chimaobi Emmanuel Obi | Wilga Garwolin | 15 |
4 | Michał Bondara | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 14 |
5 | Jakub Tyska | KS CK Troszyn | 14 |
6 | Adrian Szczutowski | Wisła II Płock | 14 |
7 | Artur Rawa | Ursus Warszawa | 13 |
8 | Szymon Wiejak | KTS Weszło Warszawa | 13 |
9 | Edgardo Ruiz | KS CK Troszyn | 11 |
10 | Arkadiusz Drapsa | Mszczonowianka Mszczonów | 11 |
11 | Sebastian Czapa | Błonianka Błonie | 10 |
12 | Erwin Nowik | Hutnik Warszawa | 10 |
13 | Patryk Zych | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 10 |
14 | Cezary Sauczek | KTS Weszło Warszawa | 9 |
15 | Patryk Kubicki | Mszczonowianka Mszczonów | 9 |
16 | Damian Pociech | Mszczonowianka Mszczonów | 8 |
17 | Michał Kielak | KTS Weszło Warszawa | 8 |
18 | Michał Grunt | Mazur Karczew | 8 |
19 | Sebastian Kaczyński | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 8 |
20 | Bartosz Zynek | Wisła II Płock | 7 |
21 | Piotr Cudny | Marcovia Marki | 7 |
22 | Tobiasz Filochowski | Józefovia Józefów | 7 |
23 | Miłosz Przybecki | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 7 |
24 | Łukasz Gikiewicz | KTS Weszło Warszawa | 7 |
25 | Patryk Obiała | Błonianka Błonie | 7 |
26 | Kamil Żmuda | Marcovia Marki | 6 |
27 | Wojciech Migas | Józefovia Józefów | 6 |
28 | Dariusz Zjawiński | Błonianka Błonie | 6 |
29 | Maksymilian Vogtman | Hutnik Warszawa | 6 |
30 | Kamil Ziemnicki | MKS Piaseczno | 6 |
31 | Marcin Bykowski | KS Raszyn | 6 |
32 | Sebastian Strózik | Wisła II Płock | 6 |
33 | Łukasz Krupnik | MKS Piaseczno | 5 |
34 | Paweł Giel | Hutnik Warszawa | 5 |
35 | Ishmael Baidoo | KTS Weszło Warszawa | 5 |
36 | Tomasz Bogołębski | Oskar Przysucha | 5 |
37 | Sebastian Papiernik | Wilga Garwolin | 5 |
38 | Łukasz Broź | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 5 |
39 | Kamil Matulka | MKS Piaseczno | 5 |
40 | Dominik Staluszka | Mazur Karczew | 5 |
41 | Piotr Petasz | Mszczonowianka Mszczonów | 5 |
42 | Konrad Paterek | Ząbkovia Ząbki | 5 |
43 | Jan Bąk | Ząbkovia Ząbki | 5 |
44 | Daniel Charkiewicz | KS CK Troszyn | 5 |
45 | Ignacy Ognicha | Józefovia Józefów | 4 |
46 | Hleb Kuchko | Wisła II Płock | 4 |
47 | Mariusz Chmielewski | Ursus Warszawa | 4 |
48 | Patryk Olszewski | Sokół Serock | 4 |
49 | Patryk Piasecki | Marcovia Marki | 4 |
50 | Patryk Koziara | Hutnik Warszawa | 4 |
51 | Mateusz Argasiński | Marcovia Marki | 4 |
52 | Grzegorz Wawrzyński | Wisła II Płock | 4 |
53 | Dawid Jarczak | Mszczonowianka Mszczonów | 4 |
54 | Łukasz Racis | Mszczonowianka Mszczonów | 4 |
55 | Mateusz Bienias | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 |
56 | Ezana Kahsay | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 4 |
57 | Grzegorz Piesio | Wilga Garwolin | 4 |
58 | Maciej Kencel | Ząbkovia Ząbki | 4 |
59 | Igor Lewczuk | KTS Weszło Warszawa | 3 |
60 | Dominik Paradowski | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 3 |
