IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 13 28 8 4 1 33 11 22
2 Karpaty Krosno 13 26 7 5 1 20 4 16
3 JKS Jarosław 13 24 6 6 1 21 12 9
4 Izolator Boguchwała 13 23 6 5 2 21 10 11
5 Głogovia Głogów Małopolski 13 23 7 2 4 22 16 6
6 Sokół Kamień 13 23 7 2 4 21 17 4
7 Stal II Mielec 13 22 7 1 5 20 13 7
8 Polonia Przemyśl 13 20 6 2 5 17 24 -7
9 Stal Łańcut 13 19 6 1 6 20 18 2
10 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 18 6 0 7 22 17 5
11 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 13 18 5 3 5 25 21 4
12 Wisłok Wiśniowa 13 18 5 3 5 15 20 -5
13 Igloopol Dębica 13 17 5 2 6 12 13 -1
14 Ekoball Stal Sanok 13 16 4 4 5 10 13 -3
15 Błękitni Ropczyce 13 15 4 3 6 17 17 0
16 Legion Pilzno 13 15 4 3 6 18 19 -1
17 Piast Tuczempy 13 15 4 3 6 17 21 -4
18 Orzeł Przeworsk 13 12 3 3 7 11 21 -10
19 MKS Kańczuga 13 9 2 3 8 14 37 -23
20 Czarni Trześń 13 1 0 1 12 10 42 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kamień 7 17 5 2 0 12 6 6
2 KS Wiązownica 7 14 4 2 1 19 8 11
3 Głogovia Głogów Małopolski 6 14 4 2 0 15 7 8
4 Karpaty Krosno 6 13 4 1 1 13 2 11
5 Polonia Przemyśl 7 13 4 1 2 13 13 0
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 12 4 0 3 17 8 9
7 JKS Jarosław 6 11 3 2 1 7 4 3
8 Igloopol Dębica 7 11 3 2 2 7 5 2
9 Izolator Boguchwała 7 10 2 4 1 8 6 2
10 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 7 10 3 1 3 14 12 2
11 Wisłok Wiśniowa 6 10 3 1 2 8 5 3
12 Legion Pilzno 7 10 3 1 3 9 8 1
13 Ekoball Stal Sanok 7 9 2 3 2 6 5 1
14 Błękitni Ropczyce 6 9 3 0 3 7 7 0
15 Stal II Mielec 6 7 2 1 3 5 5 0
16 Stal Łańcut 6 7 2 1 3 9 11 -2
17 Piast Tuczempy 6 5 1 2 3 6 8 -2
18 Orzeł Przeworsk 6 5 1 2 3 6 10 -4
19 MKS Kańczuga 6 0 0 0 6 2 24 -22
20 Czarni Trześń 7 0 0 0 7 6 23 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal II Mielec 7 15 5 0 2 15 8 7
2 KS Wiązownica 6 14 4 2 0 14 3 11
3 Karpaty Krosno 7 13 3 4 0 7 2 5
4 JKS Jarosław 7 13 3 4 0 14 8 6
5 Izolator Boguchwała 6 13 4 1 1 13 4 9
6 Stal Łańcut 7 12 4 0 3 11 7 4
7 Piast Tuczempy 7 10 3 1 3 11 13 -2
8 Głogovia Głogów Małopolski 7 9 3 0 4 7 9 -2
9 MKS Kańczuga 7 9 2 3 2 12 13 -1
10 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 6 8 2 2 2 11 9 2
11 Wisłok Wiśniowa 7 8 2 2 3 7 15 -8
12 Polonia Przemyśl 6 7 2 1 3 4 11 -7
13 Ekoball Stal Sanok 6 7 2 1 3 4 8 -4
14 Orzeł Przeworsk 7 7 2 1 4 5 11 -6
15 Sokół Kamień 6 6 2 0 4 9 11 -2
16 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 6 2 0 4 5 9 -4
17 Igloopol Dębica 6 6 2 0 4 5 8 -3
18 Błękitni Ropczyce 7 6 1 3 3 10 10 0
19 Legion Pilzno 6 5 1 2 3 9 11 -2
20 Czarni Trześń 6 1 0 1 5 4 19 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wisłok Wiśniowa 2 2 2 0 2 4 3 7 3 3 3 4
Stal Łańcut 3 2 1 1 7 3 3 1 1 1 5 8
Stal II Mielec 5 1 1 3 2 4 5 3 1 2 6 0
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 0 1 3 3 5 4 3 3 3 3 6
Sokół Kamień 1 0 7 0 4 5 2 2 8 3 2 4
Polonia Przemyśl 3 2 2 4 2 5 2 3 2 6 7 3
Piast Tuczempy 2 1 1 2 4 1 0 6 6 4 4 7
Orzeł Przeworsk 3 4 1 0 1 4 0 0 5 5 1 8
MKS Kańczuga 2 4 2 5 2 7 1 5 1 8 5 9
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 4 6 4 4 3 1 3 2 1 4 10 4
Legion Pilzno 3 7 2 1 6 0 1 3 3 1 3 6
Karpaty Krosno 1 0 3 0 5 1 4 1 1 1 6 1
KS Wiązownica 3 2 5 2 6 3 7 2 4 2 6 1
JKS Jarosław 2 0 2 4 2 1 3 4 3 2 8 2
Izolator Boguchwała 3 0 4 1 1 2 4 1 5 2 5 3
Igloopol Dębica 1 1 0 2 3 1 1 4 2 1 5 4
Głogovia Głogów Małopolski 1 4 1 2 5 3 5 1 6 2 3 5
Ekoball Stal Sanok 0 1 2 5 2 2 2 1 2 2 2 2
Czarni Trześń 2 6 4 5 0 8 3 7 1 5 1 10
Błękitni Ropczyce 2 3 2 3 1 1 4 1 2 3 7 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Czarni Trześń 13 4 0.77 3.23 84.62% 15.38%
2 MKS Kańczuga 13 3.92 1.08 2.85 76.92% 23.08%
3 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 13 3.54 1.92 1.62 53.85% 46.15%
4 KS Wiązownica 13 3.38 2.54 0.85 53.85% 46.15%
5 Polonia Przemyśl 13 3.15 1.31 1.85 69.23% 30.77%
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 3 1.69 1.31 53.85% 46.15%
7 Stal Łańcut 13 2.92 1.54 1.38 61.54% 38.46%
