III liga, gr. II sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 17 42 13 3 1 38 12 26
2 Radunia Stężyca 17 37 10 7 0 35 9 26
3 Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 10 6 1 28 7 21
4 Kotwica Kołobrzeg 17 36 12 0 5 36 22 14
5 Mieszko Gniezno 17 35 11 2 4 32 16 16
6 Unia Janikowo 17 30 9 3 5 38 29 9
7 Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 20 21 -1
8 Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 27 23 4
9 KP Starogard Gdański 17 22 6 4 7 17 19 -2
10 Chemik Police 17 21 6 3 8 21 25 -4
11 Pogoń II Szczecin 16 20 6 2 8 22 26 -4
12 Bałtyk Koszalin 17 17 4 5 8 16 33 -17
13 Jarota Jarocin 17 15 3 6 8 18 23 -5
14 Nielba Wągrowiec 16 15 4 3 9 20 35 -15
15 Gwardia Koszalin 17 15 4 3 10 16 37 -21
16 Grom Nowy Staw 17 14 3 5 9 19 32 -13
17 Górnik Konin 17 14 4 2 11 21 35 -14
18 Bałtyk Gdynia 17 10 3 1 13 12 32 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 8 22 7 1 0 21 6 15
2 Kotwica Kołobrzeg 9 21 7 0 2 22 9 13
3 Świt Skolwin (Szczecin) 8 20 6 2 0 15 4 11
4 Mieszko Gniezno 8 20 6 2 0 21 6 15
5 Radunia Stężyca 9 19 5 4 0 20 7 13
6 Unia Janikowo 9 17 5 2 2 21 13 8
7 Sokół Kleczew 9 17 5 2 2 10 6 4
8 Chemik Police 9 13 4 1 4 11 12 -1
9 Pogoń II Szczecin 8 13 4 1 3 13 11 2
10 Polonia Środa Wielkopolska 9 12 3 3 3 17 9 8
11 Nielba Wągrowiec 9 12 4 0 5 16 18 -2
12 KP Starogard Gdański 8 10 3 1 4 7 9 -2
13 Grom Nowy Staw 9 10 3 1 5 9 16 -7
14 Bałtyk Koszalin 8 9 2 3 3 9 15 -6
15 Gwardia Koszalin 8 7 2 1 5 8 18 -10
16 Jarota Jarocin 8 5 0 5 3 6 9 -3
17 Bałtyk Gdynia 8 4 1 1 6 5 16 -11
18 Górnik Konin 8 1 0 1 7 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 9 20 6 2 1 17 6 11
2 Radunia Stężyca 8 18 5 3 0 15 2 13
3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 16 4 4 1 13 3 10
4 Kotwica Kołobrzeg 8 15 5 0 3 14 13 1
5 Mieszko Gniezno 9 15 5 0 4 11 10 1
6 Unia Janikowo 8 13 4 1 3 17 16 1
7 Górnik Konin 9 13 4 1 4 15 20 -5
8 KP Starogard Gdański 9 12 3 3 3 10 10 0
9 Polonia Środa Wielkopolska 8 10 3 1 4 10 14 -4
10 Jarota Jarocin 9 10 3 1 5 12 14 -2
11 Chemik Police 8 8 2 2 4 10 13 -3
12 Bałtyk Koszalin 9 8 2 2 5 7 18 -11
13 Gwardia Koszalin 9 8 2 2 5 8 19 -11
14 Sokół Kleczew 8 7 2 1 5 10 15 -5
15 Pogoń II Szczecin 8 7 2 1 5 9 15 -6
16 Bałtyk Gdynia 9 6 2 0 7 7 16 -9
17 Grom Nowy Staw 8 4 0 4 4 10 16 -6
18 Nielba Wągrowiec 7 3 0 3 4 4 17 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KKS 1925 Kalisz

Gospodarze Wynik Goście Data
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2019
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 Mieszko Gniezno 7 września 2019
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2019
KKS 1925 Kalisz 4 - 0 Mieszko Gniezno 9 marca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 4 KKS 1925 Kalisz 8 września 2018
Mieszko Gniezno 1 - 1 KKS 1925 Kalisz 11 sierpnia 2018
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 KKS 1925 Kalisz 16 maja 2018
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2017
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 KKS 1925 Kalisz 3 września 2016
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 KKS 1925 Kalisz 3 maja 2016
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 10 października 2015

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 19
2 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 14
3 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 10
4 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 9
5 Łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 9
6 Dawid Cempa Radunia Stężyca 9
7 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 8
8 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 8
9 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 7
10 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 7
11 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 7
12 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 7
13 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 7
14 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 6
15 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 5
16 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 5
17 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 5
18 Szymon Kapelusz Chemik Police 5
19 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 5
20 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 5
21 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 5
22 Maciej Kazimierowicz Bałtyk Gdynia 5
23 Gracjan Goździk Unia Janikowo 5
24 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
25 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 5
26 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 4
27 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 4
28 Adam Konieczny Unia Janikowo 4
29 Michał Marczak Kotwica Kołobrzeg 4
30 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 4
31 Jakub Bojas Radunia Stężyca 4
32 Andrej Protasenko Chemik Police 4
33 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 4
34 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
35 Krzysztof Biegański Mieszko Gniezno 3
36 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 3
37 Adam Wiejkuć Chemik Police 3
38 Radosław Stępień Radunia Stężyca 3
39 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 3
40 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
41 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 3
42 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 3
43 Grzegorz Piesio Kotwica Kołobrzeg 3
44 Jakub Bach Radunia Stężyca 3
45 Dawid Radomski Unia Janikowo 3
46 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 3
