III liga, gr. III sezon 2022/2023
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 34 | 75 | 24 | 3 | 7 | 68 | 35 | 33 | |
2 | Raków II Częstochowa | 34 | 65 | 19 | 8 | 7 | 64 | 34 | 30 | |
3 | Rekord Bielsko-Biała | 34 | 65 | 19 | 8 | 7 | 69 | 42 | 27 | |
4 | Ślęza Wrocław | 34 | 60 | 19 | 3 | 12 | 73 | 55 | 18 | |
5 | Carina Gubin | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 47 | 45 | 2 | |
6 | Gwarek Tarnowskie Góry | 34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 60 | 52 | 8 | |
7 | Górnik II Zabrze | 34 | 51 | 15 | 6 | 13 | 68 | 61 | 7 | |
8 | MKS Kluczbork | 34 | 48 | 14 | 6 | 14 | 61 | 55 | 6 | |
9 | Lechia Zielona Góra | 34 | 47 | 12 | 11 | 11 | 51 | 51 | 0 | |
10 | Pniówek Pawłowice | 34 | 46 | 12 | 10 | 12 | 64 | 60 | 4 | |
11 | LKS Goczałkowice Zdrój | 34 | 46 | 12 | 10 | 12 | 41 | 43 | -2 | |
12 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 44 | 13 | 5 | 16 | 51 | 61 | -10 | |
13 | Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 42 | 56 | -14 | |
14 | Stal Brzeg | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 51 | 75 | -24 | |
15 | Polonia Nysa | 34 | 36 | 8 | 12 | 14 | 42 | 50 | -8 | |
16 | Miedź II Legnica | 34 | 30 | 7 | 9 | 18 | 45 | 63 | -18 | |
17 | Odra Wodzisław Śląski | 34 | 28 | 7 | 7 | 20 | 57 | 88 | -31 | |
18 | Chrobry II Głogów | 34 | 25 | 7 | 4 | 23 | 42 | 70 | -28 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
1. kolejka - III liga, gr. III 06/07 sierpnia
Stal Brzeg | 1 - 0 | Chrobry II Głogów | |
Polonia Bytom | 4 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Ślęza Wrocław | 2 - 1 | Górnik II Zabrze | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Lechia Zielona Góra | 3 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Odra Wodzisław Śląski | 3 - 3 | Pniówek Pawłowice | |
Polonia Nysa | 4 - 1 | Carina Gubin | |
Miedź II Legnica | 2 - 2 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Raków II Częstochowa | 2 - 1 | MKS Kluczbork |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
2. kolejka - III liga, gr. III 16/17 sierpnia
Górnik II Zabrze | 2 - 2 | Stal Brzeg | |
MKS Kluczbork | 1 - 1 | Carina Gubin | |
Pniówek Pawłowice | 4 - 0 | Polonia Nysa | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 0 - 1 | Lechia Zielona Góra | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 2 | Odra Wodzisław Śląski | |
Chrobry II Głogów | 2 - 3 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Raków II Częstochowa | 2 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Rekord Bielsko-Biała | 4 - 1 | Polonia Bytom | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Miedź II Legnica |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
3. kolejka - III liga, gr. III 17/18 sierpnia
Polonia Bytom | 0 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Odra Wodzisław Śląski | 0 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Polonia Nysa | 2 - 1 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Ślęza Wrocław | 4 - 5 | MKS Kluczbork | |
Stal Brzeg | 1 - 4 | Raków II Częstochowa | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 2 - 3 | Górnik II Zabrze | |
Lechia Zielona Góra | 2 - 1 | Chrobry II Głogów | |
Miedź II Legnica | 0 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Carina Gubin | 1 - 4 | Pniówek Pawłowice |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
4. kolejka - III liga, gr. III 20/21 sierpnia
Górnik II Zabrze | 3 - 1 | Lechia Zielona Góra | |
MKS Kluczbork | 2 - 3 | Pniówek Pawłowice | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 2 | Polonia Nysa | |
Rekord Bielsko-Biała | 2 - 2 | Odra Wodzisław Śląski | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 4 - 1 | Miedź II Legnica | |
Chrobry II Głogów | 0 - 2 | Polonia Bytom | |
Ślęza Wrocław | 3 - 0 | Stal Brzeg | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 2 | Carina Gubin | |
Raków II Częstochowa | 4 - 0 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
5. kolejka - III liga, gr. III 27/28 sierpnia
Miedź II Legnica | 0 - 1 | Chrobry II Głogów | |
Stal Brzeg | 0 - 4 | MKS Kluczbork | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Polonia Bytom | 3 - 1 | Górnik II Zabrze | |
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Carina Gubin | 3 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Pniówek Pawłowice | 1 - 2 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Polonia Nysa | 1 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Lechia Zielona Góra | 1 - 1 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
