IV liga łódzka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Kutno 16 40 13 1 2 45 17 28
2 Warta Sieradz 16 36 11 3 2 50 16 34
3 Polonia Piotrków Trybunalski 16 34 11 1 4 48 19 29
4 Orkan Buczek 16 34 11 1 4 45 20 25
5 LKS Kwiatkowice 16 26 8 2 6 38 26 12
6 ŁKS II Łódź 16 26 6 8 2 39 31 8
7 Pogoń Zduńska Wola 16 26 8 2 6 28 31 -3
8 Włókniarz Zelów 16 24 7 3 6 30 29 1
9 Boruta Zgierz 16 23 6 5 5 38 33 5
10 Omega Kleszczów 16 21 6 3 7 36 35 1
11 Jutrzenka Warta 16 21 6 3 7 26 26 0
12 Warta Działoszyn 16 21 6 3 7 30 37 -7
13 Zjednoczeni Stryków 16 19 4 7 5 27 29 -2
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 17 4 5 7 27 36 -9
15 Ceramika Opoczno 16 15 4 3 9 24 38 -14
16 Ner Poddębice 16 10 2 4 10 17 38 -21
17 Pelikan II Łowicz 16 8 2 2 12 14 53 -39
18 Orzeł Nieborów 16 3 1 0 15 18 66 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2019/2020

1. kolejka - IV liga łódzka 14/15 sierpnia

LKS Kwiatkowice 7 - 1 Pelikan II Łowicz
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 1 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ner Poddębice
Warta Sieradz 3 - 1 Pogoń Zduńska Wola
KS Kutno 4 - 1 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 1 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn
Orzeł Nieborów 1 - 3 Boruta Zgierz
ŁKS II Łódź 1 - 7 Orkan Buczek

IV liga łódzka sezon 2019/2020

2. kolejka - IV liga łódzka 17/18 sierpnia

LKS Kwiatkowice 3 - 2 Omega Kleszczów
Pelikan II Łowicz 1 - 4 Orkan Buczek
Pogoń Zduńska Wola 1 - 3 Jutrzenka Warta
Ceramika Opoczno 6 - 1 Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn 1 - 3 KS Kutno
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 ŁKS II Łódź
Ner Poddębice 0 - 2 Warta Sieradz
Boruta Zgierz 4 - 0 Zjednoczeni Stryków

IV liga łódzka sezon 2019/2020

3. kolejka - IV liga łódzka 24/25 sierpnia

Jutrzenka Warta 4 - 1 Ner Poddębice
Orkan Buczek 3 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów 1 - 6 Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów 2 - 0 Pelikan II Łowicz
KS Kutno 3 - 0 LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Ceramika Opoczno
ŁKS II Łódź 3 - 3 Pogoń Zduńska Wola
Warta Sieradz 1 - 1 Boruta Zgierz

IV liga łódzka sezon 2019/2020

4. kolejka - IV liga łódzka 31 sierpnia/01 września

LKS Kwiatkowice 2 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
Pelikan II Łowicz 1 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola 0 - 5 Orkan Buczek
Ceramika Opoczno 0 - 6 Warta Sieradz
Włókniarz Zelów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 3 - 2 Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz 1 - 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 4 - 1 KS Kutno
Ner Poddębice 0 - 0 ŁKS II Łódź

IV liga łódzka sezon 2019/2020

5. kolejka - IV liga łódzka 07/08 września

Orkan Buczek 5 - 0 Ner Poddębice
KS Kutno 4 - 0 Pelikan II Łowicz
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 4 - 2 Warta Działoszyn
Warta Sieradz 3 - 0 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 3 - 3 Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 4 Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów 1 - 4 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 - 1 Boruta Zgierz

IV liga łódzka sezon 2019/2020

6. kolejka - IV liga łódzka 11/12 września

Ner Poddębice 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Pelikan II Łowicz 0 - 2 Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz 3 - 0 Orkan Buczek
Włókniarz Zelów 0 - 4 Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn 2 - 2 Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice 3 - 3 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 5 - 2 Orzeł Nieborów
KS Kutno 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Ceramika Opoczno 2 - 2 ŁKS II Łódź

IV liga łódzka sezon 2019/2020

7. kolejka - IV liga łódzka 14/15 września

Jutrzenka Warta 1 - 3 Warta Działoszyn
Orkan Buczek 2 - 1 Ceramika Opoczno
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 3 - 1 LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 2 - 4 KS Kutno
Pogoń Zduńska Wola 4 - 4 Ner Poddębice
ŁKS II Łódź 1 - 1 Włókniarz Zelów

