IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 28 67 21 4 3 72 26 46
2 Wisła II Płock 28 66 20 6 2 71 19 52
3 Mławianka Mława 28 64 20 4 4 80 34 46
4 KS CK Troszyn 28 58 18 4 6 74 34 40
5 Escola Varsovia Warszawa 28 53 17 2 9 64 38 26
6 Hutnik Warszawa 28 49 15 4 9 64 41 23
7 Narew 1962 Ostrołęka 28 42 12 6 10 49 56 -7
8 AP Marcovia Marki 28 41 10 11 7 48 38 10
9 Stoczniowiec Płock 28 41 13 2 13 63 57 6
10 Świt Staroźreby 27 39 10 9 8 36 35 1
11 MKS Przasnysz 28 37 11 4 13 49 54 -5
12 Wkra Żuromin 28 36 12 0 16 41 64 -23
13 Unia Warszawa 28 34 10 4 14 48 55 -7
14 Sokół Serock 28 25 7 4 17 42 61 -19
15 Drukarz Warszawa 28 22 6 4 18 47 75 -28
16 Huragan Wołomin 28 21 6 3 19 29 75 -46
17 Żbik Nasielsk 27 15 4 3 20 30 70 -40
18 Makowianka Maków Mazowiecki 28 5 1 2 25 20 95 -75
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga mazowiecka I 07/08 sierpnia

Mławianka Mława 3 - 2 Wkra Żuromin
Wisła II Płock 4 - 2 Sokół Serock
KS CK Troszyn 4 - 0 Drukarz Warszawa
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 4 Hutnik Warszawa
Żbik Nasielsk 0 - 4 MKS Przasnysz
AP Marcovia Marki 1 - 0 Ząbkovia Ząbki
Huragan Wołomin 0 - 2 Stoczniowiec Płock
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Unia Warszawa
Świt Staroźreby 2 - 2 Makowianka Maków Mazowiecki

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga mazowiecka I 14/15 sierpnia

Mławianka Mława 2 - 2 Unia Warszawa
Stoczniowiec Płock 0 - 6 Escola Varsovia Warszawa
Ząbkovia Ząbki 1 - 0 Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 4 KS CK Troszyn
Sokół Serock 2 - 3 Świt Staroźreby
AP Marcovia Marki 1 - 1 Żbik Nasielsk
Drukarz Warszawa 4 - 1 Narew 1962 Ostrołęka
MKS Przasnysz 0 - 1 Wisła II Płock
Hutnik Warszawa 4 - 1 Huragan Wołomin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga mazowiecka I 21/22 sierpnia

Żbik Nasielsk 1 - 2 Ząbkovia Ząbki
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn 5 - 1 Sokół Serock
Mławianka Mława 4 - 3 Stoczniowiec Płock
Wkra Żuromin 3 - 2 Unia Warszawa
Wisła II Płock 1 - 1 AP Marcovia Marki
Świt Staroźreby 0 - 0 MKS Przasnysz
Huragan Wołomin 3 - 2 Drukarz Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga mazowiecka I 28/29 sierpnia

Hutnik Warszawa 1 - 2 Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 Unia Warszawa
Świt Staroźreby 2 - 2 AP Marcovia Marki
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 1 Huragan Wołomin
Żbik Nasielsk 1 - 2 Wisła II Płock
Stoczniowiec Płock 3 - 1 Wkra Żuromin
Drukarz Warszawa 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa
MKS Przasnysz 1 - 2 KS CK Troszyn
Sokół Serock 0 - 1 Narew 1962 Ostrołęka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga mazowiecka I 01/02 września

Stoczniowiec Płock 1 - 1 Unia Warszawa
Wisła II Płock 2 - 2 Ząbkovia Ząbki
Świt Staroźreby 0 - 1 Żbik Nasielsk
KS CK Troszyn 4 - 1 AP Marcovia Marki
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 2 MKS Przasnysz
Huragan Wołomin 1 - 0 Sokół Serock
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki
Mławianka Mława 2 - 2 Drukarz Warszawa
Wkra Żuromin 0 - 3 Hutnik Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga mazowiecka I 04/05 września