6. kolejka - III liga, gr. III 03/04 września
Chrobry II Głogów | 3 - 2 | Odra Wodzisław Śląski | |
Rekord Bielsko-Biała | 2 - 0 | Carina Gubin | |
Górnik II Zabrze | 2 - 1 | Miedź II Legnica | |
Ślęza Wrocław | 5 - 2 | Lechia Zielona Góra | |
Stal Brzeg | 0 - 2 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Polonia Nysa | 2 - 3 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
Raków II Częstochowa | 3 - 1 | Polonia Bytom | |
MKS Kluczbork | 1 - 2 | LKS Goczałkowice Zdrój |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
7. kolejka - III liga, gr. III 10/11 września
Lechia Zielona Góra | 1 - 0 | Stal Brzeg | |
Carina Gubin | 1 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Pniówek Pawłowice | 2 - 1 | Rekord Bielsko-Biała | |
Polonia Bytom | 3 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 3 | Górnik II Zabrze | |
Polonia Nysa | 1 - 0 | Chrobry II Głogów | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 2 - 3 | MKS Kluczbork | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 1 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Miedź II Legnica | 0 - 4 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
8. kolejka - III liga, gr. III 17/18 września
MKS Kluczbork | 1 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Raków II Częstochowa | 4 - 0 | Odra Wodzisław Śląski | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 2 - 2 | Pniówek Pawłowice | |
Ślęza Wrocław | 3 - 1 | Miedź II Legnica | |
Chrobry II Głogów | 1 - 3 | Carina Gubin | |
Polonia Nysa | 2 - 2 | Górnik II Zabrze | |
Stal Brzeg | 0 - 1 | Polonia Bytom | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 1 | Lechia Zielona Góra | |
Rekord Bielsko-Biała | 2 - 2 | LKS Goczałkowice Zdrój |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
9. kolejka - III liga, gr. III 24/25 września
Odra Wodzisław Śląski | 3 - 2 | Ślęza Wrocław | |
Lechia Zielona Góra | 0 - 0 | MKS Kluczbork | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Carina Gubin | 0 - 5 | Górnik II Zabrze | |
Pniówek Pawłowice | 1 - 3 | Chrobry II Głogów | |
Miedź II Legnica | 6 - 1 | Stal Brzeg | |
Polonia Nysa | 0 - 1 | Raków II Częstochowa | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 5 | Rekord Bielsko-Biała | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
10. kolejka - III liga, gr. III 01/02 października
Górnik II Zabrze | 2 - 0 | Pniówek Pawłowice | |
MKS Kluczbork | 0 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Miedź II Legnica | |
Polonia Nysa | 0 - 3 | Ślęza Wrocław | |
Stal Brzeg | 3 - 0 | Odra Wodzisław Śląski | |
Lechia Zielona Góra | 1 - 1 | Polonia Bytom | |
Chrobry II Głogów | 0 - 1 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Raków II Częstochowa | 1 - 0 | Carina Gubin |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
11. kolejka - III liga, gr. III 08/09 października
Odra Wodzisław Śląski | 1 - 6 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Pniówek Pawłowice | 1 - 1 | Raków II Częstochowa | |
Carina Gubin | 1 - 3 | Ślęza Wrocław | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 2 | Chrobry II Głogów | |
Rekord Bielsko-Biała | 4 - 2 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Polonia Bytom | 2 - 0 | MKS Kluczbork | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 3 | Górnik II Zabrze | |
Miedź II Legnica | 0 - 4 | Lechia Zielona Góra | |
Polonia Nysa | 2 - 1 | Stal Brzeg |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
12. kolejka - III liga, gr. III 15/16 października
Lechia Zielona Góra | 5 - 0 | Odra Wodzisław Śląski | |
MKS Kluczbork | 1 - 2 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Ślęza Wrocław | 4 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 2 | Polonia Nysa | |
Chrobry II Głogów | 1 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Górnik II Zabrze | 0 - 3 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Polonia Bytom | 1 - 2 | Miedź II Legnica | |
Raków II Częstochowa | 0 - 0 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Stal Brzeg | 0 - 2 | Carina Gubin |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
13. kolejka - III liga, gr. III 22/23 października
Miedź II Legnica | 0 - 2 | MKS Kluczbork | |
Odra Wodzisław Śląski | 1 - 5 | Polonia Bytom | |
