II liga sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Odra Opole 34 71 21 8 5 69 34 35
2 Raków Częstochowa 34 71 20 11 3 64 29 35
3 Puszcza Niepołomice 34 62 17 11 6 42 24 18
4 Radomiak Radom 34 56 15 11 8 43 34 9
5 Olimpia Elbląg 34 50 12 14 8 59 49 10
6 Siarka Tarnobrzeg 34 48 13 9 12 51 50 1
7 Błękitni Stargard 34 45 11 12 11 45 39 6
8 Legionovia Legionowo 34 45 12 9 13 51 49 2
9 GKS Bełchatów 34 45 13 6 15 37 39 -2
10 Stal Stalowa Wola 34 42 10 12 12 41 49 -8
11 ROW 1964 Rybnik 34 41 11 8 15 39 47 -8
12 Warta Poznań 34 41 10 11 13 40 53 -13
13 Rozwój Katowice 34 39 9 12 13 32 39 -7
14 Gryf Wejherowo 34 38 10 8 16 45 57 -12
15 Polonia Warszawa 34 35 7 14 13 40 46 -6
16 Kotwica Kołobrzeg 34 35 8 11 15 38 51 -13
17 Olimpia Zambrów 34 33 8 9 17 36 54 -18
18 Polonia Bytom 34 30 8 6 20 25 54 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków Częstochowa 17 39 12 3 2 36 13 23
2 Odra Opole 17 35 10 5 2 34 19 15
3 Puszcza Niepołomice 17 35 10 5 2 25 12 13
4 Radomiak Radom 17 35 11 2 4 26 13 13
5 Olimpia Elbląg 17 32 9 5 3 37 22 15
6 Siarka Tarnobrzeg 17 32 9 5 3 30 19 11
7 Stal Stalowa Wola 17 29 8 5 4 19 14 5
8 GKS Bełchatów 17 27 8 3 6 23 16 7
9 Błękitni Stargard 17 26 6 8 3 26 16 10
10 Legionovia Legionowo 17 26 7 5 5 22 17 5
11 ROW 1964 Rybnik 17 23 6 5 6 23 23 0
12 Gryf Wejherowo 17 23 6 5 6 25 23 2
13 Polonia Warszawa 17 22 5 7 5 25 24 1
14 Rozwój Katowice 17 21 5 6 6 17 21 -4
15 Kotwica Kołobrzeg 17 21 5 6 6 21 24 -3
16 Olimpia Zambrów 17 20 6 2 9 22 27 -5
17 Polonia Bytom 17 18 4 6 7 16 25 -9
18 Warta Poznań 17 14 2 8 7 17 25 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Odra Opole 17 36 11 3 3 35 15 20
2 Raków Częstochowa 17 32 8 8 1 28 16 12
3 Puszcza Niepołomice 17 27 7 6 4 17 12 5
4 Warta Poznań 17 27 8 3 6 23 28 -5
5 Radomiak Radom 17 21 4 9 4 17 21 -4
6 Błękitni Stargard 17 19 5 4 8 19 23 -4
7 Legionovia Legionowo 17 19 5 4 8 29 32 -3
8 Olimpia Elbląg 17 18 3 9 5 22 27 -5
9 GKS Bełchatów 17 18 5 3 9 14 23 -9
10 ROW 1964 Rybnik 17 18 5 3 9 16 24 -8
11 Rozwój Katowice 17 18 4 6 7 15 18 -3
12 Siarka Tarnobrzeg 17 16 4 4 9 21 31 -10
13 Gryf Wejherowo 17 15 4 3 10 20 34 -14
14 Kotwica Kołobrzeg 17 14 3 5 9 17 27 -10
15 Stal Stalowa Wola 17 13 2 7 8 22 35 -13
16 Polonia Warszawa 17 13 2 7 8 15 22 -7
17 Olimpia Zambrów 17 13 2 7 8 14 27 -13
18 Polonia Bytom 17 12 4 0 13 9 29 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Garbarnia Kraków

Gospodarze Wynik Goście Data
Puszcza Niepołomice 3 - 2 Garbarnia Kraków 18 maja 2019
Garbarnia Kraków 0 - 1 Puszcza Niepołomice 3 listopada 2018
Garbarnia Kraków 1 - 3 ROW 1964 Rybnik 24 marca 2018
ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Garbarnia Kraków 26 sierpnia 2017
Garbarnia Kraków 0 - 1 Puszcza Niepołomice 16 lipca 2016
Puszcza Niepołomice 2 - 2 Garbarnia Kraków 12 maja 2013
Garbarnia Kraków 1 - 3 Puszcza Niepołomice 13 października 2012
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Garbarnia Kraków 5 maja 2012
Garbarnia Kraków 2 - 5 Puszcza Niepołomice 1 października 2011

II liga sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Wodecki Odra Opole 16
