IV liga łódzka sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 17 42 13 3 1 50 12 38
2 Omega Kleszczów 17 36 12 0 5 40 20 20
3 Polonia Piotrków Trybunalski 17 36 11 3 3 31 24 7
4 RKS Radomsko 17 35 10 5 2 43 14 29
5 Widzew II Łódź 17 34 10 4 3 52 15 37
6 Orkan Buczek 17 32 9 5 3 48 26 22
7 Boruta Zgierz 17 29 8 5 4 34 16 18
8 Zjednoczeni Stryków 17 28 9 1 7 31 31 0
9 Włókniarz Zelów 17 25 7 4 6 21 21 0
10 Skalnik Sulejów 17 23 7 2 8 34 37 -3
11 LKS Kwiatkowice 17 22 6 4 7 31 35 -4
12 Zryw Wygoda 17 17 4 5 8 18 43 -25
13 Pogoń Zduńska Wola 17 16 4 4 9 31 37 -6
14 Stal Głowno 17 15 3 6 8 17 28 -11
15 KS Paradyż 17 12 4 0 13 20 49 -29
16 Orzeł Nieborów 17 11 2 5 10 26 40 -14
17 Prosna Wieruszów 17 10 3 1 13 16 50 -34
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 6 1 3 13 17 62 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 9 25 8 1 0 32 5 27
2 Boruta Zgierz 10 23 7 2 1 24 7 17
3 Polonia Piotrków Trybunalski 8 19 6 1 1 14 7 7
4 Omega Kleszczów 8 18 6 0 2 20 8 12
5 Orkan Buczek 9 18 5 3 1 30 15 15
6 RKS Radomsko 8 15 4 3 1 18 7 11
7 Widzew II Łódź 8 15 4 3 1 24 6 18
8 Zjednoczeni Stryków 9 15 5 0 4 21 19 2
9 LKS Kwiatkowice 8 11 3 2 3 14 14 0
10 Włókniarz Zelów 8 10 3 1 4 7 10 -3
11 Skalnik Sulejów 8 10 3 1 4 19 18 1
12 Stal Głowno 9 9 2 3 4 9 13 -4
13 KS Paradyż 9 9 3 0 6 14 26 -12
14 Pogoń Zduńska Wola 8 8 2 2 4 15 14 1
15 Zryw Wygoda 8 6 1 3 4 9 19 -10
16 Orzeł Nieborów 9 5 1 2 6 10 23 -13
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 5 1 2 5 12 26 -14
18 Prosna Wieruszów 9 4 1 1 7 6 25 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 9 20 6 2 1 25 7 18
2 Widzew II Łódź 9 19 6 1 2 28 9 19
3 Omega Kleszczów 9 18 6 0 3 20 12 8
4 Warta Sieradz 8 17 5 2 1 18 7 11
5 Polonia Piotrków Trybunalski 9 17 5 2 2 17 17 0
6 Włókniarz Zelów 9 15 4 3 2 14 11 3
7 Orkan Buczek 8 14 4 2 2 18 11 7
8 Zjednoczeni Stryków 8 13 4 1 3 10 12 -2
9 Skalnik Sulejów 9 13 4 1 4 15 19 -4
10 LKS Kwiatkowice 9 11 3 2 4 17 21 -4
11 Zryw Wygoda 9 11 3 2 4 9 24 -15
12 Pogoń Zduńska Wola 9 8 2 2 5 16 23 -7
13 Boruta Zgierz 7 6 1 3 3 10 9 1
14 Stal Głowno 8 6 1 3 4 8 15 -7
15 Orzeł Nieborów 8 6 1 3 4 16 17 -1
16 Prosna Wieruszów 8 6 2 0 6 10 25 -15
17 KS Paradyż 8 3 1 0 7 6 23 -17
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 1 0 1 8 5 36 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Zryw Wygoda 1 6 1 4 3 6 6 6 4 9 3 12
Zjednoczeni Stryków 4 6 4 4 3 4 4 4 5 4 10 10
Włókniarz Zelów 1 2 1 0 3 2 6 6 2 7 8 4
Widzew II Łódź 10 1 6 2 3 4 12 4 8 2 11 4
Warta Sieradz 8 1 8 5 7 1 9 1 8 3 10 1
Stal Głowno 0 5 2 1 4 3 2 8 3 4 5 8
Skalnik Sulejów 4 4 6 9 4 6 6 7 7 6 6 6
RKS Radomsko 4 1 6 2 9 2 3 2 9 1 11 6
Prosna Wieruszów 0 4 3 3 4 13 4 8 4 8 3 11
Polonia Piotrków Trybunalski 5 0 5 6 1 3 5 5 5 3 11 6
Pogoń Zduńska Wola 2 3 4 7 7 4 6 4 5 7 6 13
Orzeł Nieborów 4 8 1 7 6 8 5 5 3 7 7 5
Orkan Buczek 9 2 9 6 4 4 7 4 11 3 10 5
Omega Kleszczów 4 1 8 2 3 0 8 5 4 6 12 7
LKS Kwiatkowice 3 5 2 4 6 6 8 9 5 6 8 4
KS Paradyż 3 9 2 5 2 4 8 13 2 7 4 10
Boruta Zgierz 5 3 5 1 6 1 5 3 5 3 7 6
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 8 2 7 5 9 1 11 5 9 3 17
