IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 34 83 27 2 5 105 25 80
2 Neptun Końskie 34 76 24 4 6 89 37 52
3 Granat Skarżysko-Kamienna 34 74 22 8 4 91 40 51
4 AKS 1947 Busko Zdrój 34 68 21 5 8 86 40 46
5 GKS Zio-Max Nowiny 34 63 18 9 7 63 34 29
6 Wierna Małogoszcz 34 56 16 8 10 59 41 18
7 ŁKS Probudex Łagów 34 52 15 7 12 52 53 -1
8 Partyzant Radoszyce 34 51 14 9 11 51 49 2
9 Olimpia Pogoń Staszów 34 45 13 6 15 58 74 -16
10 Lubrzanka Kajetanów 34 44 12 8 14 46 63 -17
11 TS 1946 Nida Pińczów 34 41 11 8 15 37 51 -14
12 Łysica Bodzentyn 34 39 12 3 19 49 68 -19
13 Alit Ożarów 34 35 10 5 19 48 67 -19
14 Naprzód Jędrzejów 34 34 8 10 16 36 58 -22
15 Hetman Włoszczowa 34 27 6 9 19 33 71 -38
16 Klimontowianka Klimontów 34 26 7 5 22 41 85 -44
17 Unia Sędziszów 34 25 6 7 21 35 73 -38
18 Kamienna Brody 34 18 3 9 22 32 82 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 17 46 15 1 1 60 8 52
2 Granat Skarżysko-Kamienna 17 44 14 2 1 51 16 35
3 Neptun Końskie 17 43 14 1 2 47 17 30
4 AKS 1947 Busko Zdrój 17 40 13 1 3 50 19 31
5 GKS Zio-Max Nowiny 17 37 11 4 2 43 18 25
6 ŁKS Probudex Łagów 17 36 11 3 3 33 20 13
7 TS 1946 Nida Pińczów 17 33 9 6 2 24 14 10
8 Olimpia Pogoń Staszów 17 31 9 4 4 37 30 7
9 Partyzant Radoszyce 17 30 9 3 5 30 22 8
10 Lubrzanka Kajetanów 17 28 8 4 5 26 30 -4
11 Łysica Bodzentyn 17 28 9 1 7 33 24 9
12 Wierna Małogoszcz 17 26 7 5 5 27 23 4
13 Naprzód Jędrzejów 17 23 6 5 6 18 27 -9
14 Alit Ożarów 17 22 6 4 7 30 22 8
15 Hetman Włoszczowa 17 18 4 6 7 20 31 -11
16 Unia Sędziszów 17 18 5 3 9 21 33 -12
17 Klimontowianka Klimontów 17 16 4 4 9 21 37 -16
18 Kamienna Brody 17 13 3 4 10 16 33 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 17 37 12 1 4 45 17 28
2 Neptun Końskie 17 33 10 3 4 42 20 22
3 Granat Skarżysko-Kamienna 17 30 8 6 3 40 24 16
4 Wierna Małogoszcz 17 30 9 3 5 32 18 14
5 AKS 1947 Busko Zdrój 17 28 8 4 5 36 21 15
6 GKS Zio-Max Nowiny 17 26 7 5 5 20 16 4
7 Partyzant Radoszyce 17 21 5 6 6 21 27 -6
8 ŁKS Probudex Łagów 17 16 4 4 9 19 33 -14
9 Lubrzanka Kajetanów 17 16 4 4 9 20 33 -13
10 Olimpia Pogoń Staszów 17 14 4 2 11 21 44 -23
11 Alit Ożarów 17 13 4 1 12 18 45 -27
12 Łysica Bodzentyn 17 11 3 2 12 16 44 -28
13 Naprzód Jędrzejów 17 11 2 5 10 18 31 -13
14 Klimontowianka Klimontów 17 10 3 1 13 20 48 -28
15 Hetman Włoszczowa 17 9 2 3 12 13 40 -27
16 TS 1946 Nida Pińczów 17 8 2 2 13 13 37 -24
17 Unia Sędziszów 17 7 1 4 12 14 40 -26
18 Kamienna Brody 17 5 0 5 12 16 49 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wierna Małogoszcz

Gospodarze Wynik Goście Data
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Korona II Kielce 13 listopada 2021
Wierna Małogoszcz 4 - 1 Hetman Włoszczowa 29 maja 2021
Hetman Włoszczowa 3 - 1 Wierna Małogoszcz 25 października 2020
Wierna Małogoszcz 0 - 2 Korona II Kielce 27 kwietnia 2019
Hetman Włoszczowa 2 - 1 Wierna Małogoszcz 10 kwietnia 2019
Korona II Kielce 0 - 2 Wierna Małogoszcz 23 września 2018
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Hetman Włoszczowa 2 września 2018
Wierna Małogoszcz 0 - 3 Hetman Włoszczowa 10 czerwca 2018
Hetman Włoszczowa 0 - 0 Wierna Małogoszcz 11 listopada 2017
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Hetman Włoszczowa 20 marca 2016
Hetman Włoszczowa 0 - 1 Wierna Małogoszcz 16 sierpnia 2015
Wierna Małogoszcz 3 - 1 Korona II Kielce 27 maja 2015
Korona II Kielce 4 - 1 Wierna Małogoszcz 18 października 2014
Wierna Małogoszcz 2 - 0 Korona II Kielce 11 maja 2014
Korona II Kielce 3 - 1 Wierna Małogoszcz 6 października 2013

IV liga świętokrzyska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 27
2 Adam Zawierucha AKS 1947 Busko Zdrój 22
3 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 21
4 Jakub Jaśkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 19
5 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 17
6 Łukasz Jamróz Neptun Końskie 16
7 Krzysztof Pach Neptun Końskie 16
8 Mateusz Śliwka Partyzant Radoszyce 15
9 Mateusz Dziubek GKS Zio-Max Nowiny 15
10 Jakub Kotarzewski Neptun Końskie 15
11 Artur Karasek TS 1946 Nida Pińczów 14
12 Maciej Górski Korona II Kielce 14
13 Krzysztof Rzeszowski Granat Skarżysko-Kamienna 14
14 Krystian Rzepa Olimpia Pogoń Staszów 13
15 Marcin Kołodziejczyk ŁKS Probudex Łagów 13
16 Tomasz Bartosiak Granat Skarżysko-Kamienna 13
17 Patryk Kukiełka Olimpia Pogoń Staszów 13
18 Piotr Ferens Klimontowianka Klimontów 12
19 Karol Armata Neptun Końskie 11
20 Arkadiusz Krzymieński GKS Zio-Max Nowiny 11
21 Karol Mojecki ŁKS Probudex Łagów 11
22 Przemysław Rzepa Kamienna Brody 11
23 Michał Bracha Lubrzanka Kajetanów 11
24 Maciej Firlej Korona II Kielce 11
25 Michał Hołody Alit Ożarów 10
26 Mateusz Rejowski Unia Sędziszów 10
27 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 10
28 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 10
29 Dawid Szałas Korona II Kielce 10
30 Piotr Gardynik Neptun Końskie 9
31 Michał Bała Wierna Małogoszcz 9
32 Karol Zwierzyński Lubrzanka Kajetanów 9
33 Piotr Pierzchała Korona II Kielce 9
34 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 8
35 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 8
36 Jacek Rożek Alit Ożarów 8
37 Patryk Marzec Alit Ożarów 8
38 Piotr Radwański AKS 1947 Busko Zdrój 7
39 Karol Stępnik TS 1946 Nida Pińczów 7
40 Konrad Papaj Unia Sędziszów 7
41 Karol Gilewski Naprzód Jędrzejów 7
42 Maciej Kolasa AKS 1947 Busko Zdrój 6
43 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 6
44 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 6
45 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 6
46 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 6
47 Bartosz Malinowski ŁKS Probudex Łagów 6
48 Bartosz Styczyński Granat Skarżysko-Kamienna 6
49 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 6
50 Adrian Bernyś Klimontowianka Klimontów 6
51 Jan Kowalski AKS 1947 Busko Zdrój 6
52 Tomasz Gaj Lubrzanka Kajetanów 5
53 Karol Nieszporek Partyzant Radoszyce 5
54 Łukasz Piotrowski Hetman Włoszczowa 5
55 Maciej Kiliański Klimontowianka Klimontów 5
56 Oktawian Skrzecz Korona II Kielce 5
57 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 5
58 Damian Szyszka Granat Skarżysko-Kamienna 5
59 Bartosz Sosiński Partyzant Radoszyce 5
60 Damian Pietras AKS 1947 Busko Zdrój 5
61 Mariusz Jaros Łysica Bodzentyn 5
62 Felicio Brown Forbes Korona II Kielce 5
63 Kacper Chudecki Korona II Kielce 5
64 Bartłomiej Bęben Lubrzanka Kajetanów 4
65 Piotr Gajda TS 1946 Nida Pińczów 4
66 Przemysław Winckowicz Hetman Włoszczowa 4
67 Patryk Zawierucha Lubrzanka Kajetanów 4
68 Paweł Woźniak Lubrzanka Kajetanów 4
69 Artur Piróg Korona II Kielce 4
70 Karol Opara Partyzant Radoszyce 4
71 Łukasz Oduliński Hetman Włoszczowa 4
72 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 4
73 Dominik Butenko Naprzód Jędrzejów 4
74 Jan Sroka Neptun Końskie 4
75 Adam Brożek Unia Sędziszów 4
