III liga, gr. II sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 12 34 11 1 0 35 7 28
2 Radunia Stężyca 12 30 10 0 2 37 8 29
3 Świt Skolwin (Szczecin) 12 27 8 3 1 25 10 15
4 Bałtyk Gdynia 12 24 7 3 2 26 12 14
5 Bałtyk Koszalin 12 20 6 2 4 30 19 11
6 KP Starogard Gdański 12 19 6 1 5 22 24 -2
7 Sokół Kleczew 12 18 5 3 4 20 16 4
8 Nielba Wągrowiec 11 17 5 2 4 25 19 6
9 GKS Przodkowo 12 17 4 5 3 21 15 6
10 Pogoń II Szczecin 11 17 5 2 4 27 24 3
11 Kotwica Kołobrzeg 11 17 4 5 2 15 13 2
12 Unia Janikowo 12 17 5 2 5 20 27 -7
13 Jarota Jarocin 12 16 4 4 4 24 19 5
14 Elana Toruń 11 15 3 6 2 20 11 9
15 Unia Swarzędz 12 15 4 3 5 17 16 1
16 Pomorzanin Toruń 12 13 3 4 5 12 16 -4
17 Flota Świnoujście 11 13 3 4 4 15 25 -10
18 Gwardia Koszalin 11 11 3 2 6 14 17 -3
19 Gryf Wejherowo 10 10 3 1 6 13 25 -12
20 Chemik Police 12 5 1 2 9 5 34 -29
21 Górnik Konin 12 1 0 1 11 7 34 -27
22 Mieszko Gniezno 12 0 0 0 12 7 46 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 7 18 6 0 1 25 5 20
2 Polonia Środa Wielkopolska 6 16 5 1 0 15 5 10
3 Świt Skolwin (Szczecin) 7 15 4 3 0 15 2 13
4 Bałtyk Koszalin 6 12 4 0 2 23 11 12
5 KP Starogard Gdański 7 12 4 0 3 15 15 0
6 Bałtyk Gdynia 5 11 3 2 0 14 1 13
7 Unia Swarzędz 7 10 3 1 3 9 7 2
8 Nielba Wągrowiec 6 9 3 0 3 13 13 0
9 Unia Janikowo 5 9 3 0 2 11 10 1
10 GKS Przodkowo 7 8 2 2 3 11 9 2
11 Pomorzanin Toruń 6 8 2 2 2 6 7 -1
12 Flota Świnoujście 5 8 2 2 1 10 10 0
13 Pogoń II Szczecin 3 6 2 0 1 7 8 -1
14 Kotwica Kołobrzeg 5 6 1 3 1 6 8 -2
15 Jarota Jarocin 5 6 1 3 1 8 7 1
16 Elana Toruń 6 6 1 3 2 10 9 1
17 Sokół Kleczew 5 5 1 2 2 6 9 -3
18 Gwardia Koszalin 7 4 1 1 5 6 14 -8
19 Gryf Wejherowo 6 4 1 1 4 7 13 -6
20 Chemik Police 6 4 1 1 4 4 14 -10
21 Górnik Konin 6 1 0 1 5 4 14 -10
22 Mieszko Gniezno 5 0 0 0 5 2 19 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 6 18 6 0 0 20 2 18
2 Bałtyk Gdynia 7 13 4 1 2 12 11 1
3 Sokół Kleczew 7 13 4 1 2 14 7 7
4 Radunia Stężyca 5 12 4 0 1 12 3 9
5 Świt Skolwin (Szczecin) 5 12 4 0 1 10 8 2
6 Pogoń II Szczecin 8 11 3 2 3 20 16 4
7 Kotwica Kołobrzeg 6 11 3 2 1 9 5 4
8 Jarota Jarocin 7 10 3 1 3 16 12 4
9 GKS Przodkowo 5 9 2 3 0 10 6 4
10 Elana Toruń 5 9 2 3 0 10 2 8
11 Bałtyk Koszalin 6 8 2 2 2 7 8 -1
12 Nielba Wągrowiec 5 8 2 2 1 12 6 6
13 Unia Janikowo 7 8 2 2 3 9 17 -8
14 KP Starogard Gdański 5 7 2 1 2 7 9 -2
15 Gwardia Koszalin 4 7 2 1 1 8 3 5
16 Gryf Wejherowo 4 6 2 0 2 6 12 -6
17 Unia Swarzędz 5 5 1 2 2 8 9 -1
18 Pomorzanin Toruń 6 5 1 2 3 6 9 -3
19 Flota Świnoujście 6 5 1 2 3 5 15 -10
20 Chemik Police 6 1 0 1 5 1 20 -19
21 Górnik Konin 6 0 0 0 6 3 20 -17
22 Mieszko Gniezno 7 0 0 0 7 5 27 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Gwardia Koszalin

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Kleczew 0 - 0 Gwardia Koszalin 7 listopada 2020
Gwardia Koszalin 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020
Sokół Kleczew 0 - 0 Gwardia Koszalin 6 czerwca 2020
Gwardia Koszalin 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada 2019
Gwardia Koszalin 2 - 1 Sokół Kleczew 3 listopada 2019
Gwardia Koszalin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2019
Sokół Kleczew 3 - 1 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gwardia Koszalin 30 września 2018
Gwardia Koszalin 1 - 2 Sokół Kleczew 8 września 2018
Gwardia Koszalin 1 - 0 Sokół Kleczew 20 maja 2017
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Gwardia Koszalin 18 marca 2017
Sokół Kleczew 0 - 3 Gwardia Koszalin 22 października 2016
Gwardia Koszalin 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 13 sierpnia 2016

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 12
2 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 12
3 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 10
4 Łukasz Zagdański Sokół Kleczew 9
5 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 9
6 Paweł Iskra Flota Świnoujście 9
7 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 8
8 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 7
9 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 6
10 Ednilson Furtado Kotwica Kołobrzeg 6
11 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 6