Wisła II Płock 3 - 0 Świt Staroźreby
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Stoczniowiec Płock
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 Mławianka Mława
AP Marcovia Marki 2 - 2 Narew 1962 Ostrołęka
MKS Przasnysz 4 - 1 Huragan Wołomin
Sokół Serock 2 - 6 Escola Varsovia Warszawa
Żbik Nasielsk 0 - 0 KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa 3 - 1 Unia Warszawa
Drukarz Warszawa 0 - 1 Wkra Żuromin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga mazowiecka I 11/12 września

Stoczniowiec Płock 2 - 1 Hutnik Warszawa
Mławianka Mława 2 - 1 Sokół Serock
KS CK Troszyn 1 - 7 Wisła II Płock
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 1 Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin 3 - 2 Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby 1 - 2 Ząbkovia Ząbki
Unia Warszawa 1 - 0 Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin 0 - 0 AP Marcovia Marki
Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 MKS Przasnysz

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga mazowiecka I 18/19 września

Wisła II Płock 8 - 0 Narew 1962 Ostrołęka
Żbik Nasielsk 5 - 1 Huragan Wołomin
AP Marcovia Marki 1 - 4 Escola Varsovia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 Unia Warszawa
Drukarz Warszawa 2 - 1 Stoczniowiec Płock
Sokół Serock 1 - 2 Wkra Żuromin
MKS Przasnysz 1 - 4 Mławianka Mława
Świt Staroźreby 1 - 2 KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Hutnik Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga mazowiecka I 25/26 września

Escola Varsovia Warszawa 1 - 0 Żbik Nasielsk
Huragan Wołomin 0 - 2 Wisła II Płock
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 0 Świt Staroźreby
Mławianka Mława 1 - 0 AP Marcovia Marki
Wkra Żuromin 0 - 6 MKS Przasnysz
Stoczniowiec Płock 3 - 0 * Makowianka Maków Mazowiecki
KS CK Troszyn 1 - 0 Ząbkovia Ząbki
Unia Warszawa 4 - 2 Sokół Serock
Hutnik Warszawa 2 - 2 Drukarz Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga mazowiecka I 02/03 października

Wisła II Płock 1 - 0 Escola Varsovia Warszawa
Ząbkovia Ząbki 4 - 0 Drukarz Warszawa
KS CK Troszyn 4 - 0 Narew 1962 Ostrołęka
MKS Przasnysz 1 - 3 Unia Warszawa
Żbik Nasielsk 0 - 1 Mławianka Mława
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 Hutnik Warszawa
Sokół Serock 1 - 6 Stoczniowiec Płock
AP Marcovia Marki 1 - 3 Wkra Żuromin
Świt Staroźreby 1 - 1 Huragan Wołomin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga mazowiecka I 09/10 października

Stoczniowiec Płock 5 - 1 MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa 3 - 0 Sokół Serock
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 4 Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława 1 - 0 Wisła II Płock
Wkra Żuromin 3 - 2 Żbik Nasielsk
Unia Warszawa 2 - 3 AP Marcovia Marki
Huragan Wołomin 0 - 3 KS CK Troszyn
Drukarz Warszawa 0 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa 0 - 1 Świt Staroźreby

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga mazowiecka I 16/17 października

Świt Staroźreby 0 - 0 Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki 6 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki
MKS Przasnysz 1 - 1 Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn 2 - 2 Escola Varsovia Warszawa
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 1 Huragan Wołomin
AP Marcovia Marki 1 - 0 Stoczniowiec Płock
Żbik Nasielsk 1 - 3 Unia Warszawa
Sokół Serock 4 - 0 Drukarz Warszawa
Wisła II Płock 2 - 1 Wkra Żuromin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga mazowiecka I 23/24 października

Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 Narew 1962 Ostrołęka
Stoczniowiec Płock 4 - 1 Żbik Nasielsk
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 2 Sokół Serock
Huragan Wołomin 1 - 4 Ząbkovia Ząbki
Wkra Żuromin 0 - 3 Świt Staroźreby
Unia Warszawa 0 - 3 Wisła II Płock
Mławianka Mława 2 - 0 KS CK Troszyn
Drukarz Warszawa 3 - 5 MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa 1 - 3 AP Marcovia Marki

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga mazowiecka I 30/31 października

