IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mławianka Mława 34 79 25 4 5 103 41 62
2 Wisła II Płock 34 77 23 8 3 88 28 60
3 Ząbkovia Ząbki 34 77 24 5 5 89 33 56
4 KS CK Troszyn 34 71 22 5 7 94 44 50
5 Hutnik Warszawa 34 65 20 5 9 82 48 34
6 Escola Varsovia Warszawa 34 57 18 3 13 68 51 17
7 Narew 1962 Ostrołęka 34 57 17 6 11 77 66 11
8 Świt Staroźreby 34 54 15 9 10 55 45 10
9 AP Marcovia Marki 34 53 14 11 9 61 47 14
10 MKS Przasnysz 34 50 15 5 14 64 57 7
11 Stoczniowiec Płock 34 45 14 3 17 73 75 -2
12 Wkra Żuromin 34 42 14 0 20 55 80 -25
13 Unia Warszawa 34 41 12 5 17 59 75 -16
14 Sokół Serock 34 34 10 4 20 54 76 -22
15 Drukarz Warszawa 34 26 7 5 22 54 95 -41
16 Huragan Wołomin 34 22 6 4 24 34 104 -70
17 Żbik Nasielsk 34 19 5 4 25 44 93 -49
18 Makowianka Maków Mazowiecki 34 5 1 2 31 23 119 -96
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mławianka Mława 17 47 15 2 0 58 18 40
2 Ząbkovia Ząbki 17 46 15 1 1 52 11 41
3 Wisła II Płock 17 42 13 3 1 51 14 37
4 KS CK Troszyn 17 38 12 2 3 55 25 30
5 Narew 1962 Ostrołęka 17 34 10 4 3 44 28 16
6 Hutnik Warszawa 17 33 10 3 4 44 24 20
7 Escola Varsovia Warszawa 17 31 10 1 6 27 24 3
8 MKS Przasnysz 17 30 9 3 5 30 25 5
9 Stoczniowiec Płock 17 29 9 2 6 44 35 9
10 Świt Staroźreby 17 25 6 7 4 26 18 8
11 AP Marcovia Marki 17 24 6 6 5 26 28 -2
12 Unia Warszawa 17 23 7 2 8 28 35 -7
13 Sokół Serock 17 23 7 2 8 28 31 -3
14 Wkra Żuromin 17 21 7 0 10 26 44 -18
15 Drukarz Warszawa 17 17 5 2 10 28 42 -14
16 Huragan Wołomin 17 16 5 1 11 22 47 -25
17 Żbik Nasielsk 17 11 3 2 12 28 46 -18
18 Makowianka Maków Mazowiecki 17 1 0 1 16 10 55 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 17 35 10 5 2 37 14 23
2 KS CK Troszyn 17 33 10 3 4 39 19 20
3 Mławianka Mława 17 32 10 2 5 45 23 22
4 Hutnik Warszawa 17 32 10 2 5 38 24 14
5 Ząbkovia Ząbki 17 31 9 4 4 37 22 15
6 Świt Staroźreby 17 29 9 2 6 29 27 2
7 AP Marcovia Marki 17 29 8 5 4 35 19 16
8 Escola Varsovia Warszawa 17 26 8 2 7 41 27 14
9 Narew 1962 Ostrołęka 17 23 7 2 8 33 38 -5
10 Wkra Żuromin 17 21 7 0 10 29 36 -7
11 MKS Przasnysz 17 20 6 2 9 34 32 2
12 Unia Warszawa 17 18 5 3 9 31 40 -9
13 Stoczniowiec Płock 17 16 5 1 11 29 40 -11
14 Sokół Serock 17 11 3 2 12 26 45 -19
15 Drukarz Warszawa 17 9 2 3 12 26 53 -27
16 Żbik Nasielsk 17 8 2 2 13 16 47 -31
17 Huragan Wołomin 17 6 1 3 13 12 57 -45
18 Makowianka Maków Mazowiecki 17 4 1 1 15 13 64 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żbik Nasielsk 2 9 6 11 6 16 7 15 10 21 12 16
Świt Staroźreby 10 4 5 8 10 6 4 6 4 10 13 13
Ząbkovia Ząbki 12 2 7 7 13 7 16 7 20 1 17 11
Wkra Żuromin 6 9 7 10 8 16 7 8 14 15 15 19
Wisła II Płock 11 6 12 1 13 6 9 3 14 3 20 7
Unia Warszawa 9 6 7 13 11 10 3 11 11 13 18 19
Stoczniowiec Płock 8 13 12 9 16 8 11 8 6 17 17 18
Sokół Serock 7 10 7 14 10 15 6 11 9 7 16 17
Narew 1962 Ostrołęka 6 6 20 15 12 11 10 6 10 16 18 9
Mławianka Mława 9 6 16 7 14 7 16 4 21 7 27 10
Makowianka Maków Mazowiecki 5 13 8 9 2 24 0 13 3 22 4 33
MKS Przasnysz 5 6 14 6 8 9 5 6 12 13 19 17
KS CK Troszyn 11 0 11 10 13 5 13 6 12 4 24 16
Hutnik Warszawa 13 6 13 8 13 11 10 7 13 4 18 13
Huragan Wołomin 5 11 4 20 4 13 8 16 8 19 3 20
Escola Varsovia Warszawa 4 8 7 6 16 9 6 5 13 9 21 12
Drukarz Warszawa 6 13 6 12 14 13 9 10 10 17 11 20