61 | Piotr Ćwikowski | Mszczonowianka Mszczonów | 3 |
62 | Dawid Krzyżański | Wisła II Płock | 3 |
63 | Kacper Wieczorek | Wilga Garwolin | 3 |
64 | Jan Piasek | Hutnik Warszawa | 3 |
65 | Dominik Bartnik | Hutnik Warszawa | 3 |
66 | Pavlo Paduk | Mszczonowianka Mszczonów | 3 |
67 | Patryk Szubiński | Drogowiec Jedlińsk | 3 |
68 | Paweł Czułowski | Ząbkovia Ząbki | 3 |
69 | Filip Pietrusiewicz | Józefovia Józefów | 3 |
70 | Jacek Strzegocki | KS Raszyn | 3 |
71 | Konrad Drężek | KS CK Troszyn | 3 |
72 | Michał Janik | Oskar Przysucha | 3 |
73 | Patryk Czarnota | Oskar Przysucha | 3 |
74 | Mateusz Gliński | Ząbkovia Ząbki | 3 |
75 | Maciej Świdzikowski | KTS Weszło Warszawa | 3 |
76 | Paweł Witkowski | Mazur Karczew | 3 |
77 | Wojciech Wocial | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 3 |
78 | Andrei Trukhan | Oskar Przysucha | 3 |
79 | Gabriel Mierzwiński | Ursus Warszawa | 3 |
80 | Orkhan Farajov | KS CK Troszyn | 3 |
81 | Łukasz Brzozowski | Ursus Warszawa | 3 |
82 | Maciej Machalski | KTS Weszło Warszawa | 3 |
83 | Karol Rogoliński | Drogowiec Jedlińsk | 3 |
84 | Karol Szeliga | Sokół Serock | 3 |
85 | Piotr Bujak | Hutnik Warszawa | 2 |
86 | Jakub Kodeniec | Ząbkovia Ząbki | 2 |
87 | Jan Zboina | Mazur Karczew | 2 |
88 | Szymon Śmieciński | Błonianka Błonie | 2 |
89 | Bartosz Lelito | Ząbkovia Ząbki | 2 |
90 | Mateusz Bojodziński | Hutnik Warszawa | 2 |
91 | Maciej Knap | Oskar Przysucha | 2 |
92 | Oliwier Tetkowski | Sokół Serock | 2 |
93 | Jakub Skibiński | Mszczonowianka Mszczonów | 2 |
94 | Jakub Malinowski | Józefovia Józefów | 2 |
95 | Jakub Świeciński | Ursus Warszawa | 2 |
96 | Dawid Zięba | Wisła II Płock | 2 |
97 | Jakub Maślak | Wisła II Płock | 2 |
98 | Jakub Kosecki | KTS Weszło Warszawa | 2 |
99 | Mateusz Wysocki | Ursus Warszawa | 2 |
100 | Jakub Papliński | Ursus Warszawa | 2 |
101 | Michał Czarnecki | Sokół Serock | 2 |
102 | Mieszko Maciejewski | Ursus Warszawa | 2 |
103 | Bartosz Szydłowski | Sokół Serock | 2 |
104 | Adrian Wełpa | Ursus Warszawa | 2 |
105 | Grzegorz Kalisiak | Marcovia Marki | 2 |
106 | Bartosz Osoliński | Marcovia Marki | 2 |
107 | Filip Głowala | Ząbkovia Ząbki | 2 |
108 | Marcin Raszka | Mazur Karczew | 2 |
109 | Tymoteusz Barwiński | MKS Piaseczno | 2 |
110 | Karol Pierzchalski | Sokół Serock | 2 |
111 | Filip Kowalczyk | Mazur Karczew | 2 |
112 | Dawid Baraniecki | Sokół Serock | 2 |
113 | Piotr Celiński | Mazur Karczew | 2 |
114 | Damian Papiernik | Wilga Garwolin | 2 |
115 | Kacper Poreda | KS CK Troszyn | 2 |
116 | Kewin Przygoda | Błonianka Błonie | 2 |
117 | Mikołaj Neuman | KTS Weszło Warszawa | 2 |
118 | Yehor Solomon | Oskar Przysucha | 2 |
119 | Maciej Nalej | MKS Piaseczno | 2 |
120 | Mikołaj Kwiatkowski | Ursus Warszawa | 2 |
121 | Oliwier Jagielski | Hutnik Warszawa | 2 |
122 | Mateusz Kociszewski | Mazur Karczew | 2 |
123 | Mykola Kharchuk | Drogowiec Jedlińsk | 2 |
