III liga, gr. I sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 75 23 6 5 80 33 47
2 ŁKS Łódź 34 73 21 10 3 60 18 42
3 Widzew Łódź 34 66 19 9 6 57 33 24
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 62 17 11 6 61 32 29
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 55 15 10 9 59 37 22
6 Sokół Ostróda 34 54 15 9 10 53 39 14
7 Pelikan Łowicz 34 53 16 5 13 50 39 11
8 Legia II Warszawa 34 53 16 5 13 58 51 7
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 49 13 10 11 46 34 12
10 ŁKS 1926 Łomża 34 46 12 10 12 37 34 3
11 Mazur Ełk 34 44 13 5 16 44 51 -7
12 Kaczkan Huragan Morąg 34 43 12 7 15 43 39 4
13 Ursus Warszawa 34 42 12 6 16 43 44 -1
14 Jagiellonia II Białystok 34 40 10 10 14 34 50 -16
15 Concordia Elbląg 34 39 11 9 14 59 57 2
16 Huragan Wołomin 34 25 7 4 23 27 84 -57
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 34 21 4 9 21 26 69 -43
18 Motor Lubawa 34 5 0 5 29 15 108 -93
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 17 44 14 2 1 34 10 24
2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 39 12 3 2 46 18 28
3 ŁKS Łódź 17 39 12 3 2 38 10 28
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 35 10 5 2 33 11 22
5 Pelikan Łowicz 17 35 11 2 4 30 14 16
6 Kaczkan Huragan Morąg 17 33 10 3 4 27 11 16
7 Sokół Ostróda 17 30 9 3 5 31 17 14
8 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 28 7 7 3 23 14 9
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 27 7 6 4 28 17 11
10 Legia II Warszawa 17 26 8 2 7 30 24 6
11 ŁKS 1926 Łomża 17 25 6 7 4 20 13 7
12 Jagiellonia II Białystok 17 23 6 5 6 16 17 -1
13 Concordia Elbląg 17 22 5 7 5 28 26 2
14 Mazur Ełk 17 21 6 3 8 24 28 -4
15 Ursus Warszawa 17 21 6 3 8 26 20 6
16 Huragan Wołomin 17 16 4 4 9 18 40 -22
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 11 3 2 12 16 31 -15
18 Motor Lubawa 17 3 0 3 14 10 53 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 36 11 3 3 34 15 19
2 ŁKS Łódź 17 34 9 7 1 22 8 14
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 28 8 4 5 31 20 11
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 27 7 6 4 28 21 7
5 Legia II Warszawa 17 27 8 3 6 28 27 1
6 Sokół Ostróda 17 24 6 6 5 22 22 0
7 Mazur Ełk 17 23 7 2 8 20 23 -3
8 Widzew Łódź 17 22 5 7 5 23 23 0
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 21 6 3 8 23 20 3
10 ŁKS 1926 Łomża 17 21 6 3 8 17 21 -4
11 Ursus Warszawa 17 21 6 3 8 17 24 -7
12 Concordia Elbląg 17 20 6 2 9 31 31 0
13 Pelikan Łowicz 17 18 5 3 9 20 25 -5
14 Jagiellonia II Białystok 17 17 4 5 8 18 33 -15
15 Kaczkan Huragan Morąg 17 10 2 4 11 16 28 -12
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 10 1 7 9 10 38 -28
17 Huragan Wołomin 17 9 3 0 14 9 44 -35
18 Motor Lubawa 17 2 0 2 15 5 55 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 2 8 5 10 4 4 5 11 3 12 6
ŁKS Łódź 8 2 3 1 6 2 6 2 7 5 13 3
ŁKS 1926 Łomża 9 8 5 4 7 6 8 6 3 2 4 6
Widzew Łódź 4 4 8 2 6 3 3 6 9 7 8 6
Ursus Warszawa 4 7 3 2 6 5 8 6 7 9 14 12
Sokół Ostróda 5 4 7 5 9 3 8 7 8 8 13 10
Sokół Aleksandrów Łódzki 5 1 6 2 10 5 7 5 5 6 10 8
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 8 5 8 2 12 7 1 7 7 2 15
Pelikan Łowicz 7 5 6 2 4 8 2 5 7 5 10 8
Motor Lubawa 2 13 0 14 3 23 2 10 0 13 5 23
Mazur Ełk 5 7 5 3 8 8 4 6 8 9 13 12
Legia II Warszawa 9 7 7 5 4 9 7 6 9 6 12 13
Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 8 5 2 10 2 10 10 12 3 13 9
Kaczkan Huragan Morąg 6 2 5 4 13 3 7 6 4 8 7 11
Jagiellonia II Białystok 5 10 0 2 4 6 8 9 6 7 9 12
Huragan Wołomin 3 7 4 16 5 11 1 10 5 13 6 13
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 1 7 5 7 5 7 6 7 4 21 7
Concordia Elbląg 4 8 5 7 7 6 13 6 8 8 15 13
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Motor Lubawa 34 3.62 0.44 3.18 64.71% 35.29%
2 Concordia Elbląg 34 3.41 1.74 1.68 70.59% 29.41%
3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 3.32 2.35 0.97 67.65% 32.35%
4 Huragan Wołomin 34 3.26 0.79 2.47 64.71% 35.29%
5 Legia II Warszawa 34 3.21 1.71 1.5 70.59% 29.41%
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 2.82 1.74 1.09 47.06% 52.94%
7 Ruch Wysokie Mazowieckie 34 2.79 0.76 2.03 55.88% 44.12%
8 Mazur Ełk 34 2.79 1.29 1.5 50% 50%
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 2.74 1.79 0.94 47.06% 52.94%