8 Sokół Kamień 13 2.92 1.62 1.31 53.85% 46.15%
9 Piast Tuczempy 13 2.92 1.31 1.62 53.85% 46.15%
10 Głogovia Głogów Małopolski 13 2.92 1.69 1.23 53.85% 46.15%
11 Legion Pilzno 13 2.85 1.38 1.46 46.15% 53.85%
12 Wisłok Wiśniowa 13 2.69 1.15 1.54 53.85% 46.15%
13 Błękitni Ropczyce 13 2.62 1.31 1.31 46.15% 53.85%
14 Stal II Mielec 13 2.54 1.54 1 38.46% 61.54%
15 JKS Jarosław 13 2.54 1.62 0.92 53.85% 46.15%
16 Orzeł Przeworsk 13 2.46 0.85 1.62 38.46% 61.54%
17 Izolator Boguchwała 13 2.38 1.62 0.77 61.54% 38.46%
18 Igloopol Dębica 13 1.92 0.92 1 46.15% 53.85%
19 Karpaty Krosno 13 1.85 1.54 0.31 23.08% 76.92%
20 Ekoball Stal Sanok 13 1.77 0.77 1 23.08% 76.92%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Radosław Macnar MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 15
2 Patryk Zieliński KS Wiązownica 13
3 Patryk Róg Stal Łańcut 9
4 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 9
5 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 8
6 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 7
7 Paweł Hass JKS Jarosław 7
8 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 7
9 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 6
10 Kacper Rop KS Wiązownica 6
11 Tomasz Barycza Legion Pilzno 6
12 Krzysztof Smusz Sokół Kamień 6
13 Maciej Rurak Sokół Kamień 6
14 Sebastian Pawlak JKS Jarosław 5
15 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 5
16 Karol Wajs Karpaty Krosno 5
17 Wiktor Majewski Karpaty Krosno 4
18 Kornel Kordas KS Wiązownica 4
19 Rafał Noga Piast Tuczempy 4
20 Krystian Kardyś Stal II Mielec 4
21 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 4
22 Michał Mistrzyk Sokół Kamień 4
23 Piotr Syguła Legion Pilzno 4
24 Marek Wójciak Czarni Trześń 4
25 Valerii Nikitchuk Błękitni Ropczyce 3
26 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 3
27 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 3
28 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 3
29 Krystian Kalemba Ekoball Stal Sanok 3
30 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 3
31 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 3
32 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 3
33 Daniel Ostrzywilk MKS Kańczuga 3
34 Edwin Struś MKS Kańczuga 3
35 Wiktor Kłos Stal II Mielec 3
36 Krzysztof Weres Sokół Kamień 3
37 Tomasz Płonka Karpaty Krosno 3
38 Wojciech Soboń Czarni Trześń 3
39 Konrad Buć Stal Łańcut 3
40 Kamil Bała JKS Jarosław 3
41 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 3
42 Dawid Dziedzic MKS Kańczuga 3
43 Michał Daniel Izolator Boguchwała 3
44 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 3
45 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 2
46 Eliasz Płocica Izolator Boguchwała 2
47 Damian Demski Piast Tuczempy 2
48 Oskar Mazur Legion Pilzno 2
49 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 2
50 Szymon Słysz Ekoball Stal Sanok 2
51 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 2
52 Dawid Bieniasz Stal Łańcut 2
53 Dawid Stypa Orzeł Przeworsk 2
54 Oleg Moskalets MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2
55 Mateusz Załucki Głogovia Głogów Małopolski 2
56 Jakub Kądziołka KS Wiązownica 2
57 Kamil Walaszczyk MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2
58 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 2
59 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 2
60 Lucjan Frydrych Karpaty Krosno 2
61 Rafał Michalik KS Wiązownica 2
62 Dawid Maziarz Czarni Trześń 2
63 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 2
64 Jakub Kloc KS Wiązownica 2
65 Klaudiusz Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 2
66 Tomasz Reichel Sokół Kamień 2
67 Kamil Kasprzykowski Igloopol Dębica 2
68 Kamil Tyrka Igloopol Dębica 2
69 Mirza Basić MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2
70 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 2
71 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 2
72 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 2
