III liga, gr. II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 30 70 22 4 4 62 19 43
2 Kotwica Kołobrzeg 30 66 20 6 4 61 22 39
3 Sokół Kleczew 30 51 16 3 11 47 35 12
4 Unia Janikowo 30 50 15 5 10 53 45 8
5 Świt Skolwin (Szczecin) 29 49 14 7 8 48 31 17
6 Pogoń II Szczecin 30 48 13 9 8 49 33 16
7 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 48 14 6 10 44 39 5
8 Zawisza Bydgoszcz 30 43 12 7 11 48 41 7
9 Polonia Środa Wielkopolska 30 43 12 7 11 38 43 -5
10 Błękitni Stargard 30 42 12 6 12 41 45 -4
11 Stolem Gniewino 30 39 10 9 11 36 52 -16
12 KP Starogard Gdański 30 37 10 7 13 38 44 -6
13 Bałtyk Gdynia 29 32 9 5 15 40 47 -7
14 GKS Przodkowo 30 32 8 8 14 32 44 -12
15 Bałtyk Koszalin 30 31 8 7 15 34 50 -16
16 Jarota Jarocin 30 29 7 8 15 33 40 -7
17 Elana Toruń 30 21 6 3 21 36 72 -36
18 Kluczevia Stargard 30 20 5 5 20 20 58 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 15 32 10 2 3 29 11 18
2 Olimpia Grudziądz 14 29 9 2 3 32 14 18
3 Sokół Kleczew 15 28 9 1 5 28 16 12
4 Pogoń II Szczecin 15 28 8 4 3 28 12 16
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 26 8 2 5 21 14 7
6 Unia Janikowo 15 25 7 4 4 26 17 9
7 Błękitni Stargard 15 25 7 4 4 19 17 2
8 Stolem Gniewino 15 24 7 3 5 21 24 -3
9 Bałtyk Gdynia 15 24 7 3 5 28 21 7
10 Świt Skolwin (Szczecin) 13 23 7 2 4 23 14 9
11 Zawisza Bydgoszcz 16 23 7 2 7 19 20 -1
12 GKS Przodkowo 15 20 5 5 5 18 18 0
13 Polonia Środa Wielkopolska 15 19 5 4 6 18 24 -6
14 KP Starogard Gdański 15 17 4 5 6 20 25 -5
15 Bałtyk Koszalin 15 16 4 4 7 18 23 -5
16 Elana Toruń 15 11 3 2 10 23 35 -12
17 Jarota Jarocin 15 10 2 4 9 17 27 -10
18 Kluczevia Stargard 16 9 2 3 11 11 29 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 16 41 13 2 1 30 5 25
2 Kotwica Kołobrzeg 15 34 10 4 1 32 11 21
3 Świt Skolwin (Szczecin) 16 26 7 5 4 25 17 8
4 Unia Janikowo 15 25 8 1 6 27 28 -1
5 Polonia Środa Wielkopolska 15 24 7 3 5 20 19 1
6 Sokół Kleczew 15 23 7 2 6 19 19 0
7 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 22 6 4 5 23 25 -2
8 Pogoń II Szczecin 15 20 5 5 5 21 21 0
9 Zawisza Bydgoszcz 14 20 5 5 4 29 21 8
10 KP Starogard Gdański 15 20 6 2 7 18 19 -1
11 Jarota Jarocin 15 19 5 4 6 16 13 3
12 Błękitni Stargard 15 17 5 2 8 22 28 -6
13 Stolem Gniewino 15 15 3 6 6 15 28 -13
14 Bałtyk Koszalin 15 15 4 3 8 16 27 -11
15 GKS Przodkowo 15 12 3 3 9 14 26 -12
16 Kluczevia Stargard 14 11 3 2 9 9 29 -20
17 Elana Toruń 15 10 3 1 11 13 37 -24
18 Bałtyk Gdynia 14 8 2 2 10 12 26 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Skolwin (Szczecin) 7 7 5 6 4 3 5 5 9 3 12 9
Zawisza Bydgoszcz 6 6 7 4 13 9 6 8 7 5 7 6
Unia Janikowo 5 0 10 6 10 6 7 11 8 6 13 14
Stolem Gniewino 6 4 3 7 5 8 5 9 5 11 7 14
Sokół Kleczew 9 2 4 3 8 1 7 8 11 7 5 14
Polonia Środa Wielkopolska 4 6 4 8 5 5 5 11 5 7 10 7
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 5 4 7 6 15 9 3 8 6 12 5
Pogoń II Szczecin 4 2 3 6 9 6 9 4 12 7 13 6
Olimpia Grudziądz 3 4 4 1 9 4 14 4 10 3 17 5
Kotwica Kołobrzeg 6 3 7 2 8 5 17 2 6 6 15 3
Kluczevia Stargard 1 11 3 4 3 7 5 11 2 10 2 15
KP Starogard Gdański 3 2 4 7 4 8 5 9 8 10 9 8
Jarota Jarocin 3 4 7 3 3 5 4 10 6 7 7 10
GKS Przodkowo 7 4 4 6 4 9 4 7 4 6 7 9
Elana Toruń 1 9 6 4 5 2 7 5 9 8 5 9
Błękitni Stargard 9 3 3 5 4 7 10 8 6 8 9 12
Bałtyk Koszalin 4 6 5 6 8 10 2 9 6 3 11 14
Bałtyk Gdynia 6 8 6 4 6 4 7 4 5 14 9 10
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Elana Toruń 30 3.6 1.2 2.4 83.33% 16.67%
2 Unia Janikowo 30 3.27 1.77 1.5 70% 30%
3 Bałtyk Gdynia 29 3 1.38 1.62 62.07% 37.93%
4 Zawisza Bydgoszcz 30 2.97 1.6 1.37 53.33% 46.67%
5 Stolem Gniewino 30 2.93 1.2 1.73 50% 50%
6 Błękitni Stargard 30 2.87 1.37 1.5 53.33% 46.67%
7 Bałtyk Koszalin 30 2.8 1.13 1.67 53.33% 46.67%
8 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 2.77 1.47 1.3 53.33% 46.67%
9 Kotwica Kołobrzeg 30 2.77 2.03 0.73 46.67% 53.33%
10 Sokół Kleczew 30 2.73 1.57 1.17 50% 50%
11 Pogoń II Szczecin 30 2.73 1.63 1.1 46.67% 53.33%
12 KP Starogard Gdański 30 2.73 1.27 1.47 46.67% 53.33%
13 Świt Skolwin (Szczecin) 29 2.72 1.66 1.07 44.83% 55.17%
14 Polonia Środa Wielkopolska 30 2.7 1.27 1.43 46.67% 53.33%
15 Olimpia Grudziądz 30 2.7 2.07 0.63 46.67% 53.33%
16 Kluczevia Stargard 30 2.6 0.67 1.93 46.67% 53.33%
17 GKS Przodkowo 30 2.53 1.07 1.47 43.33% 56.67%
18 Jarota Jarocin 30 2.43 1.1 1.33 46.67% 53.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 19
2 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 16
3 Hubert Antkowiak Olimpia Grudziądz 13
4 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 12
5 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 12
6 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 11
7 Gracjan Goździk Unia Janikowo 11
8 Damian Niedojad Błękitni Stargard 11
9 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 10
10 Paweł Łysiak Kotwica Kołobrzeg 10
11 Sebastian Ginter Unia Janikowo 10
12 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 9
13 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 9
14 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 8
15 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 8
16 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 8
17 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 8
18 Łukasz Witucki Elana Toruń 8
19 Marcin Rajch Błękitni Stargard 7
20 Jędrzej Kujawa Unia Janikowo 7
21 Patryk Urbański Unia Janikowo 7
