IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 4 12 4 0 0 8 2 6
2 Moravia Morawica 4 9 3 0 1 13 5 8
3 Neptun Końskie 4 9 3 0 1 11 6 5
4 Łysica Bodzentyn 4 7 2 1 1 9 5 4
5 Orlicz Suchedniów 4 7 2 1 1 9 5 4
6 Spartakus Daleszyce 4 7 2 1 1 8 5 3
7 Alit Ożarów 4 7 2 1 1 8 6 2
8 Star Starachowice 4 7 2 1 1 8 7 1
9 GKS Rudki 4 7 2 1 1 5 4 1
10 GKS Zio-Max Nowiny 4 6 2 0 2 8 6 2
11 Wierna Małogoszcz 4 6 2 0 2 9 9 0
12 Lubrzanka Kajetanów 4 5 1 2 1 10 8 2
13 TS 1946 Nida Pińczów 4 5 1 2 1 3 3 0
14 AKS 1947 Busko Zdrój 4 5 1 2 1 6 9 -3
15 Naprzód Jędrzejów 4 4 1 1 2 10 12 -2
16 Granat Skarżysko-Kamienna 4 3 1 0 3 9 10 -1
17 Hetman Włoszczowa 4 3 1 0 3 6 10 -4
18 Olimpia Pogoń Staszów 4 3 1 0 3 6 10 -4
19 OKS Opatów 4 1 0 1 3 3 11 -8
20 Partyzant Radoszyce 4 0 0 0 4 1 17 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 2 6 2 0 0 5 2 3
2 Moravia Morawica 2 6 2 0 0 7 1 6
3 Orlicz Suchedniów 3 4 1 1 1 5 4 1
4 Spartakus Daleszyce 2 4 1 1 0 6 4 2
5 Alit Ożarów 2 4 1 1 0 5 4 1
6 Lubrzanka Kajetanów 3 4 1 1 1 7 5 2
7 TS 1946 Nida Pińczów 3 4 1 1 1 2 2 0
8 Neptun Końskie 1 3 1 0 0 3 1 2
9 Łysica Bodzentyn 2 3 1 0 1 2 2 0
10 GKS Rudki 2 3 1 0 1 2 2 0
11 GKS Zio-Max Nowiny 1 3 1 0 0 4 0 4
12 Wierna Małogoszcz 2 3 1 0 1 3 2 1
13 AKS 1947 Busko Zdrój 1 3 1 0 0 2 1 1
14 Naprzód Jędrzejów 2 3 1 0 1 7 7 0
15 Granat Skarżysko-Kamienna 2 3 1 0 1 8 3 5
16 Hetman Włoszczowa 2 3 1 0 1 4 5 -1
17 Olimpia Pogoń Staszów 2 3 1 0 1 3 4 -1
18 Star Starachowice 2 1 0 1 1 3 5 -2
19 OKS Opatów 2 1 0 1 1 3 6 -3
20 Partyzant Radoszyce 2 0 0 0 2 1 8 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 2 6 2 0 0 3 0 3
2 Neptun Końskie 3 6 2 0 1 8 5 3
3 Star Starachowice 2 6 2 0 0 5 2 3
4 Łysica Bodzentyn 2 4 1 1 0 7 3 4
5 GKS Rudki 2 4 1 1 0 3 2 1
6 Moravia Morawica 2 3 1 0 1 6 4 2
7 Orlicz Suchedniów 1 3 1 0 0 4 1 3
8 Spartakus Daleszyce 2 3 1 0 1 2 1 1
9 Alit Ożarów 2 3 1 0 1 3 2 1
10 GKS Zio-Max Nowiny 3 3 1 0 2 4 6 -2
11 Wierna Małogoszcz 2 3 1 0 1 6 7 -1
12 AKS 1947 Busko Zdrój 3 2 0 2 1 4 8 -4
13 Lubrzanka Kajetanów 1 1 0 1 0 3 3 0
14 TS 1946 Nida Pińczów 1 1 0 1 0 1 1 0
15 Naprzód Jędrzejów 2 1 0 1 1 3 5 -2
16 Granat Skarżysko-Kamienna 2 0 0 0 2 1 7 -6
17 Hetman Włoszczowa 2 0 0 0 2 2 5 -3
18 Olimpia Pogoń Staszów 2 0 0 0 2 3 6 -3
19 OKS Opatów 2 0 0 0 2 0 5 -5
20 Partyzant Radoszyce 2 0 0 0 2 0 9 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Naprzód Jędrzejów

Gospodarze Wynik Goście Data
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 14 listopada 2020
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 Partyzant Radoszyce 10 października 2020
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 16 maja 2020
Partyzant Radoszyce 0 - 0 Naprzód Jędrzejów 8 marca 2020
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 Naprzód Jędrzejów 19 października 2019
Naprzód Jędrzejów 1 - 1 Partyzant Radoszyce 11 sierpnia 2019
Partyzant Radoszyce 3 - 0 Naprzód Jędrzejów 10 kwietnia 2019
Naprzód Jędrzejów 1 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 7 kwietnia 2019
Naprzód Jędrzejów 1 - 1 Partyzant Radoszyce 2 września 2018
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Naprzód Jędrzejów 29 sierpnia 2018
Naprzód Jędrzejów 1 - 1 Partyzant Radoszyce 31 marca 2018
Partyzant Radoszyce 1 - 0 Naprzód Jędrzejów 25 sierpnia 2017
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 Partyzant Radoszyce 5 marca 2017
Partyzant Radoszyce 1 - 1 Naprzód Jędrzejów 6 sierpnia 2016
Partyzant Radoszyce 1 - 2 Naprzód Jędrzejów 24 kwietnia 2016
Naprzód Jędrzejów 2 - 0 Partyzant Radoszyce 20 września 2015
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 Partyzant Radoszyce 30 marca 2014
Partyzant Radoszyce 3 - 1 Naprzód Jędrzejów 15 sierpnia 2013

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Albert Zajęcki Lubrzanka Kajetanów 5
2 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 4
3 Karol Armata Neptun Końskie 4
4 Maciej Żądło Spartakus Daleszyce 4
5 Piotr Solnica Orlicz Suchedniów 3
6 Eryk Borczyński Naprzód Jędrzejów 3
