Lechia Gdańsk nie bez problemów pokonała Gryfa Wejherowo

O mało co nie doszło do sensacji we wtorkowe popołudnie na Wzgórzu Wolności, bowiem tam podopieczni Łukasza Kowalskiego do przerwy prowadzili 2-0. Goście po przerwie zmobilizowali się i przechylili szalę...

więcej →

Wylosowano pary I rundy Totolotek Pucharu Polski

W dniu dzisiejszym w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano pary I rundy Totolotek Pucharu Polski. Zdecydowanie najciekawszą parą będzie starcie Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław.

więcej →

Gryf Wejherowo ograł Siarkę Tarnobrzeg

Podopieczni Łukasza Kowalskiego po szalonej pierwszej połowie ostatecznie pokonali trzecioligową Siarkę Tarnobrzeg. Wejherowianie dołączyli do Olimpii Elbląg i Ruchu Chorzów.

więcej →

Ruch Chorzów w końcówce ograł Skrę Częstochowa

Podopieczni Łukasza Berety mimo fatalnego początku udanie odwrócili losy meczu. Piłkarze trzecioligowca do 88. minuty przegrywali 1-0, lecz strzelili dwa gole w końcówce i zameldowali się w kolejnej fazie Totolotek...

więcej →

Olimpia Elbląg pokonała ROW 1964 Rybnik

We wtorkowe popołudnie zostało rozegrane spotkanie pierwszej rundy Totolotek Pucharu Polski. Drugoligowiec z Elbląga pokonał ROW 1964 Rybnik, który mecz kończył w dziesiątkę.

więcej →

Puchar Polski dla Lechii Gdańsk!

Podopieczni Piotra Stokowiec pokonali Jagiellonię Białystok i sięgnęli po trofeum Pucharu Polski. Złotego gola w samej końcówce meczu zdobył Artur Sobiech.

więcej →

Totolotek Puchar Polski: Jagiellonia Białystok rzutem na taśmę zwyciężyła z Miedzią Legnica

W półfinale Totolotek Pucharu Polski Jagiellonia Białystok wygrała z Miedzią Legnica 2-1 tym samym awansując do finału.

więcej →

Puchar Polski: Raków Częstochowa wygrał z Legią Warszawa!

Sensacja stała się faktem. Legia Warszawa odpadła w ćwierćfinale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa i to pierwszoligowcy meldują się w półfinale rozgrywek pucharowych. Raków wygrał z Legią 2-1 po dogrywce.

więcej →

Puchar Polski: Jagiellonia Białystok pokonała Odrę Opole

Jagiellonia Białystok pokonała Odrę Opole 2-0. Tym samym zawodnicy z Podlasia meldują się w półfinale Pucharu Polski.

więcej →

Puchar Polski: Lecha Gdańsk wygrała z Górnikiem Zabrze

Spotkanie 1/4 Totolotek Pucharu Polski zakończyło się korzystnie dla drużyny Lechii. Gdańszczanie wygrali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2-0.