III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 30 63 19 6 5 61 26 35
2 ŁKS Probudex Łagów 30 60 18 6 6 52 25 27
3 Cracovia II 30 57 17 6 7 62 29 33
4 Chełmianka Chełm 30 57 17 6 7 47 29 18
5 Avia Świdnik 30 56 17 5 8 52 26 26
6 Podhale Nowy Targ 30 54 16 6 8 59 39 20
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 44 12 8 10 34 31 3
8 Wisłoka Dębica 30 44 11 11 8 47 51 -4
9 Unia Tarnów 30 42 10 12 8 44 41 3
10 Stal Stalowa Wola 30 41 12 5 13 39 38 1
11 Orlęta Radzyń Podlaski 30 40 10 10 10 47 47 0
12 Czarni Połaniec 30 34 9 7 14 38 53 -15
13 Sokół Sieniawa 30 34 9 7 14 35 58 -23
14 Podlasie Biała Podlaska 30 33 7 12 11 31 42 -11
15 Wisła Sandomierz 30 27 7 6 17 34 58 -24
16 Watkem Korona Rzeszów 30 26 6 8 16 38 59 -21
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 18 4 6 20 32 59 -27
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 14 3 5 22 26 67 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

1. kolejka - III liga, gr. IV 07/08 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Watkem Korona Rzeszów 5 - 0 Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Chełmianka Chełm
Unia Tarnów 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola
Czarni Połaniec 0 - 2 ŁKS Probudex Łagów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 5 Cracovia II

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

2. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 sierpnia

Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik
ŁKS Probudex Łagów 2 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II 1 - 1 Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ 2 - 2 Unia Tarnów
Wisłoka Dębica 5 - 2 Stal Stalowa Wola
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Watkem Korona Rzeszów
Chełmianka Chełm 3 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg 5 - 1 Sokół Sieniawa

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

3. kolejka - III liga, gr. IV 18/19 sierpnia

Stal Stalowa Wola 2 - 1 Wisła Sandomierz
Watkem Korona Rzeszów 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa 2 - 2 Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Czarni Połaniec 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Cracovia II
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 4 ŁKS Probudex Łagów
Unia Tarnów 2 - 2 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

4. kolejka - III liga, gr. IV 21/22 sierpnia

ŁKS Probudex Łagów 3 - 5 Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa 0 - 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Cracovia II 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Avia Świdnik
Wisłoka Dębica 6 - 2 Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm 0 - 2 Watkem Korona Rzeszów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

5. kolejka - III liga, gr. IV 28/29 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów 1 - 2 Cracovia II
Avia Świdnik 2 - 0 Chełmianka Chełm
Watkem Korona Rzeszów 0 - 3 ŁKS Probudex Łagów
Czarni Połaniec 3 - 2 Sokół Sieniawa

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

6. kolejka - III liga, gr. IV 04/05 września

Sokół Sieniawa 0 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ 5 - 2 Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 2 - 0 Stal Stalowa Wola
ŁKS Probudex Łagów 2 - 0 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II 3 - 1 Watkem Korona Rzeszów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

7. kolejka - III liga, gr. IV 08/09 września

Stal Stalowa Wola 2 - 0 ŁKS Probudex Łagów
Wisła Sandomierz 0 - 2 Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Tarnów 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Watkem Korona Rzeszów 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 1 - 0 Cracovia II
Czarni Połaniec 0 - 1 Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Sokół Sieniawa

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

8. kolejka - III liga, gr. IV 11/12 września

Chełmianka Chełm 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Probudex Łagów 2 - 1 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 1 - 0 Unia Tarnów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II 4 - 0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Watkem Korona Rzeszów
Czarni Połaniec 2 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka Dębica 2 - 6 Podhale Nowy Targ

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

9. kolejka - III liga, gr. IV 18/19 września

Watkem Korona Rzeszów 1 - 0 Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz 1 - 3 Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 ŁKS Probudex Łagów
Podhale Nowy Targ 1 - 5 Chełmianka Chełm
Unia Tarnów 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Wisłoka Dębica