Carina Gubin | 2 - 1 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 1 | Chrobry II Głogów | |
Pniówek Pawłowice | 3 - 1 | Stal Brzeg | |
Rekord Bielsko-Biała | 0 - 1 | Górnik II Zabrze | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 3 | Ślęza Wrocław | |
Polonia Nysa | 4 - 1 | Lechia Zielona Góra | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 2 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
14. kolejka - III liga, gr. III 29/30 października
MKS Kluczbork | 1 - 1 | Chrobry II Głogów | |
Ślęza Wrocław | 3 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Lechia Zielona Góra | 2 - 0 | Carina Gubin | |
Polonia Bytom | 4 - 1 | Polonia Nysa | |
Górnik II Zabrze | 5 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Stal Brzeg | 3 - 1 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 0 | Pniówek Pawłowice | |
Miedź II Legnica | 2 - 2 | Odra Wodzisław Śląski | |
Raków II Częstochowa | 1 - 1 | Rekord Bielsko-Biała |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
15. kolejka - III liga, gr. III 05/06 listopada
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 2 | MKS Kluczbork | |
Chrobry II Głogów | 4 - 3 | Górnik II Zabrze | |
Polonia Nysa | 2 - 0 | Miedź II Legnica | |
Carina Gubin | 0 - 1 | Polonia Bytom | |
Pniówek Pawłowice | 2 - 3 | Lechia Zielona Góra | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 2 - 2 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Rekord Bielsko-Biała | 3 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 0 - 0 | Raków II Częstochowa | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Stal Brzeg |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
16. kolejka - III liga, gr. III 12/13 listopada
Lechia Zielona Góra | 1 - 1 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Miedź II Legnica | 0 - 0 | Carina Gubin | |
Ślęza Wrocław | 1 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
MKS Kluczbork | 5 - 1 | Górnik II Zabrze | |
Stal Brzeg | 1 - 4 | Rekord Bielsko-Biała | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Polonia Bytom | 4 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
Raków II Częstochowa | 3 - 0 | Chrobry II Głogów | |
Polonia Nysa | 1 - 1 | Odra Wodzisław Śląski |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
17. kolejka - III liga, gr. III 19/20 listopada
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 4 | Lechia Zielona Góra | |
Chrobry II Głogów | 1 - 2 | Ślęza Wrocław | |
Polonia Nysa | 0 - 1 | MKS Kluczbork | |
Carina Gubin | 1 - 0 | Odra Wodzisław Śląski | |
Pniówek Pawłowice | 3 - 0 | Miedź II Legnica | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 1 | Polonia Bytom | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 4 - 0 | Stal Brzeg | |
Rekord Bielsko-Biała | 4 - 1 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Górnik II Zabrze | 0 - 2 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
18. kolejka - III liga, gr. III 04/05 marca
Górnik II Zabrze | 0 - 2 | Ślęza Wrocław | |
Chrobry II Głogów | 4 - 5 | Stal Brzeg | |
MKS Kluczbork | 2 - 1 | Raków II Częstochowa | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 2 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Rekord Bielsko-Biała | 3 - 0 | Lechia Zielona Góra | |
Pniówek Pawłowice | 1 - 1 | Odra Wodzisław Śląski | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 2 | Polonia Bytom | |
Carina Gubin | 1 - 0 | Polonia Nysa | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 2 - 0 | Miedź II Legnica |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
19. kolejka - III liga, gr. III 11/12 marca
Carina Gubin | 2 - 0 | MKS Kluczbork | |
Lechia Zielona Góra | 2 - 2 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Polonia Bytom | 1 - 1 | Rekord Bielsko-Biała | |
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 2 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Stal Brzeg | 3 - 3 | Górnik II Zabrze | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 2 | Chrobry II Głogów | |
Polonia Nysa | 1 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
Miedź II Legnica | 2 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Ślęza Wrocław | 1 - 0 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
20. kolejka - III liga, gr. III 18/19 marca
Chrobry II Głogów | 0 - 2 | Lechia Zielona Góra | |
MKS Kluczbork | 4 - 3 | Ślęza Wrocław | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 3 | Polonia Bytom | |
Rekord Bielsko-Biała | 2 - 1 | Miedź II Legnica | |