KS CK Troszyn 3 - 0 Wkra Żuromin
Świt Staroźreby 2 - 0 Unia Warszawa
Ząbkovia Ząbki 4 - 2 Sokół Serock
Narew 1962 Ostrołęka 2 - 0 Mławianka Mława
MKS Przasnysz 2 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki
AP Marcovia Marki 3 - 2 Drukarz Warszawa
Żbik Nasielsk 0 - 2 Hutnik Warszawa
Wisła II Płock 5 - 0 Stoczniowiec Płock
Huragan Wołomin 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga mazowiecka I 06/07 listopada

Stoczniowiec Płock 1 - 2 Świt Staroźreby
Unia Warszawa 0 - 1 KS CK Troszyn
Sokół Serock 2 - 2 MKS Przasnysz
Escola Varsovia Warszawa 0 - 3 Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława 3 - 1 Huragan Wołomin
Hutnik Warszawa 2 - 2 Wisła II Płock
Wkra Żuromin 0 - 2 Narew 1962 Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 3 AP Marcovia Marki
Drukarz Warszawa 1 - 1 Żbik Nasielsk

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

16. kolejka - IV liga mazowiecka I 13/14 listopada

Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki 1 - 0 MKS Przasnysz
Żbik Nasielsk 5 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki
Wisła II Płock 4 - 1 Drukarz Warszawa
Świt Staroźreby 2 - 1 Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn 4 - 5 Stoczniowiec Płock
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 5 Unia Warszawa
AP Marcovia Marki 2 - 2 Sokół Serock
Huragan Wołomin 1 - 3 Wkra Żuromin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

17. kolejka - IV liga mazowiecka I 20/21 listopada

Stoczniowiec Płock 1 - 2 Narew 1962 Ostrołęka
Mławianka Mława 2 - 0 Ząbkovia Ząbki
Hutnik Warszawa 2 - 2 KS CK Troszyn
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 4 Wisła II Płock
Wkra Żuromin 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa
MKS Przasnysz 3 - 3 AP Marcovia Marki
Unia Warszawa 5 - 1 Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa 1 - 2 Świt Staroźreby
Sokół Serock 2 - 0 Żbik Nasielsk

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

18. kolejka - IV liga mazowiecka I 12/13 marca

Drukarz Warszawa 0 - 8 KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki 1 - 0 AP Marcovia Marki
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 1 Świt Staroźreby
Stoczniowiec Płock 8 - 1 Huragan Wołomin
MKS Przasnysz 1 - 0 Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin 0 - 6 Mławianka Mława
Hutnik Warszawa 3 - 0 Narew 1962 Ostrołęka
Sokół Serock 0 - 0 Wisła II Płock
Unia Warszawa 1 - 1 Escola Varsovia Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

19. kolejka - IV liga mazowiecka I 19/20 marca

Wisła II Płock 3 - 0 MKS Przasnysz
Escola Varsovia Warszawa 3 - 1 Stoczniowiec Płock
Wkra Żuromin 1 - 2 Ząbkovia Ząbki
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 2 Drukarz Warszawa
KS CK Troszyn 3 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby 2 - 2 Sokół Serock
Żbik Nasielsk 0 - 8 AP Marcovia Marki
Unia Warszawa 0 - 5 Mławianka Mława
Huragan Wołomin 0 - 3 Hutnik Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

20. kolejka - IV liga mazowiecka I 26/27 marca

Stoczniowiec Płock 5 - 2 Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki 4 - 0 Żbik Nasielsk
Hutnik Warszawa 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa
Unia Warszawa 5 - 0 Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 2 Narew 1962 Ostrołęka
MKS Przasnysz 2 - 1 Świt Staroźreby
AP Marcovia Marki 1 - 1 Wisła II Płock
Sokół Serock 1 - 2 KS CK Troszyn
Drukarz Warszawa 2 - 0 Huragan Wołomin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

21. kolejka - IV liga mazowiecka I 02/03 kwietnia

Unia Warszawa 0 - 3 Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława 6 - 3 Hutnik Warszawa
AP Marcovia Marki 1 - 1 Świt Staroźreby
Wkra Żuromin 2 - 1 Stoczniowiec Płock
Narew 1962 Ostrołęka 2 - 3 Sokół Serock
KS CK Troszyn 4 - 1 MKS Przasnysz
Wisła II Płock 2 - 0 Żbik Nasielsk
Escola Varsovia Warszawa 0 - 4 Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin 3 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

