I liga sezon 2015/2016

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka Gdynia 34 69 19 12 3 60 29 31
2 Wisła Płock 34 63 19 6 9 50 28 22
3 Zawisza Bydgoszcz 34 52 15 7 12 57 51 6
4 GKS Katowice 34 52 15 7 12 42 36 6
5 Zagłębie Sosnowiec 34 52 16 4 14 53 52 1
6 Chrobry Głogów 34 51 14 9 11 47 33 14
7 Miedź Legnica 34 51 13 12 9 41 34 7
8 Bytovia Bytów 34 48 11 15 8 46 44 2
9 Sandecja Nowy Sącz 34 47 13 8 13 51 43 8
10 Wigry Suwałki 34 45 12 9 13 41 35 6
11 Stomil Olsztyn 34 44 11 11 12 34 42 -8
12 Chojniczanka Chojnice 34 43 12 7 15 40 45 -5
13 Olimpia Grudziądz 34 42 11 9 14 39 43 -4
14 MKS Kluczbork 34 41 11 8 15 40 55 -15
15 Pogoń Siedlce 34 41 11 8 15 31 46 -15
16 GKS Bełchatów 34 38 10 8 16 35 40 -5
17 Rozwój Katowice 34 35 11 2 21 35 56 -21
18 Dolcan Ząbki 34 30 8 6 20 37 67 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2015/2016

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Płock 17 36 11 3 3 27 8 19
2 Arka Gdynia 17 31 8 7 2 27 15 12
3 Zagłębie Sosnowiec 17 31 10 1 6 25 16 9
4 Sandecja Nowy Sącz 17 30 9 3 5 30 18 12
5 Miedź Legnica 17 29 7 8 2 27 15 12
6 Pogoń Siedlce 17 29 8 5 4 17 14 3
7 Zawisza Bydgoszcz 17 27 8 3 6 33 26 7
8 Chrobry Głogów 17 27 8 3 6 28 16 12
9 GKS Katowice 17 25 7 4 6 22 20 2
10 Stomil Olsztyn 17 25 6 7 4 21 20 1
11 Chojniczanka Chojnice 17 24 7 3 7 20 24 -4
12 Bytovia Bytów 17 23 5 8 4 22 24 -2
13 Olimpia Grudziądz 17 21 6 3 8 21 23 -2
14 MKS Kluczbork 17 20 5 5 7 19 21 -2
15 GKS Bełchatów 17 19 5 4 8 17 20 -3
16 Rozwój Katowice 17 19 6 1 10 21 28 -7
17 Wigry Suwałki 17 16 4 4 9 20 21 -1
18 Dolcan Ząbki 17 14 4 2 11 17 36 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2015/2016

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka Gdynia 17 38 11 5 1 33 14 19
2 Wigry Suwałki 17 29 8 5 4 21 14 7
3 Wisła Płock 17 27 8 3 6 23 20 3
4 GKS Katowice 17 27 8 3 6 20 16 4
5 Zawisza Bydgoszcz 17 25 7 4 6 24 25 -1
6 Bytovia Bytów 17 25 6 7 4 24 20 4
7 Chrobry Głogów 17 24 6 6 5 19 17 2
8 Miedź Legnica 17 22 6 4 7 14 19 -5
9 Zagłębie Sosnowiec 17 21 6 3 8 28 36 -8
10 Olimpia Grudziądz 17 21 5 6 6 18 20 -2
11 MKS Kluczbork 17 21 6 3 8 21 34 -13
12 Stomil Olsztyn 17 19 5 4 8 13 22 -9
13 Chojniczanka Chojnice 17 19 5 4 8 20 21 -1
14 GKS Bełchatów 17 19 5 4 8 18 20 -2
15 Sandecja Nowy Sącz 17 17 4 5 8 21 25 -4
16 Rozwój Katowice 17 16 5 1 11 14 28 -14
17 Dolcan Ząbki 17 16 4 4 9 20 31 -11
18 Pogoń Siedlce 17 12 3 3 11 14 32 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Skra Częstochowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Stomil Olsztyn 0 - 0 Skra Częstochowa 7 maja 2022
Skra Częstochowa 0 - 0 Stomil Olsztyn 30 października 2021
Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Bełchatów 1 grudnia 2018
GKS Bełchatów 3 - 0 Skra Częstochowa 11 sierpnia 2018

I liga sezon 2015/2016

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Arkadiusz Aleksander Sandecja Nowy Sącz 15
2 Maciej Górski Chrobry Głogów 15
