II liga sezon 2015/2016

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Mielec 34 69 20 9 5 56 27 29
2 Znicz Pruszków 34 64 18 10 6 53 33 20
3 GKS Tychy 34 59 17 8 9 46 27 19
4 Wisła Puławy 34 57 16 9 9 47 30 17
5 Raków Częstochowa 34 53 15 8 11 59 49 10
6 Siarka Tarnobrzeg 34 53 16 5 13 47 43 4
7 Puszcza Niepołomice 34 50 12 14 8 40 29 11
8 Radomiak Radom 34 50 14 8 12 44 34 10
9 Kotwica Kołobrzeg 34 48 12 12 10 33 33 0
10 Legionovia Legionowo 34 47 13 8 13 41 35 6
11 Polonia Bytom 34 45 13 6 15 42 44 -2
12 Błękitni Stargard 34 42 11 9 14 37 36 1
13 ROW 1964 Rybnik 34 38 9 11 14 38 47 -9
14 Stal Stalowa Wola 34 37 9 10 15 36 48 -12
15 Olimpia Zambrów 34 37 9 10 15 37 54 -17
16 Nadwiślan Góra 34 34 10 4 20 38 61 -23
17 Gryf Wejherowo 34 33 8 9 17 35 51 -16
18 Okocimski KS Brzesko 34 25 7 4 23 23 71 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2015/2016

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Mielec 17 42 13 3 1 37 12 25
2 Siarka Tarnobrzeg 17 35 11 2 4 26 15 11
3 Znicz Pruszków 17 33 10 3 4 25 18 7
4 GKS Tychy 17 33 10 3 4 25 15 10
5 Raków Częstochowa 17 31 9 4 4 37 26 11
6 Puszcza Niepołomice 17 31 8 7 2 22 8 14
7 Wisła Puławy 17 29 8 5 4 30 20 10
8 Kotwica Kołobrzeg 17 29 7 8 2 17 12 5
9 Legionovia Legionowo 17 29 8 5 4 23 12 11
10 Polonia Bytom 17 29 8 5 4 22 20 2
11 Radomiak Radom 17 28 8 4 5 19 11 8
12 ROW 1964 Rybnik 17 25 7 4 6 23 22 1
13 Błękitni Stargard 17 24 6 6 5 18 10 8
14 Stal Stalowa Wola 17 23 6 5 6 22 21 1
15 Nadwiślan Góra 17 23 7 2 8 23 28 -5
16 Gryf Wejherowo 17 19 5 4 8 18 23 -5
17 Okocimski KS Brzesko 17 16 5 1 11 13 31 -18
18 Olimpia Zambrów 17 15 3 6 8 17 31 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2015/2016

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Pruszków 17 31 8 7 2 28 15 13
2 Wisła Puławy 17 28 8 4 5 17 10 7
3 Stal Mielec 17 27 7 6 4 19 15 4
4 GKS Tychy 17 26 7 5 5 21 12 9
5 Raków Częstochowa 17 22 6 4 7 22 23 -1
6 Radomiak Radom 17 22 6 4 7 25 23 2
7 Olimpia Zambrów 17 22 6 4 7 20 23 -3
8 Puszcza Niepołomice 17 19 4 7 6 18 21 -3
9 Kotwica Kołobrzeg 17 19 5 4 8 16 21 -5
10 Siarka Tarnobrzeg 17 18 5 3 9 21 28 -7
11 Legionovia Legionowo 17 18 5 3 9 18 23 -5
12 Błękitni Stargard 17 18 5 3 9 19 26 -7
13 Polonia Bytom 17 16 5 1 11 20 24 -4
14 Stal Stalowa Wola 17 14 3 5 9 14 27 -13
15 Gryf Wejherowo 17 14 3 5 9 17 28 -11
16 ROW 1964 Rybnik 17 13 2 7 8 15 25 -10
17 Nadwiślan Góra 17 11 3 2 12 15 33 -18
18 Okocimski KS Brzesko 17 9 2 3 12 10 40 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Garbarnia Kraków

Gospodarze Wynik Goście Data
Gryf Wejherowo 0 - 4 Garbarnia Kraków 11 lipca 2020
Garbarnia Kraków 3 - 1 Legionovia Legionowo 29 lutego 2020
Garbarnia Kraków 1 - 1 Gryf Wejherowo 19 października 2019
Legionovia Legionowo 0 - 2 Garbarnia Kraków 17 sierpnia 2019
Legionovia Legionowo 2 - 2 Garbarnia Kraków 16 maja 2018
Gryf Wejherowo 2 - 2 Garbarnia Kraków 14 kwietnia 2018
Garbarnia Kraków 1 - 0 Gryf Wejherowo 16 września 2017
Garbarnia Kraków 1 - 2 Legionovia Legionowo 23 sierpnia 2017
Garbarnia Kraków 0 - 3 Legionovia Legionowo 18 kwietnia 2014
