IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 29 74 24 2 3 101 23 78
2 AKS 1947 Busko Zdrój 29 59 18 5 6 74 36 38
3 Alit Ożarów 29 59 19 2 8 63 34 29
4 Orlęta Kielce 29 53 15 8 6 68 36 32
5 Klimontowianka Klimontów 29 52 15 7 7 62 41 21
6 GKS Rudki 28 50 16 2 10 55 31 24
7 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 29 48 15 3 11 68 37 31
8 Moravia Morawica 29 47 15 2 12 87 43 44
9 Łysica Bodzentyn 29 47 14 5 10 72 46 26
10 Neptun Końskie 28 46 13 7 8 44 35 9
11 Wierna Małogoszcz 29 43 12 7 10 54 36 18
12 Granat Skarżysko-Kamienna 28 40 11 7 10 56 42 14
13 Arka Pawłów 29 35 10 5 14 56 55 1
14 Spartakus Daleszyce 29 32 9 5 15 37 58 -21
15 Pogoń 1945 Staszów 29 17 3 8 18 36 66 -30
16 Hetman Włoszczowa 29 13 3 4 22 37 90 -53
17 Stal Kunów 29 10 3 1 25 23 118 -95
18 Wisła Sandomierz 28 10 2 4 22 15 181 -166
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 15 45 15 0 0 47 7 40
2 Klimontowianka Klimontów 14 30 9 3 2 36 18 18
3 Alit Ożarów 15 29 9 2 4 34 17 17
4 AKS 1947 Busko Zdrój 15 28 8 4 3 44 19 25
5 GKS Rudki 14 28 9 1 4 35 15 20
6 Łysica Bodzentyn 14 28 8 4 2 34 15 19
7 Moravia Morawica 15 27 9 0 6 51 23 28
8 Neptun Końskie 13 27 8 3 2 21 9 12
9 Orlęta Kielce 14 26 7 5 2 33 15 18
10 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 14 25 8 1 5 43 21 22
11 Granat Skarżysko-Kamienna 15 24 7 3 5 30 19 11
12 Arka Pawłów 14 22 7 1 6 31 31 0
13 Wierna Małogoszcz 15 19 5 4 6 25 17 8
14 Spartakus Daleszyce 15 17 5 2 8 20 32 -12
15 Pogoń 1945 Staszów 15 12 3 3 9 22 32 -10
16 Hetman Włoszczowa 14 12 3 3 8 23 29 -6
17 Stal Kunów 14 9 3 0 11 14 43 -29
18 Wisła Sandomierz 14 6 1 3 10 9 94 -85
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS 1947 Busko Zdrój 14 31 10 1 3 30 17 13
2 Alit Ożarów 14 30 10 0 4 29 17 12
3 Korona II Kielce 14 29 9 2 3 54 16 38
4 Orlęta Kielce 15 27 8 3 4 35 21 14
5 Wierna Małogoszcz 14 24 7 3 4 29 19 10
6 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 23 7 2 6 25 16 9
7 Klimontowianka Klimontów 15 22 6 4 5 26 23 3
8 GKS Rudki 14 22 7 1 6 20 16 4
9 Moravia Morawica 14 20 6 2 6 36 20 16
10 Łysica Bodzentyn 15 19 6 1 8 38 31 7
11 Neptun Końskie 15 19 5 4 6 23 26 -3
12 Granat Skarżysko-Kamienna 13 16 4 4 5 26 23 3
13 Spartakus Daleszyce 14 15 4 3 7 17 26 -9
14 Arka Pawłów 15 13 3 4 8 25 24 1
15 Pogoń 1945 Staszów 14 5 0 5 9 14 34 -20
16 Wisła Sandomierz 14 4 1 1 12 6 87 -81
17 Hetman Włoszczowa 15 1 0 1 14 14 61 -47
18 Stal Kunów 15 1 0 1 14 9 75 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Spartakus Daleszyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Spartakus Daleszyce 0 - 0 GKS Rudki 15 czerwca 2024
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Spartakus Daleszyce 8 czerwca 2024
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 Spartakus Daleszyce 1 czerwca 2024
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Moravia Morawica 30 maja 2024
Orlęta Kielce 0 - 0 Spartakus Daleszyce 26 maja 2024
Spartakus Daleszyce 1 - 0 Łysica Bodzentyn 19 maja 2024
Klimontowianka Klimontów 0 - 0 Spartakus Daleszyce 12 maja 2024
Spartakus Daleszyce 0 - 6 Neptun Końskie 5 maja 2024
Stal Kunów 3 - 0 Spartakus Daleszyce 1 maja 2024
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Arka Pawłów 28 kwietnia 2024
Wisła Sandomierz 0 - 4 Spartakus Daleszyce 20 kwietnia 2024
Spartakus Daleszyce 4 - 0 Hetman Włoszczowa 14 kwietnia 2024
Korona II Kielce 5 - 0 Spartakus Daleszyce 7 kwietnia 2024
Spartakus Daleszyce 2 - 0 Pogoń 1945 Staszów 30 marca 2024
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 1 Spartakus Daleszyce 23 marca 2024
Spartakus Daleszyce 2 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 17 marca 2024
Alit Ożarów 3 - 1 Spartakus Daleszyce 9 marca 2024
GKS Rudki 2 - 1 Spartakus Daleszyce 18 listopada 2023
Spartakus Daleszyce 0 - 3 Wierna Małogoszcz 12 listopada 2023
Spartakus Daleszyce 0 - 3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5 listopada 2023
Moravia Morawica 3 - 1 Spartakus Daleszyce 29 października 2023
Spartakus Daleszyce 2 - 3 Orlęta Kielce 22 października 2023
Łysica Bodzentyn 0 - 0 Spartakus Daleszyce 14 października 2023