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 4.65 1 3.65 88.24% 11.76%
2 Orkan Buczek 17 4.35 2.82 1.53 64.71% 35.29%
3 Skalnik Sulejów 17 4.18 2 2.18 82.35% 17.65%
4 KS Paradyż 17 4.06 1.18 2.88 88.24% 11.76%
5 Pogoń Zduńska Wola 17 4 1.82 2.18 64.71% 35.29%
6 Widzew II Łódź 17 3.94 3.06 0.88 64.71% 35.29%
7 Prosna Wieruszów 17 3.88 0.94 2.94 82.35% 17.65%
8 Orzeł Nieborów 17 3.88 1.53 2.35 58.82% 41.18%
9 LKS Kwiatkowice 17 3.88 1.82 2.06 70.59% 29.41%
10 Zjednoczeni Stryków 17 3.65 1.82 1.82 70.59% 29.41%
11 Warta Sieradz 17 3.65 2.94 0.71 70.59% 29.41%
12 Zryw Wygoda 17 3.59 1.06 2.53 64.71% 35.29%
13 Omega Kleszczów 17 3.53 2.35 1.18 88.24% 11.76%
14 RKS Radomsko 17 3.35 2.53 0.82 64.71% 35.29%
15 Polonia Piotrków Trybunalski 17 3.24 1.82 1.41 64.71% 35.29%
16 Boruta Zgierz 17 2.94 2 0.94 47.06% 52.94%
17 Stal Głowno 17 2.65 1 1.65 47.06% 52.94%
18 Włókniarz Zelów 17 2.47 1.24 1.24 41.18% 58.82%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Norbert Dregier Orkan Buczek 13
2 Daniel Mąka Widzew II Łódź 12
3 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 10
4 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 10
5 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 10
6 Wojciech Tyczyński KS Paradyż 9
7 Krystian Smolarek LKS Kwiatkowice 9
8 Mateusz Malec Widzew II Łódź 9
9 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 8
10 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 8
11 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 8
12 Bartłomiej Madej Orkan Buczek 8
13 Jardel Muniz Cruz Orkan Buczek 7
14 Kamil Odolak RKS Radomsko 7
15 Michał Fabijański Zryw Wygoda 7
16 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 7
17 Tomasz Bąkowicz Omega Kleszczów 7
18 Krystian Stolarczyk Warta Sieradz 7
19 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 6
20 Jakub Szlaski Skalnik Sulejów 6
21 Michał Okoń Prosna Wieruszów 6
22 Sebastian Radzio Warta Sieradz 6
23 Marek Dąbrowski Andrespolia Wiśniowa Góra 6
24 Dawid Kępniak Pogoń Zduńska Wola 6
25 Patryk Pietrasiak RKS Radomsko 6
26 Taras Yavorskyy Skalnik Sulejów 5
27 Michał Lenarczyk Omega Kleszczów 5
28 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 5
29 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 5
30 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 5
31 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 5
32 Krystian Kruk Orzeł Nieborów 5
33 Sebastian Miśkowiec RKS Radomsko 5
34 Krystian Ślęzak Boruta Zgierz 5
35 Łukasz Bocian RKS Radomsko 5
36 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 5
37 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 5
38 Mikołaj Mularczyk KS Paradyż 5
39 Karol Pawlikowski Boruta Zgierz 5
40 Daniel Villanueva Rivas Widzew II Łódź 5
41 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 5
42 Mikołaj Bociek Warta Sieradz 5
43 Adrian Olszewski Stal Głowno 5
44 Adam Zawierucha RKS Radomsko 5
45 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 4
46 Eryk Ignatowski Stal Głowno 4
47 Robert Tomesz Omega Kleszczów 4
48 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 4
49 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 4
50 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 4