Legionovia Legionowo 1 - 2 Garbarnia Kraków 14 września 2013

II liga sezon 2015/2016

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 16
2 Andreja Prokić Stal Mielec 12
3 Wojciech Okińczyc Raków Częstochowa 11
4 Damian Warchoł Raków Częstochowa 11
5 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 10
6 Sebastian Łętocha Stal Mielec 10
7 Jarosław Niezgoda Wisła Puławy 9
8 Mariusz Muszalik ROW 1964 Rybnik 8
9 Damian Łanucha Stal Stalowa Wola 8
10 Szymon Martuś Siarka Tarnobrzeg 8
11 Mateusz Broź Puszcza Niepołomice 8
12 Arkadiusz Kowalczyk Polonia Bytom 7
13 Mateusz Olszak Wisła Puławy 7
14 Daniel Koczon Siarka Tarnobrzeg 7
15 Marcin Lachowski Polonia Bytom 7
16 Łukasz Wolsztyński Legionovia Legionowo 7
17 Dorian Buczek Siarka Tarnobrzeg 7
18 Bartosz Nowak Stal Mielec 7
19 Michał Twardowski Olimpia Zambrów 7
20 Jakub Poznański Kotwica Kołobrzeg 7
21 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 7
22 Rafał Jankowski Legionovia Legionowo 7
23 Krzysztof Wicki Gryf Wejherowo 7
24 Dominik Lemanek Olimpia Zambrów 7
25 Marek Gładkowski ROW 1964 Rybnik 6
26 Piotr Malinowski Raków Częstochowa 6
27 Tomasz Chałas Znicz Pruszków 6
28 Maciej Mysiak Znicz Pruszków 6
29 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 6
30 Arkadiusz Jędrych Znicz Pruszków 6
31 Mateusz Kuzimski Gryf Wejherowo 6
32 Maksymilian Banaszewski Znicz Pruszków 6
33 Sebastian Głaz Wisła Puławy 5
34 Andrzej Niewulis Znicz Pruszków 5
35 Dawid Kamiński Raków Częstochowa 5
36 Kamil Kościelny Radomiak Radom 5
37 Kamil Zapolnik Olimpia Zambrów 5
38 Wojciech Wojcieszyński Okocimski KS Brzesko 5
39 Omar Monterde Legionovia Legionowo 5
40 Jurij Hłuszko Okocimski KS Brzesko 5
41 Michał Magnuski Błękitni Stargard 4
42 Bartłomiej Wasiluk Nadwiślan Góra 4
43 Mohamed Essam Nadwiślan Góra 4
44 Konrad Nowak Wisła Puławy 4
45 Michał Czarny Puszcza Niepołomice 4
46 Dominik Maluga Puszcza Niepołomice 4
47 Sebastian Zalepa Stal Mielec 4
48 Bartłomiej Setlak Polonia Bytom 4
49 Adrian Klepczyński Raków Częstochowa 4
50 Gabriel Nowak ROW 1964 Rybnik 4
51 Tomasz Bejuk Kotwica Kołobrzeg 4
52 Mateusz Pielach Wisła Puławy 4
53 Dawid Ogrocki Nadwiślan Góra 4
54 Damian Michalik Polonia Bytom 4
55 Adrian Gębalski Puszcza Niepołomice 4
56 Sławomir Musiolik Nadwiślan Góra 3
57 Maciej Domański Puszcza Niepołomice 3
58 Stepan Hirskyy GKS Tychy 3
59 Szymon Wiejak Wisła Puławy 3
60 Kamil Cupriak Radomiak Radom 3
61 Wojciech Reiman Puszcza Niepołomice 3
62 Paweł Czychowski Gryf Wejherowo 3
63 Mateusz Radecki Radomiak Radom 3
64 Jakub Żubrowski Stal Mielec 3
65 Jakub Okuszko Błękitni Stargard 3
66 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 3
67 Tomasz Boczek GKS Tychy 3
68 Maksym Kowal Olimpia Zambrów 3
69 Franciszek Siwek Błękitni Stargard 3
70 Bartosz Sulkowski Radomiak Radom 3
71 Tomasz Prejs Stal Mielec 3
72 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 3
73 Maciej Machalski Znicz Pruszków 3
74 Patryk Stefański Polonia Bytom 3
75 Michał Zieliński Polonia Bytom 3
76 Marcin Radzewicz GKS Tychy 3
77 Mateusz Świechowski Kotwica Kołobrzeg 3
