IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Escola Varsovia Warszawa 9 24 8 0 1 29 7 22
2 Wisła II Płock 9 23 7 2 0 30 7 23
3 Mławianka Mława 9 23 7 2 0 23 12 11
4 KS CK Troszyn 9 22 7 1 1 23 11 12
5 Ząbkovia Ząbki 9 19 6 1 2 17 7 10
6 Hutnik Warszawa 9 16 5 1 3 20 13 7
7 Narew 1962 Ostrołęka 9 16 5 1 3 17 22 -5
8 Stoczniowiec Płock 9 13 4 1 4 15 18 -3
9 Wkra Żuromin 9 12 4 0 5 12 21 -9
10 Unia Warszawa 9 11 3 2 4 15 18 -3
11 MKS Przasnysz 9 10 3 1 5 19 15 4
12 Huragan Wołomin 9 10 3 1 5 8 19 -11
13 Drukarz Warszawa 9 8 2 2 5 13 17 -4
14 Żbik Nasielsk 9 8 2 2 5 10 15 -5
15 AP Marcovia Marki 9 8 1 5 3 9 15 -6
16 Świt Staroźreby 9 6 1 3 5 9 15 -6
17 Makowianka Maków Mazowiecki 9 1 0 1 8 5 25 -20
18 Sokół Serock 9 0 0 0 9 11 28 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mławianka Mława 6 14 4 2 0 14 10 4
2 Escola Varsovia Warszawa 5 12 4 0 1 11 3 8
3 KS CK Troszyn 5 12 4 0 1 15 9 6
4 Ząbkovia Ząbki 4 12 4 0 0 11 1 10
5 Narew 1962 Ostrołęka 5 12 4 0 1 13 8 5
6 Wisła II Płock 5 11 3 2 0 18 5 13
7 Stoczniowiec Płock 5 10 3 1 1 9 9 0
8 Hutnik Warszawa 4 7 2 1 1 10 6 4
9 Huragan Wołomin 5 7 2 1 2 4 6 -2
10 Wkra Żuromin 4 6 2 0 2 6 13 -7
11 Unia Warszawa 2 6 2 0 0 5 2 3
12 Drukarz Warszawa 4 6 2 0 2 7 5 2
13 AP Marcovia Marki 4 5 1 2 1 5 7 -2
14 Żbik Nasielsk 5 4 1 1 3 7 9 -2
15 MKS Przasnysz 4 3 1 0 3 6 8 -2
16 Świt Staroźreby 6 3 0 3 3 6 9 -3
17 Makowianka Maków Mazowiecki 4 0 0 0 4 0 11 -11
18 Sokół Serock 4 0 0 0 4 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Escola Varsovia Warszawa 4 12 4 0 0 18 4 14
2 Wisła II Płock 4 12 4 0 0 12 2 10
3 KS CK Troszyn 4 10 3 1 0 8 2 6
4 Mławianka Mława 3 9 3 0 0 9 2 7
5 Hutnik Warszawa 5 9 3 0 2 10 7 3
6 Ząbkovia Ząbki 5 7 2 1 2 6 6 0
7 MKS Przasnysz 5 7 2 1 2 13 7 6
8 Wkra Żuromin 5 6 2 0 3 6 8 -2
9 Unia Warszawa 7 5 1 2 4 10 16 -6
10 Narew 1962 Ostrołęka 4 4 1 1 2 4 14 -10
11 Żbik Nasielsk 4 4 1 1 2 3 6 -3
12 Stoczniowiec Płock 4 3 1 0 3 6 9 -3
13 Huragan Wołomin 4 3 1 0 3 4 13 -9
14 AP Marcovia Marki 5 3 0 3 2 4 8 -4
15 Świt Staroźreby 3 3 1 0 2 3 6 -3
16 Drukarz Warszawa 5 2 0 2 3 6 12 -6
17 Makowianka Maków Mazowiecki 5 1 0 1 4 5 14 -9
18 Sokół Serock 5 0 0 0 5 6 16 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żbik Nasielsk 0 3 1 3 1 2 3 1 3 4 1 2
Świt Staroźreby 3 0 2 2 0 1 0 1 0 7 2 5
Ząbkovia Ząbki 3 0 0 1 2 1 3 3 6 1 3 1
Wkra Żuromin 2 3 0 4 2 4 3 1 3 4 2 5
Wisła II Płock 2 1 6 0 6 2 2 1 8 0 7 2
Unia Warszawa 1 4 1 4 2 1 1 2 3 2 7 5
Stoczniowiec Płock 2 3 1 0 1 1 2 3 1 4 5 7
Sokół Serock 2 4 1 5 2 6 1 2 0 4 6 6
Narew 1962 Ostrołęka 3 3 4 4 4 4 1 2 2 5 3 4
Mławianka Mława 4 1 4 2 2 1 5 2 2 3 6 3
Makowianka Maków Mazowiecki 0 4 1 3 2 5 0 2 1 1 1 6
MKS Przasnysz 2 2 6 3 2 3 2 1 3 3 4 3
KS CK Troszyn 3 0 3 2 5 2 1 2 3 0 8 5
Hutnik Warszawa 5 3 2 0 1 2 1 2 4 2 6 5
Huragan Wołomin 3 1 0 3 0 2 1 3 3 5 1 5
Escola Varsovia Warszawa 1 4 4 0 7 1 1 0 3 0 11 3
Drukarz Warszawa 3 2 0 0 3 2 2 1 2 4 4 7
AP Marcovia Marki 2 3 1 1 2 4 1 1 2 0 2 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sokół Serock 9 4.33 1.22 3.11 77.78% 22.22%
2 Narew 1962 Ostrołęka 9 4.33 1.89 2.44 77.78% 22.22%
3 Wisła II Płock 9 4.11 3.33 0.78 66.67% 33.33%
4 Escola Varsovia Warszawa 9 4 3.22 0.78 88.89% 11.11%
5 Mławianka Mława 9 3.89 2.56 1.33 88.89% 11.11%
