IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 3 9 3 0 0 7 2 5
2 Alit Ożarów 3 7 2 1 0 8 4 4
3 Spartakus Daleszyce 3 7 2 1 0 8 4 4
4 Moravia Morawica 3 6 2 0 1 10 4 6
5 GKS Zio-Max Nowiny 3 6 2 0 1 7 3 4
6 Star Starachowice 3 6 2 0 1 6 5 1
7 Neptun Końskie 3 6 2 0 1 6 5 1
8 Naprzód Jędrzejów 3 4 1 1 1 9 7 2
9 Orlicz Suchedniów 3 4 1 1 1 6 4 2
10 Łysica Bodzentyn 3 4 1 1 1 4 4 0
11 GKS Rudki 3 4 1 1 1 3 4 -1
12 AKS 1947 Busko Zdrój 3 4 1 1 1 4 7 -3
13 Granat Skarżysko-Kamienna 3 3 1 0 2 8 5 3
14 Olimpia Pogoń Staszów 3 3 1 0 2 5 6 -1
15 Hetman Włoszczowa 3 3 1 0 2 5 7 -2
16 Wierna Małogoszcz 3 3 1 0 2 5 8 -3
17 TS 1946 Nida Pińczów 3 2 0 2 1 2 3 -1
18 Lubrzanka Kajetanów 3 2 0 2 1 5 7 -2
19 OKS Opatów 3 1 0 1 2 3 10 -7
20 Partyzant Radoszyce 3 0 0 0 3 0 12 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Alit Ożarów 2 4 1 1 0 5 4 1
2 Spartakus Daleszyce 2 4 1 1 0 6 4 2
3 Czarni Połaniec 1 3 1 0 0 4 2 2
4 Moravia Morawica 1 3 1 0 0 4 0 4
5 GKS Zio-Max Nowiny 1 3 1 0 0 4 0 4
6 Neptun Końskie 1 3 1 0 0 3 1 2
7 Naprzód Jędrzejów 1 3 1 0 0 6 2 4
8 Łysica Bodzentyn 2 3 1 0 1 2 2 0
9 AKS 1947 Busko Zdrój 1 3 1 0 0 2 1 1
10 Granat Skarżysko-Kamienna 2 3 1 0 1 8 3 5
11 Olimpia Pogoń Staszów 1 3 1 0 0 2 0 2
12 Hetman Włoszczowa 2 3 1 0 1 4 5 -1
13 Wierna Małogoszcz 2 3 1 0 1 3 2 1
14 Orlicz Suchedniów 2 1 0 1 1 2 3 -1
15 TS 1946 Nida Pińczów 2 1 0 1 1 1 2 -1
16 Lubrzanka Kajetanów 2 1 0 1 1 2 4 -2
17 OKS Opatów 2 1 0 1 1 3 6 -3
18 Star Starachowice 1 0 0 0 1 1 3 -2
19 GKS Rudki 1 0 0 0 1 0 2 -2
20 Partyzant Radoszyce 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 2 6 2 0 0 3 0 3
2 Star Starachowice 2 6 2 0 0 5 2 3
3 GKS Rudki 2 4 1 1 0 3 2 1
4 Alit Ożarów 1 3 1 0 0 3 0 3
5 Spartakus Daleszyce 1 3 1 0 0 2 0 2
6 Moravia Morawica 2 3 1 0 1 6 4 2
7 GKS Zio-Max Nowiny 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Neptun Końskie 2 3 1 0 1 3 4 -1
9 Orlicz Suchedniów 1 3 1 0 0 4 1 3
10 Naprzód Jędrzejów 2 1 0 1 1 3 5 -2
11 Łysica Bodzentyn 1 1 0 1 0 2 2 0
12 AKS 1947 Busko Zdrój 2 1 0 1 1 2 6 -4
13 TS 1946 Nida Pińczów 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Lubrzanka Kajetanów 1 1 0 1 0 3 3 0
15 Granat Skarżysko-Kamienna 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Olimpia Pogoń Staszów 2 0 0 0 2 3 6 -3
17 Hetman Włoszczowa 1 0 0 0 1 1 2 -1
18 Wierna Małogoszcz 1 0 0 0 1 2 6 -4
19 OKS Opatów 1 0 0 0 1 0 4 -4
20 Partyzant Radoszyce 2 0 0 0 2 0 9 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Star Starachowice

Gospodarze Wynik Goście Data
Star Starachowice 0 - 0 Partyzant Radoszyce 17 października 2020
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 0 Star Starachowice 29 sierpnia 2020
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 0 Star Starachowice 23 maja 2020
Star Starachowice 0 - 0 Partyzant Radoszyce 14 marca 2020
Star Starachowice 2 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 26 października 2019
Partyzant Radoszyce 1 - 4 Star Starachowice 15 sierpnia 2019

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Żądło Spartakus Daleszyce 4
2 Karol Armata Neptun Końskie 3
3 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 3
