IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 38 85 27 4 7 94 40 54
2 Moravia Morawica 38 74 22 8 8 76 40 36
3 Orlicz Suchedniów 38 71 21 8 9 74 46 28
4 Spartakus Daleszyce 38 69 22 3 13 70 50 20
5 GKS Zio-Max Nowiny 38 66 21 3 14 99 50 49
6 Granat Skarżysko-Kamienna 38 65 20 5 13 81 45 36
7 AKS 1947 Busko Zdrój 38 64 20 4 14 79 59 20
8 Alit Ożarów 38 61 17 10 11 75 64 11
9 GKS Rudki 38 59 16 11 11 63 55 8
10 Wierna Małogoszcz 38 57 17 6 15 82 72 10
11 Star Starachowice 38 54 16 6 16 62 70 -8
12 TS 1946 Nida Pińczów 38 53 15 8 15 53 54 -1
13 Neptun Końskie 38 50 14 8 16 59 57 2
14 Łysica Bodzentyn 38 50 15 5 18 56 65 -9
15 Olimpia Pogoń Staszów 38 46 13 7 18 50 72 -22
16 Lubrzanka Kajetanów 38 36 10 6 22 52 103 -51
17 Hetman Włoszczowa 38 35 9 8 21 56 82 -26
18 Naprzód Jędrzejów 38 35 10 5 23 48 82 -34
19 OKS Opatów 38 26 6 8 24 49 89 -40
20 Partyzant Radoszyce 38 19 4 7 27 29 112 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 19 49 16 1 2 52 19 33
2 Moravia Morawica 19 45 14 3 2 41 18 23
3 Orlicz Suchedniów 19 40 12 4 3 35 16 19
4 Spartakus Daleszyce 19 40 13 1 5 40 24 16
5 Alit Ożarów 19 40 11 7 1 44 22 22
6 Wierna Małogoszcz 19 38 12 2 5 50 27 23
7 Granat Skarżysko-Kamienna 19 37 11 4 4 43 15 28
8 GKS Zio-Max Nowiny 19 35 11 2 6 58 23 35
9 AKS 1947 Busko Zdrój 19 33 11 0 8 41 24 17
10 GKS Rudki 19 33 10 3 6 39 30 9
11 TS 1946 Nida Pińczów 19 29 8 5 6 27 20 7
12 Neptun Końskie 19 29 8 5 6 31 23 8
13 Star Starachowice 19 25 7 4 8 33 39 -6
14 Naprzód Jędrzejów 19 25 8 1 10 30 36 -6
15 Łysica Bodzentyn 19 19 5 4 10 23 32 -9
16 Lubrzanka Kajetanów 19 19 5 4 10 28 47 -19
17 OKS Opatów 19 19 5 4 10 34 40 -6
18 Hetman Włoszczowa 19 18 4 6 9 32 41 -9
19 Olimpia Pogoń Staszów 19 17 5 2 12 24 47 -23
20 Partyzant Radoszyce 19 12 3 3 13 14 45 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 19 36 11 3 5 42 21 21
2 Orlicz Suchedniów 19 31 9 4 6 39 30 9
3 GKS Zio-Max Nowiny 19 31 10 1 8 41 27 14
4 AKS 1947 Busko Zdrój 19 31 9 4 6 38 35 3
5 Łysica Bodzentyn 19 31 10 1 8 33 33 0
6 Moravia Morawica 19 29 8 5 6 35 22 13
7 Spartakus Daleszyce 19 29 9 2 8 30 26 4
8 Star Starachowice 19 29 9 2 8 29 31 -2
9 Olimpia Pogoń Staszów 19 29 8 5 6 26 25 1
10 Granat Skarżysko-Kamienna 19 28 9 1 9 38 30 8
11 GKS Rudki 19 26 6 8 5 24 25 -1
12 TS 1946 Nida Pińczów 19 24 7 3 9 26 34 -8
13 Alit Ożarów 19 21 6 3 10 31 42 -11
14 Neptun Końskie 19 21 6 3 10 28 34 -6
15 Wierna Małogoszcz 19 19 5 4 10 32 45 -13
16 Lubrzanka Kajetanów 19 17 5 2 12 24 56 -32
17 Hetman Włoszczowa 19 17 5 2 12 24 41 -17
18 Naprzód Jędrzejów 19 10 2 4 13 18 46 -28
19 OKS Opatów 19 7 1 4 14 15 49 -34
20 Partyzant Radoszyce 19 7 1 4 14 15 67 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wierna Małogoszcz

Gospodarze Wynik Goście Data
Wierna Małogoszcz 2 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 18 sierpnia 2021
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 0 Wierna Małogoszcz 28 kwietnia 2021
Partyzant Radoszyce 0 - 1 Wierna Małogoszcz 28 marca 2021
Wierna Małogoszcz 2 - 5 Granat Skarżysko-Kamienna 12 września 2020
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Partyzant Radoszyce 1 sierpnia 2020
Partyzant Radoszyce 0 - 0 Wierna Małogoszcz 1 maja 2020
