IV liga łódzka sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 17 42 13 3 1 50 12 38
2 Omega Kleszczów 17 36 12 0 5 40 20 20
3 Polonia Piotrków Trybunalski 17 36 11 3 3 31 24 7
4 RKS Radomsko 17 35 10 5 2 43 14 29
5 Widzew II Łódź 17 34 10 4 3 52 15 37
6 Orkan Buczek 17 32 9 5 3 48 26 22
7 Boruta Zgierz 17 29 8 5 4 34 16 18
8 Zjednoczeni Stryków 17 28 9 1 7 31 31 0
9 Włókniarz Zelów 17 25 7 4 6 21 21 0
10 Skalnik Sulejów 17 23 7 2 8 34 37 -3
11 LKS Kwiatkowice 17 22 6 4 7 31 35 -4
12 Zryw Wygoda 17 17 4 5 8 18 43 -25
13 Pogoń Zduńska Wola 17 16 4 4 9 31 37 -6
14 Stal Głowno 17 15 3 6 8 17 28 -11
15 KS Paradyż 17 12 4 0 13 20 49 -29
16 Orzeł Nieborów 17 11 2 5 10 26 40 -14
17 Prosna Wieruszów 17 10 3 1 13 16 50 -34
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 6 1 3 13 17 62 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga łódzka 07/08 sierpnia

Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz 4 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew II Łódź 1 - 1 Włókniarz Zelów
Warta Sieradz 5 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Prosna Wieruszów 0 - 1 Zryw Wygoda
KS Paradyż 2 - 4 Skalnik Sulejów
Orkan Buczek 4 - 4 RKS Radomsko
Orzeł Nieborów 2 - 4 Omega Kleszczów
Stal Głowno 3 - 0 LKS Kwiatkowice

IV liga łódzka sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga łódzka 14/15 sierpnia

Skalnik Sulejów 6 - 1 Orzeł Nieborów
LKS Kwiatkowice 0 - 0 Boruta Zgierz
Zryw Wygoda 2 - 1 KS Paradyż
Zjednoczeni Stryków 4 - 1 Stal Głowno
Pogoń Zduńska Wola 0 - 5 RKS Radomsko
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 0 Prosna Wieruszów
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 - 1 Widzew II Łódź
Włókniarz Zelów 0 - 3 Warta Sieradz

IV liga łódzka sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga łódzka 18/19 sierpnia

Boruta Zgierz 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
Prosna Wieruszów 0 - 0 LKS Kwiatkowice
KS Paradyż 3 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów 2 - 1 Zryw Wygoda
Warta Sieradz 3 - 0 Omega Kleszczów
Orkan Buczek 1 - 0 Włókniarz Zelów
Stal Głowno 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola
Widzew II Łódź 5 - 0 Skalnik Sulejów
RKS Radomsko 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski

IV liga łódzka sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga łódzka 21/22 sierpnia

Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 9 Orzeł Nieborów
LKS Kwiatkowice 2 - 3 KS Paradyż
Omega Kleszczów 3 - 2 Orkan Buczek
Pogoń Zduńska Wola 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów 1 - 0 RKS Radomsko
Skalnik Sulejów 1 - 3 Warta Sieradz
Zryw Wygoda 0 - 7 Widzew II Łódź
Stal Głowno 1 - 1 Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 Prosna Wieruszów

IV liga łódzka sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga łódzka 28/29 sierpnia

Orkan Buczek 1 - 1 Skalnik Sulejów
KS Paradyż 2 - 3 Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko 1 - 2 Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów 1 - 5 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 3 - 0 Pogoń Zduńska Wola
Widzew II Łódź 6 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz 6 - 0 Zryw Wygoda
Prosna Wieruszów 0 - 3 Stal Głowno

IV liga łódzka sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga łódzka 04/05 września

LKS Kwiatkowice 3 - 2 Widzew II Łódź
Zryw Wygoda 2 - 2 Orkan Buczek
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów 0 - 5 RKS Radomsko
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 3 Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno 3 - 0 KS Paradyż
Boruta Zgierz 8 - 1 Prosna Wieruszów

IV liga łódzka sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga łódzka 11/12 września

KS Paradyż 0 - 5 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 1 - 1 Stal Głowno
Warta Sieradz 3 - 1 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 3 - 1 Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Skalnik Sulejów
Prosna Wieruszów 0 - 4 Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek 8 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew II Łódź 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko 4 - 0 Zryw Wygoda

IV liga łódzka sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga łódzka 18/19 września

