II liga sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Łęczna 34 63 18 9 7 47 37 10
2 Widzew Łódź 34 59 17 8 9 65 37 28
3 GKS Katowice 34 59 17 8 9 57 40 17
4 Resovia 34 52 13 13 8 50 32 18
5 Bytovia Bytów 34 52 14 10 10 50 48 2
6 Stal Rzeszów 34 51 15 6 13 55 44 11
7 Olimpia Elbląg 34 50 13 11 10 46 38 8
8 Garbarnia Kraków 34 50 14 8 12 46 40 6
9 Pogoń Siedlce 34 49 15 4 15 54 53 1
10 Znicz Pruszków 34 49 15 4 15 49 52 -3
11 Górnik Polkowice 34 48 13 9 12 60 47 13
12 Lech II Poznań 34 47 12 11 11 49 47 2
13 Błękitni Stargard 34 47 14 5 15 54 53 1
14 Skra Częstochowa 34 47 13 8 13 37 44 -7
15 Stal Stalowa Wola 34 46 13 7 14 45 49 -4
16 Elana Toruń 34 41 11 8 15 50 54 -4
17 Legionovia Legionowo 34 24 6 6 22 33 64 -31
18 Gryf Wejherowo 34 14 3 5 26 23 91 -68
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bytovia Bytów 17 35 10 5 2 30 20 10
2 GKS Katowice 17 34 10 4 3 32 18 14
3 Górnik Łęczna 17 33 10 3 4 22 15 7
4 Skra Częstochowa 17 32 9 5 3 23 13 10
5 Resovia 17 30 8 6 3 30 15 15
6 Stal Rzeszów 17 30 9 3 5 29 18 11
7 Widzew Łódź 17 29 8 5 4 36 19 17
8 Lech II Poznań 17 29 8 5 4 30 22 8
9 Olimpia Elbląg 17 28 8 4 5 24 19 5
10 Elana Toruń 17 27 8 3 6 34 27 7
11 Znicz Pruszków 17 26 8 2 7 29 30 -1
12 Pogoń Siedlce 17 25 8 1 8 23 23 0
13 Stal Stalowa Wola 17 24 7 3 7 24 20 4
14 Błękitni Stargard 17 23 7 2 8 28 30 -2
15 Garbarnia Kraków 17 22 6 4 7 20 22 -2
16 Górnik Polkowice 17 22 5 7 5 32 22 10
17 Legionovia Legionowo 17 12 2 6 9 15 25 -10
18 Gryf Wejherowo 17 8 2 2 13 14 37 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Łęczna 17 30 8 6 3 25 22 3
2 Widzew Łódź 17 30 9 3 5 29 18 11
3 Garbarnia Kraków 17 28 8 4 5 26 18 8
4 Górnik Polkowice 17 26 8 2 7 28 25 3
5 GKS Katowice 17 25 7 4 6 25 22 3
6 Pogoń Siedlce 17 24 7 3 7 31 30 1
7 Błękitni Stargard 17 24 7 3 7 26 23 3
8 Znicz Pruszków 17 23 7 2 8 20 22 -2
9 Resovia 17 22 5 7 5 20 17 3
10 Olimpia Elbląg 17 22 5 7 5 22 19 3
11 Stal Stalowa Wola 17 22 6 4 7 21 29 -8
12 Stal Rzeszów 17 21 6 3 8 26 26 0
13 Lech II Poznań 17 18 4 6 7 19 25 -6
14 Bytovia Bytów 17 17 4 5 8 20 28 -8
15 Skra Częstochowa 17 15 4 3 10 14 31 -17
16 Elana Toruń 17 14 3 5 9 16 27 -11
17 Legionovia Legionowo 17 12 4 0 13 18 39 -21
18 Gryf Wejherowo 17 6 1 3 13 9 54 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Garbarnia Kraków

Gospodarze Wynik Goście Data
Garbarnia Kraków 0 - 0 Olimpia Elbląg 23 kwietnia 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Garbarnia Kraków 26 marca 2022
Olimpia Elbląg 0 - 0 Garbarnia Kraków 9 października 2021
Garbarnia Kraków 2 - 2 Pogoń Siedlce 10 września 2021
Garbarnia Kraków 2 - 3 Olimpia Elbląg 29 maja 2021
Pogoń Siedlce 1 - 2 Garbarnia Kraków 15 maja 2021
Olimpia Elbląg 1 - 2 Garbarnia Kraków 5 grudnia 2020
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 22 listopada 2020
Garbarnia Kraków 3 - 2 Olimpia Elbląg 25 lipca 2020
Pogoń Siedlce 1 - 0 Garbarnia Kraków 7 marca 2020
Olimpia Elbląg 1 - 1 Garbarnia Kraków 9 listopada 2019
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 21 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce 1 - 2 Garbarnia Kraków 13 czerwca 2018
Garbarnia Kraków 1 - 1 Pogoń Siedlce 9 czerwca 2018
Olimpia Elbląg 0 - 2 Garbarnia Kraków 20 maja 2018
Garbarnia Kraków 1 - 1 Olimpia Elbląg 28 października 2017
Pogoń Siedlce 2 - 0 Garbarnia Kraków 21 maja 2014
Garbarnia Kraków 0 - 2 Olimpia Elbląg 5 kwietnia 2014
Garbarnia Kraków 2 - 3 Pogoń Siedlce 26 października 2013
Olimpia Elbląg 2 - 0 Garbarnia Kraków 1 września 2013
Garbarnia Kraków 3 - 5 Pogoń Siedlce 2 czerwca 2013