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 0 Wierna Małogoszcz 28 marca 2020
Wierna Małogoszcz 2 - 2 Partyzant Radoszyce 21 września 2019
Wierna Małogoszcz 5 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna 24 sierpnia 2019
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Partyzant Radoszyce 23 marca 2019
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 Wierna Małogoszcz 17 marca 2019
Partyzant Radoszyce 1 - 0 Wierna Małogoszcz 19 sierpnia 2018
Wierna Małogoszcz 2 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna 15 sierpnia 2018
Wierna Małogoszcz 4 - 3 Partyzant Radoszyce 19 maja 2018
Partyzant Radoszyce 1 - 1 Wierna Małogoszcz 14 października 2017
Wierna Małogoszcz 4 - 0 Partyzant Radoszyce 4 czerwca 2016
Partyzant Radoszyce 2 - 0 Wierna Małogoszcz 11 listopada 2015
Wierna Małogoszcz 3 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna 7 czerwca 2015
Wierna Małogoszcz 2 - 2 Partyzant Radoszyce 10 maja 2015
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 Wierna Małogoszcz 11 listopada 2014
Partyzant Radoszyce 0 - 1 Wierna Małogoszcz 5 października 2014
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 7 czerwca 2014
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 0 Wierna Małogoszcz 17 listopada 2013

IV liga świętokrzyska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Janiec AKS 1947 Busko Zdrój 28
2 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 27
3 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 25
4 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 24
5 Tomasz Bartosiak Granat Skarżysko-Kamienna 21
6 Paweł Mróz Alit Ożarów 19
7 Kacper Wiecha GKS Rudki 19
8 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 19
9 Dorian Buczek AKS 1947 Busko Zdrój 17
10 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 16
11 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 16
12 Michał Smolarczyk Spartakus Daleszyce 16
13 Maciej Żądło Spartakus Daleszyce 16
14 Kacper Piechniak Alit Ożarów 15
15 Piotr Mikos Łysica Bodzentyn 14
16 Karol Armata Neptun Końskie 14
17 Filip Krępa Czarni Połaniec 14
18 Albert Zajęcki Lubrzanka Kajetanów 13
19 Piotr Gardynik GKS Zio-Max Nowiny 12
20 Jakub Jaśkiewicz Wierna Małogoszcz 12
21 Krystian Zaręba TS 1946 Nida Pińczów 12
22 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 12
23 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 12
24 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 11
25 Karol Stępnik TS 1946 Nida Pińczów 11
26 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 11
27 Piotr Solnica Orlicz Suchedniów 11
28 Maciej Horna Moravia Morawica 11
29 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 11
30 Maciej Witek Czarni Połaniec 11
31 Mariusz Fabjański Star Starachowice 11
32 Grzegorz Skarbek Orlicz Suchedniów 11
33 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 11
34 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 11
35 Cezary Matuszewski Hetman Włoszczowa 10
36 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 10
37 Przemysław Winckowicz Partyzant Radoszyce 10
38 Mateusz Tumulec Orlicz Suchedniów 10
39 Patryk Raczyński Spartakus Daleszyce 10
40 Krystian Sornat Alit Ożarów 10