12 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 6
13 Dominik Chromiński Sokół Kleczew 6
14 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 6
15 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 5
16 Dawid Cempa Radunia Stężyca 5
17 Krzysztof Biegański Polonia Środa Wielkopolska 5
18 Shuma Nagamatsu Świt Skolwin (Szczecin) 5
19 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 5
20 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 5
21 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 5
22 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 5
23 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 4
24 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 4
25 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 4
26 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 4
27 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 4
28 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 4
29 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 4
30 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 4
31 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 4
32 Adam Gross Gwardia Koszalin 4
33 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
34 Jakub Hoffmann Mieszko Gniezno 4
35 Michał Niedźwiedzki Jarota Jarocin 4
36 Matúš Marcin Elana Toruń 3
37 Szymon Stosik KP Starogard Gdański 3
38 Sebastian Deja Radunia Stężyca 3
39 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 3
40 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 3
41 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 3
42 Maciej Mysiak Unia Janikowo 3
43 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 3
44 Damian Zagórski Elana Toruń 3
45 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 3
46 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 3
47 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 3
48 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 3
49 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 3
50 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 3
51 Radosław Barabasz Unia Swarzędz 3
52 Mariusz Kryszak Elana Toruń 3
53 Wojciech Fadecki Radunia Stężyca 3
54 Michał Przybyła Unia Swarzędz 3
55 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 3
56 Marcin Warcholak KP Starogard Gdański 2
57 Radosław Stępień Radunia Stężyca 2
58 Łukasz Furtak Elana Toruń 2
59 Hubert Antkowiak Elana Toruń 2
60 Paweł Czychowski GKS Przodkowo 2
61 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 2
62 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 2
63 Damian Szuprytowski Radunia Stężyca 2
64 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
65 Tomasz Kowalczuk Unia Janikowo 2
66 Krystian Krauze Gwardia Koszalin 2
67 Tomasz Panek Gryf Wejherowo 2
68 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 2
69 Adam Gołuński Bałtyk Gdynia 2
70 Przemysław Czerwiński Gryf Wejherowo 2
71 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 2
72 Adrian Kołat Flota Świnoujście 2
73 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 2
74 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 2
75 Kacper Friska Nielba Wągrowiec 2
76 Adam Konieczny Unia Janikowo 2
77 Bartosz Machaj Unia Janikowo 2
78 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 2
79 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 2
80 Bartosz Gęsior Kotwica Kołobrzeg 2
81 Gracjan Goździk Unia Janikowo 2
82 Jakub Sajda Pomorzanin Toruń 2
83 Kacper Cichoń Pogoń II Szczecin 2
84 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 2
85 Przemysław Trytko Gryf Wejherowo 2
86 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
87 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 2
88 Sebastian Rudnik Chemik Police 2
89 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 2
90 Bartłomiej Burman Nielba Wągrowiec 2
91 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 1
92 Mateusz Rościszewski Pogoń II Szczecin 1
93 Jakub Kuzko Pogoń II Szczecin 1
94 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 1
95 Esteban Munoz Elana Toruń 1
96 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
97 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