124 | Filip Bućko | Marcovia Marki | 2 |
125 | Dominik Sadzawicki | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 2 |
126 | Piotr Augustyniak | Ząbkovia Ząbki | 2 |
127 | Bartosz Gąska | KS CK Troszyn | 2 |
128 | Mariusz Wierzbowski | KS CK Troszyn | 2 |
129 | Dawid Domarecki | Wilga Garwolin | 2 |
130 | Michał Kucharczyk | Drogowiec Jedlińsk | 2 |
131 | Julian Hernan Jacquet | Józefovia Józefów | 2 |
132 | Igor Ruciński | Sokół Serock | 2 |
133 | Radosław Cielemęcki | Wisła II Płock | 2 |
134 | Bartosz Borowski | Wisła II Płock | 2 |
135 | Alistair Letlhogonolo Selamolela | KS Raszyn | 2 |
136 | Mikołaj Adamiak | Józefovia Józefów | 2 |
137 | Patryk Szeliga | Sokół Serock | 2 |
138 | Sebastian Ignacak | Hutnik Warszawa | 2 |
139 | Paweł Chrupała | Wisła II Płock | 2 |
140 | Michał Dorożyński | Oskar Przysucha | 1 |
141 | Volodymyr Bobrov | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
142 | Filip Gac | Wilga Garwolin | 1 |
143 | Piotr Trepka | Józefovia Józefów | 1 |
144 | Krystian Matwiejczuk | Błonianka Błonie | 1 |
145 | Mariusz Moskwa | Oskar Przysucha | 1 |
146 | Piotr Kolecki | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
147 | Bartłomiej Zenik | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
148 | Rafał Maciejewski | Hutnik Warszawa | 1 |
149 | Przemysław Alot | Wilga Garwolin | 1 |
150 | Jan Zboina | Mazur Karczew | 1 |
151 | Dominik Bula | Ząbkovia Ząbki | 1 |
152 | Oskar Zaks | Ząbkovia Ząbki | 1 |
153 | Paweł Pulkowski | KS Raszyn | 1 |
154 | Marcin Stromecki | Hutnik Warszawa | 1 |
155 | Kamil Szabłowski | MKS Piaseczno | 1 |
156 | Szymon Rudzki | Wilga Garwolin | 1 |
157 | Oskar Szczepański | Mazur Karczew | 1 |
158 | Jakub Piekut | Mazur Karczew | 1 |
159 | Maciej Kurpiel | MKS Piaseczno | 1 |
160 | Kacper Chojnowski | Błonianka Błonie | 1 |
161 | Kacper Choroszucha | Sokół Serock | 1 |
162 | Daniel Choroś | Błonianka Błonie | 1 |
163 | Michał Zwierz | KTS Weszło Warszawa | 1 |
164 | Damian Pawłowski | KTS Weszło Warszawa | 1 |
165 | Jakub Świątek | Drogowiec Jedlińsk | 1 |
166 | Piotr Grober | Józefovia Józefów | 1 |
167 | Mateusz Lewandowski | Wisła II Płock | 1 |
168 | Krzysztof Możdżonek | Hutnik Warszawa | 1 |
169 | Łukasz Nowak-Uthe | Józefovia Józefów | 1 |
170 | Kiryl Shakurau | Wilga Garwolin | 1 |
171 | Marcin Więckowski | Wisła II Płock | 1 |
172 | Aleksander Jaskólski | KS Raszyn | 1 |
173 | Patryk Kultys | Marcovia Marki | 1 |
174 | Grzegorz Obuch | Oskar Przysucha | 1 |
175 | Kacper Dakowicz | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
176 | Szymon Kiewel | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
177 | Jakub Grzeszak | Błonianka Błonie | 1 |
178 | Damian Kołtunowicz | Oskar Przysucha | 1 |
179 | Dawid Jabłoński | Wisła II Płock | 1 |
180 | Stanisław Muniak | Ząbkovia Ząbki | 1 |
181 | Ahmed Ayodeji | MKS Piaseczno | 1 |