22. kolejka - IV liga mazowiecka I 09/10 kwietnia

Żbik Nasielsk ? - ? Świt Staroźreby
Unia Warszawa 1 - 1 Stoczniowiec Płock
MKS Przasnysz 3 - 2 Narew 1962 Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki 0 - 4 Escola Varsovia Warszawa
AP Marcovia Marki 0 - 2 KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa 1 - 2 Wkra Żuromin
Ząbkovia Ząbki 1 - 1 Wisła II Płock
Sokół Serock 4 - 1 Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa 3 - 5 Mławianka Mława

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

23. kolejka - IV liga mazowiecka I 14/15 kwietnia

Narew 1962 Ostrołęka 0 - 0 AP Marcovia Marki
Huragan Wołomin 0 - 3 MKS Przasnysz
Stoczniowiec Płock 2 - 5 Ząbkovia Ząbki
Wkra Żuromin 3 - 2 Drukarz Warszawa
Mławianka Mława 12 - 0 Makowianka Maków Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa 2 - 1 Sokół Serock
KS CK Troszyn 6 - 1 Żbik Nasielsk
Świt Staroźreby 0 - 2 Wisła II Płock
Unia Warszawa 0 - 3 Hutnik Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

24. kolejka - IV liga mazowiecka I 23/24 kwietnia

Wisła II Płock 3 - 1 KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa 4 - 1 Stoczniowiec Płock
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 Świt Staroźreby
MKS Przasnysz 1 - 5 Escola Varsovia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 6 Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk 1 - 3 Narew 1962 Ostrołęka
AP Marcovia Marki 2 - 0 Huragan Wołomin
Sokół Serock 0 - 1 Mławianka Mława
Drukarz Warszawa 3 - 1 Unia Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

25. kolejka - IV liga mazowiecka I 30 kwietnia/01 maja

Hutnik Warszawa 1 - 2 Ząbkovia Ząbki
Wkra Żuromin 2 - 1 Sokół Serock
Mławianka Mława 3 - 0 MKS Przasnysz
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 0 Wisła II Płock
KS CK Troszyn 0 - 1 Świt Staroźreby
Stoczniowiec Płock 3 - 1 Drukarz Warszawa
Escola Varsovia Warszawa 1 - 0 AP Marcovia Marki
Huragan Wołomin 5 - 1 Żbik Nasielsk
Unia Warszawa 3 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

26. kolejka - IV liga mazowiecka I 07/08 maja

Ząbkovia Ząbki 3 - 1 KS CK Troszyn
Makowianka Maków Mazowiecki 1 - 3 Stoczniowiec Płock
Żbik Nasielsk 3 - 4 Escola Varsovia Warszawa
MKS Przasnysz 1 - 0 Wkra Żuromin
AP Marcovia Marki 2 - 2 Mławianka Mława
Świt Staroźreby 1 - 1 Narew 1962 Ostrołęka
Wisła II Płock 3 - 0 * Huragan Wołomin
Sokół Serock 2 - 1 Unia Warszawa
Drukarz Warszawa 2 - 4 Hutnik Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

27. kolejka - IV liga mazowiecka I 14/15 maja

Unia Warszawa 2 - 1 MKS Przasnysz
Escola Varsovia Warszawa 1 - 3 Wisła II Płock
Hutnik Warszawa 3 - 1 Makowianka Maków Mazowiecki
Mławianka Mława 4 - 1 Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin 1 - 4 AP Marcovia Marki
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 1 KS CK Troszyn
Huragan Wołomin 2 - 4 Świt Staroźreby
Drukarz Warszawa 2 - 2 Ząbkovia Ząbki
Stoczniowiec Płock 1 - 0 Sokół Serock

