III liga, gr. II sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 18 45 14 3 1 41 12 29
2 Radunia Stężyca 18 40 11 7 0 37 10 27
3 Świt Skolwin (Szczecin) 18 39 11 6 1 30 7 23
4 Kotwica Kołobrzeg 18 39 13 0 5 37 22 15
5 Mieszko Gniezno 18 36 11 3 4 33 17 16
6 Unia Janikowo 18 33 10 3 5 43 29 14
7 Sokół Kleczew 18 27 8 3 7 22 22 0
8 KP Starogard Gdański 18 25 7 4 7 19 20 -1
9 Polonia Środa Wielkopolska 18 23 6 5 7 28 24 4
10 Chemik Police 18 21 6 3 9 21 27 -6
11 Pogoń II Szczecin 18 21 6 3 9 23 30 -7
12 Gwardia Koszalin 18 18 5 3 10 19 37 -18
13 Bałtyk Koszalin 18 17 4 5 9 17 35 -18
14 Nielba Wągrowiec 18 16 4 4 10 22 38 -16
15 Jarota Jarocin 18 15 3 6 9 18 24 -6
16 Górnik Konin 18 14 4 2 12 22 37 -15
17 Grom Nowy Staw 18 14 3 5 10 19 35 -16
18 Bałtyk Gdynia 18 10 3 1 14 12 37 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 9 25 8 1 0 24 6 18
2 Świt Skolwin (Szczecin) 9 23 7 2 0 17 4 13
3 Kotwica Kołobrzeg 9 21 7 0 2 22 9 13
4 Mieszko Gniezno 9 21 6 3 0 22 7 15
5 Radunia Stężyca 9 19 5 4 0 20 7 13
6 Unia Janikowo 9 17 5 2 2 21 13 8
7 Sokół Kleczew 9 17 5 2 2 10 6 4
8 Pogoń II Szczecin 9 14 4 2 3 14 12 2
9 KP Starogard Gdański 9 13 4 1 4 9 10 -1
10 Chemik Police 9 13 4 1 4 11 12 -1
11 Polonia Środa Wielkopolska 9 12 3 3 3 17 9 8
12 Nielba Wągrowiec 9 12 4 0 5 16 18 -2
13 Gwardia Koszalin 9 10 3 1 5 11 18 -7
14 Grom Nowy Staw 9 10 3 1 5 9 16 -7
15 Bałtyk Koszalin 9 9 2 3 4 10 17 -7
16 Jarota Jarocin 9 5 0 5 4 6 10 -4
17 Bałtyk Gdynia 9 4 1 1 7 5 21 -16
18 Górnik Konin 9 1 0 1 8 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 9 21 6 3 0 17 3 14
2 KKS 1925 Kalisz 9 20 6 2 1 17 6 11
3 Kotwica Kołobrzeg 9 18 6 0 3 15 13 2
4 Świt Skolwin (Szczecin) 9 16 4 4 1 13 3 10
5 Unia Janikowo 9 16 5 1 3 22 16 6
6 Mieszko Gniezno 9 15 5 0 4 11 10 1
7 Górnik Konin 9 13 4 1 4 15 20 -5
8 KP Starogard Gdański 9 12 3 3 3 10 10 0
9 Polonia Środa Wielkopolska 9 11 3 2 4 11 15 -4
10 Sokół Kleczew 9 10 3 1 5 12 16 -4
11 Jarota Jarocin 9 10 3 1 5 12 14 -2
12 Chemik Police 9 8 2 2 5 10 15 -5
13 Gwardia Koszalin 9 8 2 2 5 8 19 -11
14 Bałtyk Koszalin 9 8 2 2 5 7 18 -11
15 Pogoń II Szczecin 9 7 2 1 6 9 18 -9
16 Bałtyk Gdynia 9 6 2 0 7 7 16 -9
17 Nielba Wągrowiec 9 4 0 4 5 6 20 -14
18 Grom Nowy Staw 9 4 0 4 5 10 19 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Skolwin (Szczecin) 3 2 6 1 5 1 2 1 9 0 5 2
Unia Janikowo 4 4 5 4 5 6 10 2 4 7 12 5
Sokół Kleczew 2 4 2 6 2 2 4 2 8 4 3 5
Radunia Stężyca 7 2 4 1 3 2 5 1 7 3 9 3
Polonia Środa Wielkopolska 2 4 4 3 4 6 3 3 5 3 8 7
Pogoń II Szczecin 2 3 4 4 5 7 3 2 5 3 3 8
Nielba Wągrowiec 4 3 4 4 1 11 4 2 5 12 3 7
Mieszko Gniezno 3 1 4 2 7 3 4 2 11 3 6 4
Kotwica Kołobrzeg 5 4 3 3 7 3 5 6 5 2 12 3
KP Starogard Gdański 1 0 2 4 5 7 1 2 6 3 3 4
KKS 1925 Kalisz 6 0 7 2 10 1 4 1 5 4 10 3
Jarota Jarocin 0 4 3 5 4 5 1 5 5 2 5 3
Górnik Konin 1 1 4 8 4 6 5 6 2 7 7 8
Gwardia Koszalin 2 4 5 5 6 7 2 7 3 6 4 5
Grom Nowy Staw 1 3 2 5 4 4 5 4 2 10 4 10
Chemik Police 3 3 4 5 2 2 1 4 5 7 5 7
Bałtyk Koszalin 1 6 3 2 3 2 3 5 3 8 6 10
Bałtyk Gdynia 1 0 1 3 4 6 0 7 4 10 1 12
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Unia Janikowo 18 4 2.39 1.61 66.67% 33.33%
2 Nielba Wągrowiec 18 3.33 1.22 2.11 72.22% 27.78%
3 Kotwica Kołobrzeg 18 3.28 2.06 1.22 55.56% 44.44%
4 Górnik Konin 18 3.28 1.22 2.06 72.22% 27.78%
5 Gwardia Koszalin 18 3.11 1.06 2.06 61.11% 38.89%
6 Grom Nowy Staw 18 3 1.06 1.94 66.67% 33.33%
7 Pogoń II Szczecin 18 2.94 1.28 1.67 61.11% 38.89%
8 KKS 1925 Kalisz 18 2.94 2.28 0.67 61.11% 38.89%
9 Polonia Środa Wielkopolska 18 2.89 1.56 1.33 44.44% 55.56%
10 Bałtyk Koszalin 18 2.89 0.94 1.94 61.11% 38.89%
11 Mieszko Gniezno 18 2.78 1.83 0.94 50% 50%
12 Bałtyk Gdynia 18 2.72 0.67 2.06 55.56% 44.44%
13 Chemik Police 18 2.67 1.17 1.5 55.56% 44.44%
14 Radunia Stężyca 18 2.61 2.06 0.56 44.44% 55.56%
15 Sokół Kleczew 18 2.44 1.22 1.22 50% 50%
16 Jarota Jarocin 18 2.33 1 1.33 38.89% 61.11%
17 KP Starogard Gdański 18 2.17 1.06 1.11 38.89% 61.11%
18 Świt Skolwin (Szczecin) 18 2.06 1.67 0.39 33.33% 66.67%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 20
2 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 14
3 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 10
4 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 9
5 Łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 9