2 Fabian Piasecki Olimpia Zambrów 15
3 Łukasz Pietroń Olimpia Elbląg 14
4 Adrian Gębalski Stal Stalowa Wola 13
5 Krystian Wójcik Legionovia Legionowo 13
6 Piotr Giel Kotwica Kołobrzeg 12
7 Paweł Piceluk Olimpia Elbląg 11
8 Przemysław Oziębała Raków Częstochowa 10
9 Przemysław Brychlik ROW 1964 Rybnik 10
10 Daniel Koczon Siarka Tarnobrzeg 9
11 Michał Żebrakowski Siarka Tarnobrzeg 9
12 Szymon Skrzypczak Odra Opole 9
13 Łukasz Białożyt Warta Poznań 8
14 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 8
15 Jakub Bojas Olimpia Elbląg 8
16 Marcin Kluska Polonia Warszawa 8
17 Tomáš Petrášek Raków Częstochowa 8
18 Adam Czerkas Raków Częstochowa 8
19 Tomasz Wróbel Rozwój Katowice 8
20 Piotr Malinowski Raków Częstochowa 7
21 Anton Kolosov Olimpia Elbląg 7
22 Michał Ciarkowski Warta Poznań 7
23 Adrian Dziubiński Stal Stalowa Wola 7
24 Marcin Orłowski Puszcza Niepołomice 7
25 Robert Chwastek Gryf Wejherowo 7
26 Patryk Rachwał GKS Bełchatów 7
27 Michał Marczak Gryf Wejherowo 7
28 Gabriel Nowak Odra Opole 7
29 Piotr Kołc Gryf Wejherowo 7
30 Leândro Rossi Pereira Radomiak Radom 7
31 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 6
32 Sebastian Musiolik ROW 1964 Rybnik 6
33 Michał Czarny Puszcza Niepołomice 6
34 Marek Gancarczyk Odra Opole 6
35 Piotr Stawarczyk Puszcza Niepołomice 6
36 Bartosz Żurek Puszcza Niepołomice 6
37 Radosław Stępień Olimpia Elbląg 6
38 Bartosz Flis Błękitni Stargard 6
39 Mateusz Wrzesień Rozwój Katowice 6
40 Arkadiusz Kowalczyk Polonia Bytom 6
41 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 5
42 Grzegorz Szymusik Błękitni Stargard 5
43 Szymon Stanisławski Radomiak Radom 5
44 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 5
45 Adrian Klimczak Gryf Wejherowo 5
46 Tomasz Margol Raków Częstochowa 5
47 Dawid Wolny Odra Opole 5
48 Daniel Ciechański Gryf Wejherowo 5
49 Sebastian Inczewski Błękitni Stargard 5
50 Bartosz Osoliński Olimpia Zambrów 4
51 Eryk Sobków Kotwica Kołobrzeg 4
52 Łukasz Staroń Odra Opole 4
53 Piotr Ceglarz Polonia Bytom 4
54 Daniel Gołębiewski Polonia Warszawa 4
55 Przemysław Mońka Gryf Wejherowo 4
56 Mateusz Stąporski Radomiak Radom 4
57 Michał Płonka Rozwój Katowice 4
58 Kamil Bętkowski Stal Stalowa Wola 4
59 Damian Kowalczyk Rozwój Katowice 4
60 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 4
61 Dawid Bober ROW 1964 Rybnik 4
62 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 4
63 Marcin Krzywicki GKS Bełchatów 4
64 Arkadiusz Ciach Legionovia Legionowo 4
65 Przemysław Brzeziański Błękitni Stargard 4
66 Maciej Domański Puszcza Niepołomice 4
67 Chinonso Agu Radomiak Radom 3
68 Karol Zieliński Olimpia Zambrów 3
69 Arkadiusz Lewiński Kotwica Kołobrzeg 3
70 Paweł Jaroszewski ROW 1964 Rybnik 3
71 Mariusz Muszalik ROW 1964 Rybnik 3
72 Kamil Cupriak Radomiak Radom 3
73 Mariusz Marczak Polonia Warszawa 3
74 Filip Wójcik Puszcza Niepołomice 3
75 Konrad Korczyński Stal Stalowa Wola 3
76 Tomasz Dejewski Warta Poznań 3
77 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 3
78 Filip Kowalczyk Raków Częstochowa 3
79 Kamil Włodyka Polonia Bytom 3
