IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 10 28 9 1 0 31 11 20
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 10 24 8 0 2 25 15 10
3 Victoria Sulejówek 10 22 7 1 2 27 17 10
4 Wisła II Płock 10 19 6 1 3 34 17 17
5 Mazur Karczew 10 18 6 0 4 20 13 7
6 MKS Piaseczno 10 17 5 2 3 24 22 2
7 Hutnik Warszawa 10 16 5 1 4 28 20 8
8 Orzeł Baniocha 10 15 5 0 5 16 11 5
9 Ząbkovia Ząbki 10 15 4 3 3 16 11 5
10 Oskar Przysucha 10 12 3 3 4 21 24 -3
11 Marcovia Marki 10 11 3 2 5 25 23 2
12 Narew 1962 Ostrołęka 10 11 3 2 5 19 22 -3
13 Mszczonowianka Mszczonów 10 9 2 3 5 16 23 -7
14 KS Raszyn 10 9 2 3 5 10 32 -22
15 Świt Staroźreby 10 8 2 2 6 14 28 -14
16 MKS Przasnysz 10 8 2 2 6 11 26 -15
17 Wilga Garwolin 10 7 1 4 5 17 24 -7
18 Escola Varsovia Warszawa 10 5 1 2 7 12 27 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 15 5 0 1 16 8 8
2 Victoria Sulejówek 5 12 4 0 1 14 6 8
3 Mazur Karczew 6 12 4 0 2 12 5 7
4 KS CK Troszyn 4 10 3 1 0 10 5 5
5 Wisła II Płock 5 10 3 1 1 20 9 11
6 Ząbkovia Ząbki 5 10 3 1 1 9 5 4
7 Orzeł Baniocha 5 9 3 0 2 11 6 5
8 MKS Piaseczno 5 7 2 1 2 11 12 -1
9 Oskar Przysucha 5 7 2 1 2 13 13 0
10 KS Raszyn 4 7 2 1 1 8 8 0
11 Narew 1962 Ostrołęka 5 6 2 0 3 11 11 0
12 Marcovia Marki 6 5 1 2 3 13 16 -3
13 MKS Przasnysz 6 5 1 2 3 6 13 -7
14 Hutnik Warszawa 5 4 1 1 3 14 13 1
15 Świt Staroźreby 4 4 1 1 2 4 14 -10
16 Escola Varsovia Warszawa 6 4 1 1 4 7 15 -8
17 Mszczonowianka Mszczonów 4 2 0 2 2 5 9 -4
18 Wilga Garwolin 4 1 0 1 3 5 9 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 6 18 6 0 0 21 6 15
2 Hutnik Warszawa 5 12 4 0 1 14 7 7
3 Victoria Sulejówek 5 10 3 1 1 13 11 2
4 MKS Piaseczno 5 10 3 1 1 13 10 3
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 9 3 0 1 9 7 2
6 Wisła II Płock 5 9 3 0 2 14 8 6
7 Mszczonowianka Mszczonów 6 7 2 1 3 11 14 -3
8 Mazur Karczew 4 6 2 0 2 8 8 0
9 Orzeł Baniocha 5 6 2 0 3 5 5 0
10 Marcovia Marki 4 6 2 0 2 12 7 5
11 Wilga Garwolin 6 6 1 3 2 12 15 -3
12 Ząbkovia Ząbki 5 5 1 2 2 7 6 1
13 Oskar Przysucha 5 5 1 2 2 8 11 -3
14 Narew 1962 Ostrołęka 5 5 1 2 2 8 11 -3
15 Świt Staroźreby 6 4 1 1 4 10 14 -4
16 MKS Przasnysz 4 3 1 0 3 5 13 -8
17 KS Raszyn 6 2 0 2 4 2 24 -22
18 Escola Varsovia Warszawa 4 1 0 1 3 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Staroźreby 4 5 1 6 2 3 0 3 3 4 2 7
Ząbkovia Ząbki 1 1 0 2 5 1 0 1 7 1 3 5
Wisła II Płock 6 4 4 0 5 5 6 4 4 3 8 1
Wilga Garwolin 1 2 1 3 3 3 5 2 3 5 4 5
Victoria Sulejówek 3 4 3 2 3 1 3 3 7 1 6 6
Oskar Przysucha 1 4 1 3 3 4 6 3 3 4 6 5
Orzeł Baniocha 1 0 3 0 1 1 3 2 1 3 8 4
Narew 1962 Ostrołęka 3 2 1 3 2 3 3 3 3 5 7 5
Mszczonowianka Mszczonów 0 2 3 3 1 4 2 5 3 4 7 5
Mazur Karczew 2 0 3 0 3 0 4 4 5 4 3 4
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 3 3 2 5 2 5 1 4 2 6 4
Marcovia Marki 4 3 3 1 2 6 3 5 2 2 11 5
MKS Przasnysz 0 2 1 1 2 7 1 6 2 4 3 6
MKS Piaseczno 4 4 7 4 3 3 6 1 2 3 2 7
KS Raszyn 1 3 3 4 2 4 0 4 2 7 1 8
KS CK Troszyn 7 2 3 2 6 1 4 4 6 1 2 1
Hutnik Warszawa 2 4 3 4 4 1 7 2 4 3 7 7
Escola Varsovia Warszawa 4 2 0 3 2 5 0 5 0 5 6 7
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Wisła II Płock 10 5.1 3.4 1.7 100% 0%
2 Marcovia Marki 10 4.8 2.5 2.3 80% 20%
3 Hutnik Warszawa 10 4.8 2.8 2 90% 10%
4 MKS Piaseczno 10 4.6 2.4 2.2 70% 30%
5 Oskar Przysucha 10 4.5 2.1 2.4 80% 20%
6 Victoria Sulejówek 10 4.4 2.7 1.7 90% 10%
7 Świt Staroźreby 10 4.2 1.4 2.8 80% 20%
8 KS Raszyn 10 4.2 1 3.2 90% 10%
9 KS CK Troszyn 10 4.2 3.1 1.1 90% 10%
10 Wilga Garwolin 10 4.1 1.7 2.4 90% 10%
11 Narew 1962 Ostrołęka 10 4.1 1.9 2.2 60% 40%
12 Mazovia Mińsk Mazowiecki 10 4 2.5 1.5 80% 20%
13 Mszczonowianka Mszczonów 10 3.9 1.6 2.3 90% 10%
14 Escola Varsovia Warszawa 10 3.9 1.2 2.7 80% 20%
15 MKS Przasnysz 10 3.7 1.1 2.6 70% 30%
16 Mazur Karczew 10 3.3 2 1.3 70% 30%
17 Ząbkovia Ząbki 10 2.7 1.6 1.1 70% 30%