3 Mikołaj Lebedyński Wisła Płock 14
4 Janusz Surdykowski Bytovia Bytów 13
5 Kamil Drygas Zawisza Bydgoszcz 13
6 Grzegorz Goncerz GKS Katowice 12
7 Michał Fidziukiewicz Zagłębie Sosnowiec 12
8 Arkadiusz Reca Wisła Płock 12
9 Paweł Abbott Arka Gdynia 12
10 Kamil Adamek Wigry Suwałki 11
11 França Júnior Nildo Olimpia Grudziądz 9
12 Damian Piotrowski Wisła Płock 9
13 Rafał Kujawa Stomil Olsztyn 9
14 Jakub Arak Zagłębie Sosnowiec 8
15 Daniel Gołębiewski Pogoń Siedlce 8
16 Mateusz Klichowicz Bytovia Bytów 8
17 Adam Duda Pogoń Siedlce 8
18 Rafał Siemaszko Arka Gdynia 7
19 Maciej Kowalczyk MKS Kluczbork 7
20 Jakub Smektała Zawisza Bydgoszcz 7
21 Adam Banasiak Olimpia Grudziądz 6
22 Tomasz Wróbel Rozwój Katowice 6
23 Mariusz Rybicki Pogoń Siedlce 6
24 Adam Czerkas Rozwój Katowice 6
25 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 6
26 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 5
27 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 5
28 Łukasz Kosakiewicz Chojniczanka Chojnice 5
29 Łukasz Garguła Miedź Legnica 5
30 Grzegorz Fonfara Zagłębie Sosnowiec 5
31 Dariusz Formella Arka Gdynia 5
32 Michał Kojder MKS Kluczbork 5
33 Maciej Małkowski Sandecja Nowy Sącz 5
34 Tadas Labukas Miedź Legnica 5
35 Damian Kądzior Dolcan Ząbki 5
36 Michał Nalepa Arka Gdynia 5
37 Damian Świerblewski Dolcan Ząbki 5
38 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 5
39 Marcin Krzywicki Dolcan Ząbki 5
40 Alen Ploj GKS Bełchatów 4
41 Łukasz Szczepaniak Chrobry Głogów 4
42 Aghvan Papikyan GKS Bełchatów 4
43 Vasil Panayotov Zawisza Bydgoszcz 4
44 Filip Piszczek Sandecja Nowy Sącz 4
45 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 4
46 Sylwester Patejuk Zawisza Bydgoszcz 4
47 Michał Jakóbowski Bytovia Bytów 4
48 Grzegorz Lech Stomil Olsztyn 4
49 Sebastian Deja MKS Kluczbork 4
50 Patryk Kun Rozwój Katowice 4
51 Hieronim Gierszewski GKS Bełchatów 4
52 Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów 4
53 Marcus Da Arka Gdynia 4
54 Paweł Tarnowski Dolcan Ząbki 4
55 Damian Kądzior Wigry Suwałki 3
56 Artur Formela Bytovia Bytów 3
57 Petteri Forsell Miedź Legnica 3
58 Rashid Yussuff Arka Gdynia 3
59 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 3
60 Tomasz Midzierski Miedź Legnica 3
61 Konrad Wrzesiński Pogoń Siedlce 3
62 Kevin Lafrance Chrobry Głogów 3
63 Marcus Vinícius Arka Gdynia 3
64 Patryk Rachwał GKS Bełchatów 3
65 Povilas Leimonas GKS Katowice 3
66 Grzegorz Bartczak Miedź Legnica 3
67 Michał Michalec Chrobry Głogów 3
68 Przemysław Szarek Sandecja Nowy Sącz 3
69 Vaclav Cverna GKS Bełchatów 3
70 Oliver Práznovský GKS Katowice 3
71 Wojciech Łobodziński Miedź Legnica 3
72 Bartłomiej Dudzic Sandecja Nowy Sącz 3
73 Bartłomiej Kalinkowski Wigry Suwałki 3
74 Krzysztof Wołkowicz GKS Katowice 3
75 Maciej Rogalski Chojniczanka Chojnice 3
76 Wojciech Łuczak Wisła Płock 3
77 Bartosz Iwan GKS Katowice 3
78 Szymon Drewniak Chrobry Głogów 3
79 Łukasz Hanzel Wigry Suwałki 3