182 | Patryk Kostyk | Błonianka Błonie | 1 |
183 | Kacper Matusiak | KS CK Troszyn | 1 |
184 | Łukasz Mościcki | Wisła II Płock | 1 |
185 | Piotr Płatek | Sokół Serock | 1 |
186 | Mateusz Szyszkowski | KS CK Troszyn | 1 |
187 | Jakub Stalmach | Sokół Serock | 1 |
188 | Maciej Grabicki | Sokół Serock | 1 |
189 | Jakub Witek | Wisła II Płock | 1 |
190 | Adrian Dobies | MKS Piaseczno | 1 |
191 | Kacper Grabowicz | Marcovia Marki | 1 |
192 | Dawid Kocyła | Wisła II Płock | 1 |
193 | Dominik Trojanowski | Oskar Przysucha | 1 |
194 | Szymon Kaczyński | Wilga Garwolin | 1 |
195 | Bartosz Zieliński | KTS Weszło Warszawa | 1 |
196 | Adam Jaszczak | MKS Piaseczno | 1 |
197 | Mateusz Zawal | Mazur Karczew | 1 |
198 | Mateusz Furman | Ząbkovia Ząbki | 1 |
199 | Mateusz Muszyński | MKS Piaseczno | 1 |
200 | Konrad Szkopiński | KS Raszyn | 1 |
201 | Kacper Pankowski | Oskar Przysucha | 1 |
202 | Piotr Kornacki | Oskar Przysucha | 1 |
203 | Szymon Pawlak | Ursus Warszawa | 1 |
204 | Krzysztof Kozaczuk | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
205 | Damian Machajek | Oskar Przysucha | 1 |
206 | Gracjan Konopski | MKS Piaseczno | 1 |
207 | Rafał Włodarczyk | Błonianka Błonie | 1 |
208 | Jakub Przybył | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
209 | Patryk Kwaśniczko | Mazur Karczew | 1 |
210 | Nikodem De Sousa Costa | KS CK Troszyn | 1 |
211 | Hubert Władyka | Błonianka Błonie | 1 |
212 | Damian Jaczewski | Błonianka Błonie | 1 |
213 | Eryk Kopczyński | KS Raszyn | 1 |
214 | Jakub Tuchowski | Ursus Warszawa | 1 |
215 | Patryk Bek | Hutnik Warszawa | 1 |
216 | Przemysław Chyrchała | Marcovia Marki | 1 |
217 | Jakub Miarka | Wisła II Płock | 1 |
218 | Kacper Czapla | MKS Piaseczno | 1 |
219 | Kamil Szczęsny | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
220 | Kacper Nastałek | Marcovia Marki | 1 |
221 | Patryk Leszczyński | Wisła II Płock | 1 |
222 | Mateusz Zając | Sokół Serock | 1 |
223 | Przemysław Wicik | Oskar Przysucha | 1 |
224 | Wojciech Lamprecht | KS Raszyn | 1 |
225 | Pavlo Ksonz | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 |
226 | Jakub Wagrodzki | Wilga Garwolin | 1 |
227 | Gracjan Grot | MKS Piaseczno | 1 |
228 | Kacper Łukasik | Mazur Karczew | 1 |
229 | Kamil Waśniowski | Hutnik Warszawa | 1 |
230 | Patryk Winiarski | Hutnik Warszawa | 1 |
231 | Maciej Prusinowski | Hutnik Warszawa | 1 |
232 | Maciej Tyska | KS CK Troszyn | 1 |
233 | Piotr Maślanka | Hutnik Warszawa | 1 |
234 | Przemysław Nogaj | Oskar Przysucha | 1 |
235 | Igor Drapiński | Wisła II Płock | 1 |
236 | Adrian Karasek | Ząbkovia Ząbki | 1 |
237 | Kamil Hernik | KS Raszyn | 1 |
238 | Jakub Łukasiak | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
239 | Władysław Tsurkan | Mszczonowianka Mszczonów | 1 |
240 | Michał Boczoń | Marcovia Marki | 1 |
241 | Szymon Siodłowski | MKS Piaseczno | 1 |
242 | Sebastian Folwarski | MKS Piaseczno | 1 |