LKS Kwiatkowice 2 - 4 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 2 - 4 Warta Sieradz
Pogoń Zduńska Wola 1 - 4 Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 RKS Radomsko
Stal Głowno 0 - 4 Widzew II Łódź
Boruta Zgierz 1 - 1 Orzeł Nieborów
Prosna Wieruszów 3 - 0 KS Paradyż
Zryw Wygoda 2 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów 1 - 2 Włókniarz Zelów

IV liga łódzka sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga łódzka 25/26 września

Orkan Buczek 5 - 1 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 0 - 1 Zryw Wygoda
KS Paradyż 2 - 0 Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów 0 - 3 Prosna Wieruszów
Boruta Zgierz 1 - 1 Widzew II Łódź
Warta Sieradz 5 - 0 Stal Głowno
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 4 - 0 Skalnik Sulejów
RKS Radomsko 3 - 0 LKS Kwiatkowice

IV liga łódzka sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga łódzka 02/03 października

LKS Kwiatkowice 3 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Zryw Wygoda 0 - 1 Omega Kleszczów
Pogoń Zduńska Wola 1 - 2 Skalnik Sulejów
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 2 Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 RKS Radomsko
Stal Głowno 0 - 1 Orkan Buczek
KS Paradyż 3 - 2 Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz 1 - 0 Warta Sieradz
Prosna Wieruszów 1 - 7 Widzew II Łódź

IV liga łódzka sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga łódzka 09/10 października

Widzew II Łódź 6 - 1 KS Paradyż
Orkan Buczek 3 - 2 Boruta Zgierz
Warta Sieradz 3 - 1 Prosna Wieruszów
Skalnik Sulejów 1 - 3 Zryw Wygoda
Orzeł Nieborów 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko 1 - 0 Stal Głowno
Włókniarz Zelów 0 - 2 LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów 3 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra

IV liga łódzka sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga łódzka 16/17 października

LKS Kwiatkowice 2 - 1 Omega Kleszczów
Pogoń Zduńska Wola 8 - 0 Zryw Wygoda
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 Skalnik Sulejów
Zjednoczeni Stryków 3 - 4 Włókniarz Zelów
Stal Głowno 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Prosna Wieruszów 0 - 4 Orkan Buczek
KS Paradyż 1 - 4 Warta Sieradz
Orzeł Nieborów 0 - 2 Widzew II Łódź
Boruta Zgierz 0 - 1 RKS Radomsko

IV liga łódzka sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga łódzka 23/24 października

Zryw Wygoda 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew II Łódź 5 - 2 Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek 2 - 0 KS Paradyż
Warta Sieradz 2 - 0 Orzeł Nieborów
RKS Radomsko 5 - 1 Prosna Wieruszów
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów 1 - 0 Stal Głowno
Omega Kleszczów 2 - 3 Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów 7 - 2 LKS Kwiatkowice

IV liga łódzka sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga łódzka 30/31 października

Stal Głowno 0 - 4 Omega Kleszczów
Boruta Zgierz 1 - 0 Włókniarz Zelów
Prosna Wieruszów 2 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
Orzeł Nieborów 2 - 4 Orkan Buczek
Widzew II Łódź 1 - 1 Warta Sieradz
Pogoń Zduńska Wola 3 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Kwiatkowice 2 - 2 Zryw Wygoda
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 Skalnik Sulejów
KS Paradyż 0 - 5 RKS Radomsko

IV liga łódzka sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga łódzka 06/07 listopada

Warta Sieradz 4 - 1 Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 6 LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek 1 - 2 Widzew II Łódź
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 KS Paradyż
Włókniarz Zelów 1 - 2 Prosna Wieruszów
Skalnik Sulejów 1 - 1 Stal Głowno
Zryw Wygoda 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko 2 - 2 Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów 2 - 0 Boruta Zgierz

IV liga łódzka sezon 2021/2022

16. kolejka - IV liga łódzka 13/14 listopada

Widzew II Łódź 0 - 1 RKS Radomsko
Stal Głowno 1 - 1 Zryw Wygoda
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 3 - 2 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 1 - 1 Orkan Buczek
Prosna Wieruszów 0 - 3 Omega Kleszczów
KS Paradyż 1 - 3 Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra

IV liga łódzka sezon 2021/2022

17. kolejka - IV liga łódzka 20/21 listopada

Orkan Buczek 5 - 5 Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów 1 - 1 Orzeł Nieborów
Skalnik Sulejów 2 - 1 Prosna Wieruszów
Zryw Wygoda 1 - 1 Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 Stal Głowno
RKS Radomsko 0 - 0 Warta Sieradz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Widzew II Łódź
Omega Kleszczów 3 - 0 KS Paradyż
LKS Kwiatkowice 0 - 1 Zjednoczeni Stryków