41 Krystian Rzepa Olimpia Pogoń Staszów 10
42 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 9
43 Patryk Krzysztofik Hetman Włoszczowa 9
44 Sebastian Hajduk GKS Rudki 8
45 Andrzej Paprocki Orlicz Suchedniów 8
46 Kamil Blicharski GKS Zio-Max Nowiny 8
47 Klaudiusz Marzec Star Starachowice 8
48 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 8
49 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 8
50 Piotr Ferens Czarni Połaniec 8
51 Mikołaj Jasiński OKS Opatów 8
52 Patryk Kukiełka Olimpia Pogoń Staszów 8
53 Bartosz Wiecha GKS Rudki 8
54 Szymon Michta Łysica Bodzentyn 8
55 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 8
56 Dominik Szewczyk GKS Zio-Max Nowiny 8
57 Piotr Grzejszczyk Orlicz Suchedniów 8
58 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 8
59 Kamil Łokieć Alit Ożarów 8
60 Jakub Nowocień Star Starachowice 7
61 Krzysztof Pach Neptun Końskie 7
62 Jakub Łata OKS Opatów 7
63 Artur Kidoń Star Starachowice 7
64 Ernest Supierz Orlicz Suchedniów 7
65 Piotr Poński Alit Ożarów 7
66 Jakub Grzyb Wierna Małogoszcz 7
67 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 7
68 Mateusz Wawrylak Alit Ożarów 6
69 Bartosz Kuzincow Wierna Małogoszcz 6
70 Łukasz Orłowski OKS Opatów 6
71 Michał Krzak TS 1946 Nida Pińczów 6
72 Karol Gilewski Moravia Morawica 6
73 Mateusz Michalski OKS Opatów 6
74 Dawid Dorowski GKS Zio-Max Nowiny 6
75 Mateusz Madej TS 1946 Nida Pińczów 6
76 Piotr Frańczak OKS Opatów 6
77 Rostyslav Pryimak Moravia Morawica 6
78 Krzysztof Słaby Neptun Końskie 6
79 Dominik Chrzanowski Orlicz Suchedniów 6
80 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 5
81 Michał Rybus Moravia Morawica 5
82 Paweł Laskowski Partyzant Radoszyce 5
83 Paweł Tomczyk GKS Zio-Max Nowiny 5
84 Damian Bawor Czarni Połaniec 5
85 Kacper Wątróbski Czarni Połaniec 5
86 Maciej Dymek Partyzant Radoszyce 5
87 Rafał Kowalski Olimpia Pogoń Staszów 5
88 Jakub Rabiej Moravia Morawica 5
89 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 5
90 Piotr Radwański AKS 1947 Busko Zdrój 5
91 Emil Gołyski Star Starachowice 5
92 Eryk Borczyński Naprzód Jędrzejów 5
93 Adrian Wychowaniec Spartakus Daleszyce 5
94 Dariusz Anduła Star Starachowice 4
95 Filip Stępień Alit Ożarów 4
96 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 4
97 Michał Rutkowski OKS Opatów 4
98 Szymon Kot Naprzód Jędrzejów 4
99 Bartosz Śledź Czarni Połaniec 4
100 Patryk Kosztowniak Star Starachowice 4
101 Damian Bugno Hetman Włoszczowa 4
102 Jakub Stachura GKS Rudki 4
103 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 4
104 Paweł Markowicz Neptun Końskie 4
105 Marcin Szafraniec TS 1946 Nida Pińczów 4
106 Kamil Miszczyk Moravia Morawica 4
107 Jakub Kotarzewski Neptun Końskie 4
108 Tomasz Stefański GKS Rudki 4
109 Dawid Szałas GKS Zio-Max Nowiny 4
110 Damian Pietras AKS 1947 Busko Zdrój 4
111 Kamil Wijas TS 1946 Nida Pińczów 4
112 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 4
113 Hubert Janyst Lubrzanka Kajetanów 4
114 Damian Skiba Czarni Połaniec 4
115 Bartłomiej Młynarczyk Moravia Morawica 4
116 Jan Kowalski AKS 1947 Busko Zdrój 3
117 Norbert Sinkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 3
118 Patryk Zawierucha Lubrzanka Kajetanów 3