76 Grzegorz Kwiatkowski Alit Ożarów 4
77 Michał Rybus Korona II Kielce 4
78 Maciej Miłek Klimontowianka Klimontów 4
79 Marcin Szafraniec TS 1946 Nida Pińczów 4
80 Jakub Stachura ŁKS Probudex Łagów 4
81 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 4
82 Filip Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 4
83 Marcin Piotrowski AKS 1947 Busko Zdrój 4
84 Hubert Laskowski Olimpia Pogoń Staszów 4
85 Mateusz Franus Kamienna Brody 3
86 Michał Mikosa Klimontowianka Klimontów 3
87 Wojciech Tyczyński Partyzant Radoszyce 3
88 Sebastian Blicharski Naprzód Jędrzejów 3
89 Karol Gągorowski Wierna Małogoszcz 3
90 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 3
91 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 3
92 Wiktor Jaworski Klimontowianka Klimontów 3
93 Kordian Orłowski Klimontowianka Klimontów 3
94 Krystian Gębalski AKS 1947 Busko Zdrój 3
95 Andrzej Paprocki ŁKS Probudex Łagów 3
96 Łukasz Mika ŁKS Probudex Łagów 3
97 Bartosz Kuzincow GKS Zio-Max Nowiny 3
98 Łukasz Winiarski Unia Sędziszów 3
99 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 3
100 Kornel Kordas Korona II Kielce 3
101 Konrad Dziedzic Kamienna Brody 3
102 Paweł Ślefarski GKS Zio-Max Nowiny 3
103 Paweł Markowicz Partyzant Radoszyce 3
104 Jacek Kempkiewicz TS 1946 Nida Pińczów 3
105 Krystian Płusa Łysica Bodzentyn 3
106 Krzysztof Słaby ŁKS Probudex Łagów 3
107 Tomasz Nartowski Unia Sędziszów 3
108 Ivan Jukić Korona II Kielce 3
109 Dominik Szewczyk GKS Zio-Max Nowiny 3
110 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 3
111 Elia Soriano Korona II Kielce 3
112 Robert Szymański Unia Sędziszów 3
113 Wojciech Skrobisz Alit Ożarów 3
114 Vladyslav Kudryavtsev Kamienna Brody 3
115 Maciej Dymek Partyzant Radoszyce 3
116 Karol Stępnik ŁKS Probudex Łagów 3
117 Dominik Szymkiewicz Neptun Końskie 3
118 Patryk Nowak Kamienna Brody 2
119 Kamil Koszela TS 1946 Nida Pińczów 2
120 Karol Pańczyk Partyzant Radoszyce 2
121 Kacper Gromulski Korona II Kielce 2
122 Patryk Boksiński Olimpia Pogoń Staszów 2
123 Kacper Kobryń Olimpia Pogoń Staszów 2
124 Jakub Spychaj Alit Ożarów 2
125 Konrad Wijas Wierna Małogoszcz 2
126 Szczepan Dziewięcki Kamienna Brody 2
127 Daniel Dulak Granat Skarżysko-Kamienna 2
128 Norbert Drożdżał Granat Skarżysko-Kamienna 2
129 Radosław Mikołajek Łysica Bodzentyn 2
130 Dominik Rusiecki ŁKS Probudex Łagów 2
131 Piotr Malec Olimpia Pogoń Staszów 2
132 Jakub Kos Partyzant Radoszyce 2
133 Piotr Zieliński Neptun Końskie 2
134 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 2
135 Norbert Wołczyk TS 1946 Nida Pińczów 2
136 Patryk Krzysztofik Hetman Włoszczowa 2
137 Piotr Kasza Naprzód Jędrzejów 2
138 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
139 Michał Miśtal Partyzant Radoszyce 2
140 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
141 Daniel Szelągowski Korona II Kielce 2
142 Krzysztof Baczewski Olimpia Pogoń Staszów 2
143 Adrian Uniat ŁKS Probudex Łagów 2
144 Dariusz Dutkiewicz Neptun Końskie 2
145 Kamil Dziadowicz Łysica Bodzentyn 2
146 Jakub Foremnik Naprzód Jędrzejów 2
147 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 2
148 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 2
149 Wojciech Majewski Partyzant Radoszyce 2
150 Kamil Bratek Unia Sędziszów 2
151 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 2
152 Marcin Kumański Olimpia Pogoń Staszów 2
153 Bartłomiej Niedbała Kamienna Brody 2
154 Łukasz Kaczmarek Łysica Bodzentyn 2