Pniówek Pawłowice | 1 - 2 | Carina Gubin | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 1 | Odra Wodzisław Śląski | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 0 - 0 | Polonia Nysa | |
Raków II Częstochowa | 1 - 2 | Stal Brzeg | |
Górnik II Zabrze | 2 - 3 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
21. kolejka - III liga, gr. III 25/26 marca
Polonia Bytom | 2 - 0 | Chrobry II Głogów | |
Lechia Zielona Góra | 0 - 4 | Górnik II Zabrze | |
Pniówek Pawłowice | 2 - 1 | MKS Kluczbork | |
Carina Gubin | 0 - 1 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Odra Wodzisław Śląski | 1 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Stal Brzeg | 2 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Polonia Nysa | 1 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Miedź II Legnica | 1 - 1 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 0 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
22. kolejka - III liga, gr. III 01/02 kwietnia
Raków II Częstochowa | 0 - 0 | Lechia Zielona Góra | |
MKS Kluczbork | 6 - 2 | Stal Brzeg | |
Górnik II Zabrze | 1 - 2 | Polonia Bytom | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 5 - 1 | Odra Wodzisław Śląski | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 3 | Carina Gubin | |
Ślęza Wrocław | 3 - 1 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 1 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
Chrobry II Głogów | 1 - 4 | Miedź II Legnica | |
Rekord Bielsko-Biała | 1 - 1 | Polonia Nysa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
23. kolejka - III liga, gr. III 08/09 kwietnia
Lechia Zielona Góra | 3 - 3 | Ślęza Wrocław | |
Odra Wodzisław Śląski | 5 - 2 | Chrobry II Głogów | |
Polonia Bytom | 3 - 1 | Raków II Częstochowa | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 2 - 5 | Stal Brzeg | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 0 | Polonia Nysa | |
Pniówek Pawłowice | 2 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 1 - 0 | MKS Kluczbork | |
Miedź II Legnica | 5 - 1 | Górnik II Zabrze | |
Carina Gubin | 0 - 0 | Rekord Bielsko-Biała |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
24. kolejka - III liga, gr. III 15/16 kwietnia
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 1 | Carina Gubin | |
Chrobry II Głogów | 2 - 3 | Polonia Nysa | |
Górnik II Zabrze | 3 - 1 | Odra Wodzisław Śląski | |
Rekord Bielsko-Biała | 2 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
Stal Brzeg | 2 - 2 | Lechia Zielona Góra | |
Ślęza Wrocław | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
MKS Kluczbork | 0 - 2 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 0 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Raków II Częstochowa | 3 - 0 | Miedź II Legnica |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
25. kolejka - III liga, gr. III 22/23 kwietnia
Miedź II Legnica | 2 - 4 | Ślęza Wrocław | |
Lechia Zielona Góra | 1 - 3 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 1 | MKS Kluczbork | |
Pniówek Pawłowice | 5 - 2 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Carina Gubin | 1 - 2 | Chrobry II Głogów | |
Odra Wodzisław Śląski | 1 - 2 | Raków II Częstochowa | |
Polonia Bytom | 1 - 0 | Stal Brzeg | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 2 - 3 | Rekord Bielsko-Biała | |
Górnik II Zabrze | 0 - 0 | Polonia Nysa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
26. kolejka - III liga, gr. III 29/30 kwietnia
MKS Kluczbork | 0 - 0 | Lechia Zielona Góra | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 3 | Polonia Bytom | |
Stal Brzeg | 1 - 1 | Miedź II Legnica | |
Górnik II Zabrze | 1 - 3 | Carina Gubin | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 0 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Ślęza Wrocław | 4 - 3 | Odra Wodzisław Śląski | |
Rekord Bielsko-Biała | 5 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Raków II Częstochowa | 1 - 0 | Polonia Nysa | |
Chrobry II Głogów | 1 - 2 | Pniówek Pawłowice |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
27. kolejka - III liga, gr. III 06/07 maja
Pniówek Pawłowice | 3 - 3 | Górnik II Zabrze | |
Carina Gubin | 1 - 0 | Raków II Częstochowa | |
Polonia Bytom | 1 - 0 | Lechia Zielona Góra | |
Ślęza Wrocław | 1 - 0 | Polonia Nysa | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 0 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Odra Wodzisław Śląski | 3 - 0 | Stal Brzeg | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 2 - 1 | Chrobry II Głogów | |