78 Paweł Kaczmarek Znicz Pruszków 3
79 Marcel Kotwica Puszcza Niepołomice 3
80 Krzysztof Kopciński Znicz Pruszków 3
81 Michał Chrabąszcz Radomiak Radom 3
82 Bartosz Flis Błękitni Stargard 3
83 Michał Szubert Kotwica Kołobrzeg 3
84 Patryk Szymański Olimpia Zambrów 3
85 Radosław Wiśniewski Błękitni Stargard 3
86 Rafał Gutowski Błękitni Stargard 3
87 Przemysław Oziębała Stal Stalowa Wola 3
88 Maciej Świdzikowski Radomiak Radom 3
89 Tomasz Matysek Nadwiślan Góra 3
90 Radosław Mikołajczak Stal Stalowa Wola 3
91 Robert Gajda Błękitni Stargard 3
92 Radosław Jacek Okocimski KS Brzesko 3
93 Jacek Broniewicz Polonia Bytom 3
94 Mateusz Kwiatkowski Legionovia Legionowo 3
95 Dawid Jabłoński Stal Stalowa Wola 3
96 Artur Pląskowski Nadwiślan Góra 3
97 Paweł Brzuzy Gryf Wejherowo 2
98 Piotr Łysiak Gryf Wejherowo 2
99 Piotr Ceglarz Nadwiślan Góra 2
100 Damian Lepiarz Puszcza Niepołomice 2
101 Jarosław Wieczorek Legionovia Legionowo 2
102 Marcin Wodecki GKS Tychy 2
103 Rafał Wolsztyński Legionovia Legionowo 2
104 Bartłomiej Bartosiak Stal Stalowa Wola 2
105 Sebastian Siwek ROW 1964 Rybnik 2
106 Przemysław Mońka Gryf Wejherowo 2
107 Aleksander Jagiełło Znicz Pruszków 2
108 Mateusz Bukowiec GKS Tychy 2
109 Arkadiusz Garzeł Puszcza Niepołomice 2
110 Dawid Przezak Stal Stalowa Wola 2
111 Krystian Wójcik Legionovia Legionowo 2
112 Przemysław Śliwiński Radomiak Radom 2
113 Adrian Chłoń Siarka Tarnobrzeg 2
114 Karol Zieliński Kotwica Kołobrzeg 2
115 Adam Varadi GKS Tychy 2
116 Aleksander Januszkiewicz Polonia Bytom 2
117 Daniel Tanżyna GKS Tychy 2
118 Roman Stepankow Puszcza Niepołomice 2
119 Karol Kalita Wisła Puławy 2
120 Mateusz Cholewiak Stal Mielec 2
121 Kamil Bętkowski Nadwiślan Góra 2
122 Mariusz Gogol Olimpia Zambrów 2
123 Konrad Stępień Siarka Tarnobrzeg 2
124 Mariusz Zganiacz GKS Tychy 2
125 Michał Bierzało Stal Mielec 2
126 Idrissa Cisse Polonia Bytom 2
127 Dawid Pożak Wisła Puławy 2
128 Sebastian Janik Okocimski KS Brzesko 2
129 Maciej Więcek Błękitni Stargard 2
130 Dawid Berg Kotwica Kołobrzeg 2
131 Michał Budzyński Wisła Puławy 2
132 Dariusz Pawlusiński Raków Częstochowa 2
133 Peter Hoferica Raków Częstochowa 2
134 Łukasz Góra Raków Częstochowa 2
135 Mariusz Zawodziński Legionovia Legionowo 2
136 Maciej Kazimierowicz Błękitni Stargard 2
137 Kacper Łazaj Raków Częstochowa 2
138 Przemysław Kostuch Gryf Wejherowo 2
139 Michał Skwiercz Gryf Wejherowo 2
140 Arkadiusz Jasitczak Błękitni Stargard 1
141 Przemysław Mizgała Raków Częstochowa 1
142 Wiktor Witt Kotwica Kołobrzeg 1
143 Paweł Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
144 Adrian Klimczak Gryf Wejherowo 1
145 Klimas Gusocenko Wisła Puławy 1
146 Hubert Tylec Legionovia Legionowo 1
147 Łukasz Kmieć Raków Częstochowa 1
148 Tomasz Górkiewicz GKS Tychy 1
149 Jakub Głaz Siarka Tarnobrzeg 1
150 Błażej Radler Raków Częstochowa 1
151 Przemysław Piwowarczyk Nadwiślan Góra 1
152 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 1
153 Ariel Wawszczyk Błękitni Stargard 1
154 Peter Janosik Polonia Bytom 1
155 Michał Bedronka Nadwiślan Góra 1
156 Dominik Bottcher Kotwica Kołobrzeg 1