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

10. kolejka - III liga, gr. IV 25/26 września

ŁKS Probudex Łagów 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 4 Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa 3 - 2 Avia Świdnik
Wisłoka Dębica 0 - 2 Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Stal Stalowa Wola
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II 3 - 0 * Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Watkem Korona Rzeszów
Czarni Połaniec 2 - 1 Unia Tarnów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

11. kolejka - III liga, gr. IV 02/03 października

Wisła Sandomierz 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ 5 - 0 Cracovia II
Watkem Korona Rzeszów 1 - 3 Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 3 Wisłoka Dębica
Unia Tarnów 1 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola 5 - 2 Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 1 - 0 ŁKS Probudex Łagów
Avia Świdnik 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

12. kolejka - III liga, gr. IV 09/10 października

Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Watkem Korona Rzeszów
Sokół Sieniawa 0 - 0 Wisła Sandomierz
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Stal Stalowa Wola
Wisłoka Dębica 1 - 3 ŁKS Probudex Łagów
Czarni Połaniec 0 - 1 Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II 4 - 2 Chełmianka Chełm

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

13. kolejka - III liga, gr. IV 16/17 października

Wisła Sandomierz 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
ŁKS Probudex Łagów 1 - 1 Cracovia II
Watkem Korona Rzeszów 1 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów 0 - 0 Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

14. kolejka - III liga, gr. IV 23/24 października

Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa 1 - 0 Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica 2 - 0 Cracovia II
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 1 ŁKS Probudex Łagów
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec 2 - 1 Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Stal Stalowa Wola
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 3 Avia Świdnik
Unia Tarnów 3 - 1 Watkem Korona Rzeszów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

15. kolejka - III liga, gr. IV 30/31 października

Wisła Sandomierz 1 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Probudex Łagów 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Watkem Korona Rzeszów 2 - 3 Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska 5 - 2 Czarni Połaniec
Cracovia II 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ 4 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Tarnów
Chełmianka Chełm 2 - 1 Sokół Sieniawa

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

16. kolejka - III liga, gr. IV 06/07 listopada

Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Cracovia II
Sokół Sieniawa 0 - 1 ŁKS Probudex Łagów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica 4 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski
Watkem Korona Rzeszów 0 - 3 Avia Świdnik
Czarni Połaniec 5 - 2 Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 3 Wisła Sandomierz
Unia Tarnów 0 - 3 Stal Stalowa Wola

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

17. kolejka - III liga, gr. IV 13/14 listopada

Podhale Nowy Targ 3 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 1 - 2 Unia Tarnów
ŁKS Probudex Łagów 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik 2 - 0 Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola 3 - 1 Watkem Korona Rzeszów
Chełmianka Chełm 4 - 0 Czarni Połaniec
Cracovia II 3 - 0 Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

18. kolejka - III liga, gr. IV 20/21 listopada

Podhale Nowy Targ 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II 5 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisłoka Dębica 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Sokół Sieniawa
ŁKS Probudex Łagów 3 - 0 Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 1 - 1 Watkem Korona Rzeszów
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska 3 - 0 Unia Tarnów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

19. kolejka - III liga, gr. IV 12/13 marca

Sokół Sieniawa 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Wisłoka Dębica
Watkem Korona Rzeszów 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów 2 - 0 Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 ŁKS Probudex Łagów
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec 0 - 3 Cracovia II

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

20. kolejka - III liga, gr. IV 19/20 marca

Wisła Sandomierz 1 - 0 Stal Stalowa Wola
ŁKS Probudex Łagów 4 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica 2 - 1 Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ 5 - 0 Watkem Korona Rzeszów
Chełmianka Chełm 0 - 1 Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska 2 - 1 Avia Świdnik
Cracovia II 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

21. kolejka - III liga, gr. IV 26/27 marca

Wisła Sandomierz 0 - 1 Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Watkem Korona Rzeszów 1 - 3 Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów 0 - 0 ŁKS Probudex Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Cracovia II
Czarni Połaniec 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik 1 - 2 Podhale Nowy Targ

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

22. kolejka - III liga, gr. IV 02/03 kwietnia

Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm 0 - 1 Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa 2 - 1 Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Stal Stalowa Wola
ŁKS Probudex Łagów 2 - 0 Watkem Korona Rzeszów
Cracovia II 1 - 0 Unia Tarnów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