Rekord Bielsko-Biała | 0 - 1 | MKS Kluczbork | |
Miedź II Legnica | 3 - 1 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
28. kolejka - III liga, gr. III 13/14 maja
Górnik II Zabrze | 0 - 1 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
MKS Kluczbork | 4 - 5 | Polonia Bytom | |
Lechia Zielona Góra | 1 - 0 | Miedź II Legnica | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 4 - 3 | Odra Wodzisław Śląski | |
Stal Brzeg | 2 - 2 | Polonia Nysa | |
Ślęza Wrocław | 2 - 0 | Carina Gubin | |
Raków II Częstochowa | 4 - 2 | Pniówek Pawłowice | |
Chrobry II Głogów | 1 - 1 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 1 | Rekord Bielsko-Biała |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
29. kolejka - III liga, gr. III 20/21 maja
Gwarek Tarnowskie Góry | 4 - 3 | MKS Kluczbork | |
Pniówek Pawłowice | 2 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Polonia Nysa | 1 - 2 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 1 | Lechia Zielona Góra | |
Carina Gubin | 1 - 1 | Stal Brzeg | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 1 - 3 | Górnik II Zabrze | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 2 - 1 | Raków II Częstochowa | |
Miedź II Legnica | 1 - 2 | Polonia Bytom | |
Rekord Bielsko-Biała | 1 - 0 | Chrobry II Głogów |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
30. kolejka - III liga, gr. III 24/25 maja
Polonia Bytom | 2 - 0 | Odra Wodzisław Śląski | |
Stal Brzeg | 3 - 2 | Pniówek Pawłowice | |
Ślęza Wrocław | 1 - 3 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Chrobry II Głogów | 0 - 3 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
MKS Kluczbork | 2 - 1 | Miedź II Legnica | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 0 - 3 | Carina Gubin | |
Raków II Częstochowa | 0 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Lechia Zielona Góra | 1 - 1 | Polonia Nysa | |
Górnik II Zabrze | 2 - 1 | Rekord Bielsko-Biała |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
31. kolejka - III liga, gr. III 27/28 maja
Chrobry II Głogów | 1 - 2 | MKS Kluczbork | |
Polonia Nysa | 0 - 0 | Polonia Bytom | |
Gwarek Tarnowskie Góry | 1 - 2 | Górnik II Zabrze | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 3 - 1 | Stal Brzeg | |
Pniówek Pawłowice | 3 - 0 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Carina Gubin | 3 - 1 | Lechia Zielona Góra | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 1 | Ślęza Wrocław | |
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 4 | Miedź II Legnica | |
Rekord Bielsko-Biała | 3 - 3 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
32. kolejka - III liga, gr. III 03/04 czerwca
MKS Kluczbork | 3 - 1 | Odra Wodzisław Śląski | |
Lechia Zielona Góra | 2 - 3 | Pniówek Pawłowice | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 0 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Ślęza Wrocław | 1 - 2 | Rekord Bielsko-Biała | |
Stal Brzeg | 2 - 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Miedź II Legnica | 3 - 1 | Polonia Nysa | |
Górnik II Zabrze | 1 - 1 | Chrobry II Głogów | |
Polonia Bytom | 2 - 3 | Carina Gubin | |
Raków II Częstochowa | 4 - 2 | Gwarek Tarnowskie Góry |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
33. kolejka - III liga, gr. III 10/11 czerwca
Gwarek Tarnowskie Góry | 5 - 0 | Ślęza Wrocław | |
Warta Gorzów Wielkopolski | 2 - 0 | KS Stilon Gorzów Wielkopolski | |
Pniówek Pawłowice | 0 - 2 | Polonia Bytom | |
Odra Wodzisław Śląski | 2 - 4 | Polonia Nysa | |
LKS Goczałkowice Zdrój | 2 - 2 | Lechia Zielona Góra | |
Carina Gubin | 2 - 0 | Miedź II Legnica | |
Górnik II Zabrze | 3 - 1 | MKS Kluczbork | |
Rekord Bielsko-Biała | 0 - 3 | Stal Brzeg | |
Chrobry II Głogów | 3 - 5 | Raków II Częstochowa |
III liga, gr. III sezon 2022/2023
34. kolejka - III liga, gr. III 17/18 czerwca
MKS Kluczbork | 1 - 1 | Polonia Nysa | |
Odra Wodzisław Śląski | 5 - 3 | Carina Gubin | |
Miedź II Legnica | 1 - 1 | Pniówek Pawłowice | |
Polonia Bytom | 1 - 4 | LKS Goczałkowice Zdrój | |
Lechia Zielona Góra | 0 - 2 | Warta Gorzów Wielkopolski | |
Stal Brzeg | 2 - 3 | Gwarek Tarnowskie Góry | |
Ślęza Wrocław | 2 - 0 | Chrobry II Głogów | |
KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 0 | Rekord Bielsko-Biała | |
Raków II Częstochowa | 3 - 2 | Górnik II Zabrze |