119 Piotr Gajda TS 1946 Nida Pińczów 3
120 Beniamin Ganczarski Naprzód Jędrzejów 3
121 Dariusz Kowalski GKS Rudki 3
122 Wojciech Wyrazik Olimpia Pogoń Staszów 3
123 Marcin Bińkowski Neptun Końskie 3
124 Jakub Urban Neptun Końskie 3
125 Sebastian Żelaszczyk OKS Opatów 3
126 Michał Bała Wierna Małogoszcz 3
127 Mateusz Maciejewski Naprzód Jędrzejów 3
128 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 3
129 Kamil Kubicki Moravia Morawica 3
130 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 3
131 Tomasz Gaj Lubrzanka Kajetanów 3
132 Mateusz Franus Olimpia Pogoń Staszów 3
133 Kamil Hul Czarni Połaniec 3
134 Michał Cedro Orlicz Suchedniów 3
135 Radosław Dawidowicz GKS Rudki 3
136 Łukasz Mika AKS 1947 Busko Zdrój 3
137 Mariusz Grzejszczyk Lubrzanka Kajetanów 3
138 Michał Zawadzki Moravia Morawica 3
139 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 3
140 Bartłomiej Drabik Łysica Bodzentyn 3
141 Dawid Płatek Star Starachowice 3
142 Dawid Żak OKS Opatów 3
143 Patryk Marut Alit Ożarów 3
144 Karol Nieszporek Partyzant Radoszyce 3
145 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 3
146 Kacper Błaszczyk Star Starachowice 3
147 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 2
148 Marcel Motyl Lubrzanka Kajetanów 2
149 Kacper Zapała Łysica Bodzentyn 2
150 Arkadiusz Krzymieński Orlicz Suchedniów 2
151 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
152 Bartłomiej Lasak Olimpia Pogoń Staszów 2
153 Andrzej Filipek Naprzód Jędrzejów 2
154 Karol Garbala Moravia Morawica 2
155 Bartosz Gębura Star Starachowice 2
156 Tomasz Puchrowicz Naprzód Jędrzejów 2
157 Adam Koprowski Łysica Bodzentyn 2
158 Maciej Pokora Lubrzanka Kajetanów 2
159 Kamil Garbacz Łysica Bodzentyn 2
160 Konrad Ciacia TS 1946 Nida Pińczów 2
161 Konrad Misztal Czarni Połaniec 2
162 Dominik Żak Lubrzanka Kajetanów 2
163 Łukasz Szymoniak GKS Rudki 2
164 Grzegorz Obuch Neptun Końskie 2
165 Jakub Mikoda Hetman Włoszczowa 2
166 Łukasz Górski Spartakus Daleszyce 2
167 Adam Hamera Star Starachowice 2
168 Piotr Maniara Łysica Bodzentyn 2
169 Adrian Uniat Granat Skarżysko-Kamienna 2
170 Robert Szymański AKS 1947 Busko Zdrój 2
171 Karol Mojecki Łysica Bodzentyn 2
172 Kamil Koszela TS 1946 Nida Pińczów 2
173 Jan Pawlak Naprzód Jędrzejów 2
174 Krzysztof Szymański Naprzód Jędrzejów 2
175 Łukasz Skalski Neptun Końskie 2
176 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 2
177 Krzysztof Baczewski Olimpia Pogoń Staszów 2
178 Wojciech Młynarczyk Moravia Morawica 2
179 Jakub Trojanowski OKS Opatów 2
180 Łukasz Piotrowski Orlicz Suchedniów 2
181 Michał Sidor OKS Opatów 2
182 Adrian Bednarski Granat Skarżysko-Kamienna 2
183 Bartosz Kuznicow GKS Zio-Max Nowiny 2
184 Krzysztof Rzeszowski Granat Skarżysko-Kamienna 2
185 Karol Świtowski Orlicz Suchedniów 2
186 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 2
187 Karol Kopeć Star Starachowice 2
188 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 2
189 Mariusz Fabjański Star Starachowice 2
190 Paweł Derbot Hetman Włoszczowa 1
191 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 1
192 Piotr Stępień OKS Opatów 1
193 Krystian Bożęcki Naprzód Jędrzejów 1
194 Mateusz Kokosza Orlicz Suchedniów 1
195 Marcin Wroński Hetman Włoszczowa 1
