IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 16 40 13 1 2 74 15 59
2 AKS 1947 Busko Zdrój 17 40 13 1 3 49 15 34
3 Klimontowianka Klimontów 17 35 11 2 4 39 24 15
4 GKS Rudki 16 29 9 2 5 34 17 17
5 Orlęta Kielce 16 29 8 5 3 33 16 17
6 Wierna Małogoszcz 16 29 9 2 5 31 16 15
7 Alit Ożarów 17 29 9 2 6 33 25 8
8 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 28 9 1 7 42 21 21
9 Neptun Końskie 15 28 8 4 3 16 11 5
10 Granat Skarżysko-Kamienna 16 27 8 3 5 42 25 17
11 Moravia Morawica 17 26 8 2 7 51 24 27
12 Łysica Bodzentyn 17 22 6 4 7 40 29 11
13 Arka Pawłów 17 21 6 3 8 34 31 3
14 Spartakus Daleszyce 17 14 4 2 11 22 39 -17
15 Pogoń 1945 Staszów 17 11 2 5 10 25 41 -16
16 Hetman Włoszczowa 17 11 3 2 12 24 47 -23
17 Stal Kunów 17 7 2 1 14 18 65 -47
18 Wisła Sandomierz 16 0 0 0 16 1 147 -146
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Klimontowianka Klimontów 9 22 7 1 1 22 11 11
2 Korona II Kielce 7 21 7 0 0 30 4 26
3 Neptun Końskie 9 20 6 2 1 11 4 7
4 AKS 1947 Busko Zdrój 8 19 6 1 1 30 5 25
5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 18 6 0 3 31 11 20
6 Moravia Morawica 9 18 6 0 3 27 11 16
7 Granat Skarżysko-Kamienna 8 17 5 2 1 21 9 12
8 GKS Rudki 7 16 5 1 1 22 6 16
9 Arka Pawłów 9 16 5 1 3 20 19 1
10 Orlęta Kielce 8 15 4 3 1 19 6 13
11 Łysica Bodzentyn 9 15 4 3 2 13 10 3
12 Wierna Małogoszcz 9 14 4 2 3 13 9 4
13 Alit Ożarów 8 14 4 2 2 16 10 6
14 Hetman Włoszczowa 8 11 3 2 3 17 14 3
15 Pogoń 1945 Staszów 8 7 2 1 5 16 19 -3
16 Spartakus Daleszyce 9 6 2 0 7 11 24 -13
17 Stal Kunów 8 6 2 0 6 10 28 -18
18 Wisła Sandomierz 7 0 0 0 7 1 78 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS 1947 Busko Zdrój 9 21 7 0 2 19 10 9
2 Korona II Kielce 9 19 6 1 2 44 11 33
3 Wierna Małogoszcz 7 15 5 0 2 18 7 11
4 Alit Ożarów 9 15 5 0 4 17 15 2
5 Orlęta Kielce 8 14 4 2 2 14 10 4
6 Klimontowianka Klimontów 8 13 4 1 3 17 13 4
7 GKS Rudki 9 13 4 1 4 12 11 1
8 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8 10 3 1 4 11 10 1
9 Granat Skarżysko-Kamienna 8 10 3 1 4 21 16 5
10 Neptun Końskie 6 8 2 2 2 5 7 -2
11 Moravia Morawica 8 8 2 2 4 24 13 11
12 Spartakus Daleszyce 8 8 2 2 4 11 15 -4
13 Łysica Bodzentyn 8 7 2 1 5 27 19 8
14 Arka Pawłów 8 5 1 2 5 14 12 2
15 Pogoń 1945 Staszów 9 4 0 4 5 9 22 -13
16 Stal Kunów 9 1 0 1 8 8 37 -29
17 Hetman Włoszczowa 9 0 0 0 9 7 33 -26
18 Wisła Sandomierz 9 0 0 0 9 0 69 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

AKS 1947 Busko Zdrój

Gospodarze Wynik Goście Data
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 1 Orlęta Kielce 18 listopada 2023
Łysica Bodzentyn 1 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 12 listopada 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 Klimontowianka Klimontów 4 listopada 2023
Neptun Końskie 0 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 29 października 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 7 - 0 Stal Kunów 22 października 2023
Arka Pawłów 0 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 15 października 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 13 - 0 Wisła Sandomierz 8 października 2023
Hetman Włoszczowa 0 - 4 AKS 1947 Busko Zdrój 1 października 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 2 Korona II Kielce 23 września 2023
Pogoń 1945 Staszów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 16 września 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 10 września 2023
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 2 września 2023
Alit Ożarów 2 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 30 sierpnia 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 GKS Rudki 26 sierpnia 2023
Wierna Małogoszcz 1 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 19 sierpnia 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Spartakus Daleszyce 15 sierpnia 2023
Moravia Morawica 0 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 12 sierpnia 2023

