IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 65 19 8 3 63 18 45
2 Cosmos Nowotaniec 30 64 20 4 6 75 35 40
3 Stal Łańcut 30 64 19 7 4 71 37 34
4 Ekoball Stal Sanok 30 60 19 3 8 53 34 19
5 Legion Pilzno 30 55 16 7 7 51 42 9
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 50 15 5 10 62 38 24
7 Igloopol Dębica 30 49 14 7 9 50 35 15
8 Izolator Boguchwała 30 48 15 3 12 58 40 18
9 Sokół Kamień 30 48 14 6 10 59 62 -3
10 Wisłok Wiśniowa 30 46 13 7 10 58 46 12
11 Głogovia Głogów Małopolski 30 45 14 3 13 44 47 -3
12 JKS Jarosław 30 40 12 4 14 43 38 5
13 Stal II Rzeszów 30 37 11 4 15 64 48 16
14 Błękitni Ropczyce 30 32 9 5 16 54 67 -13
15 Resovia II 30 31 9 4 17 40 60 -20
16 Polonia Przemyśl 30 21 5 6 19 32 51 -19
17 Lechia Sędziszów Małopolski 30 12 4 0 26 26 92 -66
18 Korona Rzeszów 30 1 0 1 29 21 134 -113
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 15 40 13 1 1 48 19 29
2 Stal Łańcut 15 38 12 2 1 38 10 28
3 Legion Pilzno 15 34 11 1 3 28 17 11
4 Pogoń-Sokół Lubaczów 14 31 9 4 1 27 8 19
5 Izolator Boguchwała 15 31 10 1 4 35 15 20
6 Ekoball Stal Sanok 15 26 8 2 5 17 15 2
7 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 26 8 2 5 37 19 18
8 Głogovia Głogów Małopolski 15 26 8 2 5 25 23 2
9 JKS Jarosław 16 26 8 2 6 28 18 10
10 Stal II Rzeszów 14 26 8 2 4 40 21 19
11 Sokół Kamień 15 25 7 4 4 31 31 0
12 Wisłok Wiśniowa 15 25 7 4 4 32 22 10
13 Igloopol Dębica 15 24 7 3 5 23 16 7
14 Błękitni Ropczyce 15 22 6 4 5 30 24 6
15 Resovia II 16 16 4 4 8 19 22 -3
16 Polonia Przemyśl 15 9 2 3 10 14 25 -11
17 Lechia Sędziszów Małopolski 15 6 2 0 13 14 41 -27
18 Korona Rzeszów 15 1 0 1 14 16 76 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 16 34 10 4 2 36 10 26
2 Ekoball Stal Sanok 15 34 11 1 3 36 19 17
3 Stal Łańcut 15 26 7 5 3 33 27 6
4 Igloopol Dębica 15 25 7 4 4 27 19 8
5 Cosmos Nowotaniec 15 24 7 3 5 27 16 11
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 24 7 3 5 25 19 6
7 Sokół Kamień 15 23 7 2 6 28 31 -3
8 Legion Pilzno 15 21 5 6 4 23 25 -2
9 Wisłok Wiśniowa 15 21 6 3 6 26 24 2
10 Głogovia Głogów Małopolski 15 19 6 1 8 19 24 -5
11 Izolator Boguchwała 15 17 5 2 8 23 25 -2
12 Resovia II 14 15 5 0 9 21 38 -17
13 JKS Jarosław 14 14 4 2 8 15 20 -5
14 Polonia Przemyśl 15 12 3 3 9 18 26 -8
15 Stal II Rzeszów 16 11 3 2 11 24 27 -3
16 Błękitni Ropczyce 15 10 3 1 11 24 43 -19
17 Lechia Sędziszów Małopolski 15 6 2 0 13 12 51 -39
18 Korona Rzeszów 15 0 0 0 15 5 58 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wisłok Wiśniowa 8 4 2 10 13 5 8 6 10 6 16 13
Stal Łańcut 9 5 12 2 5 3 12 6 15 9 18 6
Stal II Rzeszów 6 6 7 7 8 7 9 10 15 8 9 11
Sokół Kolbuszowa Dolna 7 4 2 3 10 4 9 9 10 11 23 6
Sokół Kamień 8 5 6 6 13 2 11 12 14 11 5 15
Resovia II 3 9 5 11 0 14 9 5 6 6 11 13
Polonia Przemyśl 7 4 4 3 6 10 1 9 4 9 7 13
Pogoń-Sokół Lubaczów 7 1 7 2 11 7 14 1 7 4 17 3
Legion Pilzno 6 3 6 5 9 7 14 8 10 8 4 9
Lechia Sędziszów Małopolski 1 7 2 14 5 13 2 15 6 18 10 18
Korona Rzeszów 1 21 4 23 1 19 2 13 3 23 6 33
JKS Jarosław 1 9 7 3 5 4 7 4 9 8 11 8
Izolator Boguchwała 3 2 9 8 11 10 7 3 8 7 16 10
Igloopol Dębica 9 3 8 1 5 8 5 6 12 3 11 11
Głogovia Głogów Małopolski 5 5 9 5 8 9 9 7 2 12 8 8
Ekoball Stal Sanok 8 3 6 5 8 3 9 7 8 9 10 4
Cosmos Nowotaniec 5 3 16 5 13 4 8 9 15 5 11 8
Błękitni Ropczyce 9 9 9 8 9 11 5 11 11 8 10 14
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Korona Rzeszów 30 5.17 0.7 4.47 80% 20%
2 Sokół Kamień 30 4.03 1.97 2.07 86.67% 13.33%
3 Błękitni Ropczyce 30 4.03 1.8 2.23 70% 30%
4 Lechia Sędziszów Małopolski 30 3.93 0.87 3.07 80% 20%
5 Stal II Rzeszów 30 3.73 2.13 1.6 80% 20%
6 Cosmos Nowotaniec 30 3.67 2.5 1.17 63.33% 36.67%
