I liga sezon 2009/2010

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 30 56 16 8 6 52 33 19
2 Łódzki KS 30 54 16 6 8 47 34 13
3 Pogoń Szczecin 30 48 12 12 6 41 28 13
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 43 10 13 7 43 33 10
5 MKS Kluczbork 30 43 11 10 9 37 30 7
6 GKS Katowice 30 42 11 9 10 40 34 6
7 Flota Świnoujście 30 42 12 6 12 31 34 -3
8 Górnik Łęczna 30 42 11 9 10 37 41 -4
9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 42 12 6 12 33 39 -6
10 GKP Gorzów Wlkp. 30 41 10 11 9 33 30 3
11 Wisła Płock 30 39 9 12 9 41 44 -3
12 Warta Poznań 30 38 10 8 12 44 39 5
13 Dolcan Ząbki 30 36 8 12 10 34 38 -4
14 Znicz Pruszków 30 35 10 5 15 31 39 -8
15 Stal Stalowa Wola 30 25 5 10 15 31 48 -17
16 Motor Lublin 30 21 4 9 17 25 56 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2009/2010

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 15 35 10 5 0 34 12 22
2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 32 10 2 3 18 8 10
3 Łódzki KS 15 31 9 4 2 29 16 13
4 Pogoń Szczecin 15 29 8 5 2 25 12 13
5 Flota Świnoujście 15 29 9 2 4 20 14 6
6 Górnik Łęczna 15 27 8 3 4 21 17 4
7 Znicz Pruszków 15 26 8 2 5 16 11 5
8 GKS Katowice 15 24 6 6 3 20 10 10
9 Dolcan Ząbki 15 24 6 6 3 23 15 8
10 GKP Gorzów Wlkp. 15 23 5 8 2 19 12 7
11 Wisła Płock 15 22 6 4 5 23 24 -1
12 Warta Poznań 15 22 6 4 5 29 19 10
13 MKS Kluczbork 15 20 5 5 5 16 14 2
14 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 17 3 8 4 18 15 3
15 Stal Stalowa Wola 15 16 4 4 7 21 26 -5
16 Motor Lublin 15 11 2 5 8 14 29 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2009/2010

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 26 7 5 3 25 18 7
2 Łódzki KS 15 23 7 2 6 18 18 0
3 MKS Kluczbork 15 23 6 5 4 21 16 5
4 Sandecja Nowy Sącz 15 21 6 3 6 18 21 -3
5 Pogoń Szczecin 15 19 4 7 4 16 16 0
6 GKS Katowice 15 18 5 3 7 20 24 -4
7 GKP Gorzów Wlkp. 15 18 5 3 7 14 18 -4
8 Wisła Płock 15 17 3 8 4 18 20 -2
9 Warta Poznań 15 16 4 4 7 15 20 -5
10 Górnik Łęczna 15 15 3 6 6 16 24 -8
11 Flota Świnoujście 15 13 3 4 8 11 20 -9
12 Dolcan Ząbki 15 12 2 6 7 11 23 -12
13 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 10 2 4 9 15 31 -16
14 Motor Lublin 15 10 2 4 9 11 27 -16
15 Znicz Pruszków 15 9 2 3 10 15 28 -13
16 Stal Stalowa Wola 15 9 1 6 8 10 22 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Skra Częstochowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Skra Częstochowa 13 czerwca 2020
Skra Częstochowa 0 - 0 Stal Stalowa Wola 7 września 2019
Stal Stalowa Wola 1 - 4 Skra Częstochowa 30 marca 2019
Skra Częstochowa 3 - 2 Stal Stalowa Wola 8 września 2018