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Rybus Moravia Morawica 14
2 Jakub Mażysz Alit Ożarów 14
3 Maciej Pokora AKS 1947 Busko Zdrój 11
4 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 11
5 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 11
6 Bartłomiej Książek Granat Skarżysko-Kamienna 9
7 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 8
8 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 7
9 Kamil Bełczowski Alit Ożarów 7
10 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 6
11 Paweł Rogula Korona II Kielce 6
12 Aliaksei Piatrenka Klimontowianka Klimontów 6
13 Kamil Uciński AKS 1947 Busko Zdrój 6
14 Mychajło Łuczak GKS Rudki 6
15 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 6
16 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 6
17 Bartosz Szydłowski Łysica Bodzentyn 6
18 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 6
19 Kacper Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 5
20 Jakub Nowocień Arka Pawłów 5
21 Piotr Ferens Klimontowianka Klimontów 5
22 Mirosław Kalista Arka Pawłów 5
23 Jakub Jaśkiewicz Orlęta Kielce 5
24 Rafał Kujawa Łysica Bodzentyn 4
25 Michał Zawadzki Moravia Morawica 4
26 Michał Rybus Moravia Morawica 4
27 Jakub Stachura GKS Rudki 4
28 Damian Grudnik Neptun Końskie 4
29 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
30 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 4
31 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 4
32 Mateusz Zębala GKS Rudki 4
33 Piotr Poński Orlęta Kielce 4
34 Mateusz Kawęcki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
35 Adam Chojecki Korona II Kielce 3
36 Hubert Szulc Korona II Kielce 3
37 Kacper Kościelecki Moravia Morawica 3
38 Wiktor Pluta Granat Skarżysko-Kamienna 3
39 Kamil Łokieć Orlęta Kielce 3
40 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
41 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 3
42 Krzysztof Kiercz Korona II Kielce 3
43 Kacper Gąsior GKS Rudki 3
44 Adrian Chrząszcz Pogoń 1945 Staszów 3
45 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 3
46 Michał Mikosa Łysica Bodzentyn 3
47 Mikołaj Kuca Pogoń 1945 Staszów 3
48 Szymon Hajduk Łysica Bodzentyn 3
49 Jakub Kapsa Alit Ożarów 3
50 Adam Zawierucha Korona II Kielce 2
51 Jakub Wojtachnio Klimontowianka Klimontów 2
52 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
53 Łukasz Dziewięcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
54 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 2
55 Szymon Gałązka Korona II Kielce 2
56 Piotr Wójcik Korona II Kielce 2
57 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 2
58 Mikołaj Toboła Moravia Morawica 2
59 Karol Gilewski Moravia Morawica 2
60 Danylo Saienko Klimontowianka Klimontów 2
61 Konrad Głowacki Spartakus Daleszyce 2
62 Norbert Sinkiewicz GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
63 Wiktor Wilk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
64 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 2
65 Jakub Przybysławski Korona II Kielce 2
66 Adam Szlązak AKS 1947 Busko Zdrój 2
67 Artsiom Siadzko Neptun Końskie 2
68 Kacper Rak Arka Pawłów 2
69 Szymon Czerwiak Łysica Bodzentyn 2
70 Patryk Boksiński Łysica Bodzentyn 2
71 Marcin Marek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
72 Michał Pokora Korona II Kielce 2
73 Maksym Matysek GKS Rudki 2
74 Marcin Sudy Klimontowianka Klimontów 1
75 Artiom Kozaczok Spartakus Daleszyce 1
76 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 1
77 Kamil Skiba AKS 1947 Busko Zdrój 1
78 Igor Wójcik Hetman Włoszczowa 1
79 Filip Stępień Alit Ożarów 1
80 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
81 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
82 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 1
83 Wojciech Śmieszek Stal Kunów 1
84 Dawid Zalewski Stal Kunów 1
85 Seweryn Kaleta Spartakus Daleszyce 1
86 Jakub Wódz Alit Ożarów 1
87 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 1
88 Jewgienij Szykawka Korona II Kielce 1
89 Kacper Serek Wierna Małogoszcz 1
90 Wojciech Gębka Arka Pawłów 1
91 Gabriel Skrzypek Klimontowianka Klimontów 1
92 Kacper Tumulec Łysica Bodzentyn 1
93 Oskar Gwóźdź AKS 1947 Busko Zdrój 1
94 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 1
95 Łukasz Swat Stal Kunów 1
96 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 1
97 Stanislav Mokrosnop Spartakus Daleszyce 1
98 Robert Sitarz Spartakus Daleszyce 1
99 Robert Szymański Wierna Małogoszcz 1
100 Wojciech Karbownik Wierna Małogoszcz 1
101 Wojciech Wyrazik Pogoń 1945 Staszów 1
102 Radosław Turek Korona II Kielce 1
103 Emil Kania Korona II Kielce 1
104 Jakub Rabiej Moravia Morawica 1
105 Dominik Pasternak Moravia Morawica 1
106 Rostyslav Pryimak Orlęta Kielce 1
107 Maciej Moskwa Łysica Bodzentyn 1
108 Kamil Kobryń Łysica Bodzentyn 1
109 Konrad Małaczek GKS Rudki 1
110 Marcin Taler AKS 1947 Busko Zdrój 1
111 Paweł Nowakowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
112 Piotr Solnica Orlęta Kielce 1
113 Mikołaj Susło Orlęta Kielce 1
114 Eryk Szymański Korona II Kielce 1
115 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 1
116 Marcin Dynarek Stal Kunów 1
117 Radosław Dawidowicz Arka Pawłów 1
118 Krystian Pająk Klimontowianka Klimontów 1
119 Piotr Maniara Łysica Bodzentyn 1
120 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 1
121 Michał Smolarczyk Neptun Końskie 1
122 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
123 Igor Górski Hetman Włoszczowa 1
124 Ernest Jopkiewicz Moravia Morawica 1
125 Patryk Turlej Moravia Morawica 1
126 Paweł Ślefarski AKS 1947 Busko Zdrój 1
127 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 1
128 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
129 Filip Kaczmarski Granat Skarżysko-Kamienna 1
130 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 1
131 Bartłomiej Niedbała Stal Kunów 1
132 Kamil Kowalski Stal Kunów 1
133 Igor Jas Klimontowianka Klimontów 1
134 Andrij Szakalec Klimontowianka Klimontów 1