10 Sokół Ostróda 34 2.71 1.56 1.15 47.06% 52.94%
11 Widzew Łódź 34 2.65 1.68 0.97 52.94% 47.06%
12 Pelikan Łowicz 34 2.62 1.47 1.15 50% 50%
13 Ursus Warszawa 34 2.56 1.26 1.29 47.06% 52.94%
14 Jagiellonia II Białystok 34 2.47 1 1.47 35.29% 64.71%
15 Kaczkan Huragan Morąg 34 2.41 1.26 1.15 38.24% 61.76%
16 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 2.35 1.35 1 38.24% 61.76%
17 ŁKS Łódź 34 2.29 1.76 0.53 44.12% 55.88%
18 ŁKS 1926 Łomża 34 2.09 1.09 1 38.24% 61.76%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Świderski Mazur Ełk 19
2 Kamil Zalewski Ruch Wysokie Mazowieckie 15
3 Mateusz Michalski Widzew Łódź 15
4 Robert Hirsz Sokół Ostróda 15
5 Grzegorz Domżalski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14
6 Piotr Karłowicz Kaczkan Huragan Morąg 12
7 Martin Strach Concordia Elbląg 12
8 Kamil Jackiewicz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12
9 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
10 Wiktor Żytek Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
11 Michał Michałek Sokół Aleksandrów Łódzki 10
12 Michał Pietroń Concordia Elbląg 9
13 Daniel Chiliński Kaczkan Huragan Morąg 9
14 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 9
15 Sebastian Pączko Sokół Ostróda 8
16 Yevhen Radionov ŁKS Łódź 8
17 Sandro Kulenović Legia II Warszawa 8
18 Maciej Koziara Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8
19 Wojciech Wojcieszyński Pelikan Łowicz 7
20 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 7
21 Miłosz Szczepański Legia II Warszawa 7
22 Patryk Szczepański Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
23 Michał Wrzesiński Sokół Aleksandrów Łódzki 7
24 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 7
25 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 6
26 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
27 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
28 Michał Hryszko Mazur Ełk 6
29 Damian Kostkowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6
30 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 6
31 Jurij Glushko Pelikan Łowicz 6
32 Maciej Górski Jagiellonia II Białystok 6
33 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 6
34 Tomasz Chałas Ursus Warszawa 6
35 Mateusz Broź Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
36 Daiji Kimura Huragan Wołomin 5
37 Marcin Kozłowski Widzew Łódź 5
38 Kamil Wolski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
39 Hubert Otręba Concordia Elbląg 5
40 Dawid Polkowski Jagiellonia II Białystok 5
41 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
42 Przemysław Olesiński ŁKS 1926 Łomża 5
43 Michał Twardowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
44 Artur Golański ŁKS Łódź 5
45 Michał Ambrozik Ursus Warszawa 5
46 Patryk Bryła ŁKS Łódź 5
47 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 5
48 Krzysztof Pikus Ursus Warszawa 5
49 Patryk Pietrasiak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
50 Mateusz Ostaszewski Jagiellonia II Białystok 4
51 Marcin Figiel Huragan Wołomin 4
52 Jakub Szarpak Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
53 Rafał Parobczyk Pelikan Łowicz 4
54 Roman Mykytyn Sokół Ostróda 4
55 Adam Duda Concordia Elbląg 4
56 Paweł Magdoń Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
57 Radosław Lenart Kaczkan Huragan Morąg 4
58 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
59 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
60 Emil Łupiński Jagiellonia II Białystok 4
61 Maksym Kowal ŁKS Łódź 4
62 Stojan Vranješ Legia II Warszawa 4
63 Piotr Burski Widzew Łódź 4
64 Daniel Bończak Pelikan Łowicz 3
65 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 3
66 Joachim Pabjańczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 3
67 Daniel Mlonek Kaczkan Huragan Morąg 3
68 Krzysztof Napora Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
69 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
70 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
71 Jakub Kabala Ursus Warszawa 3
72 Mateusz Butkiewicz Mazur Ełk 3
73 Kamil Juraszek ŁKS Łódź 3
74 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 3
75 Mateusz Furman Mazur Ełk 3