196 Tomasz Bronisz GKS Rudki 1
197 Paweł Bożek-Raćkos Moravia Morawica 1
198 Artur Łata Hetman Włoszczowa 1
199 Paweł Cegieła Partyzant Radoszyce 1
200 Stanislav Mokrosnop Łysica Bodzentyn 1
201 Sebastian Król Alit Ożarów 1
202 Karol Parlicki TS 1946 Nida Pińczów 1
203 Karol Kołomański Lubrzanka Kajetanów 1
204 Krystian Bracisiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
205 Kacper Plichta Alit Ożarów 1
206 Przemysław Świstak Łysica Bodzentyn 1
207 Marcin Marek GKS Zio-Max Nowiny 1
208 Piotr Białas Neptun Końskie 1
209 Michał Smoleń Czarni Połaniec 1
210 Jakub Kalisz GKS Rudki 1
211 Piotr Ryba Łysica Bodzentyn 1
212 Damian Dętka Moravia Morawica 1
213 Karol Skrzypek GKS Rudki 1
214 Bartosz Celary Naprzód Jędrzejów 1
215 Szymon Boruch Granat Skarżysko-Kamienna 1
216 Dawid Dawidowicz Łysica Bodzentyn 1
217 Michał Kamiński Alit Ożarów 1
218 Mateusz Brela GKS Zio-Max Nowiny 1
219 Hubert Sielecki Wierna Małogoszcz 1
220 Filip Anduła Star Starachowice 1
221 Mikołaj Mularczyk Partyzant Radoszyce 1
222 Kamil Sołtykiewicz Alit Ożarów 1
223 Szymon Olesiński Wierna Małogoszcz 1
224 Albert Michta Partyzant Radoszyce 1
225 Jacek Kempkiewicz TS 1946 Nida Pińczów 1
226 Iwo Sochacki Neptun Końskie 1
227 Bartłomiej Wysocki Moravia Morawica 1
228 Tihomir Cheneskov Orlicz Suchedniów 1
229 Michał Michałek Hetman Włoszczowa 1
230 Karol Cielibała Spartakus Daleszyce 1
231 Wiktor Brożyna Spartakus Daleszyce 1
232 Kuba Fit Olimpia Pogoń Staszów 1
233 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
234 Piotr Piwowarski AKS 1947 Busko Zdrój 1
235 Michał Wojton Łysica Bodzentyn 1
236 Jakub Ptak Olimpia Pogoń Staszów 1
237 Hubert Białczak Star Starachowice 1
238 Sławomir Kosmala GKS Rudki 1
239 Mateusz Zacharski Neptun Końskie 1
240 Karol Opara Partyzant Radoszyce 1
241 Jakub Kończyk Alit Ożarów 1
242 Mateusz Wargacki Hetman Włoszczowa 1
243 Karol Budzisz Lubrzanka Kajetanów 1
244 Nicolas Basiak Partyzant Radoszyce 1
245 Michał Bator Orlicz Suchedniów 1
246 Tomasz Raczyński AKS 1947 Busko Zdrój 1
247 Bartosz Pańtak Olimpia Pogoń Staszów 1
248 Michał Małek Hetman Włoszczowa 1
249 Miłosz Jabłoński AKS 1947 Busko Zdrój 1
250 Szymon Gryz Lubrzanka Kajetanów 1
251 Kacper Klapa Naprzód Jędrzejów 1
252 Wiktor Gola Partyzant Radoszyce 1
253 Oskar Łąk Czarni Połaniec 1
254 Artur Karasek AKS 1947 Busko Zdrój 1
255 Bartłomiej Fitowski Olimpia Pogoń Staszów 1
256 Radosław Kardas AKS 1947 Busko Zdrój 1
257 Kacper Grzela GKS Zio-Max Nowiny 1
258 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 1
259 Łukasz Orzeł Hetman Włoszczowa 1
260 Marcin Radziejewski Naprzód Jędrzejów 1
261 Artur Krasek AKS 1947 Busko Zdrój 1
262 Arkadiusz Kosno Alit Ożarów 1
263 Artur Garula TS 1946 Nida Pińczów 1
264 Wojciech Niebudek GKS Zio-Max Nowiny 1
265 Oliwier Szymkiewicz Wierna Małogoszcz 1
266 Bartłomiej Szczepańczyk Wierna Małogoszcz 1
267 Krzysztof Kita GKS Rudki 1
268 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
269 Mateusz Kolbusz Alit Ożarów 1
270 Kamil Dziadowicz Olimpia Pogoń Staszów 1
271 Damian Szyszka Łysica Bodzentyn 1
272 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
273 Jakub Tekiel Naprzód Jędrzejów 1
274 Paweł Bażant Czarni Połaniec 1