Wisła Sandomierz dzielnie walczyła, ale przegrała z ŁKS-em Probudex Łagów

Wisła Sandomierz wstydu nie przyniosła. Podopieczni Jarosława Pacholarza bardzo dobrze zaprezentowali się na tle ŁKS-u Probudex Łagów.

więcej →

ŁKS Probudex Łagów pokonał na wyjeździe Wisłę Sandomierz! Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

Piłkarze ŁKS-u Probudex Łagów odnieśli kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w niedzielne popołudnie pokonali na wyjeździe Wisłę Sandomierz.

więcej →

Ważne zwycięstwo Wisły Sandomierz! Pokonała na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska

Ważne zwycięstwo w środowe popołudnie zanotowała Wisła Sandomierz. Podopieczni Jarosława Pacholarza pokonali na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska.

więcej →

Wisłoka Dębica ograła Wisłę Sandomierz! Zobacz zdjęcia z tego meczu

Zobaczcie zdjęcia z meczu 21. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Wisłą Sandomierz a Wisłoką Dębica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem "biało-zielonych" 0-1.

więcej →

Wisłoka Dębica pokonała na wyjeździe Wisłę Sandomierz

Dobre humory po meczu z Wisłą Sandomierz mają podopieczni Wisłoki Dębica. Podopieczni Dariusza Kantora wygrali 1-0, a bohaterem "biało-zielonych" był Patryk Zygmunt.

więcej →

Sensacja! Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Wisłą Sandomierz

Do niemałej niespodzianki doszło w niedzielę przy Koseły 3a. Niżej notowana Wisła Sandomierz pokonała na własnym stadionie ekipę Stali Stalowa Wola, która jest jednym z kandydatów do awansu do eWinner...

więcej →

Jakub Siedlecki podpisał umowę z Wisłoką Dębica

Piłkarz Wisły Sandomierz podpisał umowę z Wisłoką Dębica. Mowa tutaj o Jakubie Siedleckim, który na Parkową 1 trafi najpóźniej 1 lipca 2022 roku.

więcej →

Arkadiusz Zięba wypożyczony do Wisły Sandomierz

Wisła Sandomierz wypożyczyła piłkarza PGE FKS Stali Mielec. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego został wypożyczony Arkadiusz Zięba.

więcej →

Włodzimierz Krajewski w rundzie wiosennej będzie występował w Wiśle Sandomierz

Wisła Sandomierz buduje kadrę na rundę wiosenną. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego został wypożyczony Włodzimierz Krajewski z Wisły Płock.

więcej →

Wiktor Rękas podpisał umowę z Wisłą Sandomierz

Trzecioligowa Wisła Sandomierz dokonała kolejnego wzmocnienia. Do zespołu z województwa świętokrzyskiego dołączył Wiktor Rękas z TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Wisła Sandomierz wypożyczyła Krzysztofa Wróblewskiego

Wisła Sandomierz wypożyczyła piłkarza z Fortuna 1 ligi. Mowa tutaj o Krzysztofie Wróblewskim z Puszczy Niepołomice.

więcej →

Damian Mężyk piłkarzem Wisły Sandomierz

Obrońca Damian Mężyk został przedstawiony jako nowy zawodnik Wisły Sandomierz. Dotychczas występował w 4 lidze łódzkiej w barwach RKS-u Radomsko

więcej →

Przemysław Dwórzyński na testach w Pelikanie Łowicz

Przemysław Dwórzyński rozpoczął treningi z Pelikanem Łowicz. 23-letni obrońca w rundzie jesiennej występował w trzecioligowej Wiśle Sandomierz.

więcej →

Patryk Boksiński podpisał umowę z Wisłoką Dębica

Wisłoka Dębica potwierdziła drugie zimowe wzmocnienie. Do zespołu dowodzonego przez Dariusza Kantora dołączył Patryk Boksiński, który ostatnio grał w Wiśle Sandomierz.

więcej →

Jakub Janik i Szymon Pająk rozwiązali umowy z Garbarnią Kraków

Zmiany w Garbarni Kraków. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, Jakub Janik i Szymon Pająk rozwiązali umowy za porozumieniem stron.

więcej →

Plan przygotowań Wisły Sandomierz (zima 2022)

Wisła Sandomierz w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozegra osiem spotkań sparingowych

więcej →

Jakub Borusiński, Jarosław Lis oraz Jan Kozłowski testowani przez Sokół Ostróda

Drugoligowy Sokół Ostróda zaprosił na testy piłkarzy, którzy jesienią występowali w klubach rywalizujących w 3 lidze gr. IV. Mowa tutaj o Jakubie Borusińskim, Jarosławie Lisie oraz Janie Kozłowskim.

więcej →

Bez bramek przy Koseły 3a! Wisła Sandomierz zremisowała z Tomasovią Tomaszów Lubelski

Kibice zgromadzeni w niedzielę przy Koseły 3a nie doczekali się bramek. Oznacza to, że Wisła Sandomierz i Tomasovia Tomaszów Lubelski ugrały "oczko", jednak to nie urządza żadnej z drużyn.

więcej →

Niespodzianka przy Koseły 3a! Wisła Sandomierz pokonała Siarkę Tarnobrzeg

Piłkarze Wisły Sandomierz znaleźli sposób na Siarkę Tarnobrzeg. Podopieczni Jarosława Pacholarza pokonali aktualnego lidera 3 ligi gr. IV, dla którego była to pierwsza porażka w sezonie 2021/22.

więcej →

Jest przełamanie Wisły Sandomierz! Pokonała na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski

Ogromna radość nastała w szeregach Wisły Sandomierz. Podopieczni Jarosława Pacholarza w końcu się przełamali w lidze i pokonali na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski.

więcej →