7 Piotr Mikos Łysica Bodzentyn 3
8 Hubert Janyst Lubrzanka Kajetanów 3
9 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 3
10 Kamil Łokieć Alit Ożarów 3
11 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 3
12 Maciej Horna Moravia Morawica 2
13 Michał Smolarczyk Hetman Włoszczowa 2
14 Ernest Supierz Orlicz Suchedniów 2
15 Kamil Uciński Łysica Bodzentyn 2
16 Jakub Jaśkiewicz Wierna Małogoszcz 2
17 Norbert Sinkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 2
18 Mariusz Fabjański Star Starachowice 2
19 Krzysztof Pach Neptun Końskie 2
20 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 2
21 Kamil Kubicki Moravia Morawica 2
22 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 2
23 Sebastian Hajduk GKS Rudki 2
24 Kacper Błaszczyk Star Starachowice 2
25 Karol Stępnik TS 1946 Nida Pińczów 2
26 Mateusz Janiec AKS 1947 Busko Zdrój 2
27 Mariusz Maciejewski Spartakus Daleszyce 2
28 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 2
29 Krystian Sornat Naprzód Jędrzejów 2
30 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 2
31 Kacper Piechniak Alit Ożarów 2
32 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 2
33 Tomasz Bartosiak Granat Skarżysko-Kamienna 2
34 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 2
35 Bartłomiej Młynarczyk Moravia Morawica 1
36 Rostyslav Pryimak Moravia Morawica 1
37 Karol Świtowski Orlicz Suchedniów 1
38 Bartłomiej Drabik Łysica Bodzentyn 1
39 Szymon Michta Łysica Bodzentyn 1
40 Oliwier Szymkiewicz Wierna Małogoszcz 1
41 Wojciech Wyrazik Olimpia Pogoń Staszów 1
42 Bartłomiej Szczepańczyk Wierna Małogoszcz 1
43 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 1
44 Bartosz Wiecha GKS Rudki 1
45 Krzysztof Kita GKS Rudki 1
46 Karol Mojecki Granat Skarżysko-Kamienna 1
47 Kamil Wijas TS 1946 Nida Pińczów 1
48 Paweł Laskowski Partyzant Radoszyce 1
49 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
50 Patryk Raczyński Spartakus Daleszyce 1
51 Krzysztof Słaby Neptun Końskie 1
52 Łukasz Piotrowski Orlicz Suchedniów 1
53 Michał Rutkowski OKS Opatów 1
54 Mateusz Tumulec Orlicz Suchedniów 1
55 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 1
56 Kamil Miszczyk Moravia Morawica 1
57 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 1
58 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
59 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 1
60 Krzysztof Rzeszowski Granat Skarżysko-Kamienna 1
61 Arkadiusz Krzymieński Granat Skarżysko-Kamienna 1
62 Patryk Marut Alit Ożarów 1
63 Krzysztof Baczewski Olimpia Pogoń Staszów 1
64 Mateusz Kolbusz Alit Ożarów 1
65 Jakub Grzyb Wierna Małogoszcz 1
66 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 1
67 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 1
68 Maciej Witek Czarni Połaniec 1
69 Karol Kopeć Star Starachowice 1
70 Piotr Gardynik AKS 1947 Busko Zdrój 1
71 Damian Bugno Hetman Włoszczowa 1
72 Kamil Dziadowicz Olimpia Pogoń Staszów 1
73 Dominik Chrzanowski Orlicz Suchedniów 1
74 Damian Szyszka Łysica Bodzentyn 1
75 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
76 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 1
77 Jakub Tekiel Naprzód Jędrzejów 1
78 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 1
79 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 1
80 Piotr Poński Alit Ożarów 1
81 Jakub Nowocień Star Starachowice 1
82 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 1
83 Jan Kowalski AKS 1947 Busko Zdrój 1
84 Mikołaj Jasiński OKS Opatów 1
85 Piotr Frańczak OKS Opatów 1
86 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
87 Cezary Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
88 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 1
89 Paweł Bażant Czarni Połaniec 1
90 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
91 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 1
92 Artur Kidoń Star Starachowice 1
93 Mariusz Fabjański Star Starachowice 1
94 Adrian Bednarski Granat Skarżysko-Kamienna 1
95 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 1