80 Artur Lenartowski GKS Bełchatów 3
81 Przemysław Czerwiński Gryf Wejherowo 3
82 David Kwiek Radomiak Radom 3
83 Michał Ressel Olimpia Elbląg 3
84 Wojciech Kalinowski Legionovia Legionowo 3
85 Mateusz Świechowski Kotwica Kołobrzeg 3
86 Bartosz Biel Kotwica Kołobrzeg 3
87 Aghvan Papikyan GKS Bełchatów 3
88 Daniel Kraska Legionovia Legionowo 3
89 Fabian Pawela Polonia Warszawa 3
90 Arkadiusz Madeński Legionovia Legionowo 3
91 Grzegorz Płatek Siarka Tarnobrzeg 3
92 Michał Zapaśnik Polonia Warszawa 3
93 Maciej Świdzikowski Radomiak Radom 3
94 Łukasz Winiarczyk Odra Opole 3
95 Sebastian Siwek ROW 1964 Rybnik 3
96 Mohamed Essam Stal Stalowa Wola 3
97 Filip Brzostowski Warta Poznań 3
98 Mikołaj Grzelak Legionovia Legionowo 2
99 Kamil Łączek Puszcza Niepołomice 2
100 Michal Magnuski Błękitni Stargard 2
101 Marcin Przybylski Olimpia Zambrów 2
102 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 2
103 Paweł Garyga Legionovia Legionowo 2
104 Michał Kuczałek Olimpia Zambrów 2
105 Peter Mazan Raków Częstochowa 2
106 Maciej Dampc Gryf Wejherowo 2
107 Michał Pietroń Olimpia Elbląg 2
108 Mariusz Zganiacz ROW 1964 Rybnik 2
109 Adrian Klepczyński GKS Bełchatów 2
110 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 2
111 Konrad Stępień Siarka Tarnobrzeg 2
112 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
113 Tomasz Wepa Odra Opole 2
114 Sebastian Bartlewski Kotwica Kołobrzeg 2
115 Krystian Miś Legionovia Legionowo 2
116 Bartosz Waleńcik Siarka Tarnobrzeg 2
117 Dominik Zawadzki Puszcza Niepołomice 2
118 Dawid Kubowicz Olimpia Elbląg 2
119 Patryk Skórecki Błękitni Stargard 2
120 Mateusz Bartków Puszcza Niepołomice 2
121 Sebastian Murawski Rozwój Katowice 2
122 Marcin Niemczyk Odra Opole 2
123 Marcin Lachowski Polonia Bytom 2
124 Mateusz Żebrowski Legionovia Legionowo 2
125 Damian Szuprytowski Olimpia Elbląg 2
126 Mateusz Broź Warta Poznań 2
127 Rafał Gutowski Błękitni Stargard 2
128 Paweł Lisowski Błękitni Stargard 2
129 Tomasz Szatan Rozwój Katowice 2
130 Bartosz Sulkowski Radomiak Radom 2
131 Sebastian Szerszeń Olimpia Zambrów 2
132 Jakub Poznański Kotwica Kołobrzeg 2
133 Patryk Stefański Polonia Bytom 2
134 Wiktor Witt Kotwica Kołobrzeg 2
135 Szymon Zgarda GKS Bełchatów 2
136 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 2
137 Jan Paczyński Warta Poznań 2
138 Jakub Głaz Siarka Tarnobrzeg 2
139 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 2
140 Mateusz Czaplygin Błękitni Stargard 2
141 Mateusz Peroński Odra Opole 2
142 Damian Warchoł Raków Częstochowa 2
143 Damian Kołeczko ROW 1964 Rybnik 1
144 Damian Łanucha Puszcza Niepołomice 1
145 Grzegorz Gulczyński Rozwój Katowice 1
146 Adrian Szynka Warta Poznań 1
147 Krzysztof Niburski Olimpia Elbląg 1
148 Adam Mesjasz Raków Częstochowa 1
149 Łukasz Siedlik Raków Częstochowa 1
150 Hubert Kotus Olimpia Zambrów 1
151 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 1
152 Przemysław Mizgała Raków Częstochowa 1
153 Michał Chrabąszcz Polonia Bytom 1
154 Jakub Łabojko Raków Częstochowa 1
155 Patryk Włóka Błękitni Stargard 1
156 Dominik Budzik ROW 1964 Rybnik 1
157 Paweł Tarnowski Radomiak Radom 1
158 Radosław Sylwestrzak Siarka Tarnobrzeg 1
159 Tomasz Pustelnik Błękitni Stargard 1
160 Mateusz Słodowy Polonia Bytom 1
161 Aleksandar Bajat Legionovia Legionowo 1
162 Kamil Jonkisz Stal Stalowa Wola 1
163 Bazyli Kokot Polonia Warszawa 1
164 Marcin Gorlik GKS Bełchatów 1
165 Rafał Lisiecki Olimpia Elbląg 1
166 Marcin Byszewski Olimpia Zambrów 1
167 ID:0 brak Legionovia Legionowo 1
168 Tomasz Laskowski Warta Poznań 1
169 Szymon Jary ROW 1964 Rybnik 1
170 Michał Grudniewski Radomiak Radom 1
171 Łukasz Nadolski Gryf Wejherowo 1
172 Bartłomiej Wasiluk Stal Stalowa Wola 1
173 Marcin Stasiowsk Odra Opole 1
174 Krzysztof Wicki Gryf Wejherowo 1
175 Grzegorz Fonfara Rozwój Katowice 1
176 Artur Marciniak Warta Poznań 1
177 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
178 Marian Jarabica ROW 1964 Rybnik 1
179 Paweł Czychowski Gryf Wejherowo 1
180 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
181 Jan Grzesik Siarka Tarnobrzeg 1
182 Krzysztof Biegański Warta Poznań 1
183 Korneliusz Sochań Kotwica Kołobrzeg 1
184 Szymon Przystalski Odra Opole 1
185 Marek Krotofil Legionovia Legionowo 1
186 Michał Bartkowski Olimpia Elbląg 1
187 Marek Szydrowski Polonia Bytom 1
188 Michał Oświęcimka Polonia Warszawa 1
189 Franciszek Siwek Warta Poznań 1
190 Maciej Więcek Błękitni Stargard 1
191 Szynka Adrian Warta Poznań 1
192 Michał Magnuski Błękitni Stargard 1
193 Piotr Wojtasiak Błękitni Stargard 1
194 Marek Gładkowski ROW 1964 Rybnik 1
195 Dawid Tomczak Gryf Wejherowo 1
196 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 1
197 Łukasz Góra Raków Częstochowa 1
198 Gracjan Goździk Warta Poznań 1
199 Robert Pisarczuk GKS Bełchatów 1
200 Marcel Kotwica Puszcza Niepołomice 1
201 Bartosz Sobotka Rozwój Katowice 1
202 Ivan Jovanović Legionovia Legionowo 1
203 Bruno Żołądź Stal Stalowa Wola 1
204 Mateusz Janeczko Kotwica Kołobrzeg 1
205 Longinus Uwakwe Puszcza Niepołomice 1
206 Dominik Radziemski Puszcza Niepołomice 1
207 Donatas Nakrošius Polonia Warszawa 1
208 Patryk Sokołowski Olimpia Elbląg 1
209 Dawid Dzięgielewski GKS Bełchatów 1
210 Albin Maciejewski GKS Bełchatów 1
211 Konrad Andrzejczak GKS Bełchatów 1
212 Grzegorz Marszalik Rozwój Katowice 1
213 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 1
214 Rafał Włodarczyk Olimpia Zambrów 1
215 Lukáš Ďuriška Raków Częstochowa 1
216 Rafał Brusiło Odra Opole 1
217 Alain Ngamayama Warta Poznań 1
218 Konrad Zaradny Raków Częstochowa 1
219 Marcin Stromecki Siarka Tarnobrzeg 1
220 Dawid Drozdowski ROW 1964 Rybnik 1
221 Hubert Laskowski Kotwica Kołobrzeg 1
222 Paweł Polak ROW 1964 Rybnik 1
223 Maciej Kazimierowicz Błękitni Stargard 1
224 Karol Żmijewski Kotwica Kołobrzeg 1
225 Dawid Domański Rozwój Katowice 1
226 Karol Kucharski Radomiak Radom 1
227 Przemysław Szur Gryf Wejherowo 1
228 Mateusz Bodzioch Odra Opole 1
229 Karol Worach Polonia Warszawa 1
230 Aleksander Januszkiewicz Polonia Bytom 1
231 Damian Mielnik Rozwój Katowice 1
232 Maciej Filipowicz Radomiak Radom 1
233 Patryk Brzeski Olimpia Zambrów 1
234 Bartosz Kieliba Warta Poznań 1