98 Jan Paczyński Unia Swarzędz 1
99 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
100 Michał Czekaj Radunia Stężyca 1
101 Mikołaj Karbowy Górnik Konin 1
102 Dawid Urbaniak Mieszko Gniezno 1
103 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
104 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 1
105 Michał Miller Radunia Stężyca 1
106 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
107 Mikołaj Midzio Chemik Police 1
108 Dominik Drzewiecki Unia Swarzędz 1
109 Maksym Demjanczuk Bałtyk Gdynia 1
110 Sebastian Dziadkowiec Bałtyk Gdynia 1
111 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
112 Fabian Urbański Gryf Wejherowo 1
113 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
114 Ondrej Jakubov Kotwica Kołobrzeg 1
115 Mateusz Zbiranek Pomorzanin Toruń 1
116 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
117 Wojciech Onsorge Polonia Środa Wielkopolska 1
118 Miłosz Dziurzyński Unia Janikowo 1
119 Filip Fiborek Mieszko Gniezno 1
120 Dawid Radomski Unia Janikowo 1
121 Michał Kalitta Pomorzanin Toruń 1
122 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
123 Patryk Straszewski Pomorzanin Toruń 1
124 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
125 Michał Szczyrba Kotwica Kołobrzeg 1
126 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 1
127 Igor Jurga Unia Swarzędz 1
128 Szymon Sobkowiak Polonia Środa Wielkopolska 1
129 Kamil Krupiński Górnik Konin 1
130 Illya Mykhailovskyy Chemik Police 1
131 Oskar Frygier Kotwica Kołobrzeg 1
132 Mateusz Molewski Unia Swarzędz 1
133 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 1
134 Kacper Osiadły Sokół Kleczew 1
135 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
136 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
137 Dawid Rybacki Gwardia Koszalin 1
138 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 1
139 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 1
140 Sergio Camacho martinez Elana Toruń 1
141 Sebastian Rak Elana Toruń 1
142 Sebastian Owczarczyk Pomorzanin Toruń 1
143 Franciszek Marzec Pomorzanin Toruń 1
144 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
145 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 1
146 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 1
147 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 1
148 Daniel Górski KP Starogard Gdański 1
149 Sebastian Murawski Radunia Stężyca 1
150 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 1
151 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
152 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 1
153 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 1
154 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
155 Szymon Nowicki Bałtyk Gdynia 1
156 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
157 Mykyta Vovchenko Kotwica Kołobrzeg 1
158 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1
159 Michał Renusz Gryf Wejherowo 1
160 Oskar Klimkowicz Chemik Police 1
161 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
162 Adrian Ligienza Sokół Kleczew 1
163 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
164 Mateusz Dąbrowski GKS Przodkowo 1
165 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
166 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 1
167 Miłosz Brylewski Mieszko Gniezno 1
168 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
169 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
170 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
171 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 1
172 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 1
173 Marcin Łażewski Jarota Jarocin 1
174 Kamil Sternicki Górnik Konin 1
175 Norbert Hołtyn Gryf Wejherowo 1
176 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
177 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 1
178 Jeremiasz Grela Gwardia Koszalin 1
179 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
180 Emil Więcek Górnik Konin 1
181 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
182 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
183 Gabriel Reis Polonio de Sousa Kotwica Kołobrzeg 1
184 Konrad Prawucki Flota Świnoujście 1