IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 9 25 8 1 0 29 10 19
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 24 8 0 1 23 12 11
3 Victoria Sulejówek 9 19 6 1 2 24 15 9
4 Wisła II Płock 9 16 5 1 3 27 17 10
5 Hutnik Warszawa 9 16 5 1 3 26 16 10
6 Orzeł Baniocha 9 15 5 0 4 15 9 6
7 Mazur Karczew 9 15 5 0 4 16 13 3
8 Ząbkovia Ząbki 9 14 4 2 3 16 11 5
9 MKS Piaseczno 9 14 4 2 3 20 19 1
10 Oskar Przysucha 9 12 3 3 3 21 20 1
11 Marcovia Marki 9 11 3 2 4 22 18 4
12 Narew 1962 Ostrołęka 9 11 3 2 4 18 20 -2
13 KS Raszyn 9 9 2 3 4 10 25 -15
14 Świt Staroźreby 9 8 2 2 5 12 26 -14
15 MKS Przasnysz 9 7 2 1 6 11 26 -15
16 Mszczonowianka Mszczonów 9 6 1 3 5 14 22 -8
17 Wilga Garwolin 9 4 0 4 5 13 22 -9
18 Escola Varsovia Warszawa 9 2 0 2 7 10 26 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

1. kolejka - IV liga mazowiecka 06/07 sierpnia

MKS Przasnysz 2 - 2 Wilga Garwolin
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 KS Raszyn
Victoria Sulejówek 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew 0 - 3 Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 - 2 Narew 1962 Ostrołęka
Marcovia Marki 2 - 3 Hutnik Warszawa
Escola Varsovia Warszawa 0 - 2 Orzeł Baniocha
Oskar Przysucha 1 - 5 KS CK Troszyn
MKS Piaseczno 4 - 3 Świt Staroźreby

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

2. kolejka - IV liga mazowiecka 13/14 sierpnia

Wisła II Płock 5 - 1 MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa 2 - 4 MKS Piaseczno
Marcovia Marki 3 - 3 Escola Varsovia Warszawa
Wilga Garwolin 2 - 2 Ząbkovia Ząbki
Orzeł Baniocha 4 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS CK Troszyn 1 - 0 Victoria Sulejówek
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 4 Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Świt Staroźreby
KS Raszyn 2 - 1 Oskar Przysucha

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

3. kolejka - IV liga mazowiecka 20/21 sierpnia

MKS Przasnysz 3 - 0 Narew 1962 Ostrołęka
Victoria Sulejówek 6 - 0 KS Raszyn
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Wisła II Płock
Świt Staroźreby 0 - 7 KS CK Troszyn
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Hutnik Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 0 Marcovia Marki
Mazur Karczew 1 - 0 Orzeł Baniocha
Oskar Przysucha 5 - 1 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

4. kolejka - IV liga mazowiecka 27/28 sierpnia

Wisła II Płock 3 - 3 Oskar Przysucha
Escola Varsovia Warszawa 1 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 0 Ząbkovia Ząbki
Wilga Garwolin 2 - 3 Victoria Sulejówek
Orzeł Baniocha 2 - 0 MKS Przasnysz
KS CK Troszyn 3 - 3 MKS Piaseczno
KS Raszyn 1 - 3 Świt Staroźreby
Marcovia Marki 2 - 0 Mazur Karczew
Hutnik Warszawa 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

5. kolejka - IV liga mazowiecka 31 sierpnia/01 września

Oskar Przysucha 1 - 1 Narew 1962 Ostrołęka
Victoria Sulejówek 1 - 4 Wisła II Płock
Mazur Karczew 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa
MKS Piaseczno 2 - 2 KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 KS CK Troszyn
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz 1 - 4 Marcovia Marki
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Orzeł Baniocha
Świt Staroźreby 2 - 1 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

6. kolejka - IV liga mazowiecka 03/04 września

Escola Varsovia Warszawa 1 - 4 MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa 2 - 3 KS CK Troszyn
KS Raszyn 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Wisła II Płock 3 - 2 Świt Staroźreby
Orzeł Baniocha 1 - 3 Oskar Przysucha
Marcovia Marki 1 - 4 Ząbkovia Ząbki
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 5 Victoria Sulejówek
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 0 - 2 MKS Piaseczno

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

7. kolejka - IV liga mazowiecka 10/11 września

Ząbkovia Ząbki 5 - 0 Escola Varsovia Warszawa
MKS Piaseczno 2 - 4 Wisła II Płock
KS CK Troszyn 3 - 0 KS Raszyn
Mazur Karczew 0 - 1 Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz 0 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Victoria Sulejówek 2 - 1 Orzeł Baniocha
Oskar Przysucha 4 - 3 Marcovia Marki
Świt Staroźreby 1 - 1 Narew 1962 Ostrołęka
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 Wilga Garwolin

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

8. kolejka - IV liga mazowiecka 17/18 września

Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Oskar Przysucha
Wisła II Płock 2 - 3 Mszczonowianka Mszczonów
Hutnik Warszawa 6 - 0 KS Raszyn
Wilga Garwolin 1 - 2 KS CK Troszyn
Narew 1962 Ostrołęka 2 - 0 MKS Piaseczno
Orzeł Baniocha 3 - 0 Świt Staroźreby
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 1 Ząbkovia Ząbki
Marcovia Marki 2 - 2 Victoria Sulejówek
Mazur Karczew 5 - 0 MKS Przasnysz

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

9. kolejka - IV liga mazowiecka 24/25 września

Victoria Sulejówek 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa
MKS Przasnysz 0 - 6 Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn 3 - 2 Wisła II Płock
Świt Staroźreby 0 - 5 Marcovia Marki
KS Raszyn 2 - 2 Wilga Garwolin
MKS Piaseczno 0 - 1 Orzeł Baniocha
Oskar Przysucha 2 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 4 Narew 1962 Ostrołęka
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Mazur Karczew

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

10. kolejka - IV liga mazowiecka 01/02 października

Marcovia Marki ? - ? MKS Piaseczno
Hutnik Warszawa ? - ? Wilga Garwolin
Wisła II Płock ? - ? KS Raszyn
Narew 1962 Ostrołęka ? - ? KS CK Troszyn
Orzeł Baniocha ? - ? Mszczonowianka Mszczonów
Escola Varsovia Warszawa ? - ? Świt Staroźreby
Mazovia Mińsk Mazowiecki ? - ? Victoria Sulejówek
Mazur Karczew ? - ? Oskar Przysucha
MKS Przasnysz ? - ? Ząbkovia Ząbki

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

11. kolejka - IV liga mazowiecka 08/09 października

Ząbkovia Ząbki ? - ? Hutnik Warszawa
Oskar Przysucha ? - ? MKS Przasnysz
Victoria Sulejówek ? - ? Mazur Karczew
Świt Staroźreby ? - ? Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Piaseczno ? - ? Escola Varsovia Warszawa
KS CK Troszyn ? - ? Orzeł Baniocha
KS Raszyn ? - ? Narew 1962 Ostrołęka
Wilga Garwolin ? - ? Wisła II Płock
Mszczonowianka Mszczonów ? - ? Marcovia Marki