AP Marcovia Marki 5 6 10 6 12 9 8 6 13 5 12 15
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Drukarz Warszawa 34 4.38 1.59 2.79 85.29% 14.71%
2 Stoczniowiec Płock 34 4.35 2.15 2.21 79.41% 20.59%
3 Mławianka Mława 34 4.24 3.03 1.21 73.53% 26.47%
4 Narew 1962 Ostrołęka 34 4.21 2.26 1.94 70.59% 29.41%
5 Makowianka Maków Mazowiecki 34 4.18 0.68 3.5 88.24% 11.76%
6 KS CK Troszyn 34 4.06 2.76 1.29 79.41% 20.59%
7 Huragan Wołomin 34 4.06 1 3.06 70.59% 29.41%
8 Żbik Nasielsk 34 4.03 1.29 2.74 70.59% 29.41%
9 Wkra Żuromin 34 3.97 1.62 2.35 88.24% 11.76%
10 Unia Warszawa 34 3.94 1.74 2.21 82.35% 17.65%
11 Sokół Serock 34 3.82 1.59 2.24 79.41% 20.59%
12 Hutnik Warszawa 34 3.82 2.41 1.41 88.24% 11.76%
13 Ząbkovia Ząbki 34 3.59 2.62 0.97 76.47% 23.53%
14 MKS Przasnysz 34 3.56 1.88 1.68 73.53% 26.47%
15 Escola Varsovia Warszawa 34 3.5 2 1.5 79.41% 20.59%
16 Wisła II Płock 34 3.41 2.59 0.82 67.65% 32.35%
17 AP Marcovia Marki 34 3.18 1.79 1.38 55.88% 44.12%
18 Świt Staroźreby 34 2.94 1.62 1.32 61.76% 38.24%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Stryjewski Mławianka Mława 25
2 Luis felipe Silva Wkra Żuromin 23
3 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 22
4 Patryk Szczepański Wisła II Płock 21
5 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 19
6 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 19
7 Przemysław Kowalczyk Stoczniowiec Płock 19
8 Paweł Giel Hutnik Warszawa 17
9 Jan Bąk Escola Varsovia Warszawa 17
10 Kamil Dąbrowski Stoczniowiec Płock 16
11 Maciej Rogalski Mławianka Mława 15
12 Artur Rawa Sokół Serock 15
13 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 15
14 Damian Gałązka Narew 1962 Ostrołęka 14
15 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 14
16 Krystian Nowakowski Unia Warszawa 13
17 Kacper Siudak AP Marcovia Marki 13
18 Mikołaj Kwiatkowski Drukarz Warszawa 13
19 Piotr Cudny Hutnik Warszawa 13
20 Michał Czarnecki Sokół Serock 12
21 Mateusz Bramowicz Żbik Nasielsk 12
22 Dawid Kałek KS CK Troszyn 12
23 Przemysław Paliński Drukarz Warszawa 12
24 Damian Świerblewski AP Marcovia Marki 12
25 Bartosz Wiśniewski Ząbkovia Ząbki 11
26 Jakub Tworek Mławianka Mława 10
27 Ivan Budniak Narew 1962 Ostrołęka 10
28 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 10
29 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 10
30 Tomasz Walczak Wisła II Płock 9
31 Brian Galach Wisła II Płock 9
32 Jakub Tyska KS CK Troszyn 9
33 Piotr Śledziewski AP Marcovia Marki 9
34 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 9
35 Szymon Masiak Mławianka Mława 9
36 Przemysław Olesiński Narew 1962 Ostrołęka 9
37 Filip Januszczak Świt Staroźreby 8
38 Rafał Trakul Świt Staroźreby 8
39 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 8
40 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 8
41 Damian Słowik MKS Przasnysz 8
42 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 8
43 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 8
44 Joao Obillon Mławianka Mława 7
45 Marcel Bykowski Świt Staroźreby 7
46 Michał Butkiewicz Huragan Wołomin 7
47 Mateusz Szmyd Escola Varsovia Warszawa 7
48 Adrian Bieńkowski Stoczniowiec Płock 7
49 Oskar Żurawski Drukarz Warszawa 7
50 Dariusz Dadacz AP Marcovia Marki 7
