IV liga łódzka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 11 31 10 1 0 39 10 29
2 Boruta Zgierz 10 28 9 1 0 26 8 18
3 Orkan Buczek 11 26 8 2 1 41 12 29
4 Warta Sieradz 11 23 7 2 2 38 18 20
5 Stal Głowno 11 23 7 2 2 20 13 7
6 Zjednoczeni Stryków 11 22 6 4 1 22 12 10
7 Omega Kleszczów 11 17 5 2 4 27 16 11
8 Pogoń Zduńska Wola 11 17 5 2 4 19 15 4
9 Orzeł Nieborów 11 16 4 4 3 24 20 4
10 Skalnik Sulejów 11 13 4 1 6 21 18 3
11 Polonia Piotrków Trybunalski 11 13 4 1 6 18 21 -3
12 LKS Kwiatkowice 10 12 3 3 4 20 17 3
13 Warta Działoszyn 11 12 3 3 5 17 21 -4
14 Jutrzenka Warta 11 12 3 3 5 14 19 -5
15 Włókniarz Zelów 11 11 2 5 4 16 18 -2
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 9 2 3 6 20 32 -12
17 Jutrzenka Drzewce 10 9 3 0 7 13 30 -17
18 Czarni Rząśnia 11 4 1 1 9 9 34 -25
19 Ner Poddębice 11 4 1 1 9 8 45 -37
20 Ceramika Opoczno 10 1 0 1 9 5 38 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Boruta Zgierz 6 16 5 1 0 15 6 9
2 ŁKS II Łódź 5 15 5 0 0 17 2 15
3 Zjednoczeni Stryków 6 13 4 1 1 12 6 6
4 Orkan Buczek 5 12 4 0 1 16 5 11
5 Stal Głowno 6 11 3 2 1 12 7 5
6 Omega Kleszczów 6 10 3 1 2 15 10 5
7 Pogoń Zduńska Wola 5 10 3 1 1 13 6 7
8 Jutrzenka Warta 6 10 3 1 2 10 8 2
9 Warta Sieradz 5 8 2 2 1 15 15 0
10 Orzeł Nieborów 5 8 2 2 1 13 8 5
11 Warta Działoszyn 6 8 2 2 2 8 8 0
12 Włókniarz Zelów 5 8 2 2 1 8 5 3
13 Skalnik Sulejów 5 7 2 1 2 8 3 5
14 Polonia Piotrków Trybunalski 5 6 2 0 3 8 9 -1
15 LKS Kwiatkowice 5 5 1 2 2 7 9 -2
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 6 5 1 2 3 15 24 -9
17 Jutrzenka Drzewce 5 3 1 0 4 6 16 -10
18 Czarni Rząśnia 6 1 0 1 5 5 17 -12
19 Ner Poddębice 5 0 0 0 5 1 23 -22
20 Ceramika Opoczno 5 0 0 0 5 0 26 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 6 16 5 1 0 22 8 14
2 Warta Sieradz 6 15 5 0 1 23 3 20
3 Orkan Buczek 6 14 4 2 0 25 7 18
4 Boruta Zgierz 4 12 4 0 0 11 2 9
5 Stal Głowno 5 12 4 0 1 8 6 2
6 Zjednoczeni Stryków 5 9 2 3 0 10 6 4
7 Orzeł Nieborów 6 8 2 2 2 11 12 -1
8 Omega Kleszczów 5 7 2 1 2 12 6 6
9 Pogoń Zduńska Wola 6 7 2 1 3 6 9 -3
10 Polonia Piotrków Trybunalski 6 7 2 1 3 10 12 -2
11 LKS Kwiatkowice 5 7 2 1 2 13 8 5
12 Skalnik Sulejów 6 6 2 0 4 13 15 -2
13 Jutrzenka Drzewce 5 6 2 0 3 7 14 -7
14 Warta Działoszyn 5 4 1 1 3 9 13 -4
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 4 1 1 3 5 8 -3
16 Ner Poddębice 6 4 1 1 4 7 22 -15
17 Włókniarz Zelów 6 3 0 3 3 8 13 -5
18 Czarni Rząśnia 5 3 1 0 4 4 17 -13
19 Jutrzenka Warta 5 2 0 2 3 4 11 -7
20 Ceramika Opoczno 5 1 0 1 4 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
ŁKS II Łódź 3 2 4 0 5 2 4 1 3 0 3 4
Zjednoczeni Stryków 4 0 0 1 1 4 2 3 2 1 4 2
Włókniarz Zelów 2 1 1 2 1 4 2 2 3 1 4 5
Warta Sieradz 5 1 3 0 7 2 3 0 6 1 11 5
Warta Działoszyn 3 3 2 1 5 1 1 3 1 7 5 6
Stal Głowno 4 2 6 1 3 2 4 0 1 2 1 4
Skalnik Sulejów 2 1 2 4 3 3 3 2 2 2 5 5
Polonia Piotrków Trybunalski 2 0 1 4 3 4 3 2 3 3 4 7
Pogoń Zduńska Wola 1 2 4 0 6 5 2 2 3 1 3 2
Orzeł Nieborów 2 3 0 3 4 2 4 4 3 0 4 2
Orkan Buczek 3 0 2 1 12 2 4 4 7 4 11 2
Omega Kleszczów 5 2 3 1 3 2 6 2 4 3 6 5
Ner Poddębice 1 8 2 4 0 8 2 1 1 6 1 10
LKS Kwiatkowice 1 2 3 4 2 2 0 2 2 3 5 0
Jutrzenka Warta 0 1 2 4 4 3 0 4 3 0 4 1
Jutrzenka Drzewce 1 6 2 2 1 3 0 4 4 5 3 5
Czarni Rząśnia 2 2 0 2 1 6 2 5 0 8 3 6
Ceramika Opoczno 0 4 0 6 1 8 0 4 3 7 1 7
Boruta Zgierz 1 0 5 1 5 2 3 1 3 1 8 3
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 3 3 4 4 6 3 2 4 3 4 9
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Warta Sieradz 11 5.09 3.45 1.64 81.82% 18.18%
2 Orkan Buczek 11 4.82 3.73 1.09 72.73% 27.27%
3 Ner Poddębice 11 4.82 0.73 4.09 90.91% 9.09%
4 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 4.73 1.82 2.91 72.73% 27.27%
5 ŁKS II Łódź 11 4.45 3.55 0.91 63.64% 36.36%
6 Jutrzenka Drzewce 10 4.3 1.3 3 90% 10%
7 Ceramika Opoczno 10 4.3 0.5 3.8 70% 30%
