IV liga pomorska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 16 37 11 4 1 37 16 21
2 Gedania Gdańsk 15 36 11 3 1 47 16 31
3 Gryf Słupsk 15 27 8 3 4 37 24 13
4 Arka II Gdynia 15 27 8 3 4 30 20 10
5 Kaszubia Kościerzyna 16 27 8 3 5 37 32 5
6 Bytovia Bytów 15 25 6 7 2 27 23 4
7 KTS-K Wikęd Luzino 15 24 7 3 5 31 24 7
8 Wierzyca Pelplin 15 24 7 3 5 21 19 2
9 Lechia II Gdańsk 15 23 7 2 6 35 25 10
10 Pogoń Lębork 15 22 7 1 7 29 26 3
11 Chojniczanka II Chojnice 16 20 5 5 6 31 25 6
12 Grom Nowy Staw 16 20 6 2 8 27 28 -1
13 Czarni Pruszcz Gdański 16 19 5 4 7 27 28 -1
14 Jantar Ustka 15 17 5 2 8 21 33 -12
15 GKS Kowale 15 16 4 4 7 25 29 -4
16 Gryf Wejherowo 15 16 5 1 9 22 29 -7
17 Anioły Garczegorze 15 16 4 4 7 13 33 -20
18 Sparta Sycewice 15 15 4 3 8 18 27 -9
19 Borowiak Czersk 15 14 4 2 9 20 33 -13
20 Orkan Rumia 15 14 4 2 9 19 34 -15
21 MKS Władysławowo 15 10 3 1 11 13 43 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga pomorska 07/08 sierpnia

Arka II Gdynia 2 - 2 Jaguar Gdańsk
Borowiak Czersk 0 - 2 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia 2 - 0 Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Gryf Słupsk
Pogoń Lębork 1 - 2 MKS Władysławowo
KTS-K Wikęd Luzino 2 - 1 Gryf Wejherowo
Sparta Sycewice 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 3 - 2 Lechia II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Bytovia Bytów
Kaszubia Kościerzyna 0 - 5 GKS Kowale

IV liga pomorska sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga pomorska 14/15 sierpnia

Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk 4 - 2 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 4 - 2 KTS-K Wikęd Luzino
Bytovia Bytów 1 - 0 Grom Nowy Staw
MKS Władysławowo 1 - 2 Orkan Rumia
Gryf Wejherowo 2 - 1 Borowiak Czersk
GKS Kowale 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Anioły Garczegorze 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Jantar Ustka 1 - 0 Sparta Sycewice

IV liga pomorska sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga pomorska 21/22 sierpnia

Borowiak Czersk 1 - 4 Gryf Słupsk
Orkan Rumia 0 - 4 Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia 4 - 1 Jantar Ustka
Pogoń Lębork 4 - 2 Gryf Wejherowo
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 2 Jaguar Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw 2 - 2 GKS Kowale
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Bytovia Bytów

IV liga pomorska sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga pomorska 28/29 sierpnia

Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 KTS-K Wikęd Luzino
Gryf Wejherowo 6 - 3 Orkan Rumia
Sparta Sycewice 0 - 0 Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze 1 - 4 Grom Nowy Staw
Jantar Ustka 2 - 2 Wierzyca Pelplin
GKS Kowale 0 - 2 Lechia II Gdańsk
MKS Władysławowo 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk 4 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Borowiak Czersk
Gryf Słupsk 2 - 3 Pogoń Lębork

IV liga pomorska sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga pomorska 04/05 września

Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Gryf Wejherowo
Grom Nowy Staw 5 - 0 MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Sparta Sycewice
Pogoń Lębork 0 - 2 Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia 1 - 2 Gryf Słupsk
Bytovia Bytów 3 - 1 GKS Kowale
Borowiak Czersk 1 - 0 Chojniczanka II Chojnice
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Anioły Garczegorze
KTS-K Wikęd Luzino 1 - 2 Jantar Ustka

IV liga pomorska sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga pomorska 11/12 września

Arka II Gdynia 3 - 1 Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze 1 - 2 Bytovia Bytów
MKS Władysławowo 1 - 6 Lechia II Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice 5 - 1 Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Jantar Ustka 3 - 2 Borowiak Czersk
Gedania Gdańsk 3 - 2 Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Orkan Rumia
Sparta Sycewice 1 - 0 KTS-K Wikęd Luzino

IV liga pomorska sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga pomorska 18/19 września

Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Jaguar Gdańsk
GKS Kowale 0 - 1 Anioły Garczegorze
Borowiak Czersk 3 - 2 Sparta Sycewice
Orkan Rumia 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 3 Arka II Gdynia
Pogoń Lębork 4 - 0 Jantar Ustka
Bytovia Bytów 3 - 2 MKS Władysławowo
Grom Nowy Staw 0 - 1 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gryf Słupsk

IV liga pomorska sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga pomorska 25/26 września

Arka II Gdynia 4 - 2 Borowiak Czersk
Jantar Ustka 2 - 3 Orkan Rumia
Sparta Sycewice 2 - 1 Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk
Wierzyca Pelplin 0 - 3 KTS-K Wikęd Luzino
Gryf Słupsk 4 - 1 Grom Nowy Staw
MKS Władysławowo 0 - 4 GKS Kowale
Gedania Gdańsk 4 - 4 Bytovia Bytów
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna

IV liga pomorska sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga pomorska 02/03 października

Borowiak Czersk 2 - 0 Wierzyca Pelplin
GKS Kowale 1 - 5 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia 1 - 0 Sparta Sycewice
Bytovia Bytów 2 - 0 Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork 4 - 1 Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Jantar Ustka
Anioły Garczegorze 2 - 1 MKS Władysławowo
Grom Nowy Staw 0 - 2 Jaguar Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk

IV liga pomorska sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga pomorska 09/10 października

Chojniczanka II Chojnice 6 - 1 Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia
Jantar Ustka 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Sycewice 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo 1 - 0 GKS Kowale
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Pogoń Lębork
KTS-K Wikęd Luzino 5 - 2 Borowiak Czersk
Gedania Gdańsk 8 - 0 Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk 1 - 1 Bytovia Bytów
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Lechia II Gdańsk

IV liga pomorska sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga pomorska 16/17 października

Lechia II Gdańsk 4 - 3 Chojniczanka II Chojnice
Anioły Garczegorze 1 - 0 Gryf Wejherowo
GKS Kowale 2 - 1 Gryf Słupsk
Orkan Rumia 1 - 2 Wierzyca Pelplin
Bytovia Bytów 0 - 0 Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork 1 - 1 KTS-K Wikęd Luzino
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw 3 - 0 Jantar Ustka
MKS Władysławowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Sparta Sycewice

IV liga pomorska sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga pomorska 23/24 października

Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Bytovia Bytów
Arka II Gdynia 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Sycewice 2 - 3 Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk 0 - 1 Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo 1 - 0 MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
KTS-K Wikęd Luzino 1 - 1 Orkan Rumia
Gryf Słupsk 1 - 1 Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk 2 - 2 GKS Kowale
Jantar Ustka 1 - 0 Lechia II Gdańsk

IV liga pomorska sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga pomorska 27/28 października

Bytovia Bytów 4 - 2 Jantar Ustka
Orkan Rumia 0 - 3 Borowiak Czersk
GKS Kowale 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice
Anioły Garczegorze 1 - 4 Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 KTS-K Wikęd Luzino
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw 0 - 1 Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk 6 - 2 Sparta Sycewice
MKS Władysławowo 0 - 7 Gryf Słupsk

IV liga pomorska sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga pomorska 06/07 listopada

Borowiak Czersk 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka 2 - 4 GKS Kowale
Sparta Sycewice 1 - 1 Bytovia Bytów
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Grom Nowy Staw
KTS-K Wikęd Luzino 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk 2 - 1 Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 6 - 0 MKS Władysławowo
Pogoń Lębork 3 - 0 Orkan Rumia

IV liga pomorska sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga pomorska 13/14 listopada

GKS Kowale 1 - 3 Sparta Sycewice
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze 1 - 1 Jantar Ustka
Bytovia Bytów 3 - 3 Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Pogoń Lębork
MKS Władysławowo 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 1 - 2 KTS-K Wikęd Luzino
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Borowiak Czersk
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk

IV liga pomorska sezon 2021/2022

16. kolejka - IV liga pomorska 20/21 listopada

Sparta Sycewice 1 - 1 Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia 4 - 0 GKS Kowale
Orkan Rumia 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Gedania Gdańsk
KTS-K Wikęd Luzino 3 - 1 Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk 5 - 4 Gryf Wejherowo
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Bytovia Bytów
Borowiak Czersk 1 - 1 Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Jantar Ustka 1 - 2 MKS Władysławowo