7 Stal Łańcut 30 3.6 2.37 1.23 63.33% 36.67%
8 Wisłok Wiśniowa 30 3.47 1.93 1.53 66.67% 33.33%
9 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 3.33 2.07 1.27 70% 30%
10 Resovia II 30 3.33 1.33 2 63.33% 36.67%
11 Izolator Boguchwała 30 3.27 1.93 1.33 66.67% 33.33%
12 Legion Pilzno 30 3.1 1.7 1.4 63.33% 36.67%
13 Głogovia Głogów Małopolski 30 3.03 1.47 1.57 63.33% 36.67%
14 Ekoball Stal Sanok 30 2.9 1.77 1.13 53.33% 46.67%
15 Igloopol Dębica 30 2.83 1.67 1.17 63.33% 36.67%
16 Polonia Przemyśl 30 2.77 1.07 1.7 50% 50%
17 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 2.7 2.1 0.6 53.33% 46.67%
18 JKS Jarosław 30 2.7 1.43 1.27 43.33% 56.67%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Piechniak Sokół Kamień 30
2 Wojciech Reiman Stal Łańcut 23
3 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 20
4 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 17
5 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 16
6 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 14
7 Oskar Majda Stal Łańcut 14
8 Konrad Buć Stal Łańcut 14
9 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 13
10 Nazar Verbny Cosmos Nowotaniec 13
11 Kacper Drelich Sokół Kolbuszowa Dolna 12
12 Marcin Krajewski Izolator Boguchwała 12
13 Dawid Czyrny Ekoball Stal Sanok 11
14 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 11
15 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 11
16 Szymon Dziadosz Pogoń-Sokół Lubaczów 10
17 Tomasz Barycza Legion Pilzno 10
18 Piotr Syguła Legion Pilzno 10
19 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 10
20 Patryk Róg Stal Łańcut 9
21 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 9
22 Kamil Wesołowski Lechia Sędziszów Małopolski 9
23 Grzegorz Gawle Pogoń-Sokół Lubaczów 9
24 Miłosz Gierczak Ekoball Stal Sanok 9
25 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 9
26 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 8
27 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 8
28 Kacper Wywrót Błękitni Ropczyce 8
29 Oliwier Pilch JKS Jarosław 8
30 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 8
31 Kacper Rop Pogoń-Sokół Lubaczów 8
32 Mateusz Jezierski Pogoń-Sokół Lubaczów 7
33 Kamil Matofij Pogoń-Sokół Lubaczów 7
34 Arsen Hrosu Stal II Rzeszów 7
35 Kacper Plichta Stal II Rzeszów 7
36 Arkadiusz Staszczak Głogovia Głogów Małopolski 7
37 Mateusz Jędryas Sokół Kamień 7
38 Jakub Maćkowiak Błękitni Ropczyce 7
39 Paweł Hass Pogoń-Sokół Lubaczów 7
40 Maciej Maślany Ekoball Stal Sanok 6
41 Wojciech Kos Igloopol Dębica 6
42 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 6
43 Rafał Dusiło JKS Jarosław 6
44 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 6
45 Kacper Zborowski Stal II Rzeszów 6
46 Kacper Sadłocha Stal II Rzeszów 6
47 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 6
48 Patryk Wójcik Stal Łańcut 6
49 Mikołaj Marciniec Resovia II 6
50 Piotr Pindak JKS Jarosław 6
51 Wiktor Majewski Wisłok Wiśniowa 6
52 Kacper Pieniążek Cosmos Nowotaniec 5
53 Dominik Kędzior Legion Pilzno 5
54 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 5
55 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 5
56 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 5
57 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 5
58 Krystian Majka Sokół Kamień 5
59 Kamil Janas Polonia Przemyśl 5
60 Jarosław Czernysz Wisłok Wiśniowa 5
61 David Jezuit Lechia Sędziszów Małopolski 5
62 Kyrylo Senko Cosmos Nowotaniec 5
63 Szymon Płocica Ekoball Stal Sanok 5
64 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 5
65 Yevgeniy Nemtinov JKS Jarosław 4
66 Hanauer Ribas Duilio Igloopol Dębica 4
67 Kamil Woźniak Głogovia Głogów Małopolski 4