IV liga łódzka sezon 2019/2020

8. kolejka - IV liga łódzka 21/22 września

LKS Kwiatkowice 3 - 0 Jutrzenka Warta
Pelikan II Łowicz 1 - 0 Ner Poddębice
Boruta Zgierz 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno 3 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 0 - 2 Warta Sieradz
KS Kutno 5 - 0 Zjednoczeni Stryków
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów 1 - 0 Orkan Buczek
Warta Działoszyn 1 - 4 ŁKS II Łódź

IV liga łódzka sezon 2019/2020

9. kolejka - IV liga łódzka 25/26 września

Orzeł Nieborów 2 - 4 Pelikan II Łowicz
Warta Sieradz 3 - 1 KS Kutno
Ner Poddębice 4 - 3 Boruta Zgierz
Pogoń Zduńska Wola 2 - 1 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Stryków 3 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Warta 3 - 1 Omega Kleszczów
ŁKS II Łódź 2 - 2 LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek 3 - 1 Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 Włókniarz Zelów

IV liga łódzka sezon 2019/2020

10. kolejka - IV liga łódzka 28/29 września

Pelikan II Łowicz 2 - 2 Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice 0 - 3 Orkan Buczek
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Warta Sieradz
Warta Działoszyn 3 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Kutno 3 - 0 Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów 1 - 3 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 4 - 6 ŁKS II Łódź
Włókniarz Zelów 2 - 1 Pogoń Zduńska Wola
Ceramika Opoczno 3 - 2 Ner Poddębice

IV liga łódzka sezon 2019/2020

11. kolejka - IV liga łódzka 05/06 października

Jutrzenka Warta 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
Orkan Buczek 2 - 2 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 10 - 2 Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 0 LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola 3 - 2 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 2 - 2 KS Kutno
Ner Poddębice 1 - 2 Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz 3 - 0 Ceramika Opoczno

IV liga łódzka sezon 2019/2020

12. kolejka - IV liga łódzka 12/13 października

Pelikan II Łowicz 0 - 1 Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice 3 - 0 Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 ŁKS II Łódź
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Warta Sieradz
Warta Działoszyn 0 - 2 Ner Poddębice
Omega Kleszczów 3 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów 1 - 0 Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów 4 - 4 Boruta Zgierz
KS Kutno 1 - 0 Orkan Buczek

IV liga łódzka sezon 2019/2020

13. kolejka - IV liga łódzka 13/14 października

Jutrzenka Warta 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek 2 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Sieradz 7 - 1 Pelikan II Łowicz
Boruta Zgierz 4 - 4 Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno 1 - 2 Włókniarz Zelów
ŁKS II Łódź 5 - 0 Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 3 KS Kutno
Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Omega Kleszczów
Ner Poddębice 0 - 3 LKS Kwiatkowice

IV liga łódzka sezon 2019/2020

14. kolejka - IV liga łódzka 26/27 października

LKS Kwiatkowice 2 - 3 Boruta Zgierz
Pelikan II Łowicz 0 - 5 Włókniarz Zelów
Warta Sieradz 5 - 1 Jutrzenka Warta
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów 0 - 4 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 4 - 0 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 ŁKS II Łódź
Warta Działoszyn 2 - 1 Ceramika Opoczno
KS Kutno 2 - 1 Pogoń Zduńska Wola

IV liga łódzka sezon 2019/2020

15. kolejka - IV liga łódzka 02/03 listopada

Orkan Buczek 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
Jutrzenka Warta 3 - 0 Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 - 1 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz 3 - 4 Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno 0 - 4 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 3 - 0 Warta Sieradz
Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn
Ner Poddębice 0 - 3 KS Kutno

IV liga łódzka sezon 2019/2020

16. kolejka - IV liga łódzka 09/10 listopada

LKS Kwiatkowice 1 - 0 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 1 - 1 ŁKS II Łódź
Pelikan II Łowicz 2 - 2 Warta Działoszyn
Warta Sieradz 2 - 3 Orkan Buczek
KS Kutno 4 - 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Ner Poddębice
Omega Kleszczów 1 - 1 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów 1 - 2 Pogoń Zduńska Wola

IV liga łódzka sezon 2019/2020

17. kolejka - IV liga łódzka 16/17 listopada

ŁKS II Łódź ? - ? Pelikan II Łowicz
Orkan Buczek ? - ? Jutrzenka Warta
Andrespolia Wiśniowa Góra ? - ? Warta Sieradz
Pogoń Zduńska Wola ? - ? Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice ? - ? Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz ? - ? Polonia Piotrków Trybunalski
Ceramika Opoczno ? - ? KS Kutno
Włókniarz Zelów ? - ? Omega Kleszczów
Warta Działoszyn ? - ? LKS Kwiatkowice