80 Łukasz Moneta Wigry Suwałki 3
81 Seweryn Michalski GKS Bełchatów 3
82 Piotr Kieruzel Chojniczanka Chojnice 3
83 Marcin Nowacki MKS Kluczbork 3
84 Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice 3
85 Michał Bajdur Dolcan Ząbki 3
86 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 3
87 Irakli Meskhiia Stomil Olsztyn 3
88 Dawid Ryndak Zagłębie Sosnowiec 3
89 Mateusz Bartków Sandecja Nowy Sącz 3
90 Jakub Łukowski Zawisza Bydgoszcz 3
91 Dawid Janczyk Sandecja Nowy Sącz 2
92 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 2
93 Łukasz Sołowiej Zagłębie Sosnowiec 2
94 Tomasz Zahorski GKS Katowice 2
95 Marcin Biernat Chojniczanka Chojnice 2
96 Przemysław Pietruszka Chojniczanka Chojnice 2
97 Tsubasa Nishi Stomil Olsztyn 2
98 Yannick Kakoko Arka Gdynia 2
99 Karol Angielski Zawisza Bydgoszcz 2
100 Mateusz Szwoch Arka Gdynia 2
101 Tadeusz Socha Arka Gdynia 2
102 Przemysław Gałecki Rozwój Katowice 2
103 Sebastian Gielza Rozwój Katowice 2
104 Mateusz Żytko Pogoń Siedlce 2
105 Wojciech Trochim Sandecja Nowy Sącz 2
106 Patryk Mikita Chojniczanka Chojnice 2
107 Cezary Stefańczyk Wisła Płock 2
108 Marcin Smoliński Olimpia Grudziądz 2
109 Michał Szewczyk MKS Kluczbork 2
110 Marek Opałacz Bytovia Bytów 2
111 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 2
112 Daniel Chyła Pogoń Siedlce 2
113 Łukasz Wróbel Bytovia Bytów 2
114 Dimitar Iliev Wisła Płock 2
115 Michał Marcjanik Arka Gdynia 2
116 Damian Sędziak Chrobry Głogów 2
117 Krzysztof Markowski Zagłębie Sosnowiec 2
118 Keon Kelly Daniel Miedź Legnica 2
119 Antonio Calderon Dolcan Ząbki 2
120 Rafał Grzelak Chojniczanka Chojnice 2
121 Alan Fialho Arka Gdynia 2
122 Dawid Dzięgielewski Pogoń Siedlce 2
123 Sebastian Szczepański Sandecja Nowy Sącz 2
124 Dawid Szymanowicz Stomil Olsztyn 2
125 Paweł Szołtys GKS Katowice 2
126 Bartosz Ślusarski Miedź Legnica 2
127 Bartłomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sącz 2
128 Krzysztof Bodziony Pogoń Siedlce 2
129 Damian Byrtek Chrobry Głogów 2
130 Dawid Kort Bytovia Bytów 2
131 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 2
132 Adrian Frańczak GKS Katowice 2
133 Bartosz Sobotka Sandecja Nowy Sącz 2
134 Michał Trzeciakiewicz Stomil Olsztyn 2
135 Filip Burkhardt GKS Katowice 2
136 Łukasz Suchocki Stomil Olsztyn 2
137 Tomasz Jarzębowski Wigry Suwałki 2
138 Aleksandr Tarasenko Sandecja Nowy Sącz 2
139 Mateusz Żebrowski Wigry Suwałki 2
140 Błażej Telichowski Miedź Legnica 2
141 Albin Maciejewski GKS Bełchatów 1
142 Oskar Stanik GKS Katowice 1
143 Patryk Szymański GKS Katowice 1
144 Sławomir Duda GKS Katowice 1
145 Dominik Kościelniak Chrobry Głogów 1
146 Karol Żwir Stomil Olsztyn 1
147 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
148 Matic Žitko Olimpia Grudziądz 1
149 Damian Ciechanowski Olimpia Grudziądz 1
150 Damian Rasak Miedź Legnica 1
151 Piotr Wlazło Wisła Płock 1
152 Michał Rzuchowski Bytovia Bytów 1
153 Michał Stasiak Miedź Legnica 1