6 MKS Przasnysz 9 3.78 2.11 1.67 77.78% 22.22%
7 KS CK Troszyn 9 3.78 2.56 1.22 77.78% 22.22%
8 Wkra Żuromin 9 3.67 1.33 2.33 77.78% 22.22%
9 Unia Warszawa 9 3.67 1.67 2 77.78% 22.22%
10 Stoczniowiec Płock 9 3.67 1.67 2 77.78% 22.22%
11 Hutnik Warszawa 9 3.67 2.22 1.44 100% 0%
12 Makowianka Maków Mazowiecki 9 3.33 0.56 2.78 88.89% 11.11%
13 Drukarz Warszawa 9 3.33 1.44 1.89 77.78% 22.22%
14 Huragan Wołomin 9 3 0.89 2.11 44.44% 55.56%
15 Żbik Nasielsk 9 2.78 1.11 1.67 55.56% 44.44%
16 Świt Staroźreby 9 2.67 1 1.67 66.67% 33.33%
17 Ząbkovia Ząbki 9 2.67 1.89 0.78 66.67% 33.33%
18 AP Marcovia Marki 9 2.67 1 1.67 44.44% 55.56%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Szczepański Wisła II Płock 11
2 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 10
3 Jan Bąk Escola Varsovia Warszawa 8
4 Piotr Cudny Hutnik Warszawa 7
5 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 7
6 Luis felipe Silva Wkra Żuromin 7
7 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 6
8 Mateusz Szmyd Escola Varsovia Warszawa 6
9 Maciej Rogalski Mławianka Mława 6
10 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 5
11 Łukasz Janik Mławianka Mława 5
12 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 5
13 Przemysław Paliński Drukarz Warszawa 5
14 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 4
15 Michał Czarnecki Sokół Serock 4
16 Kamil Dąbrowski Stoczniowiec Płock 4
17 Jakub Jóźwiak Ząbkovia Ząbki 4
18 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 4
19 Przemysław Olesiński Narew 1962 Ostrołęka 3
20 Gracjan Grot Unia Warszawa 3
21 Michał Stryjewski Mławianka Mława 3
22 Piotr Sulima Żbik Nasielsk 3
23 Max Morawietz Escola Varsovia Warszawa 3
24 Damian Gałązka Narew 1962 Ostrołęka 3
25 Bartosz Wiśniewski Ząbkovia Ząbki 3
26 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 3
27 Tomasz Andrzejewski Escola Varsovia Warszawa 3
28 Mateusz Kowalski Hutnik Warszawa 3
29 Kacper Siudak Hutnik Warszawa 3
30 Dawid Prusik MKS Przasnysz 2
31 Bartosz Wolniewicz Unia Warszawa 2
32 Batuhan Budak Unia Warszawa 2
33 Patryk Modzelewski Unia Warszawa 2
34 Kacper Rogoziński Wisła II Płock 2
35 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 2
36 Mateusz Bramowicz Żbik Nasielsk 2
37 Mikołaj Kwiatkowski Drukarz Warszawa 2
38 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 2
39 Artur Bajor KS CK Troszyn 2
40 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 2
41 Tomasz Walczak Wisła II Płock 2
42 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 2
43 Szymon Winiarkiewicz Wisła II Płock 2
44 Marcin Kraska Narew 1962 Ostrołęka 2
45 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 2
46 Sebastian Kwaczreliszwili Ząbkovia Ząbki 2
47 Damian Świerblewski AP Marcovia Marki 2
48 Bartłomiej Gołasiewicz AP Marcovia Marki 2
49 Helder mendes Rodrigues Wkra Żuromin 2
50 Dawid Duda AP Marcovia Marki 2
51 Mateusz Maciuszko Narew 1962 Ostrołęka 2
52 Mateusz Nakielski Narew 1962 Ostrołęka 2
53 Kamil Mieszkowski Unia Warszawa 2
54 Przemysław Kowalczyk Stoczniowiec Płock 2
55 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 2
56 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 2
57 Bartosz Nahorny Escola Varsovia Warszawa 2
58 Sylwester Szambelan Sokół Serock 2