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

28. kolejka - IV liga mazowiecka I 18/19 maja

Sokół Serock 2 - 1 Hutnik Warszawa
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Narew 1962 Ostrołęka
Świt Staroźreby 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa
Żbik Nasielsk 3 - 1 Wkra Żuromin
KS CK Troszyn 4 - 1 Huragan Wołomin
AP Marcovia Marki 2 - 1 Unia Warszawa
Wisła II Płock 2 - 1 Mławianka Mława
MKS Przasnysz 2 - 0 Stoczniowiec Płock
Makowianka Maków Mazowiecki 4 - 5 Drukarz Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

29. kolejka - IV liga mazowiecka I 21/22 maja

Hutnik Warszawa ? - ? MKS Przasnysz
Stoczniowiec Płock ? - ? AP Marcovia Marki
Unia Warszawa ? - ? Żbik Nasielsk
Wkra Żuromin ? - ? Wisła II Płock
Mławianka Mława ? - ? Świt Staroźreby
Escola Varsovia Warszawa ? - ? KS CK Troszyn
Huragan Wołomin ? - ? Narew 1962 Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki ? - ? Ząbkovia Ząbki
Drukarz Warszawa ? - ? Sokół Serock

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

30. kolejka - IV liga mazowiecka I 28/29 maja

Ząbkovia Ząbki ? - ? Huragan Wołomin
Narew 1962 Ostrołęka ? - ? Escola Varsovia Warszawa
KS CK Troszyn ? - ? Mławianka Mława
Świt Staroźreby ? - ? Wkra Żuromin
Wisła II Płock ? - ? Unia Warszawa
Żbik Nasielsk ? - ? Stoczniowiec Płock
AP Marcovia Marki ? - ? Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz ? - ? Drukarz Warszawa
Sokół Serock ? - ? Makowianka Maków Mazowiecki

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

31. kolejka - IV liga mazowiecka I 01/02 czerwca

Sokół Serock ? - ? Ząbkovia Ząbki
Makowianka Maków Mazowiecki ? - ? MKS Przasnysz
Drukarz Warszawa ? - ? AP Marcovia Marki
Hutnik Warszawa ? - ? Żbik Nasielsk
Stoczniowiec Płock ? - ? Wisła II Płock
Unia Warszawa ? - ? Świt Staroźreby
Wkra Żuromin ? - ? KS CK Troszyn
Mławianka Mława ? - ? Narew 1962 Ostrołęka
Escola Varsovia Warszawa ? - ? Huragan Wołomin

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

32. kolejka - IV liga mazowiecka I 04/05 czerwca

Ząbkovia Ząbki ? - ? Escola Varsovia Warszawa
Huragan Wołomin ? - ? Mławianka Mława
Narew 1962 Ostrołęka ? - ? Wkra Żuromin
KS CK Troszyn ? - ? Unia Warszawa
Świt Staroźreby ? - ? Stoczniowiec Płock
Wisła II Płock ? - ? Hutnik Warszawa
Żbik Nasielsk ? - ? Drukarz Warszawa
AP Marcovia Marki ? - ? Makowianka Maków Mazowiecki
MKS Przasnysz ? - ? Sokół Serock

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

33. kolejka - IV liga mazowiecka I 11/12 czerwca

MKS Przasnysz ? - ? Ząbkovia Ząbki
Sokół Serock ? - ? AP Marcovia Marki
Makowianka Maków Mazowiecki ? - ? Żbik Nasielsk
Drukarz Warszawa ? - ? Wisła II Płock
Hutnik Warszawa ? - ? Świt Staroźreby
Stoczniowiec Płock ? - ? KS CK Troszyn
Unia Warszawa ? - ? Narew 1962 Ostrołęka
Wkra Żuromin ? - ? Huragan Wołomin
Mławianka Mława ? - ? Escola Varsovia Warszawa

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

34. kolejka - IV liga mazowiecka I 18/19 czerwca

Ząbkovia Ząbki ? - ? Mławianka Mława
Escola Varsovia Warszawa ? - ? Wkra Żuromin
Huragan Wołomin ? - ? Unia Warszawa
Narew 1962 Ostrołęka ? - ? Stoczniowiec Płock
KS CK Troszyn ? - ? Hutnik Warszawa
Świt Staroźreby ? - ? Drukarz Warszawa
Wisła II Płock ? - ? Makowianka Maków Mazowiecki
Żbik Nasielsk ? - ? Sokół Serock
AP Marcovia Marki ? - ? MKS Przasnysz