157 Mateusz Kantor Stal Stalowa Wola 1
158 Tomasz Margol Nadwiślan Góra 1
159 Maciej Mańka GKS Tychy 1
160 Adam Mesjasz Raków Częstochowa 1
161 Sebastian Inczewski Błękitni Stargard 1
162 Robert Sulewski Stal Mielec 1
163 Mateusz Mączyński GKS Tychy 1
164 Jakub Wróbel Siarka Tarnobrzeg 1
165 Bartosz Tetych Wisła Puławy 1
166 Dawid Abramowicz Puszcza Niepołomice 1
167 Wojciech Kalinowski Legionovia Legionowo 1
168 Robert Tunkiewicz Olimpia Zambrów 1
169 Przemysław Kanarek Wisła Puławy 1
170 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 1
171 Przemysław Lech Stal Mielec 1
172 Piotr Kołc Gryf Wejherowo 1
173 brak Carlinhos Raków Częstochowa 1
174 Paweł Lisowski Błękitni Stargard 1
175 Longinus Uwakwe Puszcza Niepołomice 1
176 Tomasz Sedlewski Wisła Puławy 1
177 Krystian Puton Radomiak Radom 1
178 Robert Brzęczek Olimpia Zambrów 1
179 Arkadiusz Maksymiuk Wisła Puławy 1
180 Robert Dymowski GKS Tychy 1
181 Michał Kuczałek Olimpia Zambrów 1
182 Adrian Bartkiewicz Stal Stalowa Wola 1
183 Robert Trznadel Polonia Bytom 1
184 Szymon Jary ROW 1964 Rybnik 1
185 Patryk Bryła Okocimski KS Brzesko 1
186 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
187 Szymon Popiela ROW 1964 Rybnik 1
188 Paweł Szutenberg Kotwica Kołobrzeg 1
189 Marcin Stromecki Siarka Tarnobrzeg 1
190 Piotr Okuniewicz GKS Tychy 1
191 Kamil Tlaga Legionovia Legionowo 1
192 Mateusz Kasprzyk Okocimski KS Brzesko 1
193 Marcin Grolik ROW 1964 Rybnik 1
194 Krystian Pomorski Olimpia Zambrów 1
195 Dawid Błanik GKS Tychy 1
196 Mariusz Malec Polonia Bytom 1
197 David Kwiek Radomiak Radom 1
198 Dawid Kaszok Nadwiślan Góra 1
199 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 1
200 Dariusz Gawęcki Puszcza Niepołomice 1
201 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 1
202 Łukasz Żegleń Stal Mielec 1
203 Dariusz Brągiel Radomiak Radom 1
204 Dawid Skrzypiński Polonia Bytom 1
205 Marcin Rackiewicz Znicz Pruszków 1
206 Piotr Wojtasiak Błękitni Stargard 1
207 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
208 Michał Grunt GKS Tychy 1
209 Radosław Sylwestrzak Radomiak Radom 1
210 Kamil Białkowski Okocimski KS Brzesko 1
211 Mateusz Kołodziejski Kotwica Kołobrzeg 1
212 Arkadiusz Mroczkowski Olimpia Zambrów 1
213 Daniel Lika Polonia Bytom 1
214 Arkadiusz Lewiński Okocimski KS Brzesko 1
215 Paweł Pyciak Okocimski KS Brzesko 1
216 Michał Bogacz Stal Stalowa Wola 1
217 Patryk Dudziński ROW 1964 Rybnik 1
218 Łukasz Kopka Legionovia Legionowo 1
219 Marcin Kozłowski Legionovia Legionowo 1
220 Filip Sosnowski Gryf Wejherowo 1
221 Maciej Osłowski Gryf Wejherowo 1
222 Dawid Cempa Polonia Bytom 1
223 Sebastian Duda Stal Mielec 1
224 Przemysław Kita Znicz Pruszków 1
225 Piotr Azikiewicz Kotwica Kołobrzeg 1
226 Błażej Nowak Kotwica Kołobrzeg 1
227 Patryk Wolski Radomiak Radom 1
228 Krzysztof Ropski Radomiak Radom 1
229 Łukasz Grube Polonia Bytom 1
230 Michał Musialik Nadwiślan Góra 1
231 Grzegorz Gicewicz Gryf Wejherowo 1
232 Jakub Księżniakiewicz Kotwica Kołobrzeg 1
233 Mateusz Wrzesień Kotwica Kołobrzeg 1
234 Sebastian Mandzelowski Siarka Tarnobrzeg 1