I liga sezon 2009/2010

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Reiss Warta Poznań 13
2 Marcin Klatt Pogoń Szczecin 12
3 Łukasz Gikiewicz Łódzki KS 11
4 Daniel Koczon Wisła Płock 11
5 Olgierd Moskalewicz Pogoń Szczecin 10
6 Dariusz Gawęcki Sandecja Nowy Sącz 10
7 Maciej Tataj Dolcan Ząbki 10
8 Adam Cieśliński KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9
9 Sylwester Patejuk Podbeskidzie Bielsko-Biała 9
10 Arkadiusz Aleksander Sandecja Nowy Sącz 9
11 Krzysztof Kaliciak GKS Katowice 9
12 Piotr Petasz Pogoń Szczecin 8
13 Waldemar Sobota MKS Kluczbork 8
14 Wojciech Białek Motor Lublin 8
15 Bartosz Iwan GKS Katowice 8
16 Maciej Bębenek Sandecja Nowy Sącz 7
17 Michał Jonczyk Sandecja Nowy Sącz 7
18 Bartłomiej Sielewski Wisła Płock 7
19 Janusz Surdykowski Górnik Łęczna 7
20 Charles Nwaogu Flota Świnoujście 7
21 Marcin Folc KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7
22 Sławomir Nazaruk Górnik Łęczna 7
23 Tomasz Kazimierowicz MKS Kluczbork 7
24 Tomasz Feliksiak Znicz Pruszków 6
25 Arkadiusz Półchłopek MKS Kluczbork 6
26 Cezary Czpak Stal Stalowa Wola 6
27 Tomasz Chałas Znicz Pruszków 6
28 Rafał Niżnik Górnik Łęczna 6
29 Rafał Kujawa Łódzki KS 6
30 Dariusz Kołodziej Podbeskidzie Bielsko-Biała 6
31 Piotr Bagnicki Podbeskidzie Bielsko-Biała 6
32 Michał Ilków-Gołąb GKP Gorzów Wlkp. 5
33 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 5
34 Tomasz Magdziarz Warta Poznań 5
35 Paweł Wasilewski Stal Stalowa Wola 5
36 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 5
37 Grzegorz Goncerz GKS Katowice 5
38 Dariusz Zawadzki Sandecja Nowy Sącz 5
39 Paweł Kaczmarek Znicz Pruszków 5
40 Bartosz Wiśniewski Wisła Płock 4
41 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 4
42 Andrzej Stretowicz Dolcan Ząbki 4
43 Rafał Król Motor Lublin 4
44 Sławomir Mazurkiewicz Flota Świnoujście 4
45 Grzegorz Wan GKP Gorzów Wlkp. 4
46 Krystian Kanarski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4
47 Janusz Wolański Łódzki KS 4
48 Kamil Biliński Znicz Pruszków 4
49 Prejuce Nakoulma Górnik Łęczna 4
50 Damian Nawrocik Łódzki KS 4
51 Grzegorz Lech Dolcan Ząbki 4
52 Mateusz Piątkowski GKP Gorzów Wlkp. 3
53 Mariusz Mowlik Łódzki KS 3
54 Piotr Szymiczek Stal Stalowa Wola 3
55 Tomasz Grudzień Wisła Płock 3
56 Marcin Nowacki Wisła Płock 3
57 Emil Drozdowicz GKP Gorzów Wlkp. 3
58 Tomasz Bekas Warta Poznań 3
59 Rudolf Urban Sandecja Nowy Sącz 3
60 Clemence Matawu Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
61 Łukasz Matuszczyk KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3
62 Mariusz Solecki Wisła Płock 3
63 Krzysztof Trela Stal Stalowa Wola 3
64 Piotr Malinowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
65 Piotr Kosiorowski Dolcan Ząbki 3
66 Artur Januszewski Znicz Pruszków 3
67 Maksymilian Rogalski Pogoń Szczecin 3
68 Ihor Mihałewskyj Stal Stalowa Wola 3
69 Łukasz Maliszewski GKP Gorzów Wlkp. 3
70 Piotr Prędota Pogoń Szczecin 3
71 Damian Świerblewski Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
72 Michał Zapaśnik Dolcan Ząbki 2
73 Kacper Tatara Znicz Pruszków 2
74 Marcin Nowak Pogoń Szczecin 2
75 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
76 Rafał Wodniok MKS Kluczbork 2
77 Przemysław Pietruszka Pogoń Szczecin 2
78 Marcin Korkuć Dolcan Ząbki 2
79 Velijko Nikitović Górnik Łęczna 2
80 Marcin Stefanik Sandecja Nowy Sącz 2
81 Ndabenkulu Ncube Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
82 Jakub Cieciura KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2
83 Marcin Popławski Motor Lublin 2
84 Adrian Łuszkiewicz GKP Gorzów Wlkp. 2
85 Marcin Pacan Wisła Płock 2
86 Dawid Krajanowski Flota Świnoujście 2
87 Pavol Balaz Łódzki KS 2
88 Krzysztof Hrymowicz Pogoń Szczecin 2
89 Rafał Grzelak Wisła Płock 2
90 Jakub Kabala Dolcan Ząbki 2
91 Szymon Kaźmierowski Warta Poznań 2
92 Daniel Treściński Stal Stalowa Wola 2
93 Dariusz Dadacz Dolcan Ząbki 2
94 Tomasz Hajto Łódzki KS 2
95 Michał Maciejewski Motor Lublin 2
96 Marek Fundakowski Motor Lublin 2
97 Paweł Buśkiewicz GKS Katowice 2
98 Kamil Cholerzyński GKS Katowice 2
99 Adrian Napierała GKS Katowice 2
100 Damian Seweryn Warta Poznań 2