51 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 7
52 Piotr Sulima Żbik Nasielsk 7
53 Maciej Staszczuk Narew 1962 Ostrołęka 6
54 Batuhan Budak Unia Warszawa 6
55 Piotr Manaj Huragan Wołomin 6
56 Konrad Drężek Narew 1962 Ostrołęka 6
57 Michał Sadowski Świt Staroźreby 6
58 Bartosz Otulak AP Marcovia Marki 6
59 Gabriel Wiącek Wisła II Płock 6
60 Jakub Kustra Stoczniowiec Płock 6
61 Kacper Małkiewicz Makowianka Maków Mazowiecki 6
62 Sylwester Szambelan Sokół Serock 6
63 Jakub Jóźwiak Ząbkovia Ząbki 6
64 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 6
65 Gracjan Grot Unia Warszawa 6
66 Sebastian Kwaczreliszwili Ząbkovia Ząbki 6
67 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 6
68 Michał Sobczak Świt Staroźreby 5
69 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 5
70 Borys Błaskiewicz Żbik Nasielsk 5
71 Michał Pragacz MKS Przasnysz 5
72 Hubert Rokoszewski Unia Warszawa 5
73 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 5
74 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 5
75 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 5
76 Jakub Mydłowiecki Unia Warszawa 5
77 Bartosz Nahorny Escola Varsovia Warszawa 5
78 Tomasz Andrzejewski Escola Varsovia Warszawa 5
79 Przemysław Szabat Hutnik Warszawa 5
80 Oliwer Osmański Stoczniowiec Płock 5
81 Mateusz Kowalski Hutnik Warszawa 5
82 Krzysztof Szynke Escola Varsovia Warszawa 5
83 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 5
84 Łukasz Janik Mławianka Mława 5
85 Mateusz Tomaszewski Świt Staroźreby 4
86 Serhii Kosiuk MKS Przasnysz 4
87 Rafał Goluch Hutnik Warszawa 4
88 Maciej Traczewski Makowianka Maków Mazowiecki 4
89 Jakub Paciorek Wisła II Płock 4
90 Marcin Kraska Narew 1962 Ostrołęka 4
91 Mateusz Turkowski Żbik Nasielsk 4
92 Kamil Marczak Drukarz Warszawa 4
93 Damian Jaczewski Hutnik Warszawa 4
94 Adrian Sobierajski Escola Varsovia Warszawa 4
95 Filip Głowala Ząbkovia Ząbki 4
96 Bartosz Wolniewicz Unia Warszawa 4
97 Maciej Anusik Escola Varsovia Warszawa 4
98 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 4
99 Adrian Ziarek Escola Varsovia Warszawa 4
100 Patryk Olszewski Sokół Serock 4
101 Patryk Modzelewski Unia Warszawa 4
102 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 4
103 Dominik Gedek Stoczniowiec Płock 3
104 Karol Pierzchalski Sokół Serock 3
105 Bartłomiej Smolarczyk Ząbkovia Ząbki 3
106 Dawid Prusik MKS Przasnysz 3
107 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 3
108 Antoni Grzymała-Kazłowski Drukarz Warszawa 3
109 Marek Osiński Żbik Nasielsk 3
110 Jakub Szczepocki Ząbkovia Ząbki 3
111 Marcel Błachewicz Wisła II Płock 3
112 Jakub Lis Ząbkovia Ząbki 3
113 Filip Woźnica Sokół Serock 3
114 Jakub Stepnowski KS CK Troszyn 3
115 Patryk Kultys AP Marcovia Marki 3
116 Kamil Skolmowski Wkra Żuromin 3
117 Bartłomiej Ziemak Narew 1962 Ostrołęka 3
118 Marcin Świderski KS CK Troszyn 3
119 Dawid Klepczyński Wisła II Płock 3
120 Maciej Knap Sokół Serock 3
121 Damian Poliński Mławianka Mława 3
122 Piotr Majchrzak Stoczniowiec Płock 3
123 Bartłomiej Gołasiewicz AP Marcovia Marki 3
124 Marcin Chyczewski Żbik Nasielsk 3
125 Kacper Rogoziński Wisła II Płock 3
126 Daniel Kleber Ząbkovia Ząbki 3
127 Krystian Majchrzak Stoczniowiec Płock 3