154 Piotr Stawarczyk Zawisza Bydgoszcz 1
155 Miłosz Kozak Wigry Suwałki 1
156 Gaston Sangoy Arka Gdynia 1
157 Kamil Wacławczyk Bytovia Bytów 1
158 Wojciech Lisowski Chojniczanka Chojnice 1
159 Hunter Gorskie Miedź Legnica 1
160 Miroslav Bozok Arka Gdynia 1
161 Adrian Chomiuk Bytovia Bytów 1
162 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 1
163 Łukasz Ganowicz MKS Kluczbork 1
164 Dejan Zigon Olimpia Grudziądz 1
165 Piotr Madejski MKS Kluczbork 1
166 Adrian Paluchowski Zagłębie Sosnowiec 1
167 Damian Gąska Wigry Suwałki 1
168 Kamil Zapolnik Wigry Suwałki 1
169 Jakub Szarpak Olimpia Grudziądz 1
170 Paweł Wojciechowski Chrobry Głogów 1
171 Omar Monterde Bytovia Bytów 1
172 Gal Arel Zawisza Bydgoszcz 1
173 Miroslav Bożok Arka Gdynia 1
174 Kamil Jonkisz Pogoń Siedlce 1
175 Charles Nwaogu Bytovia Bytów 1
176 Artjom Artjunin Miedź Legnica 1
177 Paweł Głowacki Stomil Olsztyn 1
178 Tomasz Szatan Rozwój Katowice 1
179 Omar Alcoyano Bytovia Bytów 1
180 Mateusz Wieteska Dolcan Ząbki 1
181 Przemysław Czerwiński Chojniczanka Chojnice 1
182 Paweł Łukasik Stomil Olsztyn 1
183 Paweł Wojowski Arka Gdynia 1
184 Mateusz Hałambiec Chrobry Głogów 1
185 Damian Jakubik Dolcan Ząbki 1
186 Lukas Klemenz GKS Bełchatów 1
187 Marcin Flis GKS Bełchatów 1
188 Antoni Łukasiewicz Arka Gdynia 1
189 Grzegorz Tomasiewicz Arka Gdynia 1
190 Dragan Jelič Chojniczanka Chojnice 1
191 Ernest Dzięcioł Pogoń Siedlce 1
192 Igor Sapała Dolcan Ząbki 1
193 Szymon Matuszek Dolcan Ząbki 1
194 Damian Mielnik Rozwój Katowice 1
195 Jarosław Ratajczak Stomil Olsztyn 1
196 Łukasz Bogusławski Chrobry Głogów 1
197 Maciej Bębenek GKS Katowice 1
198 Adrian Łuszkiewicz Miedź Legnica 1
199 Arkadiusz Czarnecki Stomil Olsztyn 1
200 Davit Makaradze Wigry Suwałki 1
201 Przemysław Stolc Arka Gdynia 1
202 Wołodymyr Hudyma Chrobry Głogów 1
203 Łukasz Kopczyk Rozwój Katowice 1
204 Chris Jastrzembski Bytovia Bytów 1
205 Łukasz Winiarczyk Rozwój Katowice 1
206 Michał Miller GKS Bełchatów 1
207 Jakub Bąk Wisła Płock 1
208 Patryk Stępiński Wisła Płock 1
209 Michał Gałecki Rozwój Katowice 1
210 Kamil Dmowski Pogoń Siedlce 1
211 Josef Ctvrtnicek Sandecja Nowy Sącz 1
212 Tomasz Wełna Stomil Olsztyn 1
213 Piotr Ruszkul Wigry Suwałki 1
214 Łukasz Pielorz GKS Katowice 1
215 Cabrita Silva Micael Zawisza Bydgoszcz 1
216 Wojciech Reiman Olimpia Grudziądz 1
217 Donald Djousse Olimpia Grudziądz 1
218 Jakub Bartkowski Wigry Suwałki 1
219 Paweł Zięba GKS Bełchatów 1
220 Adrian Karankiewicz Wigry Suwałki 1
221 Robert Tkocz Rozwój Katowice 1
222 Piotr Giel MKS Kluczbork 1
223 Wołodymyr Houdyma Chrobry Głogów 1
224 Alvaro Ricardo Faustino Gomes Zawisza Bydgoszcz 1
225 Robert Szczot Olimpia Grudziądz 1
226 Maksims Rafalskis Wigry Suwałki 1
227 Fabian Pawela Olimpia Grudziądz 1
228 Aleksander Jagiełło Dolcan Ząbki 1
229 Piotr Kasperkiewicz MKS Kluczbork 1
230 Konrad Budek Zagłębie Sosnowiec 1
231 Maksymilian Rogalski Wisła Płock 1
232 Bartosz Osoliński Dolcan Ząbki 1