101 Krystian Lebioda Stal Stalowa Wola 2
102 Grzegorz Kmiecik Sandecja Nowy Sącz 2
103 Marcin Stańczyk Dolcan Ząbki 2
104 Gražvydas Mikulenas GKS Katowice 2
105 Piotr Rocki Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
106 Marcin Syroka Motor Lublin 2
107 Marcin Adamski Łódzki KS 2
108 Hubert Robaszek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2
109 Piotr Chlipała Sandecja Nowy Sącz 2
110 Piotr Dziuba Pogoń Szczecin 2
111 Tadeusz Tyc Flota Świnoujście 2
112 Adam Czerkas GKP Gorzów Wlkp. 2
113 Ferdinand Chi Fon Flota Świnoujście 2
114 Marcin Wojciechowski Warta Poznań 2
115 Paweł Kaczorowski GKP Gorzów Wlkp. 2
116 Benjamin Imeh Dolcan Ząbki 2
117 Jurij Mychalczuk Stal Stalowa Wola 2
118 Mouhamadou Traoré GKP Gorzów Wlkp. 2
119 Sylwester Kret Flota Świnoujście 2
120 Mikołaj Lebedyński Pogoń Szczecin 2
121 Szymon Salski Łódzki KS 1
122 Michał Wróbel KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
123 Artur Wyczałkowski Wisła Płock 1
124 Michał Glanowski MKS Kluczbork 1
125 Grzegorz Skwara Flota Świnoujście 1
126 Maciej Wichtowski Warta Poznań 1
127 Marcin Bojarski Pogoń Szczecin 1
128 Kamil Gęśla Stal Stalowa Wola 1
129 Jakub Kapsa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
130 Łukasz Matusiak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
131 Joao Carlos Motor Lublin 1
132 Robert Sing GKP Gorzów Wlkp. 1
133 Jano Fröhlich Sandecja Nowy Sącz 1
134 Przemysław Żmuda Motor Lublin 1
135 Tomasz Hołota GKS Katowice 1
136 Piotr Madejski Łódzki KS 1
137 Piotr Stawowy MKS Kluczbork 1
138 Ivan Lytvynyuk Stal Stalowa Wola 1
139 Błażej Radler Znicz Pruszków 1
140 Mateusz Machaj GKP Gorzów Wlkp. 1
141 Artur Gieraga Łódzki KS 1
142 Łukasz Wijas GKS Katowice 1
143 Damian Pawlak Warta Poznań 1
144 Maciej Truszczyński GKP Gorzów Wlkp. 1
145 Bartłomiej Dudzic GKS Katowice 1
146 Łukasz Sekulski Wisła Płock 1
147 Paweł Odrzywolski MKS Kluczbork 1
148 Sebastian Janusiński GKP Gorzów Wlkp. 1
149 Kamil Hempel Motor Lublin 1
150 Jakub Dziółka GKS Katowice 1
151 Tomasz Copik MKS Kluczbork 1
152 Marcin Staniek Flota Świnoujście 1
153 Martin Hloušek Sandecja Nowy Sącz 1
154 Kamil Oziemczuk Górnik Łęczna 1
155 Adrian Frańczak KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
156 Paweł Grocholski GKP Gorzów Wlkp. 1
157 Bartłomiej Konieczny Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
158 Krzysztof Mączyński Łódzki KS 1
159 Abel Salami Stal Stalowa Wola 1
160 Rafał Berliński Sandecja Nowy Sącz 1
161 Rafał Lasocki Wisła Płock 1
162 Bartłomiej Piszczek Stal Stalowa Wola 1
163 Grzegorz Wojdyga Motor Lublin 1
164 Mikołaj Skórnicki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
165 Paweł Głowacki Górnik Łęczna 1
166 Radosław Bartoszewicz Górnik Łęczna 1
167 Łukasz Masłowski Wisła Płock 1
168 Gabriel Nowak GKS Katowice 1
169 Piotr Wtorek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
170 Sławomir Jarczyk Wisła Płock 1
171 Piotr Bania Sandecja Nowy Sącz 1
172 Łukasz Kanik Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
173 Krzysztof Kazimierczak Górnik Łęczna 1
174 Adrian Kasztelan Znicz Pruszków 1
175 Jaromir Wieprzęć Stal Stalowa Wola 1
176 Martin Matúš Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
177 Brain Marcellinus Obem GKP Gorzów Wlkp. 1
178 Maciej Mysiak Pogoń Szczecin 1
179 Peres Benevente Wallace Górnik Łęczna 1
180 Norbert Jędrzejczyk Znicz Pruszków 1
181 Marcin Hirsz Dolcan Ząbki 1
182 Damian Chmiel Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
183 Paweł Iwanicki Warta Poznań 1
184 Mateusz Żytko Wisła Płock 1
185 Adrian Sobczyński KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
186 Jacek Kopaniarz Warta Poznań 1
187 Kamil Majkowski Znicz Pruszków 1
188 Sławomir Cienciała Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
189 Juraj Dančík Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
190 Rafał Andraszak Flota Świnoujście 1
191 Krzysztof Rusinek Flota Świnoujście 1
192 Łukasz Polak Flota Świnoujście 1
193 Arkadiusz Miklosik Warta Poznań 1
194 Mateusz Sroka GKS Katowice 1
195 Piotr Plewnia GKS Katowice 1
196 Omar Jarun Flota Świnoujście 1