128 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 3
129 Kamil Mieszkowski Unia Warszawa 3
130 Max Morawietz Escola Varsovia Warszawa 3
131 Kacper Roguski Sokół Serock 2
132 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 2
133 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 2
134 Mateusz Jakubowski Wkra Żuromin 2
135 Maksymilian Czyżewski Żbik Nasielsk 2
136 Patryk Gumowski KS CK Troszyn 2
137 Mikita Tsykala Narew 1962 Ostrołęka 2
138 Dawid Burka Wisła II Płock 2
139 Kamil Żmuda AP Marcovia Marki 2
140 Radosław Mróz Unia Warszawa 2
141 Karimov Abdulkhodi Drukarz Warszawa 2
142 Damian Grędziński MKS Przasnysz 2
143 Mariusz Unierzyski Świt Staroźreby 2
144 Bartosz Goździewski Unia Warszawa 2
145 Filip Bućko Hutnik Warszawa 2
146 Szymon Kwiatkowski Drukarz Warszawa 2
147 Sebastian Skorupka Huragan Wołomin 2
148 Mateusz Pepłowski MKS Przasnysz 2
149 Piotr Gurzęda Escola Varsovia Warszawa 2
150 Kamil Zaręba Huragan Wołomin 2
151 Karol Szeliga AP Marcovia Marki 2
152 Igor Drapiński Wisła II Płock 2
153 Tomasz Patorski Escola Varsovia Warszawa 2
154 Andrzej Gruba Unia Warszawa 2
155 Tomasz Pragacz Makowianka Maków Mazowiecki 2
156 Michał Kosiński Wkra Żuromin 2
157 Dominik Stopczyński Wkra Żuromin 2
158 Filip Szewczyk Unia Warszawa 2
159 Dawid Kocyła Wisła II Płock 2
160 Kacper Grabowicz Ząbkovia Ząbki 2
161 Jakub Kopacz Żbik Nasielsk 2
162 Piotr Petasz Huragan Wołomin 2
163 Łukasz Wodzyński Mławianka Mława 2
164 Kacper Ziółkowski Ząbkovia Ząbki 2
165 Jacek Kowalski Makowianka Maków Mazowiecki 2
166 Michał Ochman AP Marcovia Marki 2
167 Bartosz Osoliński Ząbkovia Ząbki 2
168 Patryk Kostyk Mławianka Mława 2
169 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 2
170 Piotr Strzeżysz Narew 1962 Ostrołęka 2
171 Konrad Kargul-grobla Makowianka Maków Mazowiecki 2
172 Artur Bajor KS CK Troszyn 2
173 Szymon Winiarkiewicz Wisła II Płock 2
174 Helder mendes Rodrigues Wkra Żuromin 2
175 Dawid Duda AP Marcovia Marki 2
176 Mateusz Maciuszko Narew 1962 Ostrołęka 2
177 Mateusz Nakielski Narew 1962 Ostrołęka 2
178 Kacper Niedźwiecki Narew 1962 Ostrołęka 1
179 Krystian Omen Żbik Nasielsk 1
180 Mikołaj Adamski Żbik Nasielsk 1
181 Sebastian Alarcon Żbik Nasielsk 1
182 Mikołaj Matera Huragan Wołomin 1
183 Dawid Fajkowski Unia Warszawa 1
184 Mikołaj Adamski Żbik Nasielsk 1
185 Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 1
186 Antoni Bednarek KS CK Troszyn 1
187 Bartłomiej Nowacki Wkra Żuromin 1
188 Karol Haber AP Marcovia Marki 1
189 Fabian Pacholak Hutnik Warszawa 1
190 Kacper Sawczenko MKS Przasnysz 1
191 Jan Białobrzeski Narew 1962 Ostrołęka 1
192 Kamil Cistowski Wisła II Płock 1
193 Olaf Bieńkowski Stoczniowiec Płock 1
194 Daniel Lemański Sokół Serock 1
195 Oliwier Antoniewicz Escola Varsovia Warszawa 1
196 Dawid Baraniecki Sokół Serock 1
197 Igor Frączkiewicz Drukarz Warszawa 1
198 Wojciech Trzandel Hutnik Warszawa 1
199 Oleh Okhrimenko Narew 1962 Ostrołęka 1
200 Radosław Cielemęcki Wisła II Płock 1
201 Marek Piątek Makowianka Maków Mazowiecki 1
202 Marek Żewłakow Unia Warszawa 1
203 Emil Kania Drukarz Warszawa 1
204 Stanislav Nechyporenko Ząbkovia Ząbki 1
205 Jakub Stachowicz Escola Varsovia Warszawa 1
206 Adrian Dembiński Drukarz Warszawa 1