68 Marcin Tubek Legion Pilzno 4
69 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 4
70 Mateusz Peda Igloopol Dębica 4
71 Kacper Karcz Resovia II 4
72 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 4
73 Przemysław Zieliński Korona Rzeszów 4
74 Victor Guedes Stal II Rzeszów 4
75 Piotr Buda Igloopol Dębica 4
76 Sammy Y'tai Korona Rzeszów 4
77 Oskar Mazur Legion Pilzno 3
78 Kamil Rębisz Pogoń-Sokół Lubaczów 3
79 Szymon Majcher Cosmos Nowotaniec 3
80 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
81 Volodymyr Khorolskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 3
82 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 3
83 Damian Kotecki Resovia II 3
84 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 3
85 Oskar Nerc Korona Rzeszów 3
86 Dawid Król Pogoń-Sokół Lubaczów 3
87 Michał Synoś Stal II Rzeszów 3
88 Ihor Nahornyi Cosmos Nowotaniec 3
89 Kacper Wydra Sokół Kamień 3
90 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 3
91 Arkadiusz Baran Wisłok Wiśniowa 3
92 Miłosz Chmura Legion Pilzno 3
93 Mateusz Gdowik Sokół Kamień 3
94 Dmytro Pirnych Resovia II 3
95 Mateusz Bondarenko Resovia II 3
96 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 3
97 Jakub Zych Stal II Rzeszów 3
98 Filip Mikrut Resovia II 3
99 Kacper Nytko Legion Pilzno 3
100 Jakub Kloc Ekoball Stal Sanok 3
101 Radosław Socha JKS Jarosław 3
102 Matheusa Carvalho Resende Polonia Przemyśl 3
103 Krystian Basznianin Pogoń-Sokół Lubaczów 3
104 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 3
105 Hubert Pieszczoch Cosmos Nowotaniec 3
106 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
107 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 2
108 Tomasz Nalepka Błękitni Ropczyce 2
109 Kacper Łoch Igloopol Dębica 2
110 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 2
111 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 2
112 Mateusz Gul Pogoń-Sokół Lubaczów 2
113 Wiktor Stępniowski Sokół Kamień 2
114 Kacper Szymkiewicz Resovia II 2
115 Oskar Sowa Stal Łańcut 2
116 Marcin Mokrzycki Sokół Kolbuszowa Dolna 2
117 Krystian Bik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
118 Damian Bożek Sokół Kolbuszowa Dolna 2
119 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 2
120 Artur Gaża Stal II Rzeszów 2
121 Rafał Walas Izolator Boguchwała 2
122 Krzysztof Pietluch JKS Jarosław 2
123 Michał Musik Stal II Rzeszów 2
124 Szymon Salamon Stal II Rzeszów 2
125 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 2
126 Vladislav Rosylakov Pogoń-Sokół Lubaczów 2
127 Mateusz Bielenda Resovia II 2
128 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
129 Alan Nowogrodzki JKS Jarosław 2
130 Kacper Cyganowski Sokół Kolbuszowa Dolna 2
131 Kacper Marszalik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
132 Viktor Lykhovydko Cosmos Nowotaniec 2
133 Marcos Antonio Dos Santos Oliviera Igloopol Dębica 2
134 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 2
135 Mykyta Havryk Polonia Przemyśl 2
136 Kacper Zbyradowski Sokół Kamień 2
137 Mirosław Kmiotek Głogovia Głogów Małopolski 2
138 Bartłomiej Karczewski Lechia Sędziszów Małopolski 2
139 Bartosz Szymański Wisłok Wiśniowa 2
140 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
141 Paweł Mytych Głogovia Głogów Małopolski 2
142 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 2
143 Mateusz Padiasek Ekoball Stal Sanok 2
144 Dominik Janas Polonia Przemyśl 2
145 Dawid Zawiślak Błękitni Ropczyce 2
146 Maciej Grabowski Pogoń-Sokół Lubaczów 2
147 Viacheslav Komarovskyi Polonia Przemyśl 2
148 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
149 Dominik Ochał Błękitni Ropczyce 2