76 Piotr Wypniewski Motor Lubawa 3
77 Daniel Chima Chukwu Legia II Warszawa 3
78 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 3
79 Adrian Mleczek Ruch Wysokie Mazowieckie 3
80 Piotr Okuniewicz Widzew Łódź 3
81 Paweł Drażba ŁKS 1926 Łomża 3
82 Łukasz Chojecki Sokół Aleksandrów Łódzki 3
83 Adrian Pluta Sokół Ostróda 3
84 Michał Świderski Mazur Ełk 3
85 Michał Jankowski Sokół Ostróda 3
86 Patryk Czarnowski Legia II Warszawa 3
87 Kamil Maternik Sokół Ostróda 3
88 Robert Słomka Ursus Warszawa 3
89 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 3
90 Adrian Gapczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
91 Maciej Mąka Ursus Warszawa 2
92 Bartosz Kaszubowski ŁKS 1926 Łomża 2
93 Sebastian Kobiera Sokół Aleksandrów Łódzki 2
94 Paweł Wolski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
95 Mateusz Majewski Pelikan Łowicz 2
96 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
97 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 2
98 Cezary Nowiński Sokół Ostróda 2
99 Mariusz Baranowski ŁKS 1926 Łomża 2
100 Patryk Klimala Jagiellonia II Białystok 2
101 Dawid Kamiński Widzew Łódź 2
102 Kamil Tlaga Widzew Łódź 2
103 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
104 Patryk Szymański ŁKS Łódź 2
105 Marcin Gawron Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
106 Darius Cibulskas ŁKS 1926 Łomża 2
107 Paweł Sobolewski Mazur Ełk 2
108 Krystian Słowicki Sokół Ostróda 2
109 Hubert Konczewski Kaczkan Huragan Morąg 2
110 Konrad Szkopiński Ursus Warszawa 2
111 Przemysław Mystkowski Jagiellonia II Białystok 2
112 Paweł Tomkiewicz Motor Lubawa 2
113 Arkadiusz Konicz Motor Lubawa 2
114 Tomasz Bogołębski Pelikan Łowicz 2
115 Mariusz Gabrych Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
116 Kamil Smyt Sokół Ostróda 2
117 Łukasz Kopka ŁKS Łódź 2
118 Piotr Gawlik Pelikan Łowicz 2
119 Damian Szymański Jagiellonia II Białystok 2
120 Jonatan Straus Jagiellonia II Białystok 2
121 Radosław Śledziewski Huragan Wołomin 2
122 Damian Guzik ŁKS Łódź 2
123 Szymański Sebastian Legia II Warszawa 2
124 Konrad Perzyna Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
125 Przemysław Przysowa Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
126 Bartłomiej Stryjek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
127 Michał Trąbka Legia II Warszawa 2
128 Mariusz Zasada Sokół Aleksandrów Łódzki 2
129 Krzysztof Cegiełka Ursus Warszawa 2
130 Adrian Budka Widzew Łódź 2
131 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 2
132 Miłosz Małachowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
133 Mateusz Wieteska Legia II Warszawa 2
134 Bartosz Widejko Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
135 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 2
136 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
137 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
138 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 2
139 Robert Kowalczyk Widzew Łódź 2
140 Konrad Michalak Legia II Warszawa 2
141 Krzysztof Filipek Sokół Ostróda 2
142 Jakub Nowak ŁKS Łódź 2
143 Patryk Miarka Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
144 Kamil Kuczkowski Concordia Elbląg 2
145 Emil Gajko Jagiellonia II Białystok 1
146 Mateusz Lewicki Huragan Wołomin 1
147 Przemysław Górski Huragan Wołomin 1
148 Piotr Pyrdoł ŁKS Łódź 1
149 Mateusz Gruziński Legia II Warszawa 1
150 Michał Kiełtyka Concordia Elbląg 1
151 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
152 Marcin Nowak Widzew Łódź 1
153 Maciej Kazimierowicz Widzew Łódź 1
154 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
155 Przemysław Sztybrych Ursus Warszawa 1
156 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
157 Artur Stawikowski Concordia Elbląg 1
158 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
159 Olesiński Przemysław ŁKS 1926 Łomża 1
160 Rafał Śledź Sokół Ostróda 1
161 Łukasz Wietecha Motor Lubawa 1
162 Marek Kaliszewski ŁKS 1926 Łomża 1
163 Paweł Olszewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
164 Dawid Serafiński ŁKS Łódź 1
165 Patryk Burzyński Concordia Elbląg 1
166 Bartłomiej Urbański Legia II Warszawa 1
167 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 1
