III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 18 37 11 4 3 34 17 17
2 Polonia Bytom 18 33 10 3 5 31 18 13
3 Ruch Chorzów 18 31 8 7 3 34 20 14
4 MKS Kluczbork 18 30 9 3 6 30 24 6
5 Ruch Zdzieszowice 18 29 8 5 5 24 20 4
6 Rekord Bielsko-Biała 18 29 9 2 7 27 29 -2
7 Gwarek Tarnowskie Góry 18 28 8 4 6 31 26 5
8 Górnik II Zabrze 18 27 8 3 7 35 30 5
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 27 7 6 5 24 20 4
10 Lechia Zielona Góra 18 26 8 2 8 30 35 -5
11 Ślęza Wrocław 18 25 6 7 5 22 19 3
12 Foto-Higiena Gać 18 24 6 6 6 24 26 -2
13 Miedź II Legnica 18 22 5 7 6 33 31 2
14 ROW 1964 Rybnik 18 22 6 4 8 29 32 -3
15 Stal Brzeg 18 19 4 7 7 22 28 -6
16 Zagłębie II Lubin 18 14 1 11 6 17 23 -6
17 Piast Żmigród 17 11 2 5 10 15 31 -16
18 LZS Starowice Dolne 17 4 0 4 13 7 40 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 9 20 6 2 1 16 5 11
2 MKS Kluczbork 9 20 6 2 1 18 10 8
3 Ruch Zdzieszowice 9 18 5 3 1 16 9 7
4 Gwarek Tarnowskie Góry 9 17 5 2 2 11 7 4
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 17 5 2 2 16 11 5
6 Ruch Chorzów 9 16 4 4 1 20 11 9
7 Rekord Bielsko-Biała 9 16 5 1 3 12 11 1
8 Górnik II Zabrze 9 16 5 1 3 21 13 8
9 Polonia Bytom 9 14 4 2 3 16 10 6
10 Stal Brzeg 9 14 4 2 3 15 14 1
11 Ślęza Wrocław 9 13 3 4 2 10 9 1
12 ROW 1964 Rybnik 9 13 4 1 4 15 14 1
13 Foto-Higiena Gać 9 12 3 3 3 13 17 -4
14 Miedź II Legnica 8 12 3 3 2 14 8 6
15 Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 16 20 -4
16 Zagłębie II Lubin 9 8 1 5 3 10 13 -3
17 Piast Żmigród 8 8 2 2 4 10 14 -4
18 LZS Starowice Dolne 10 4 0 4 6 4 20 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 9 19 6 1 2 15 8 7
2 Śląsk II Wrocław 9 17 5 2 2 18 12 6
3 Ruch Chorzów 9 15 4 3 2 14 9 5
4 Lechia Zielona Góra 9 15 5 0 4 14 15 -1
5 Rekord Bielsko-Biała 9 13 4 1 4 15 18 -3
6 Ślęza Wrocław 9 12 3 3 3 12 10 2
7 Foto-Higiena Gać 9 12 3 3 3 11 9 2
8 Ruch Zdzieszowice 9 11 3 2 4 8 11 -3
9 Gwarek Tarnowskie Góry 9 11 3 2 4 20 19 1
10 Górnik II Zabrze 9 11 3 2 4 14 17 -3
11 MKS Kluczbork 9 10 3 1 5 12 14 -2
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 10 2 4 3 8 9 -1
13 Miedź II Legnica 10 10 2 4 4 19 23 -4
14 ROW 1964 Rybnik 9 9 2 3 4 14 18 -4
15 Zagłębie II Lubin 9 6 0 6 3 7 10 -3
16 Stal Brzeg 9 5 0 5 4 7 14 -7
17 Piast Żmigród 9 3 0 3 6 5 17 -12
18 LZS Starowice Dolne 7 0 0 0 7 3 20 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Śląsk II Wrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Ślęza Wrocław 0 - 0 Śląsk II Wrocław 6 maja 2020
Śląsk II Wrocław 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 2 maja 2020
Śląsk II Wrocław 1 - 3 Ślęza Wrocław 5 października 2019
ROW 1964 Rybnik 2 - 3 Śląsk II Wrocław 28 września 2019
Ślęza Wrocław 1 - 0 Śląsk II Wrocław 15 kwietnia 2017
Śląsk II Wrocław 4 - 5 Ślęza Wrocław 20 sierpnia 2016
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław 17 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 0 - 0 Śląsk II Wrocław 20 września 2015
Ślęza Wrocław 0 - 1 Śląsk II Wrocław 4 kwietnia 2015
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Ślęza Wrocław 30 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 6 - 1 Śląsk II Wrocław 17 maja 2014
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław 27 października 2013

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 12
2 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 10
3 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 8
4 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 8
5 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 8
6 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 7
7 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 7
8 Damian Celuch Stal Brzeg 6
9 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 6
10 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 6
11 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 6
12 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 5
13 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 5
14 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 5
15 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 5
16 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 5
17 Marcin Lachowski Polonia Bytom 5
18 Jakub Ryś MKS Kluczbork 4
19 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 4
20 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 4
21 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
22 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 4
23 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 3
24 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 3
25 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 3
26 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 3
27 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 3
28 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 3
29 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 3
30 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 3
31 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 3
32 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 3
33 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
34 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
35 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 3
36 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 3
37 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 3
38 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
39 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
40 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
41 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
42 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 2
43 Rafał Adamski Miedź II Legnica 2
44 Marcin Wdowiak Foto-Higiena Gać 2
45 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 2
46 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 2
47 Marcin Nowacki LZS Starowice Dolne 2
48 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 2
49 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 2
50 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 2