150 Patryk Zieliński Ekoball Stal Sanok 2
151 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 2
152 Radosław Gil Wisłok Wiśniowa 1
153 Jan Borysławski Polonia Przemyśl 1
154 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 1
155 Kacper Słysz Ekoball Stal Sanok 1
156 Hubert Osuch Głogovia Głogów Małopolski 1
157 Dmytro Petryk Cosmos Nowotaniec 1
158 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 1
159 Kacper Majka Lechia Sędziszów Małopolski 1
160 Maciej Wilk Izolator Boguchwała 1
161 Antoni Patla Sokół Kolbuszowa Dolna 1
162 Adrian Kurek Igloopol Dębica 1
163 Bartosz Pikuła Sokół Kamień 1
164 Igor Kilian Sokół Kolbuszowa Dolna 1
165 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1
166 Lucas Guedes Pogoń-Sokół Lubaczów 1
167 Lucio Ceci Resovia II 1
168 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 1
169 Krystian Motyl Sokół Kolbuszowa Dolna 1
170 Kacper Sumara Ekoball Stal Sanok 1
171 Oliwier Pociask Błękitni Ropczyce 1
172 Paweł Bartnik JKS Jarosław 1
173 Ruslan Kovtok Wisłok Wiśniowa 1
174 Mateusz Augustyn Stal II Rzeszów 1
175 Kacper Piątek Stal II Rzeszów 1
176 Kamil Bartkowiak Stal II Rzeszów 1
177 Sebastian Kuźniar Korona Rzeszów 1
178 Dawid Gałka Korona Rzeszów 1
179 Norbert Nędza Błękitni Ropczyce 1
180 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
181 Przemysław Kanach Lechia Sędziszów Małopolski 1
182 Dawid Adamski Igloopol Dębica 1
183 Marcin Sobol Ekoball Stal Sanok 1
184 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 1
185 Patryk Pakuła JKS Jarosław 1
186 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
187 Wiktor Maciejewski Wisłok Wiśniowa 1
188 Igor Tarała Stal Łańcut 1
189 Sebastian Fedan Pogoń-Sokół Lubaczów 1
190 Bartosz Czyjt Legion Pilzno 1
191 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
192 Wojciech Rusinek Korona Rzeszów 1
193 Antoni Synoś Sokół Kamień 1
194 Bartosz Markiewicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
195 Wiktor Łuczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 1
196 Dominik Oreńczuk Izolator Boguchwała 1
197 Michał Hałucha Izolator Boguchwała 1
198 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
199 Patryk Marut Sokół Kamień 1
200 Filip Leśniak Igloopol Dębica 1
201 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
202 Vladyslav Yatsura Polonia Przemyśl 1
203 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
204 Marcin Krzywonos Izolator Boguchwała 1
205 Kacper Misiak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
206 Grzegorz Rychel Sokół Kamień 1
207 Kacper Paśko Stal II Rzeszów 1
208 Vadym Yavorskyi Stal II Rzeszów 1
209 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
210 Aliaksei Shyla Korona Rzeszów 1
211 Karol Chuchro Resovia II 1
212 Michał Stopyra Stal Łańcut 1
213 Mikołaj Gawlewicz Ekoball Stal Sanok 1
214 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
215 Hubert Podolak Sokół Kamień 1
216 Rafał Bober Korona Rzeszów 1
217 Jakub Lorenc Pogoń-Sokół Lubaczów 1
218 Jakub Szczybło Pogoń-Sokół Lubaczów 1
219 Jakub Jaroch Resovia II 1
220 Karol Rębisz Resovia II 1
221 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
222 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
223 Klaudiusz Kapusta Izolator Boguchwała 1
224 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 1
225 Gabriel Souto Stal II Rzeszów 1
226 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 1
227 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
228 Damian Barszczak Ekoball Stal Sanok 1
229 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 1
2 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
3 Vladyslav Pohorilyy Korona Rzeszów 1