22 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 7
23 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 7
24 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 6
25 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 6
26 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 6
27 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
28 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 6
29 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 6
30 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 6
31 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
32 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 5
33 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
34 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 5
35 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 5
36 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 5
37 Antoni Prałat Jarota Jarocin 5
38 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 5
39 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 5
40 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 5
41 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 5
42 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 5
43 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 5
44 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
45 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 5
46 Kamil Włodyka Elana Toruń 5
47 Oleh Synytsia Świt Skolwin (Szczecin) 4
48 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 4
49 Kacper Friska Błękitni Stargard 4
50 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 4
51 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 4
52 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
53 Bartosz Boniecki Pogoń II Szczecin 4
54 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 4
55 Adrian Cybula Bałtyk Koszalin 4
56 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 4
57 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 4
58 Aleksander Kowalski Unia Janikowo 4
59 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 4
60 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 4
61 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 4
62 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 4
63 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
64 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 4
65 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 4
66 Michał Szczyrba Elana Toruń 4
67 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 4
68 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 4
69 Dominik Pisarek Elana Toruń 4
70 Damian Ciechanowski Unia Janikowo 3
71 Serhii Napolov KP Starogard Gdański 3
72 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 3
73 Konrad Kleinschmidt Zawisza Bydgoszcz 3
74 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 3
75 Robert Tunkiewicz Zawisza Bydgoszcz 3
76 Przemysław Żukowski GKS Przodkowo 3
77 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 3
78 Jakub Bach Bałtyk Koszalin 3
79 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 3
80 Michał Graczyk Kotwica Kołobrzeg 3
81 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 3
82 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 3
83 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 3
84 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 3
85 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 3
86 Jakub Stawski Błękitni Stargard 3
87 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 3
88 Esteban Munoz Elana Toruń 3
89 Mikołaj Zawistowski Sokół Kleczew 3
90 Denzel Gomez Unia Janikowo 3
91 Szymon Nowicki GKS Przodkowo 3
92 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
93 Robert Hirsz GKS Przodkowo 3
94 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
95 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
96 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
97 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
98 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 2
99 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 2
100 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 2
101 Kaito Mai Jarota Jarocin 2
102 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 2
103 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 2
104 Maksymilian Sobolewski Kluczevia Stargard 2
105 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 2
106 Maksym Zelenevych GKS Przodkowo 2
107 Krzysztof Iwanowski GKS Przodkowo 2
108 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 2
109 Michał Wiśniewski Stolem Gniewino 2
110 Kamil Banaczek KP Starogard Gdański 2
111 Mikołaj Jankowski Jarota Jarocin 2
112 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
113 Ondrej Jakubov Kotwica Kołobrzeg 2
114 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 2
115 Marcel Koziorowski Sokół Kleczew 2
116 Mykyta Vovchenko Błękitni Stargard 2
117 Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 2
118 Kamil Kort Pogoń II Szczecin 2
119 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 2
120 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
121 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 2
122 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 2
123 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 2
124 Rafał Maćkowski Kotwica Kołobrzeg 2