8 Orzeł Nieborów 11 4 2.18 1.82 63.64% 36.36%
9 Omega Kleszczów 11 3.91 2.45 1.45 63.64% 36.36%
10 Czarni Rząśnia 11 3.91 0.82 3.09 90.91% 9.09%
11 LKS Kwiatkowice 10 3.7 2 1.7 50% 50%
12 Skalnik Sulejów 11 3.55 1.91 1.64 63.64% 36.36%
13 Polonia Piotrków Trybunalski 11 3.55 1.64 1.91 54.55% 45.45%
14 Warta Działoszyn 11 3.45 1.55 1.91 63.64% 36.36%
15 Boruta Zgierz 10 3.4 2.6 0.8 80% 20%
16 Zjednoczeni Stryków 11 3.09 2 1.09 72.73% 27.27%
17 Włókniarz Zelów 11 3.09 1.45 1.64 54.55% 45.45%
18 Pogoń Zduńska Wola 11 3.09 1.73 1.36 36.36% 63.64%
19 Stal Głowno 11 3 1.82 1.18 72.73% 27.27%
20 Jutrzenka Warta 11 3 1.27 1.73 63.64% 36.36%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 15
2 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 13
3 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 10
4 Eryk Lebioda Stal Głowno 9
5 Adam Patora Warta Sieradz 9
6 Norbert Dregier Orkan Buczek 8
7 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 7
8 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 7
9 Piotr Burski Jutrzenka Warta 6
10 Daniel Potakowski Orkan Buczek 6
11 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 6
12 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 6
13 Michał Lewandowski Orkan Buczek 5
14 Mikołaj Bociek Omega Kleszczów 5
15 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 5
16 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 5
17 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 5
18 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 5
19 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 5
20 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 4
21 Damian Zawieja Warta Działoszyn 4
22 Mikołaj Kamańczyk Orzeł Nieborów 4
23 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 4
24 Mateusz Spychalski Ner Poddębice 4
25 Mariusz Woźniak Warta Sieradz 4
26 Przemysław Szewczyk Orkan Buczek 3
27 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 3
28 Michał Konecki Omega Kleszczów 3
29 Kamil Pluta Warta Sieradz 3
30 Łukasz Mitek Warta Sieradz 3
31 Piotr Kobierski Warta Sieradz 3
32 Mateusz Mielczarek Warta Działoszyn 3
33 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 3
34 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 3
35 Piotr Mielczarek Omega Kleszczów 3
36 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 3
37 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 3
38 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 3
39 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 3
40 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 3
41 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 3
42 Ricardo Guimaraes ŁKS II Łódź 3
43 Jakub Piela ŁKS II Łódź 3
44 Tomasz Górecki ŁKS II Łódź 3
45 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 3
46 Jakub Będor Stal Głowno 3
47 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 2
48 Damian Jasiński Czarni Rząśnia 2
49 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 2
50 Bartłomiej Sobczak Pogoń Zduńska Wola 2
51 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 2
52 Adrian Fret Jutrzenka Warta 2
53 Daniel Nowaczyk Polonia Piotrków Trybunalski 2
54 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 2
55 Dawid Szymczak Stal Głowno 2
56 Jakub Dregier Orkan Buczek 2
57 Konrad Wandoch Czarni Rząśnia 2
58 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 2
59 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 2
60 Kacper Mikielski Warta Sieradz 2
61 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 2
62 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 2
63 Jakub Szulc Warta Sieradz 2
64 Daniel Wasiak Orzeł Nieborów 2
65 Marek Grabowski Czarni Rząśnia 2
66 Damian Gul Skalnik Sulejów 2
67 Bartłomiej Madej Skalnik Sulejów 2
68 Paweł Krawczyk Jutrzenka Drzewce 2
69 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 2