23. kolejka - III liga, gr. IV 09/10 kwietnia

Wisła Sandomierz 0 - 1 Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów 3 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Watkem Korona Rzeszów 0 - 2 Cracovia II
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik 0 - 0 ŁKS Probudex Łagów
Czarni Połaniec 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 3 Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Wisłoka Dębica

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

24. kolejka - III liga, gr. IV 16/17 kwietnia

Wisłoka Dębica 3 - 1 Czarni Połaniec
ŁKS Probudex Łagów 3 - 0 Stal Stalowa Wola
Chełmianka Chełm 4 - 3 Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa 4 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg 5 - 1 Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Watkem Korona Rzeszów
Cracovia II 1 - 2 Avia Świdnik

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

25. kolejka - III liga, gr. IV 23/24 kwietnia

Wisła Sandomierz 0 - 2 ŁKS Probudex Łagów
Podhale Nowy Targ 5 - 0 Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Chełmianka Chełm
Avia Świdnik 6 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Watkem Korona Rzeszów 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Czarni Połaniec
Unia Tarnów 1 - 1 Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Cracovia II
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

26. kolejka - III liga, gr. IV 27/28 kwietnia

Wisłoka Dębica 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec 3 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Stal Stalowa Wola
Cracovia II 0 - 0 Wisła Sandomierz
ŁKS Probudex Łagów 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 1 - 1 Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa 2 - 1 Watkem Korona Rzeszów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

27. kolejka - III liga, gr. IV 30 kwietnia/01 maja

Wisła Sandomierz 0 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 8 - 2 Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm 0 - 0 Wisłoka Dębica
Unia Tarnów 1 - 1 Czarni Połaniec
Stal Stalowa Wola 2 - 4 Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ 0 - 2 ŁKS Probudex Łagów
Podlasie Biała Podlaska 0 - 6 Cracovia II
Watkem Korona Rzeszów 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

28. kolejka - III liga, gr. IV 07/08 maja

Wisłoka Dębica 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 0 - 0 Stal Stalowa Wola
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Unia Tarnów
Czarni Połaniec 2 - 1 Watkem Korona Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Probudex Łagów 1 - 2 Chełmianka Chełm
Cracovia II 5 - 2 Podhale Nowy Targ

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

29. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 maja

Podhale Nowy Targ 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz 1 - 1 Sokół Sieniawa
ŁKS Probudex Łagów 4 - 1 Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm 2 - 1 Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Watkem Korona Rzeszów 2 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik 1 - 0 Czarni Połaniec
Unia Tarnów 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

30. kolejka - III liga, gr. IV 21/22 maja

Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 2 Watkem Korona Rzeszów
Sokół Sieniawa 2 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II 0 - 1 ŁKS Probudex Łagów
Wisłoka Dębica 1 - 1 Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik
Czarni Połaniec 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Wisła Sandomierz

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

31. kolejka - III liga, gr. IV 28/29 maja

Wisła Sandomierz ? - ? Czarni Połaniec
Stal Stalowa Wola ? - ? KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ ? - ? Sokół Sieniawa
Cracovia II ? - ? Wisłoka Dębica
ŁKS Probudex Łagów ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Watkem Korona Rzeszów ? - ? Unia Tarnów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

32. kolejka - III liga, gr. IV 04/05 czerwca

Wisłoka Dębica ? - ? Watkem Korona Rzeszów
Unia Tarnów ? - ? Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Stal Stalowa Wola
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa ? - ? Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg ? - ? ŁKS Probudex Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Cracovia II

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

33. kolejka - III liga, gr. IV 11/12 czerwca

Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Wisłoka Dębica
Cracovia II ? - ? Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Probudex Łagów ? - ? Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podhale Nowy Targ ? - ? Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska ? - ? KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Stalowa Wola ? - ? Unia Tarnów
Avia Świdnik ? - ? Watkem Korona Rzeszów

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

34. kolejka - III liga, gr. IV 18/19 czerwca

Wisłoka Dębica ? - ? Avia Świdnik
Watkem Korona Rzeszów ? - ? Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów ? - ? Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec ? - ? Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? ŁKS Probudex Łagów
Sokół Sieniawa ? - ? Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski