IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 24 59 19 2 3 92 21 71
2 AKS 1947 Busko Zdrój 24 49 15 4 5 60 28 32
3 Alit Ożarów 24 47 15 2 7 48 30 18
4 Klimontowianka Klimontów 23 46 14 4 5 52 28 24
5 Łysica Bodzentyn 23 40 12 4 7 65 36 29
6 Orlęta Kielce 24 40 11 7 6 53 29 24
7 Moravia Morawica 23 38 12 2 9 68 32 36
8 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 23 38 12 2 9 53 29 24
9 Neptun Końskie 22 38 11 5 6 31 25 6
10 Granat Skarżysko-Kamienna 23 37 11 4 8 52 34 18
11 Wierna Małogoszcz 23 36 10 6 7 39 25 14
12 GKS Rudki 23 35 11 2 10 38 28 10
13 Arka Pawłów 23 31 9 4 10 52 44 8
14 Spartakus Daleszyce 24 27 8 3 13 36 49 -13
15 Pogoń 1945 Staszów 24 14 3 5 16 30 53 -23
16 Hetman Włoszczowa 23 11 3 2 18 29 72 -43
17 Stal Kunów 24 7 2 1 21 20 95 -75
18 Wisła Sandomierz 23 6 1 3 19 8 168 -160
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 12 36 12 0 0 42 6 36
2 Klimontowianka Klimontów 12 29 9 2 1 32 13 19
3 Łysica Bodzentyn 12 24 7 3 2 30 13 17
4 Alit Ożarów 12 23 7 2 3 24 13 11
5 Neptun Końskie 10 23 7 2 1 15 4 11
6 Granat Skarżysko-Kamienna 12 23 7 2 3 28 13 15
7 Orlęta Kielce 12 22 6 4 2 31 14 17
8 AKS 1947 Busko Zdrój 12 21 6 3 3 35 15 20
9 Moravia Morawica 12 21 7 0 5 37 18 19
10 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 21 7 0 4 37 15 22
11 GKS Rudki 11 19 6 1 4 24 13 11
12 Arka Pawłów 11 19 6 1 4 28 25 3
13 Wierna Małogoszcz 12 16 4 4 4 15 12 3
14 Spartakus Daleszyce 12 13 4 1 7 19 26 -7
15 Hetman Włoszczowa 11 11 3 2 6 20 22 -2
16 Pogoń 1945 Staszów 12 10 3 1 8 19 24 -5
17 Stal Kunów 12 6 2 0 10 11 42 -31
18 Wisła Sandomierz 12 6 1 3 8 6 85 -79
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS 1947 Busko Zdrój 12 28 9 1 2 25 13 12
2 Alit Ożarów 12 24 8 0 4 24 17 7
3 Korona II Kielce 12 23 7 2 3 50 15 35
4 Wierna Małogoszcz 11 20 6 2 3 24 13 11
5 Orlęta Kielce 12 18 5 3 4 22 15 7
6 Klimontowianka Klimontów 11 17 5 2 4 20 15 5
7 Moravia Morawica 11 17 5 2 4 31 14 17
8 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 17 5 2 5 16 14 2
9 Łysica Bodzentyn 11 16 5 1 5 35 23 12
10 GKS Rudki 12 16 5 1 6 14 15 -1
11 Neptun Końskie 12 15 4 3 5 16 21 -5
12 Granat Skarżysko-Kamienna 11 14 4 2 5 24 21 3
13 Spartakus Daleszyce 12 14 4 2 6 17 23 -6
14 Arka Pawłów 12 12 3 3 6 24 19 5
15 Pogoń 1945 Staszów 12 4 0 4 8 11 29 -18
16 Stal Kunów 12 1 0 1 11 9 53 -44
17 Hetman Włoszczowa 12 0 0 0 12 9 50 -41
18 Wisła Sandomierz 11 0 0 0 11 2 83 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Rudki

Gospodarze Wynik Goście Data
Spartakus Daleszyce 0 - 0 GKS Rudki 15 czerwca 2024
GKS Rudki 0 - 0 Moravia Morawica 8 czerwca 2024
Orlęta Kielce 0 - 0 GKS Rudki 1 czerwca 2024
GKS Rudki 0 - 0 Łysica Bodzentyn 30 maja 2024
Klimontowianka Klimontów 0 - 0 GKS Rudki 25 maja 2024
GKS Rudki 0 - 0 Neptun Końskie 18 maja 2024
Stal Kunów 0 - 0 GKS Rudki 11 maja 2024
GKS Rudki 0 - 0 Arka Pawłów 4 maja 2024
Wisła Sandomierz 0 - 0 GKS Rudki 1 maja 2024
GKS Rudki 0 - 0 Hetman Włoszczowa 27 kwietnia 2024
Korona II Kielce 1 - 0 GKS Rudki 20 kwietnia 2024
GKS Rudki 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów 14 kwietnia 2024
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 GKS Rudki 6 kwietnia 2024
GKS Rudki 0 - 2 AKS 1947 Busko Zdrój 30 marca 2024
Alit Ożarów 0 - 2 GKS Rudki 23 marca 2024
GKS Rudki 0 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 16 marca 2024
GKS Rudki 0 - 3 Wierna Małogoszcz 10 marca 2024
GKS Rudki 2 - 1 Spartakus Daleszyce 18 listopada 2023
Moravia Morawica 1 - 2 GKS Rudki 12 listopada 2023
GKS Rudki 1 - 1 Orlęta Kielce 4 listopada 2023
Łysica Bodzentyn 1 - 3 GKS Rudki 29 października 2023
GKS Rudki 5 - 0 Klimontowianka Klimontów 21 października 2023
Neptun Końskie 1 - 1 GKS Rudki 15 października 2023
GKS Rudki 2 - 0 Stal Kunów 7 października 2023
Arka Pawłów 2 - 1 GKS Rudki 1 października 2023
GKS Rudki 8 - 0 Wisła Sandomierz 23 września 2023
Hetman Włoszczowa 1 - 0 GKS Rudki 17 września 2023
GKS Rudki 3 - 2 Korona II Kielce 8 września 2023
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 GKS Rudki 2 września 2023
GKS Rudki 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 30 sierpnia 2023
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 0 GKS Rudki 26 sierpnia 2023
GKS Rudki 1 - 2 Alit Ożarów 20 sierpnia 2023
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 - 1 GKS Rudki 15 sierpnia 2023
Wierna Małogoszcz 0 - 2 GKS Rudki 12 sierpnia 2023

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Rybus Moravia Morawica 20
2 Jakub Mażysz Alit Ożarów 16
3 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 15
4 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 14
5 Mirosław Kalista Arka Pawłów 12
6 Bartłomiej Książek Granat Skarżysko-Kamienna 11
7 Maciej Pokora AKS 1947 Busko Zdrój 11
8 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 10
9 Kamil Uciński Łysica Bodzentyn 10
10 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 9
11 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 9
12 Kamil Bełczowski Alit Ożarów 9
13 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 9
14 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 9
15 Mychajło Łuczak GKS Rudki 8
16 Adrian Chrząszcz Pogoń 1945 Staszów 7
17 Michał Smolarczyk Neptun Końskie 7
18 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 7
19 Piotr Wójcik Alit Ożarów 6
20 Jakub Olearczyk Orlęta Kielce 6
21 Jakub Nowocień Arka Pawłów 6
22 Kacper Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 6
23 Paweł Rogula Korona II Kielce 6
24 Aliaksei Piatrenka Klimontowianka Klimontów 6
25 Bartosz Szydłowski Łysica Bodzentyn 6
26 Maciej Żądło AKS 1947 Busko Zdrój 5
27 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
28 Michał Rybus Moravia Morawica 5
29 Karol Gilewski Moravia Morawica 5
30 Danił Pryjmaczenko Łysica Bodzentyn 5
31 Szymon Czerwiak Łysica Bodzentyn 5
32 Michał Mikosa Łysica Bodzentyn 5
33 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
34 Piotr Ferens Klimontowianka Klimontów 5
35 Jakub Jaśkiewicz Orlęta Kielce 5
36 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
37 Kacper Rak Arka Pawłów 4
38 Szymon Hajduk Łysica Bodzentyn 4
39 Gabriel Skrzypek Klimontowianka Klimontów 4
40 Mikołaj Kuca Pogoń 1945 Staszów 4
41 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 4
42 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 4
43 Konrad Głowacki Spartakus Daleszyce 4
44 Jakub Kapsa Alit Ożarów 4
45 Wiktor Pluta Granat Skarżysko-Kamienna 4
46 Adam Chojecki Korona II Kielce 4
47 Rafał Kujawa Łysica Bodzentyn 4
48 Michał Zawadzki Moravia Morawica 4
49 Jakub Stachura GKS Rudki 4
50 Damian Grudnik Neptun Końskie 4
51 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 4
52 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 4
53 Mateusz Zębala GKS Rudki 4
54 Piotr Poński Orlęta Kielce 4
55 Mateusz Kawęcki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
56 Grzegorz Kowalczyk Spartakus Daleszyce 3
57 Andrij Szakalec Klimontowianka Klimontów 3
58 Filip Stępień Alit Ożarów 3
59 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 3
60 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 3
61 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 3
62 Filip Kaczmarski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
63 Kacper Serek Wierna Małogoszcz 3
64 Michał Hołody Wisła Sandomierz 3
65 Łukasz Swat Wisła Sandomierz 3
66 Hubert Szulc Korona II Kielce 3
67 Kacper Kościelecki Moravia Morawica 3
68 Kamil Łokieć Orlęta Kielce 3
69 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 3
70 Krzysztof Kiercz Korona II Kielce 3
71 Kacper Gąsior GKS Rudki 3
72 Irakli Meskha Spartakus Daleszyce 2
73 Ernest Jopkiewicz Moravia Morawica 2
74 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 2
75 Igor Wódz Alit Ożarów 2
76 Seweryn Kaleta Spartakus Daleszyce 2
77 Mykoła Terianyk Łysica Bodzentyn 2
78 Wojciech Śmieszek Wisła Sandomierz 2
79 Wojciech Gębka Arka Pawłów 2
80 Kamil Skiba AKS 1947 Busko Zdrój 2
81 Jakub Pawlik Klimontowianka Klimontów 2
82 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 2
83 Adam Zawierucha Korona II Kielce 2
84 Jakub Wojtachnio Klimontowianka Klimontów 2
85 Łukasz Dziewięcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
86 Szymon Gałązka Korona II Kielce 2
87 Mikołaj Toboła Moravia Morawica 2
88 Danylo Saienko Klimontowianka Klimontów 2
89 Norbert Sinkiewicz GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
90 Wiktor Wilk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
91 Jakub Przybysławski Korona II Kielce 2
92 Adam Szlązak AKS 1947 Busko Zdrój 2
93 Artsiom Siadzko Neptun Końskie 2
94 Patryk Boksiński Łysica Bodzentyn 2
95 Marcin Marek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
96 Michał Pokora Korona II Kielce 2
97 Maksym Matysek GKS Rudki 2
98 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 1
99 Rafał Kowalski Spartakus Daleszyce 1
100 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 1
101 Mateusz Michalski Wisła Sandomierz 1
102 Wojciech Śmigalski Łysica Bodzentyn 1
103 Mikołaj Jasiński Alit Ożarów 1
104 Jakub Makówczyński Stal Kunów 1
105 Kacper Gładyś Arka Pawłów 1
106 Jakub Banasik Neptun Końskie 1
107 Łukasz Palimąka Hetman Włoszczowa 1
108 Michał Gajos Orlęta Kielce 1
109 Filip Anduła GKS Rudki 1
110 Bartosz Pańtak Neptun Końskie 1
111 Krystian Wierzchanowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
112 Kamil Hałat Klimontowianka Klimontów 1
113 Karol Turek Korona II Kielce 1
114 Serhij Kosiuk Klimontowianka Klimontów 1
115 Bartłomiej Wielgus Stal Kunów 1
116 Władysław Kołosow Hetman Włoszczowa 1
117 Mateusz Gruszczyński Neptun Końskie 1
118 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 1
119 Tomasz Persona Alit Ożarów 1
120 Marcin Sudy Klimontowianka Klimontów 1
121 Artiom Kozaczok Spartakus Daleszyce 1
122 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 1
123 Igor Wójcik Hetman Włoszczowa 1
124 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
125 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
126 Dawid Zalewski Stal Kunów 1
127 Jakub Wódz Alit Ożarów 1
128 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 1
129 Jewgienij Szykawka Korona II Kielce 1
130 Kacper Tumulec Łysica Bodzentyn 1
131 Oskar Gwóźdź AKS 1947 Busko Zdrój 1
132 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 1
133 Stanislav Mokrosnop Spartakus Daleszyce 1
134 Robert Sitarz Spartakus Daleszyce 1
135 Robert Szymański Wierna Małogoszcz 1
136 Wojciech Karbownik Wierna Małogoszcz 1
137 Wojciech Wyrazik Pogoń 1945 Staszów 1
138 Radosław Turek Korona II Kielce 1
139 Emil Kania Korona II Kielce 1
140 Jakub Rabiej Moravia Morawica 1
141 Dominik Pasternak Moravia Morawica 1
142 Rostyslav Pryimak Orlęta Kielce 1
143 Maciej Moskwa Łysica Bodzentyn 1
144 Kamil Kobryń Łysica Bodzentyn 1
145 Konrad Małaczek GKS Rudki 1
146 Marcin Taler AKS 1947 Busko Zdrój 1
147 Paweł Nowakowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
148 Piotr Solnica Orlęta Kielce 1
149 Mikołaj Susło Orlęta Kielce 1
150 Eryk Szymański Korona II Kielce 1
151 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 1
152 Marcin Dynarek Stal Kunów 1
153 Radosław Dawidowicz Arka Pawłów 1
154 Krystian Pająk Klimontowianka Klimontów 1
155 Piotr Maniara Łysica Bodzentyn 1
156 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 1
157 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
158 Igor Górski Hetman Włoszczowa 1
159 Patryk Turlej Moravia Morawica 1
160 Paweł Ślefarski AKS 1947 Busko Zdrój 1
161 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 1
162 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
163 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 1
164 Bartłomiej Niedbała Stal Kunów 1
165 Kamil Kowalski Stal Kunów 1
166 Igor Jas Klimontowianka Klimontów 1