51 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 2
52 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
53 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
54 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 2
55 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 2
56 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 2
57 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 2
58 Marcin Garuch Miedź II Legnica 2
59 Michał Koźlik Piast Żmigród 2
60 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
61 Bartosz Białek Zagłębie II Lubin 2
62 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
63 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 2
64 Patryk Palat MKS Kluczbork 2
65 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 2
66 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
67 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
68 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 2
69 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 2
70 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 2
71 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
72 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
73 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
74 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
75 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
76 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
77 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
78 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
79 Daniel Stanclik Piast Żmigród 1
80 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 1
81 Marek Miziniak Piast Żmigród 1
82 Kamil Zapolnik Górnik II Zabrze 1
83 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
84 Adam Żak Polonia Bytom 1
85 Dawid Rudnik Polonia Bytom 1
86 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
87 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
88 Kevin Kołodziej Gwarek Tarnowskie Góry 1
89 Łukasz Szukiełowicz MKS Kluczbork 1
90 Filip Michalski Śląsk II Wrocław 1
91 Paweł Kucharczyk Śląsk II Wrocław 1
92 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
93 Konrad Warmiński ROW 1964 Rybnik 1
94 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 1
95 Michał Kostrzewa Piast Żmigród 1
96 Łukasz Nowosielski LZS Starowice Dolne 1
97 Mateusz Iwan Ruch Chorzów 1
98 Patryk Sikora Ruch Chorzów 1
99 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 1
100 Mateusz Lechowicz Ruch Chorzów 1
101 Giorgi Tsuleskiri Ruch Chorzów 1
102 Daniel Szczepan Śląsk II Wrocław 1
103 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 1
104 David Kopacz Górnik II Zabrze 1
105 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
106 Jakub Horański LZS Starowice Dolne 1
107 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
108 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
109 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
110 Iegor Tarnov Foto-Higiena Gać 1
111 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
112 Tomasz Gajda Stal Brzeg 1
113 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
114 Michał Maj Stal Brzeg 1
115 Patryk Stefański Polonia Bytom 1
116 Dennis Gordzielik LZS Starowice Dolne 1
117 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 1
118 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
119 Jakub Nowak Ruch Chorzów 1
120 Marcin Lachowicz Polonia Bytom 1
121 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
122 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
123 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 1
124 Aboubacar Condé Miedź II Legnica 1
125 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
126 Kacper Czajkowski Foto-Higiena Gać 1
127 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 1
128 Mariusz Fornalczyk Polonia Bytom 1
129 Łukasz Garguła Lechia Zielona Góra 1
130 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 1
131 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
132 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
133 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
134 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
135 Szymon Tragarz Ślęza Wrocław 1
136 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
137 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
138 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
139 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
140 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
141 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
142 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
143 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
144 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
145 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
146 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
147 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
148 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
149 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
150 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
151 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
152 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
153 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
154 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
155 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
156 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
157 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
158 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
159 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
160 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
161 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
162 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
163 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
164 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
165 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
166 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1