73 Bartłomiej Buczek Głogovia Głogów Małopolski 2
74 Kamil Duszkiewicz Stal II Mielec 2
75 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 2
76 Bartosz Waszczuk Błękitni Ropczyce 2
77 Hubert Wiącek Piast Tuczempy 2
78 Marcin Dec Orzeł Przeworsk 2
79 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
80 Damian Cyran Igloopol Dębica 1
81 Konrad Lamparty Igloopol Dębica 1
82 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 1
83 Paweł Sosiński Stal II Mielec 1
84 Przemysław Pyrdek Głogovia Głogów Małopolski 1
85 Aleksander Szumilas Stal II Mielec 1
86 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 1
87 Bartosz Góra Stal Łańcut 1
88 Kamil Mach Stal Łańcut 1
89 Andrzej Skowron Sokół Kolbuszowa Dolna 1
90 Maksymilian Popek Piast Tuczempy 1
91 Jacek Broda Piast Tuczempy 1
92 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
93 Przemysław Nalepka Izolator Boguchwała 1
94 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 1
95 Kacper Benc Piast Tuczempy 1
96 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 1
97 Arkadiusz Gil Głogovia Głogów Małopolski 1
98 Hubert Bednarz Orzeł Przeworsk 1
99 Kamil Pilecki Głogovia Głogów Małopolski 1
100 Dawid Przybyło Głogovia Głogów Małopolski 1
101 Damian Barszczak Orzeł Przeworsk 1
102 Andrew Rivera Ekoball Stal Sanok 1
103 Michał Cach Izolator Boguchwała 1
104 Wiktor Szczepański Stal II Mielec 1
105 Dawid Król Karpaty Krosno 1
106 Patryk Broda Orzeł Przeworsk 1
107 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 1
108 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 1
109 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 1
110 Piotr Szkolnik Sokół Kolbuszowa Dolna 1
111 Bartosz Darłak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
112 Marek Zięba MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
113 Przemysław Zieliński Piast Tuczempy 1
114 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
115 Arkadiusz Staszczak KS Wiązownica 1
116 Przemysław Kudła MKS Kańczuga 1
117 Tomasz Walat Stal Łańcut 1
118 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 1
119 Mikołaj Szczurek MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
120 Filip Fundanicz MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
121 Fabian Winnicki MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
122 Aleksander Ligęzka Igloopol Dębica 1
123 Paweł Bartnik JKS Jarosław 1
124 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 1
125 Miłosz Buras Legion Pilzno 1
126 Hubert Tarnowski Głogovia Głogów Małopolski 1
127 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
128 Tomasz Nalepka Izolator Boguchwała 1
129 Michał Worosz Izolator Boguchwała 1
130 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 1
131 Seweryn Kędzior Legion Pilzno 1
132 Krystian Maniecki Legion Pilzno 1
133 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 1
134 Konrad Guca Stal II Mielec 1
135 Arkadiusz Zięba Stal II Mielec 1
136 Adrian Piekut Sokół Kamień 1
137 Radosław Łeń Sokół Kamień 1
138 Maciej Mikłasz MKS Kańczuga 1
139 Bartosz Horajecki Sokół Kamień 1
140 Sebastian Sobolewski JKS Jarosław 1
141 Kacper Sadłocha Stal II Mielec 1
142 Kamil Janas Polonia Przemyśl 1
143 Bartłomiej Fluda Orzeł Przeworsk 1
144 Mateusz Wyjadłowski Stal II Mielec 1
145 Mateusz Skała Stal Łańcut 1
146 Marcin Dudek Stal Łańcut 1
147 Kamil Rokita Igloopol Dębica 1
148 Marcin Sobol Piast Tuczempy 1
149 Mateusz Dopart Czarni Trześń 1
150 Waldemar Znamieńczyków MKS Kańczuga 1
151 Robert Cieleń MKS Kańczuga 1
152 Krystian Solarz Polonia Przemyśl 1
153 Remigiusz Błahuciak Polonia Przemyśl 1
154 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
155 Paweł Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 1
156 Mariusz Wiktor Wisłok Wiśniowa 1

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
2 Kamil Kmiotek Błękitni Ropczyce 1
3 Kacper Łebek Czarni Trześń 1
4 Przemysław Kuca Stal Łańcut 1
5 Hubert Błahuciak Polonia Przemyśl 1