18 Orzeł Baniocha 10 2.7 1.6 1.1 60% 40%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Giel Hutnik Warszawa 9
2 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 9
3 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 8
4 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 8
5 Bartłomiej Ziemak Narew 1962 Ostrołęka 8
6 Artur Rawa Marcovia Marki 7
7 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 7
8 Maciej Nalej MKS Piaseczno 6
9 Patryk Zych Ząbkovia Ząbki 6
10 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 5
11 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 5
12 Patryk Piasecki Hutnik Warszawa 5
13 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 5
14 Gracjan Grot Escola Varsovia Warszawa 5
15 Igor Ruciński Marcovia Marki 5
16 Piotr Celiński Mazur Karczew 5
17 Kamil Matulka MKS Piaseczno 5
18 Julian Świątek Victoria Sulejówek 4
19 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 4
20 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 4
21 Joachim Majchrzak Mazur Karczew 4
22 Krzysztof Janus Wisła II Płock 4
23 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 4
24 Michał Ocipka Orzeł Baniocha 4
25 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 4
26 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 4
27 Michał Pragacz KS CK Troszyn 4
28 Jakub Tyska KS CK Troszyn 4
29 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 4
30 Karol Karwowski Oskar Przysucha 4
31 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 3
32 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
33 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
34 Jakub Grzeszak Mszczonowianka Mszczonów 3
35 Kacper Kondracki Wisła II Płock 3
36 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 3
37 Tomasz Walczak Wisła II Płock 3
38 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 3
39 Eryk Więdłocha Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
40 Patryk Obiała Mszczonowianka Mszczonów 3
41 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 3
42 Teo Kurtaran Hutnik Warszawa 3
43 Mykhailo Koriahznov Orzeł Baniocha 3
44 Sebastian Szerszeń Marcovia Marki 3
45 Jan Szulkowski Marcovia Marki 3
46 Jakub Lis Ząbkovia Ząbki 3
47 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 3
48 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 3
49 Kamil Szabłowski KS Raszyn 3
50 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 3
51 Jakub Piekut Mazur Karczew 3
52 Szymon Kołosowski Escola Varsovia Warszawa 2
53 Konrad Drężek Narew 1962 Ostrołęka 2
54 Andrei Trukhan Wilga Garwolin 2
55 Przemysław Alot Wilga Garwolin 2
56 Sebastian Grzegorczyk Wilga Garwolin 2
57 Krystian Przyborowski Marcovia Marki 2
58 Dawid Kocyła Wisła II Płock 2
59 Dominik Gedek Wisła II Płock 2
60 Marcin Bykowski KS Raszyn 2
61 Jan Skotnicki KS Raszyn 2
62 Paweł Michalski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
63 Adam Zięba Narew 1962 Ostrołęka 2
64 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 2
65 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 2
66 Konrad Szkopiński Mszczonowianka Mszczonów 2
67 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 2
68 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
69 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 2
70 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 2
71 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 2
72 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 2
73 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 2
74 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 2
75 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
76 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 2
77 Khurshid Khasanov Wilga Garwolin 2
78 Rafał Trakul Świt Staroźreby 2
79 Przemysław Kowalczyk Świt Staroźreby 2