Garbarnia Kraków 1 - 0 Olimpia Elbląg 8 maja 2013
Pogoń Siedlce 0 - 1 Garbarnia Kraków 3 listopada 2012
Olimpia Elbląg 1 - 1 Garbarnia Kraków 6 października 2012
Pogoń Siedlce 0 - 0 Garbarnia Kraków 17 marca 2012
Garbarnia Kraków 1 - 0 Pogoń Siedlce 14 sierpnia 2011

II liga sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Bednarski Górnik Polkowice 23
2 Marcin Robak Widzew Łódź 22
3 Karol Czubak Bytovia Bytów 17
4 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 17
5 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 15
6 Dariusz Zjawiński Znicz Pruszków 13
7 Filip Szymczak Lech II Poznań 12
8 Maciej Firlej Pogoń Siedlce 10
9 Dawid Rogalski GKS Katowice 10
10 Artur Pląskowski Stal Rzeszów 10
11 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 10
12 Patryk Paczuk Błękitni Stargard 9
13 Mariusz Kryszak Elana Toruń 9
14 Maksymilian Hebel Resovia 9
15 Rafał Wolsztyński Widzew Łódź 9
16 Daniel Feruga Bytovia Bytów 9
17 Piotr Kurbiel GKS Katowice 9
18 Daniel Świderski Resovia 9
19 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 8
20 Filip Kozłowski Elana Toruń 8
21 Eryk Sobków Górnik Polkowice 8
22 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 8
23 Kacper Śpiewak Stal Stalowa Wola 8
24 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 8
25 Karol Podliński Legionovia Legionowo 8
26 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 8
27 Dawid Wolny Skra Częstochowa 8
28 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 8
29 Damian Szuprytowski Olimpia Elbląg 8
30 Kamil Walków Pogoń Siedlce 7
31 Piotr Giel Bytovia Bytów 7
32 Krystian Sanocki Błękitni Stargard 7
33 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 7
34 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 7
35 Krzysztof Szewczyk Garbarnia Kraków 7
36 Paweł Moskwik Znicz Pruszków 7
37 Kamil Radulj Resovia 7
38 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 7
39 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 7
40 Michał Miller Olimpia Elbląg 7
41 Aron Stasiak Górnik Łęczna 6
42 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 6
43 Damian Michalik Stal Rzeszów 6
44 Michał Feliks Garbarnia Kraków 6
45 Daniel Rumin Skra Częstochowa 6
46 Maciej Stefanowicz GKS Katowice 6
47 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 6
48 Robert Dadok Stal Stalowa Wola 6
49 Marcin Kozłowski Pogoń Siedlce 5
50 Bartosz Boniecki Elana Toruń 5
51 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 5
52 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 5
53 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 5
54 Grzegorz Płatek Resovia 5
55 Sergiy Krykun Resovia 5
56 Adam Radwański Widzew Łódź 5
57 Juliusz Letniowski Lech II Poznań 5
58 Przemysław Banaszak Górnik Łęczna 5
59 Christopher Mandiangu Widzew Łódź 5
60 Konrad Gutowski Widzew Łódź 5
61 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 5
62 Adam Mójta Pogoń Siedlce 5
63 Mateusz Majewski Gryf Wejherowo 5
64 Dominik Kościelniak Elana Toruń 4
65 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 4
66 Szymon Kiebzak GKS Katowice 4
67 Rafał Brusiło Skra Częstochowa 4
68 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 4
69 Cezary Demianiuk Olimpia Elbląg 4
70 Karol Noiszewski Znicz Pruszków 4
71 Adrian Błąd GKS Katowice 4
72 Sebastian Zalepa Resovia 4
73 Dominik Sokół Elana Toruń 4
74 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 4
75 Adrian Dziubiński Resovia 4
76 Szymon Feret Resovia 4
77 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 4