70 Dariusz Gmosiński ŁKS II Łódź 2
71 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 2
72 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 2
73 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 2
74 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 2
75 Mariusz Graczykowski Jutrzenka Warta 1
76 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 1
77 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 1
78 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 1
79 Damian Mospinek Stal Głowno 1
80 Tomasz Królikowski Warta Działoszyn 1
81 Dominik Jęcek Skalnik Sulejów 1
82 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 1
83 Kamil Zemła Warta Działoszyn 1
84 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
85 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 1
86 Szymon Szarpak Pogoń Zduńska Wola 1
87 Wojciech Kucharski Pogoń Zduńska Wola 1
88 Tadej Vidmajer ŁKS II Łódź 1
89 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 1
90 Łukasz Świtała Warta Sieradz 1
91 Michał Świdrowski Orzeł Nieborów 1
92 Bartłomiej Krupa Orzeł Nieborów 1
93 Krystian Wojtczak Polonia Piotrków Trybunalski 1
94 Robert Tomesz Omega Kleszczów 1
95 Radosław Kuciński Stal Głowno 1
96 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 1
97 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 1
98 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
99 Dawid Świątek Ceramika Opoczno 1
100 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 1
101 Carlos Moros Garcia ŁKS II Łódź 1
102 Piotr Gryszkiewicz ŁKS II Łódź 1
103 Jakub Bąbol Polonia Piotrków Trybunalski 1
104 Jakub Owczarek Ner Poddębice 1
105 Krystian Nagiel Czarni Rząśnia 1
106 Rafał Kuchciak Ner Poddębice 1
107 Paweł Majchrowski Czarni Rząśnia 1
108 Dariusz Jarczewski Ner Poddębice 1
109 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
110 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
111 Tomasz Florczak Stal Głowno 1
112 Oskar Korbela Warta Działoszyn 1
113 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 1
114 Patryk Ręcicki Jutrzenka Warta 1
115 Artur Sójka ŁKS II Łódź 1
116 Mateusz Wroński LKS Kwiatkowice 1
117 Witold Kubiak LKS Kwiatkowice 1
118 Damian Knera Boruta Zgierz 1
119 Bartosz Pietrzak Boruta Zgierz 1
120 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
121 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 1
122 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 1
123 Patryk Niciak Orkan Buczek 1
124 Antoni Waśkiewicz Stal Głowno 1
125 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
126 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
127 Cyprian Lewandowski Jutrzenka Warta 1
128 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 1
129 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 1
130 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
131 Rafał Swędrowski Pogoń Zduńska Wola 1
132 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
133 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
134 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
135 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
136 Bartłomiej Grzyb Stal Głowno 1
137 Karol Kruk Orzeł Nieborów 1
138 Mateusz Paczkowski Orzeł Nieborów 1
139 Marcin Pękała Boruta Zgierz 1
140 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
141 Filip Borowiec Andrespolia Wiśniowa Góra 1
142 Arkadiusz Noga Skalnik Sulejów 1
143 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
144 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 1
145 Damian Kopa Jutrzenka Drzewce 1
146 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 1
147 Bartłomiej Saternus Warta Działoszyn 1
148 Paweł Kutkowski Orzeł Nieborów 1

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Telus Ceramika Opoczno 1
2 Przemysław Sosnowski Warta Sieradz 1