80 Marcel Michalski Escola Varsovia Warszawa 1
81 Mariusz Unierzyński Świt Staroźreby 1
82 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 1
83 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 1
84 Kacper Laskus Mazur Karczew 1
85 Sebastian Folwarski MKS Piaseczno 1
86 Mateusz Argasiński Marcovia Marki 1
87 Milan Kvocera Wisła II Płock 1
88 Marko Kolar Wisła II Płock 1
89 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 1
90 Filip Bućko Hutnik Warszawa 1
91 Kamil Żmuda Marcovia Marki 1
92 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
93 Marcin Kraska Narew 1962 Ostrołęka 1
94 Oskar Szczepański Mazur Karczew 1
95 Kacper Wiśniewski Wisła II Płock 1
96 Jakub Górski Hutnik Warszawa 1
97 Ivan Budniak Narew 1962 Ostrołęka 1
98 Krzysztof Możdżonek Orzeł Baniocha 1
99 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
100 Mcoseli Mamfenavumile Mazur Karczew 1
101 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 1
102 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 1
103 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 1
104 Michał Ochman Marcovia Marki 1
105 Patryk Szczepański Świt Staroźreby 1
106 Mateusz Pepłowski MKS Przasnysz 1
107 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
108 Marcin Bartosiewicz MKS Przasnysz 1
109 Ignacy Ogłoziński Mszczonowianka Mszczonów 1
110 Przemysław Ilczuk KS Raszyn 1
111 Hubert Pakuła KS Raszyn 1
112 Gabriel Wiącek Świt Staroźreby 1
113 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
114 Damian Kacperski Wisła II Płock 1
115 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
116 Konrad Budek Ząbkovia Ząbki 1
117 Jakub Czarnecki Victoria Sulejówek 1
118 Tomasz Nieścieruk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
119 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
120 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
121 Damian Słowik MKS Przasnysz 1
122 Bartosz Ciach Marcovia Marki 1
123 Sebastian Olczak Ząbkovia Ząbki 1
124 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 1
125 Filip Januszczak Świt Staroźreby 1
126 Michał Sobczak Świt Staroźreby 1
127 Hubert Władyka Marcovia Marki 1
128 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
129 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 1
130 Paweł Michalak MKS Przasnysz 1
131 Sebastian Szczepaniak Victoria Sulejówek 1
132 Filip Woźnica KS CK Troszyn 1
133 Jan Bąk Escola Varsovia Warszawa 1
134 Oskar Zaks Hutnik Warszawa 1
135 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
136 Sebastian Czapa Mszczonowianka Mszczonów 1
137 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 1
138 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
139 Jakub Basiński Wisła II Płock 1
140 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
141 Patrick Bergmann Escola Varsovia Warszawa 1
142 Przemysław Chyrchała Escola Varsovia Warszawa 1
143 Stanislav Nechyporenko Ząbkovia Ząbki 1
144 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
145 Cezary Michalak Orzeł Baniocha 1
146 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
147 Piotr Dąbrowski Narew 1962 Ostrołęka 1
148 Jan Białobrzeski Narew 1962 Ostrołęka 1
149 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
150 Kamil Hernik KS Raszyn 1
151 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
152 Maciej Staszczuk Narew 1962 Ostrołęka 1
153 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
154 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
155 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 1
156 Błażej Sworski Świt Staroźreby 1

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Michalski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
2 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 1
3 Piotr Wójcik Mszczonowianka Mszczonów 1