6 Dawid Cempa Radunia Stężyca 9
7 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 8
8 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 8
9 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 8
10 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 8
11 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 7
12 Adam Konieczny Unia Janikowo 7
13 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 7
14 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 7
15 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 7
16 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 6
17 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 5
18 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 5
19 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 5
20 Szymon Kapelusz Chemik Police 5
21 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 5
22 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 5
23 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 5
24 Maciej Kazimierowicz Bałtyk Gdynia 5
25 Gracjan Goździk Unia Janikowo 5
26 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
27 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 5
28 Radosław Stępień Radunia Stężyca 4
29 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 4
30 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 4
31 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 4
32 Michał Marczak Kotwica Kołobrzeg 4
33 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 4
34 Jakub Bojas Radunia Stężyca 4
35 Andrej Protasenko Chemik Police 4
36 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 4
37 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
38 Łukasz Kopeć Świt Skolwin (Szczecin) 3
39 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 3
40 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
41 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 3
42 Kamil Żylski Unia Janikowo 3
43 Krzysztof Biegański Mieszko Gniezno 3
44 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 3
45 Adam Wiejkuć Chemik Police 3
46 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 3
47 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
48 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 3
49 Grzegorz Piesio Kotwica Kołobrzeg 3
50 Jakub Bach Radunia Stężyca 3
51 Dawid Radomski Unia Janikowo 3
52 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 3
53 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 3
54 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
55 Konrad Rudnicki KP Starogard Gdański 3
56 Aleks Hendryk Gwardia Koszalin 2
57 Michális Maniás Pogoń II Szczecin 2
58 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 2
59 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 2
60 Szymon Chać Gwardia Koszalin 2
61 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 2
62 Mariusz Bedliński Chemik Police 2
63 Tomasz Zając Bałtyk Gdynia 2
64 Kamil Kuropatwiński Unia Janikowo 2
65 Patryk Baranowski Świt Skolwin (Szczecin) 2
66 Mateusz Kowalczyk Chemik Police 2
67 Maciej Wichtowski Kotwica Kołobrzeg 2
68 Mateusz Mączyński KKS 1925 Kalisz 2
69 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 2
70 Aleks Silski Gwardia Koszalin 2
71 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 2
72 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 2
73 Szymon Bartosik Górnik Konin 2
74 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 2
75 Paweł Łydkowski KKS 1925 Kalisz 2
76 Jakub Sobecki Chemik Police 2
77 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 2
78 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 2
79 Krzysztof Bartoszak Mieszko Gniezno 2
80 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 2
81 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 2
82 Artur Formela Radunia Stężyca 2
83 Andrzej Trubeha KKS 1925 Kalisz 2
84 Paweł Piceluk Sokół Kleczew 2
85 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 2
86 Michał Łopatka Jarota Jarocin 2
87 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
88 Łukasz Żeglen Polonia Środa Wielkopolska 2
89 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
90 Mateusz Majer Górnik Konin 2
91 Damian Sędziak Mieszko Gniezno 2
92 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