51 Kamil Tlaga Widzew II Łódź 4
52 Kamil Pluta Warta Sieradz 4
53 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 4
54 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 4
55 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 4
56 Mateusz Wroński Pogoń Zduńska Wola 3
57 Wojciech Pawlak Pogoń Zduńska Wola 3
58 Krystian Wojtczak LKS Kwiatkowice 3
59 Ernest Ławniczak Andrespolia Wiśniowa Góra 3
60 Michał Lewandowski Warta Sieradz 3
61 Damian Głowacki Warta Sieradz 3
62 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 3
63 Daniel Potakowski Orkan Buczek 3
64 Bruno Jackel Polonia Piotrków Trybunalski 3
65 Igor Górniak RKS Radomsko 3
66 Krystian Kolasa RKS Radomsko 3
67 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
68 Kacper Karbowski Prosna Wieruszów 3
69 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 3
70 Maciej Kwaśniak LKS Kwiatkowice 3
71 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 3
72 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 3
73 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 3
74 Mieszko Śpiewak Orkan Buczek 3
75 Szymon Cierkosz Prosna Wieruszów 3
76 Jakub Fudała Boruta Zgierz 3
77 Jakub Dregier Orkan Buczek 3
78 Dawid Szymczak Stal Głowno 3
79 Kamil Augustyn Zryw Wygoda 2
80 Krzysztof Felczak Andrespolia Wiśniowa Góra 2
81 Aleksy Waśkiewicz Stal Głowno 2
82 Mateusz Gołda Widzew II Łódź 2
83 Piotr Gawlik Zryw Wygoda 2
84 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 2
85 Michał Madejski Boruta Zgierz 2
86 Jakub Piela Warta Sieradz 2
87 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
88 Piotr Jaworski Orzeł Nieborów 2
89 Dawid Przybysz Zjednoczeni Stryków 2
90 Szymon Andrzejewski Andrespolia Wiśniowa Góra 2
91 Michał Bańczyk KS Paradyż 2
92 Jan Jaszczak Omega Kleszczów 2
93 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 2
94 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 2
95 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 2
96 Dawid Fajks Andrespolia Wiśniowa Góra 2
97 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 2
98 Daniel Chwałowski Widzew II Łódź 2
99 Damian Skrzeczkowski Widzew II Łódź 2
100 Kacper Wojtczyk Orkan Buczek 2
101 Cyprian Lewandowski LKS Kwiatkowice 2
102 Mateusz Stolarczyk Włókniarz Zelów 2
103 Damian Związek Widzew II Łódź 2
104 Szymon Kożecki RKS Radomsko 2
105 Damian Mężyk RKS Radomsko 2
106 Roman Perizhok Zryw Wygoda 2
107 Jan Haczykowski Orzeł Nieborów 2
108 Paweł Graczyk Orzeł Nieborów 2
109 Eryk Lebioda Boruta Zgierz 2
110 Filip Zawadzki Widzew II Łódź 2
111 Kuba Kos KS Paradyż 2
112 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 2
113 Rafał Bogus Orzeł Nieborów 2
114 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 1
115 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
116 Michał Siennicki Boruta Zgierz 1
117 Jakub Juchacz Widzew II Łódź 1
118 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 1
119 Patryk Retkowski Boruta Zgierz 1
120 Jakub Witasiak Zjednoczeni Stryków 1
121 Alan Górowski LKS Kwiatkowice 1
122 Bartosz Hojka Prosna Wieruszów 1
123 Wiktor Stępień Orzeł Nieborów 1
124 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