59 Jakub Paciorek Wisła II Płock 2
60 Adrian Bieńkowski Stoczniowiec Płock 2
61 Michał Złotkowski KS CK Troszyn 1
62 Patryk Olszewski Sokół Serock 1
63 Wojciech Andrzejczak Drukarz Warszawa 1
64 Mikołaj Jakóbczak Drukarz Warszawa 1
65 Maciej Sobota Unia Warszawa 1
66 Gabriel Wiącek Wisła II Płock 1
67 Maksymilian Kosior Żbik Nasielsk 1
68 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 1
69 Borys Błaskiewicz Żbik Nasielsk 1
70 Michał Ochman AP Marcovia Marki 1
71 Radosław Mróz Unia Warszawa 1
72 Krystian Nowakowski Unia Warszawa 1
73 Mateusz Turkowski Sokół Serock 1
74 Michał Pragacz MKS Przasnysz 1
75 Dawid Kałek KS CK Troszyn 1
76 Dawid Majewski Świt Staroźreby 1
77 Daniel Kleber Ząbkovia Ząbki 1
78 Krystian Majchrzak Stoczniowiec Płock 1
79 Jakub Kustra Stoczniowiec Płock 1
80 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 1
81 Patryk Kostyk Mławianka Mława 1
82 Dawid Burka Wisła II Płock 1
83 Piotr Strzeżysz Narew 1962 Ostrołęka 1
84 Marcin Chyczewski Żbik Nasielsk 1
85 Kacper Małkiewicz Makowianka Maków Mazowiecki 1
86 Konrad Kargul-grobla Makowianka Maków Mazowiecki 1
87 Dominik Stawicki Świt Staroźreby 1
88 Adam Kępczyński Wisła II Płock 1
89 Bartosz Osoliński Ząbkovia Ząbki 1
90 Przemysław Szulakowski Ząbkovia Ząbki 1
91 Mateusz Małkiewicz Narew 1962 Ostrołęka 1
92 Marcin Figiel Huragan Wołomin 1
93 Piotr Gurzęda Escola Varsovia Warszawa 1
94 Przemysław Szabat Hutnik Warszawa 1
95 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
96 Bartłomiej Smolarczyk Ząbkovia Ząbki 1
97 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
98 Szymon Oniszczuk Drukarz Warszawa 1
99 Sebastian Ignaciak Hutnik Warszawa 1
100 Damian Jaczewski Hutnik Warszawa 1
101 Jakub Tworek Mławianka Mława 1
102 Michał Sadowski Świt Staroźreby 1
103 Rafał Trakul Świt Staroźreby 1
104 Piotr Petasz Huragan Wołomin 1
105 Sebastian Zakrzewski Makowianka Maków Mazowiecki 1
106 Konrad Drężek Narew 1962 Ostrołęka 1
107 Paweł Giel Hutnik Warszawa 1
108 Artur Rawa Sokół Serock 1
109 Jakub Tyska KS CK Troszyn 1
110 Kacper Orłowski Stoczniowiec Płock 1
111 Szymon Rutkowski Stoczniowiec Płock 1
112 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 1
113 Bartosz Goździewski Unia Warszawa 1
114 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 1
115 Edgar Jończyk Escola Varsovia Warszawa 1
116 Szymon Szulc Escola Varsovia Warszawa 1
117 Szymon Kołosowski Escola Varsovia Warszawa 1
118 Michał Sobczak Świt Staroźreby 1
119 Filip Januszczak Świt Staroźreby 1
120 Maciej Knap Sokół Serock 1
121 Karol Szeliga AP Marcovia Marki 1
122 Marek Osiński Żbik Nasielsk 1
123 Dawid Karbowiak Drukarz Warszawa 1
124 Oliwier Żurawski Drukarz Warszawa 1
125 Igor Bączkiewicz Drukarz Warszawa 1
126 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 1
127 Sebastian Drygiel AP Marcovia Marki 1
128 Maciej Anusik Escola Varsovia Warszawa 1
129 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 1
130 Jacek Kowalski Makowianka Maków Mazowiecki 1
131 Tomasz Pragacz Makowianka Maków Mazowiecki 1

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 1
2 Sylwester Szambelan Sokół Serock 1
3 Wojciech Andrzejczak Drukarz Warszawa 1
4 Łukasz Bestry AP Marcovia Marki 1
5 Patryk Żuber Sokół Serock 1
6 Damian Węglarz Wisła II Płock 1