155 Jakub Majewski ŁKS Probudex Łagów 2
156 Łukasz Szymoniak Neptun Końskie 2
157 Mateusz Sołtysiak GKS Zio-Max Nowiny 2
158 Sebastian Hajduk Łysica Bodzentyn 2
159 Marcin Orliński Lubrzanka Kajetanów 2
160 Bartłomiej Sputo Naprzód Jędrzejów 2
161 Krzysztof Minor Hetman Włoszczowa 2
162 Jakub Tekiel Olimpia Pogoń Staszów 2
163 Jacek Rożek Alit Ożarów 2
164 Kamil Jakubowski Kamienna Brody 2
165 Łukasz Wojna Granat Skarżysko-Kamienna 1
166 Gracjan Kloc Korona II Kielce 1
167 Bartosz Prętnik Korona II Kielce 1
168 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
169 Mateusz Małek Hetman Włoszczowa 1
170 Sebastian Walasek Hetman Włoszczowa 1
171 Arkadiusz Stępień Klimontowianka Klimontów 1
172 Dawid Soboń Kamienna Brody 1
173 Marcin Wroński Hetman Włoszczowa 1
174 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
175 Jakub Pitkiewicz Alit Ożarów 1
176 Tomasz Kita Unia Sędziszów 1
177 Wojciech Zapalski Unia Sędziszów 1
178 Paweł Bąk Wierna Małogoszcz 1
179 Mariusz Grzejszczyk Lubrzanka Kajetanów 1
180 Krystian Bracisiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
181 Damian Piwowarczyk Lubrzanka Kajetanów 1
182 Damian Garydnik Alit Ożarów 1
183 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 1
184 Krystian Bożęcki Naprzód Jędrzejów 1
185 Dawid Nowak Lubrzanka Kajetanów 1
186 Mateusz Zacharski Neptun Końskie 1
187 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 1
188 Kacper Rajek Hetman Włoszczowa 1
189 Filip Stępień Alit Ożarów 1
190 Cezary Matuszewski Korona II Kielce 1
191 Damian Parszewski Granat Skarżysko-Kamienna 1
192 Mateusz Stopiński Granat Skarżysko-Kamienna 1
193 Jakub Tekiel Naprzód Jędrzejów 1
194 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
195 Arkadiusz Lasota Klimontowianka Klimontów 1
196 Jakub Górski Korona II Kielce 1
197 Albert Pocheć Kamienna Brody 1
198 Jakub Grzyb Wierna Małogoszcz 1
199 Patryk Zając Lubrzanka Kajetanów 1
200 Przemysław Cichoń GKS Zio-Max Nowiny 1
201 Paweł Kiljański Alit Ożarów 1
202 Kamil Jaskuła ŁKS Probudex Łagów 1
203 Patryk Matachowski GKS Zio-Max Nowiny 1
204 Piotr Piwowar Neptun Końskie 1
205 Krystian Wojtal GKS Zio-Max Nowiny 1
206 Bartosz Guz Olimpia Pogoń Staszów 1
207 Damian Detka Łysica Bodzentyn 1
208 Arkadiusz Foks Lubrzanka Kajetanów 1
209 Marcin Grunt AKS 1947 Busko Zdrój 1
210 Kamil Lipiec Alit Ożarów 1
211 Piotr Sorbian Alit Ożarów 1
212 Norbert Sinkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
213 Mateusz Kołodziejski Łysica Bodzentyn 1
214 Norbert Kula Olimpia Pogoń Staszów 1
215 Kewin Pyza Klimontowianka Klimontów 1
216 Karol Krzyżyk Wierna Małogoszcz 1
217 Grzegorz Samburski Partyzant Radoszyce 1
218 Kacper Gadowski ŁKS Probudex Łagów 1
219 Michał Dziubek Korona II Kielce 1
220 Mateusz Bartosiak Korona II Kielce 1
221 Przemysław Morgaś Partyzant Radoszyce 1
222 Kamil Wijas TS 1946 Nida Pińczów 1
223 Bartłomiej Wijas Wierna Małogoszcz 1
224 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 1
225 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
226 Marcin Taler Łysica Bodzentyn 1
227 Mateusz Rejowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
228 Michał Krzak TS 1946 Nida Pińczów 1
229 Krystian Rzepa Olimpia Pogoń Staszów 1
230 Dominik Lis Olimpia Pogoń Staszów 1
231 Wachtang Arweladze Korona II Kielce 1
232 Łukasz Orzeł Hetman Włoszczowa 1
233 Arakdiusz Kosno Alit Ożarów 1
234 Szymon Bujak Wierna Małogoszcz 1