Spartakus Daleszyce 1 - 4 Klimontowianka Klimontów 8 października 2023
Neptun Końskie 4 - 1 Spartakus Daleszyce 1 października 2023
Spartakus Daleszyce 3 - 2 Stal Kunów 24 września 2023
Arka Pawłów 4 - 1 Spartakus Daleszyce 17 września 2023
Spartakus Daleszyce 3 - 0 Wisła Sandomierz 10 września 2023
Spartakus Daleszyce 2 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna 6 września 2023
Hetman Włoszczowa 0 - 3 Spartakus Daleszyce 3 września 2023
Spartakus Daleszyce 0 - 5 Korona II Kielce 30 sierpnia 2023
Pogoń 1945 Staszów 0 - 2 Spartakus Daleszyce 27 sierpnia 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Spartakus Daleszyce 15 sierpnia 2023
Spartakus Daleszyce 0 - 1 Alit Ożarów 12 sierpnia 2023

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Rybus Moravia Morawica 22
2 Jakub Mażysz Alit Ożarów 21
3 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 15
4 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 15
5 Kamil Bełczowski Alit Ożarów 12
6 Bartłomiej Książek Granat Skarżysko-Kamienna 12
7 Mirosław Kalista Arka Pawłów 12
8 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 11
9 Kamil Uciński Łysica Bodzentyn 11
10 Maciej Pokora AKS 1947 Busko Zdrój 11
11 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 10
12 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 10
13 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 10
14 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 9
15 Mychajło Łuczak GKS Rudki 9
16 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 9
17 Jakub Olearczyk Orlęta Kielce 7
18 Maciej Żądło AKS 1947 Busko Zdrój 7
19 Jakub Jaśkiewicz Orlęta Kielce 7
20 Adrian Chrząszcz Pogoń 1945 Staszów 7
21 Michał Smolarczyk Neptun Końskie 7
22 Mikołaj Kuca Pogoń 1945 Staszów 6
23 Gabriel Skrzypek Klimontowianka Klimontów 6
24 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
25 Filip Kaczmarski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
26 Michał Mikosa Łysica Bodzentyn 6
27 Szymon Czerwiak Łysica Bodzentyn 6
28 Danił Pryjmaczenko Łysica Bodzentyn 6
29 Piotr Wójcik Alit Ożarów 6
30 Jakub Nowocień Arka Pawłów 6
31 Kacper Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 6
32 Paweł Rogula Korona II Kielce 6
33 Aliaksei Piatrenka Klimontowianka Klimontów 6
34 Bartosz Szydłowski Łysica Bodzentyn 6
35 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 5
36 Wiktor Pluta Granat Skarżysko-Kamienna 5
37 Filip Stępień Alit Ożarów 5
38 Szymon Hajduk Łysica Bodzentyn 5
39 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 5
40 Kamil Łokieć Orlęta Kielce 5
41 Adam Chojecki Korona II Kielce 5
42 Jakub Stachura GKS Rudki 5
43 Michał Zawadzki Moravia Morawica 5
44 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
45 Michał Rybus Moravia Morawica 5
46 Karol Gilewski Moravia Morawica 5
47 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
48 Piotr Ferens Klimontowianka Klimontów 5
49 Konrad Małaczek GKS Rudki 4
50 Michał Hołody Wisła Sandomierz 4
51 Igor Wójcik Hetman Włoszczowa 4
52 Hubert Szulc Korona II Kielce 4
53 Łukasz Swat Wisła Sandomierz 4
54 Andrij Szakalec Klimontowianka Klimontów 4
55 Kacper Rak Arka Pawłów 4
56 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 4
57 Konrad Głowacki Spartakus Daleszyce 4
58 Jakub Kapsa Alit Ożarów 4
59 Rafał Kujawa Łysica Bodzentyn 4
60 Damian Grudnik Neptun Końskie 4
61 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 4
62 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 4
63 Mateusz Zębala GKS Rudki 4
64 Piotr Poński Orlęta Kielce 4
65 Mateusz Kawęcki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
66 Jakub Pawlik Klimontowianka Klimontów 3
67 Jakub Makówczyński Stal Kunów 3
68 Mykoła Terianyk Łysica Bodzentyn 3
69 Grzegorz Kowalczyk Spartakus Daleszyce 3
70 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 3
71 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 3
72 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 3
73 Kacper Serek Wierna Małogoszcz 3
74 Kacper Kościelecki Moravia Morawica 3
75 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 3