78 Karol Twardowski Resovia 3
79 Lukáš Hrnčiar Elana Toruń 3
80 Bartłomiej Mruk Garbarnia Kraków 3
81 Donatas Nakrošius Garbarnia Kraków 3
82 Martin Baran Znicz Pruszków 3
83 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 3
84 Michał Gałecki GKS Katowice 3
85 Hubert Sobol Lech II Poznań 3
86 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 3
87 Bartosz Śpiączka Górnik Łęczna 3
88 Bartłomiej Ciepiela Stal Stalowa Wola 3
89 Kacper Jóźwicki Elana Toruń 3
90 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 3
91 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 3
92 Dominik Chromiński Stal Stalowa Wola 3
93 Michał Cywiński Błękitni Stargard 3
94 Eryk Więdłocha Pogoń Siedlce 3
95 Wojciech Onsorge Elana Toruń 3
96 Bartosz Machaj Elana Toruń 3
97 Hubert Sadowski Błękitni Stargard 3
98 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 3
99 Oskar Sikorski Gryf Wejherowo 3
100 Mateusz Możdżeń Widzew Łódź 3
101 Przemysław Brychlik Olimpia Elbląg 3
102 Oleksii Prytuliak Olimpia Elbląg 3
103 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
104 Adrian Kwiatkowski Bytovia Bytów 3
105 Przemysław Kita Widzew Łódź 3
106 Maciej Machalski Znicz Pruszków 3
107 Adam Imiela Legionovia Legionowo 3
108 Michał Rutkowski Bytovia Bytów 3
109 Marcin Urynowicz GKS Katowice 3
110 Dawid Kubowicz Resovia 3
111 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 3
112 Marcel Kotwica Stal Rzeszów 2
113 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 2
114 Michał Kiełtyka Olimpia Elbląg 2
115 Arkadiusz Pyrka Znicz Pruszków 2
116 Michael Ameyaw Bytovia Bytów 2
117 Przemysław Lech Bytovia Bytów 2
118 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 2
119 Michał Płonka Stal Stalowa Wola 2
120 Oskar Repka Pogoń Siedlce 2
121 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 2
122 Mateusz Małek Legionovia Legionowo 2
123 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 2
124 Marek Opałacz Górnik Polkowice 2
125 Patryk Mucha Górnik Polkowice 2
126 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 2
127 Mariusz Holik Skra Częstochowa 2
128 Kacper Falon Pogoń Siedlce 2
129 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 2
130 Mateusz Kompanicki Błękitni Stargard 2
131 Kacper Michalski GKS Katowice 2
132 Mateusz Bochniak Błękitni Stargard 2
133 Filip Marchwiński Lech II Poznań 2
134 Mateusz Wyjadłowski Garbarnia Kraków 2
135 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 2
136 Jakub Ostrowski Błękitni Stargard 2
137 Oleksandr Yatsenko Lech II Poznań 2
138 Grzegorz Rogala GKS Katowice 2
139 Paweł Baranowski Górnik Łęczna 2
140 Adrian Liberacki Bytovia Bytów 2
141 Krystian Pieczara Stal Rzeszów 2
142 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 2
143 Mateusz Stryjewski Elana Toruń 2
144 Tomasz Midzierski Górnik Łęczna 2
145 Konrad Andrzejczak Skra Częstochowa 2
146 Marcin Stromecki Górnik Łęczna 2
147 Krzysztof Kołodziej Elana Toruń 2
148 Bartosz Wiktoruk Pogoń Siedlce 2
149 Dawid Dzięgielewski Górnik Łęczna 2
150 Patryk Plewka Stal Rzeszów 2
151 Krystian Wójcik Górnik Łęczna 2
152 Daniel Mąka Widzew Łódź 2
153 Bartosz Sobotka Stal Stalowa Wola 2
154 Dominik Lewandowski Górnik Łęczna 2
155 Eryk Kryg Lech II Poznań 2
156 Jakub Kamiński Lech II Poznań 2
157 Norbert Hołtyn Bytovia Bytów 2
158 Kamil Słoma Garbarnia Kraków 2
159 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 2
160 Sebastian Rak Elana Toruń 1
161 Jakub Szrek Błękitni Stargard 1
162 Oskar Kordykiewicz Olimpia Elbląg 1
163 Adrian Cierpka Górnik Łęczna 1