47 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 3
48 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 3
49 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
50 Konrad Rudnicki KP Starogard Gdański 3
51 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 2
52 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 2
53 Szymon Chać Gwardia Koszalin 2
54 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 2
55 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 2
56 Mariusz Bedliński Chemik Police 2
57 Tomasz Zając Bałtyk Gdynia 2
58 Kamil Kuropatwiński Unia Janikowo 2
59 Patryk Baranowski Świt Skolwin (Szczecin) 2
60 Mateusz Kowalczyk Chemik Police 2
61 Maciej Wichtowski Kotwica Kołobrzeg 2
62 Mateusz Mączyński KKS 1925 Kalisz 2
63 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 2
64 Aleks Silski Gwardia Koszalin 2
65 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 2
66 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 2
67 Szymon Bartosik Górnik Konin 2
68 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 2
69 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 2
70 Paweł Łydkowski KKS 1925 Kalisz 2
71 Jakub Sobecki Chemik Police 2
72 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 2
73 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 2
74 Krzysztof Bartoszak Mieszko Gniezno 2
75 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 2
76 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 2
77 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 2
78 Artur Formela Radunia Stężyca 2
79 Andrzej Trubeha KKS 1925 Kalisz 2
80 Łukasz Kopeć Świt Skolwin (Szczecin) 2
81 Paweł Piceluk Sokół Kleczew 2
82 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 2
83 Michał Łopatka Jarota Jarocin 2
84 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
85 Łukasz Żeglen Polonia Środa Wielkopolska 2
86 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
87 Mateusz Majer Górnik Konin 2
88 Damian Sędziak Mieszko Gniezno 2
89 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
90 Kamil Żylski KP Starogard Gdański 2
91 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
92 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
93 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
94 Eryk Krzysztopowicz Kotwica Kołobrzeg 1
95 Maciej Adamczewski Górnik Konin 1
96 Michał Kozajda Sokół Kleczew 1
97 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 1
98 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
99 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 1
100 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
101 Mikołaj Gibas Unia Janikowo 1
102 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 1
103 Paweł Mądrzejewski Unia Janikowo 1
104 Filip Jagielski Unia Janikowo 1
105 Konrad Kobylarek Sokół Kleczew 1
106 Cezary Bać Gwardia Koszalin 1
107 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
108 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 1
109 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 1
110 Dawid Krzyżaniak Jarota Jarocin 1
111 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 1
112 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 1
113 Michał Bajdur Bałtyk Gdynia 1
114 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
115 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 1
116 Beniamin Wrembel Jarota Jarocin 1
117 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
118 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
119 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
120 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
121 Igor Łasicki Pogoń II Szczecin 1
122 Michális Maniás Pogoń II Szczecin 1
123 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 1
124 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 1
125 Bartosz Zakrzewski Górnik Konin 1
126 Daniel Stanclik KKS 1925 Kalisz 1
127 Nikodem Zatorski Unia Janikowo 1
128 Dawid Kalinowski Górnik Konin 1
129 Krzysztof Wolkiewicz Nielba Wągrowiec 1
130 Jakub Losik Unia Janikowo 1
131 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
132 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
133 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 1
134 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 1
135 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
136 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
137 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
138 Adrian Polański Radunia Stężyca 1
139 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
140 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
141 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
142 Damian Słabikowski Polonia Środa Wielkopolska 1
143 Adam Gajda Nielba Wągrowiec 1
144 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
145 Damian Poliński KKS 1925 Kalisz 1
146 Miłosz Brylewski Nielba Wągrowiec 1
147 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 1
148 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
149 Krystian Peda Chemik Police 1
150 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 1
151 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 1
152 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
153 Mikołaj Brzeski Świt Skolwin (Szczecin) 1
154 Sebastian Golak Mieszko Gniezno 1
155 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
156 Bartosz Ława Chemik Police 1
157 Aleks Hendryk Gwardia Koszalin 1
158 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 1
159 Szymon Gałczyński Jarota Jarocin 1
160 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 1