76 Krzysztof Kiercz Korona II Kielce 3
77 Kacper Gąsior GKS Rudki 3
78 Stanislav Mokrosnop Spartakus Daleszyce 2
79 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 2
80 Mikołaj Jasiński Alit Ożarów 2
81 Tomasz Persona Alit Ożarów 2
82 Irakli Meskha Spartakus Daleszyce 2
83 Ernest Jopkiewicz Moravia Morawica 2
84 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 2
85 Igor Wódz Alit Ożarów 2
86 Seweryn Kaleta Spartakus Daleszyce 2
87 Wojciech Śmieszek Wisła Sandomierz 2
88 Wojciech Gębka Arka Pawłów 2
89 Kamil Skiba AKS 1947 Busko Zdrój 2
90 Adam Zawierucha Korona II Kielce 2
91 Jakub Wojtachnio Klimontowianka Klimontów 2
92 Łukasz Dziewięcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
93 Szymon Gałązka Korona II Kielce 2
94 Mikołaj Toboła Moravia Morawica 2
95 Danylo Saienko Klimontowianka Klimontów 2
96 Norbert Sinkiewicz GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
97 Wiktor Wilk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
98 Jakub Przybysławski Korona II Kielce 2
99 Adam Szlązak AKS 1947 Busko Zdrój 2
100 Artsiom Siadzko Neptun Końskie 2
101 Patryk Boksiński Łysica Bodzentyn 2
102 Marcin Marek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
103 Michał Pokora Korona II Kielce 2
104 Maksym Matysek GKS Rudki 2
105 Łukasz Chuptyś Hetman Włoszczowa 1
106 Cezary Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
107 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 1
108 Rafał Kowalski Spartakus Daleszyce 1
109 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 1
110 Mateusz Michalski Wisła Sandomierz 1
111 Wojciech Śmigalski Łysica Bodzentyn 1
112 Kacper Gładyś Arka Pawłów 1
113 Jakub Banasik Neptun Końskie 1
114 Łukasz Palimąka Hetman Włoszczowa 1
115 Michał Gajos Orlęta Kielce 1
116 Filip Anduła GKS Rudki 1
117 Bartosz Pańtak Neptun Końskie 1
118 Krystian Wierzchanowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
119 Kamil Hałat Klimontowianka Klimontów 1
120 Karol Turek Korona II Kielce 1
121 Serhij Kosiuk Klimontowianka Klimontów 1
122 Bartłomiej Wielgus Stal Kunów 1
123 Władysław Kołosow Hetman Włoszczowa 1
124 Mateusz Gruszczyński Neptun Końskie 1
125 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 1
126 Marcin Sudy Klimontowianka Klimontów 1
127 Artiom Kozaczok Spartakus Daleszyce 1
128 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 1
129 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
130 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
131 Dawid Zalewski Stal Kunów 1
132 Jakub Wódz Alit Ożarów 1
133 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 1
134 Jewgienij Szykawka Korona II Kielce 1
135 Kacper Tumulec Łysica Bodzentyn 1
136 Oskar Gwóźdź AKS 1947 Busko Zdrój 1
137 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 1
138 Robert Sitarz Spartakus Daleszyce 1
139 Robert Szymański Wierna Małogoszcz 1
140 Wojciech Karbownik Wierna Małogoszcz 1
141 Wojciech Wyrazik Pogoń 1945 Staszów 1
142 Radosław Turek Korona II Kielce 1
143 Emil Kania Korona II Kielce 1
144 Jakub Rabiej Moravia Morawica 1
145 Dominik Pasternak Moravia Morawica 1
146 Rostyslav Pryimak Orlęta Kielce 1
147 Maciej Moskwa Łysica Bodzentyn 1
148 Kamil Kobryń Łysica Bodzentyn 1
149 Marcin Taler AKS 1947 Busko Zdrój 1
150 Paweł Nowakowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
151 Piotr Solnica Orlęta Kielce 1
152 Mikołaj Susło Orlęta Kielce 1
153 Eryk Szymański Korona II Kielce 1
154 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 1
155 Marcin Dynarek Stal Kunów 1
156 Radosław Dawidowicz Arka Pawłów 1
157 Krystian Pająk Klimontowianka Klimontów 1
158 Piotr Maniara Łysica Bodzentyn 1
159 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
160 Igor Górski Hetman Włoszczowa 1
161 Patryk Turlej Moravia Morawica 1
162 Paweł Ślefarski AKS 1947 Busko Zdrój 1
163 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 1
164 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
165 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 1
166 Bartłomiej Niedbała Stal Kunów 1
167 Kamil Kowalski Stal Kunów 1
168 Igor Jas Klimontowianka Klimontów 1