207 Bartosz Zynek Wisła II Płock 1
208 Grzegorz Kalisiak Hutnik Warszawa 1
209 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
210 Jakub Laska Makowianka Maków Mazowiecki 1
211 Wiktor Kowalczyk Wkra Żuromin 1
212 Paweł Żmuda AP Marcovia Marki 1
213 Krystian Skierkowski Stoczniowiec Płock 1
214 Jakub Kondeja Drukarz Warszawa 1
215 Kamil Kądziela Drukarz Warszawa 1
216 Mateusz Markowicz Mławianka Mława 1
217 Bartosz Wójcik MKS Przasnysz 1
218 Maciej Malinowski Ząbkovia Ząbki 1
219 Jarosław Janowski Escola Varsovia Warszawa 1
220 Damian Drężewski Narew 1962 Ostrołęka 1
221 Damian Warchoł Wisła II Płock 1
222 Mateusz Sidor Hutnik Warszawa 1
223 Maciej Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 1
224 Olaf Bieńkowski Stoczniowiec Płock 1
225 Jakub Basiński Stoczniowiec Płock 1
226 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
227 Sebastian Alarcon Mławianka Mława 1
228 Kacper Orłowski Stoczniowiec Płock 1
229 Artur Ignaszewski Stoczniowiec Płock 1
230 Miłosz Wierzbicki Makowianka Maków Mazowiecki 1
231 Kamil Parzyszek Unia Warszawa 1
232 Łukasz Szczerbowski Żbik Nasielsk 1
233 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 1
234 Paweł Dzbeński Narew 1962 Ostrołęka 1
235 Kewin Karwowski Narew 1962 Ostrołęka 1
236 Marek Kwiatkowski Ząbkovia Ząbki 1
237 Adrian Wełpa Sokół Serock 1
238 Miłosz Lewandowski Escola Varsovia Warszawa 1
239 Daniel Witak Huragan Wołomin 1
240 Daniel Głowacki Sokół Serock 1
241 Damian Bednarek Drukarz Warszawa 1
242 Michał Dubiel Stoczniowiec Płock 1
243 Szymon Różycki Ząbkovia Ząbki 1
244 Kacper Smoczyński Unia Warszawa 1
245 Kamil Waćkowski Hutnik Warszawa 1
246 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
247 Michał Szymborski Escola Varsovia Warszawa 1
248 Michał Złotkowski KS CK Troszyn 1
249 Wojciech Andrzejczak Drukarz Warszawa 1
250 Mikołaj Jakóbczak Drukarz Warszawa 1
251 Maciej Sobota Unia Warszawa 1
252 Maksymilian Kosior Żbik Nasielsk 1
253 Dawid Majewski Świt Staroźreby 1
254 Dominik Stawicki Świt Staroźreby 1
255 Adam Kępczyński Wisła II Płock 1
256 Przemysław Szulakowski Ząbkovia Ząbki 1
257 Mateusz Małkiewicz Narew 1962 Ostrołęka 1
258 Marcin Figiel Huragan Wołomin 1
259 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
260 Szymon Oniszczuk Drukarz Warszawa 1
261 Sebastian Ignaciak Hutnik Warszawa 1
262 Sebastian Zakrzewski Makowianka Maków Mazowiecki 1
263 Szymon Rutkowski Stoczniowiec Płock 1
264 Edgar Jończyk Escola Varsovia Warszawa 1
265 Szymon Szulc Escola Varsovia Warszawa 1
266 Szymon Kołosowski Escola Varsovia Warszawa 1
267 Dawid Karbowiak Drukarz Warszawa 1
268 Igor Bączkiewicz Drukarz Warszawa 1
269 Sebastian Drygiel AP Marcovia Marki 1

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sylwester Szambelan Sokół Serock 1
2 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
3 Mateusz Jakubowski Wkra Żuromin 1
4 Piotr Gurzęda Escola Varsovia Warszawa 1
5 Igor Drapiński Wisła II Płock 1
6 Oleh Okhrimenko Narew 1962 Ostrołęka 1
7 Kacper Orłowski Stoczniowiec Płock 1
8 Wojciech Andrzejczak Drukarz Warszawa 1
9 Jakub Skudynowski Drukarz Warszawa 1
10 Sebastian Alacron Żbik Nasielsk 1
11 Łukasz Bestry AP Marcovia Marki 1
12 Patryk Żuber Sokół Serock 1
13 Damian Węglarz Wisła II Płock 1