4 Kamil Łokieć Alit Ożarów 3
5 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 3
6 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 2
7 Hubert Janyst Lubrzanka Kajetanów 2
8 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 2
9 Piotr Solnica Orlicz Suchedniów 2
10 Kamil Kubicki Moravia Morawica 2
11 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 2
12 Sebastian Hajduk GKS Rudki 2
13 Kacper Błaszczyk Star Starachowice 2
14 Karol Stępnik TS 1946 Nida Pińczów 2
15 Mateusz Janiec AKS 1947 Busko Zdrój 2
16 Mariusz Maciejewski Spartakus Daleszyce 2
17 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 2
18 Krystian Sornat Naprzód Jędrzejów 2
19 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 2
20 Eryk Borczyński Naprzód Jędrzejów 2
21 Kacper Piechniak Alit Ożarów 2
22 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 2
23 Tomasz Bartosiak Granat Skarżysko-Kamienna 2
24 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 2
25 Patryk Raczyński Spartakus Daleszyce 1
26 Krzysztof Słaby Neptun Końskie 1
27 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 1
28 Kamil Miszczyk Moravia Morawica 1
29 Michał Smolarczyk Hetman Włoszczowa 1
30 Maciej Horna Moravia Morawica 1
31 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 1
32 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
33 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 1
34 Krzysztof Rzeszowski Granat Skarżysko-Kamienna 1
35 Arkadiusz Krzymieński Granat Skarżysko-Kamienna 1
36 Patryk Marut Alit Ożarów 1
37 Krzysztof Baczewski Olimpia Pogoń Staszów 1
38 Mateusz Kolbusz Alit Ożarów 1
39 Jakub Grzyb Wierna Małogoszcz 1
40 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 1
41 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 1
42 Maciej Witek Czarni Połaniec 1
43 Karol Kopeć Star Starachowice 1
44 Piotr Gardynik AKS 1947 Busko Zdrój 1
45 Damian Bugno Hetman Włoszczowa 1
46 Kamil Dziadowicz Olimpia Pogoń Staszów 1
47 Albert Zajęcki Lubrzanka Kajetanów 1
48 Dominik Chrzanowski Orlicz Suchedniów 1
49 Damian Szyszka Łysica Bodzentyn 1
50 Kamil Uciński Łysica Bodzentyn 1
51 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
52 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 1
53 Jakub Tekiel Naprzód Jędrzejów 1
54 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 1
55 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 1
56 Piotr Poński Alit Ożarów 1
57 Jakub Nowocień Star Starachowice 1
58 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 1
59 Jan Kowalski AKS 1947 Busko Zdrój 1
60 Mikołaj Jasiński OKS Opatów 1
61 Piotr Frańczak OKS Opatów 1
62 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
63 Cezary Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
64 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 1
65 Paweł Bażant Czarni Połaniec 1
66 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
67 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 1
68 Piotr Mikos Łysica Bodzentyn 1
69 Artur Kidoń Star Starachowice 1
70 Mariusz Fabjański Star Starachowice 1
71 Adrian Bednarski Granat Skarżysko-Kamienna 1
72 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 1