164 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
165 Dawid Jabłoński Olimpia Elbląg 1
166 Bartosz Sitkowski Błękitni Stargard 1
167 Kornel Ciupka Górnik Polkowice 1
168 Hubert Krawczun Błękitni Stargard 1
169 Ivan Ocenas Pogoń Siedlce 1
170 Krystian Kujawa Garbarnia Kraków 1
171 Marek Masiuda Garbarnia Kraków 1
172 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 1
173 Henrik Ojamaa Widzew Łódź 1
174 Robert Gumny Lech II Poznań 1
175 Igor Korczakowski Górnik Łęczna 1
176 Daniel Kwidziński Gryf Wejherowo 1
177 Karol Kostrubała Garbarnia Kraków 1
178 Łukasz Wroński GKS Katowice 1
179 Marcin Burkhardt Gryf Wejherowo 1
180 Michał Skóraś Lech II Poznań 1
181 Adrian Bielawski Bytovia Bytów 1
182 Kewin Przygoda Gryf Wejherowo 1
183 Wiktor Kłos Stal Rzeszów 1
184 Filip Baranowski Górnik Polkowice 1
185 Bartosz Gęsior Gryf Wejherowo 1
186 Rafał Górecki Garbarnia Kraków 1
187 Tomasz Kołbon Garbarnia Kraków 1
188 Tomasz Dejewski Lech II Poznań 1
189 Marcel Gąsior Widzew Łódź 1
190 Norbert Wojtuszek Pogoń Siedlce 1
191 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 1
192 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
193 Oskar Koprowski Legionovia Legionowo 1
194 Jakub Pek Gryf Wejherowo 1
195 Tomasz Wełna Pogoń Siedlce 1
196 Matúš Marcin Elana Toruń 1
197 Marcin Gawron Błękitni Stargard 1
198 Rafał Mikulec Resovia 1
199 Szymon Kaliniec Resovia 1
200 Błażej Radwanek Garbarnia Kraków 1
201 Daniel Pietraszkiewicz Legionovia Legionowo 1
202 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1
203 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
204 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 1
205 Błażej Cyfert Stal Rzeszów 1
206 Dominik Barciak Pogoń Siedlce 1
207 Karlo Muhar Lech II Poznań 1
208 Krzysztof Kiercz Stal Stalowa Wola 1
209 Radek Dejmek GKS Katowice 1
210 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 1
211 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
212 Jakub Karbownik Lech II Poznań 1
213 Radosław Adamski Resovia 1
214 Kacper Skibicki Pogoń Siedlce 1
215 Łukasz Pietras Stal Stalowa Wola 1
216 Kacper Będzieszak Legionovia Legionowo 1
217 Michał Goliński Górnik Łęczna 1
218 Jakub Białczyk Lech II Poznań 1
219 Bartłomiej Poczobut Widzew Łódź 1
220 Sebastian Zieleniecki Widzew Łódź 1
221 Jakub Zagórski Górnik Łęczna 1
222 Kacper Kawula Bytovia Bytów 1
223 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
224 Szymon Nowicki Gryf Wejherowo 1
225 Filip Karmański Błękitni Stargard 1
226 Robert Obst Znicz Pruszków 1
227 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 1
228 Damian Sierant Stal Rzeszów 1
229 Damian Mosiejko Pogoń Siedlce 1
230 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
231 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
232 Artur Balicki Pogoń Siedlce 1
233 Filip Szewczyk Gryf Wejherowo 1
234 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 1
235 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 1
236 Bartosz Waleńcik Legionovia Legionowo 1
237 Michał Bierzało Elana Toruń 1
238 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
239 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
240 Filip Wójcik Stal Stalowa Wola 1
241 Damian Niedojad Skra Częstochowa 1
242 Karol Smajdor Lech II Poznań 1
243 Paweł Tupaj Lech II Poznań 1
244 Jonatan Straus Legionovia Legionowo 1
245 Oskar Ryk Olimpia Elbląg 1
246 Michał Nawrot Stal Rzeszów 1
247 Łukasz Zjawiński Stal Stalowa Wola 1
248 Bartłomiej Faliszewski Znicz Pruszków 1
249 Mikołaj Szymański Znicz Pruszków 1
250 Mariusz Bucio Olimpia Elbląg 1