125 Stanisław Wędzelewski Zawisza Bydgoszcz 2
126 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 2
127 Kacper Kostorz Pogoń II Szczecin 2
128 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 2
129 Borys Sobstyl-Jałoszyński Bałtyk Koszalin 2
130 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 2
131 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 2
132 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 2
133 Sebastian Kamiński Jarota Jarocin 2
134 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
135 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 2
136 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
137 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 2
138 Sebastian Golak Sokół Kleczew 2
139 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 2
140 Maciej Mysiak Unia Janikowo 2
141 Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
142 Maksym Demianchuk GKS Przodkowo 2
143 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 2
144 Marko Zawada Olimpia Grudziądz 2
145 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 2
146 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 2
147 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 2
148 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
149 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
150 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 2
151 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
152 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
153 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
154 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
155 Fabian Pach Pogoń II Szczecin 1
156 Patryk Rzepka Jarota Jarocin 1
157 Aristote Otoka Sokół Kleczew 1
158 Dawid Patelczyk Stolem Gniewino 1
159 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 1
160 Jan Król Bałtyk Koszalin 1
161 Hubert Mich Olimpia Grudziądz 1
162 Oliwier Dobek GKS Przodkowo 1
163 Ylias Cheffou GKS Przodkowo 1
164 Emanuel Mikołajczyk Sokół Kleczew 1
165 Radosław Surma Kluczevia Stargard 1
166 Oskar Ryk Stolem Gniewino 1
167 Daniel Sławiński KP Starogard Gdański 1
168 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 1
169 Gabriel Szygenda Kotwica Kołobrzeg 1
170 Grzegorz Skowroński Kotwica Kołobrzeg 1
171 Fabian Lengiewicz Bałtyk Gdynia 1
172 Marcin Poręba GKS Przodkowo 1
173 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
174 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 1
175 Maksym Niemiec Elana Toruń 1
176 Adrian Brzeziński Zawisza Bydgoszcz 1
177 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
178 Fabian Grzelka Pogoń II Szczecin 1
179 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 1
180 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
181 Damian Zagórski Unia Janikowo 1
182 Norbert Hołtyn GKS Przodkowo 1
183 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
184 Jakub Szarpak Kotwica Kołobrzeg 1
185 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 1
186 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
187 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 1
188 Eryk Krysztopowicz Unia Janikowo 1
189 Bartosz Kołodziejczyk Pogoń II Szczecin 1
190 Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 1
191 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 1
192 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
193 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
194 Konrad Żulpo Świt Skolwin (Szczecin) 1
195 Łukasz Zagdański Unia Janikowo 1
196 Adam Kujawski Unia Janikowo 1
197 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
198 Olivier Martyn Bałtyk Koszalin 1
199 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
200 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
201 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
202 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
203 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
204 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
205 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
206 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
207 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
208 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
209 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
210 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
211 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
212 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
213 Adam Gross Stolem Gniewino 1
214 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
215 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
216 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
217 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 2
2 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 2
3 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 2
4 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 1
5 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 1
6 Damian Ciechanowski Unia Janikowo 1
7 Konrad Kleinschmidt Zawisza Bydgoszcz 1
8 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
9 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1
10 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
11 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
12 Dawid Szymański Bałtyk Koszalin 1
13 Adrian Beta Unia Janikowo 1
14 Daniel Górski KP Starogard Gdański 1