168 Kamil Dankowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
169 Michał Steć Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
170 Robert Kowalczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
171 Arkadiusz Ciach Pelikan Łowicz 1
172 Mateusz Gamrot ŁKS Łódź 1
173 Damian Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
174 Daniel Malinowski Motor Lubawa 1
175 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
176 Marcin Krzywicki Widzew Łódź 1
177 Grzegorz Jóźwiak Ruch Wysokie Mazowieckie 1
178 Mateusz Bogdanowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
179 Przemysław Bella Pelikan Łowicz 1
180 Tomasz Rogowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
181 Przemysław Kocot ŁKS Łódź 1
182 Adam Gołuński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
183 Rafał Zaborowski Huragan Wołomin 1
184 Kazuya Watanabe Concordia Elbląg 1
185 Bartosz Skowron Legia II Warszawa 1
186 Urbański Bartłomiej Legia II Warszawa 1
187 Mikołaj Zwoliński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
188 Patryk Malinowski Mazur Ełk 1
189 Mateusz Gołębiowski Concordia Elbląg 1
190 Sebastian Kopeć Concordia Elbląg 1
191 Eryk Więdłocha Legia II Warszawa 1
192 Łukasz Marciniak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
193 Przemysław Rodak Widzew Łódź 1
194 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
195 Łukasz Burliga Jagiellonia II Białystok 1
196 Mateusz Leleno Legia II Warszawa 1
197 Jabłoński Dawid Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
198 Maciej Wolski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
199 Łukasz Suchocki Sokół Ostróda 1
200 Sebastian Zajączkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
201 Jakub Kostyrka ŁKS Łódź 1
202 Paweł Pelc Concordia Elbląg 1
203 Krzysztof Dąbkowski ŁKS 1926 Łomża 1
204 Łukasz Buczkowski Sokół Ostróda 1
205 Tomasz Tuttas Mazur Ełk 1
206 Krystian Smolarek Sokół Aleksandrów Łódzki 1
207 Klaudiusz Król Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
208 Paweł Kowalczyk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
209 Bartosz Giełażyn Jagiellonia II Białystok 1
210 Sebastian Olczak Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
211 Waldemar Woźniak Huragan Wołomin 1
212 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
213 Łukasz Sołowiej Jagiellonia II Białystok 1
214 Mateusz Czorniej Kaczkan Huragan Morąg 1
215 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
216 Mariusz Zawodziński Widzew Łódź 1
217 Marek Wasiluk Jagiellonia II Białystok 1
218 Aleksander Ślęzak ŁKS Łódź 1
219 Maciej Malinowski Mazur Ełk 1
220 Dominik Dukalski Huragan Wołomin 1
221 Jewhen Radionow ŁKS Łódź 1
222 Tomasz Szawara Kaczkan Huragan Morąg 1
223 Wieteska Mateusz Legia II Warszawa 1
224 Radosław Stefanowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
225 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
226 Rafał Bujanowski Concordia Elbląg 1
227 Jewgen Radionow ŁKS Łódź 1
228 Patryk Koncewicz Jagiellonia II Białystok 1
229 Piotr Faszczewski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
230 Dawida Jabłońskiego Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
231 Borys Wasiutyn Motor Lubawa 1
232 Sadam Sulley Legia II Warszawa 1
233 Cyran Kamil Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
234 Mateusz Lawrenc Kaczkan Huragan Morąg 1
235 Michał Sadowski ŁKS 1926 Łomża 1
236 Tomasz Kowalski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
237 Tomasz Porębski Mazur Ełk 1
238 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
239 Przezak Dawid Sokół Aleksandrów Łódzki 1
240 Tomasz Wojcinowicz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
241 Eryk Rakowski Legia II Warszawa 1

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Malinowski Mazur Ełk 2
2 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 1
3 Mateusz Żyro Legia II Warszawa 1
4 Jakub Chrostowski Huragan Wołomin 1
5 Bartłomiej Gromek Widzew Łódź 1
6 Michał Lewandowski Concordia Elbląg 1
7 Norbert Jędrzejczyk Widzew Łódź 1
8 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
9 Adam Finfando Mazur Ełk 1
10 Mateusz Zawal Legia II Warszawa 1
11 Powszuk Bernard Concordia Elbląg 1