Drugoligowe rezerwy Śląska Wrocław mają nowego piłkarza. Do ekipy "Wojskowych" dołączył Mariusz Idzik, który ostatnio reprezentował barwy Ruchu Chorzów.


Mariusz Idzik został nowy zawodnikiem rezerw Śląska Wrocław, które rywalizują w eWinner 2 lidze. 24-letni napastnik ostatnio był związany z Ruchem Chorzów, dla którego w sezonie 2020/21 rozegrał 21 spotkań w 3 lidze gr. III oraz zdobył 20 bramek. Piłkarz z ekipą "Wojskowych" związał się umową do końca czerwca 2022 roku, która zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwa lata.

24-latek urodził się we Wrocławiu, a pierwsze kroki stawiał właśnie w Śląsku, do którego wraca po ponad czterech latach. Jego barwy reprezentował do rundy wiosennej sezonu 2016/17, a na najwyższym szczeblu ligowym wystąpił osiem razy. Następnie trafił do Wisły Puławy, a ponadto był także związany z Miedzią Legnica, z którą wywalczył awans do Lotto Ekstraklasy


Foto: Akademia Piłkarska Śląska Wrocław

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.