125 Wojciech Namyślak Prosna Wieruszów 1
126 Patryk Jaworski Polonia Piotrków Trybunalski 1
127 Karol Kruk Orzeł Nieborów 1
128 Filip Barański Orkan Buczek 1
129 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
130 Hubert Matyjas Zryw Wygoda 1
131 Patryk Bojańczyk Zryw Wygoda 1
132 Przemysław Kita Widzew II Łódź 1
133 Ricardo Goncalves de nascimeuto Widzew II Łódź 1
134 Tymoteusz Karasiński Polonia Piotrków Trybunalski 1
135 Kostiantyn Holovchenko Włókniarz Zelów 1
136 Maciej Biernacki Skalnik Sulejów 1
137 Witold Kubiak Pogoń Zduńska Wola 1
138 Michał Ciołkowski Skalnik Sulejów 1
139 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 1
140 Adam Dębiński Widzew II Łódź 1
141 Przemysław Sosnowski Warta Sieradz 1
142 Bartosz Pieniążek Omega Kleszczów 1
143 Radosław Jurkowski LKS Kwiatkowice 1
144 Wiktor Śmigielski RKS Radomsko 1
145 Mateusz Nierobisz Orzeł Nieborów 1
146 Marcin Mielczarski Polonia Piotrków Trybunalski 1
147 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
148 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 1
149 Wojciech Pęczek KS Paradyż 1
150 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
151 Adam Raszewski Polonia Piotrków Trybunalski 1
152 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
153 Dawid Pałyska Orkan Buczek 1
154 Radosław Grefkowicz Orzeł Nieborów 1
155 Kacper Stencel Orzeł Nieborów 1
156 Bartłomiej Tkacz Orzeł Nieborów 1
157 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
158 Adrian Pęgowski LKS Kwiatkowice 1
159 Wojciech Guzek Zryw Wygoda 1
160 Bartosz Machaj RKS Radomsko 1
161 Krystian Kamiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
162 Patryk Tuliński Stal Głowno 1
163 Igor Mikołajczyk Prosna Wieruszów 1
164 Adrian Musialik Boruta Zgierz 1
165 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
166 Marcin Pękała RKS Radomsko 1
167 Dawid Malka LKS Kwiatkowice 1
168 Jan Rzeźniczak LKS Kwiatkowice 1
169 Damian Ścibiorek Stal Głowno 1
170 Oliwier Jagielski KS Paradyż 1
171 Dawid Telestak Widzew II Łódź 1
172 Patryk Glincer Widzew II Łódź 1
173 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
174 Jakub Jaroch Prosna Wieruszów 1
175 Wojciech Kucharski Zjednoczeni Stryków 1
176 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 1
177 Paweł Zawistowski RKS Radomsko 1
178 Michał Świdrowski Zryw Wygoda 1
179 Michał Chądzyński Zjednoczeni Stryków 1
180 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
181 Kacper Kosior Andrespolia Wiśniowa Góra 1
182 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 1
183 Rafał Kurzynoga Pogoń Zduńska Wola 1
184 Damian Knera Boruta Zgierz 1
185 Piotr Bartłoszewski Widzew II Łódź 1
186 Patryk Gal Omega Kleszczów 1

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 2
2 Arkadiusz Korpeta Prosna Wieruszów 2
3 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 1
4 Szymon Andrzejewski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
5 Wojciech Pęczek KS Paradyż 1
6 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 1
7 Daniel Nowaczyk Polonia Piotrków Trybunalski 1
8 Hubert Owczarski Prosna Wieruszów 1
9 Sebastian Ostrowski Zryw Wygoda 1