93 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
94 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
95 Kacper Górski KKS 1925 Kalisz 1
96 Kamil Sabiłło KKS 1925 Kalisz 1
97 Tomasz Kowalski Górnik Konin 1
98 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 1
99 Jakub Hoffmann Mieszko Gniezno 1
100 Jakub Formaczyński Bałtyk Koszalin 1
101 Mateusz Rumiński Unia Janikowo 1
102 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
103 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
104 Eryk Krzysztopowicz Kotwica Kołobrzeg 1
105 Maciej Adamczewski Górnik Konin 1
106 Michał Kozajda Sokół Kleczew 1
107 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 1
108 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
109 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 1
110 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
111 Mikołaj Gibas Unia Janikowo 1
112 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 1
113 Paweł Mądrzejewski Unia Janikowo 1
114 Filip Jagielski Unia Janikowo 1
115 Konrad Kobylarek Sokół Kleczew 1
116 Cezary Bać Gwardia Koszalin 1
117 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
118 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 1
119 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 1
120 Dawid Krzyżaniak Jarota Jarocin 1
121 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 1
122 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 1
123 Michał Bajdur Bałtyk Gdynia 1
124 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
125 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 1
126 Beniamin Wrembel Jarota Jarocin 1
127 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
128 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
129 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
130 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
131 Igor Łasicki Pogoń II Szczecin 1
132 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 1
133 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 1
134 Bartosz Zakrzewski Górnik Konin 1
135 Daniel Stanclik KKS 1925 Kalisz 1
136 Nikodem Zatorski Unia Janikowo 1
137 Dawid Kalinowski Górnik Konin 1
138 Krzysztof Wolkiewicz Nielba Wągrowiec 1
139 Jakub Losik Unia Janikowo 1
140 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
141 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
142 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 1
143 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 1
144 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
145 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
146 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
147 Adrian Polański Radunia Stężyca 1
148 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
149 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
150 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
151 Damian Słabikowski Polonia Środa Wielkopolska 1
152 Adam Gajda Nielba Wągrowiec 1
153 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
154 Damian Poliński KKS 1925 Kalisz 1
155 Miłosz Brylewski Nielba Wągrowiec 1
156 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 1
157 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
158 Krystian Peda Chemik Police 1
159 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 1
160 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 1
161 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
162 Mikołaj Brzeski Świt Skolwin (Szczecin) 1
163 Sebastian Golak Mieszko Gniezno 1
164 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
165 Bartosz Ława Chemik Police 1
166 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 1
167 Szymon Gałczyński Jarota Jarocin 1
168 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 1

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Losik Unia Janikowo 2
2 Michał Steinke Mieszko Gniezno 2
3 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
4 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
5 Krystian Krauze Gwardia Koszalin 1
6 Marcin Kurs Gwardia Koszalin 1
7 Daniel Wojciechowski Gwardia Koszalin 1
8 Krzysztof Krakowiak KP Starogard Gdański 1
9 Jakub Banach Sokół Kleczew 1
10 Robert Jędras Górnik Konin 1
11 Józef Burta KKS 1925 Kalisz 1
12 Mateusz Koliński Kotwica Kołobrzeg 1