IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 17 40 13 1 3 42 19 23
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 17 38 11 5 1 24 11 13
3 Stal II Mielec 17 31 9 4 4 36 18 18
4 JKS 1909 Jarosław 17 31 9 4 4 27 15 12
5 Piast Tuczempy 17 28 7 7 3 23 13 10
6 Głogovia Głogów Małopolski 17 27 7 6 4 29 14 15
7 Błękitni Ropczyce 17 27 8 3 6 24 19 5
8 Ekoball Sanok 17 26 7 5 5 26 19 7
9 Igloopol Dębica 17 23 5 8 4 23 20 3
10 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 17 23 6 5 6 19 21 -2
11 Polonia Przemyśl 17 22 6 4 7 26 24 2
12 Izolator Boguchwała 17 22 5 7 5 23 29 -6
13 Wisłok Wiśniowa 17 21 5 6 6 28 25 3
14 Karpaty Krosno 17 19 4 7 6 19 19 0
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 15 3 6 8 26 32 -6
16 Legion Pilzno 17 14 4 2 11 22 41 -19
17 Stal II Stalowa Wola 17 8 1 5 11 19 50 -31
18 Start Pruchnik 17 1 0 1 16 9 56 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 8 24 8 0 0 17 7 10
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 9 23 7 2 0 18 7 11
3 JKS 1909 Jarosław 9 17 5 2 2 14 7 7
4 Piast Tuczempy 8 17 5 2 1 16 8 8
5 Błękitni Ropczyce 8 17 5 2 1 14 6 8
6 Stal II Mielec 8 15 4 3 1 16 7 9
7 Ekoball Sanok 10 15 4 3 3 15 8 7
8 Igloopol Dębica 8 15 4 3 1 14 7 7
9 Polonia Przemyśl 10 15 4 3 3 14 10 4
10 Głogovia Głogów Małopolski 9 12 3 3 3 13 11 2
11 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 9 12 3 3 3 12 13 -1
12 Karpaty Krosno 8 12 3 3 2 10 6 4
13 Izolator Boguchwała 8 11 2 5 1 10 12 -2
14 Wisłok Wiśniowa 8 10 3 1 4 13 11 2
15 Legion Pilzno 8 10 3 1 4 12 16 -4
16 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 8 2 2 3 15 15 0
17 Stal II Stalowa Wola 9 7 1 4 4 13 21 -8
18 Start Pruchnik 9 1 0 1 8 6 31 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 9 16 5 1 3 25 12 13
2 Stal II Mielec 9 16 5 1 3 20 11 9
3 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 8 15 4 3 1 6 4 2
4 Głogovia Głogów Małopolski 8 15 4 3 1 16 3 13
5 JKS 1909 Jarosław 8 14 4 2 2 13 8 5
6 Piast Tuczempy 9 11 2 5 2 7 5 2
7 Ekoball Sanok 7 11 3 2 2 11 11 0
8 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 8 11 3 2 3 7 8 -1
9 Izolator Boguchwała 9 11 3 2 4 13 17 -4
10 Wisłok Wiśniowa 9 11 2 5 2 15 14 1
11 Błękitni Ropczyce 9 10 3 1 5 10 13 -3
12 Igloopol Dębica 9 8 1 5 3 9 13 -4
13 Polonia Przemyśl 7 7 2 1 4 12 14 -2
14 Karpaty Krosno 9 7 1 4 4 9 13 -4
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 7 1 4 5 11 17 -6
16 Legion Pilzno 9 4 1 1 7 10 25 -15
17 Stal II Stalowa Wola 8 1 0 1 7 6 29 -23
18 Start Pruchnik 8 0 0 0 8 3 25 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wisłok Wiśniowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Ekoball Sanok 3 listopada 2019
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Legion Pilzno 28 sierpnia 2019
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 18 maja 2019
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Ekoball Sanok 17 marca 2019
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Legion Pilzno 14 października 2018
Ekoball Sanok 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia 2018
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Legion Pilzno 6 czerwca 2018
Ekoball Sanok 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 25 kwietnia 2018
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Ekoball Sanok 17 września 2017
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 19 sierpnia 2017
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Legion Pilzno 30 kwietnia 2017
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 18 września 2016
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Legion Pilzno 22 maja 2016
Legion Pilzno 4 - 0 Wisłok Wiśniowa 10 października 2015
Legion Pilzno 0 - 1 Wisłok Wiśniowa 26 kwietnia 2015
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Legion Pilzno 7 września 2014
Legion Pilzno 5 - 0 Wisłok Wiśniowa 9 maja 2010
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Legion Pilzno 27 września 2009

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Rop KS Wiązownica 18
2 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 11
3 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 10
4 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 9
5 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 7
6 Karol Karólak KS Wiązownica 7
7 Karol Knap Karpaty Krosno 6
8 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 6
9 Damian Niemczyk Ekoball Sanok 6
10 Josip Barišić Stal II Mielec 6
11 Damian Wolański Legion Pilzno 6
12 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 6
13 Robert Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6
14 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 6
15 Sebastian Sobolak Ekoball Sanok 5
16 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 5
17 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 5
18 Rafał Noga Piast Tuczempy 5
19 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 5
20 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 5
21 Kamil Żuchowicz Legion Pilzno 5
22 Michał Daniel Izolator Boguchwała 5
23 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 5
24 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 4
25 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 4
26 Tomasz Barycza Legion Pilzno 4
27 Patryk Róg KS Wiązownica 4
28 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 4
29 Jakub Kloc Piast Tuczempy 4
30 Tomasz Walat Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
31 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
32 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 4
33 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 4
34 Łukasz Szczoczarz Głogovia Głogów Małopolski 4
35 Mateusz Kuzio Ekoball Sanok 4
36 Mateusz Załucki Stal II Mielec 4
37 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 4
38 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 4
39 Jaromir Skiba Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
40 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 3
41 Waldemar Jaroch Piast Tuczempy 3
42 Dawid Bochniak Start Pruchnik 3
43 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 3
44 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 3
45 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 3
46 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
47 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 3
48 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 3
49 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Sanok 3
50 Mikołaj Płudowski Sokół Kolbuszowa Dolna 3
51 Kacper Rączka Izolator Boguchwała 3
52 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 3
53 Damian Demski Piast Tuczempy 3
54 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 3
55 Davi Wanderley da Silva Stal II Mielec 3
56 Adam Kramarz Stal II Mielec 3
57 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 3
58 Radosław Macnar Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
59 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 3
60 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 3
61 Patryk Marut Stal II Stalowa Wola 3
62 Marcin Dec Izolator Boguchwała 3
63 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
64 Maksymilian Szakiel JKS 1909 Jarosław 2
65 Jacek Broda Polonia Przemyśl 2
66 Dawid Król Karpaty Krosno 2
67 Przemysław Stelmach Stal II Stalowa Wola 2
68 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 2
69 Karol Adamiak Ekoball Sanok 2
70 Piotr Codello Głogovia Głogów Małopolski 2
71 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 2
72 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 2
73 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 2
74 Karol Wilk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
75 Piotr Syguła Igloopol Dębica 2
76 Aleksy Skoczylas Głogovia Głogów Małopolski 2
77 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 2
78 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
79 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 2
80 Damian Socha Igloopol Dębica 2
81 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 2
82 Paweł Olszewski Stal II Mielec 2
83 Konrad Buć KS Wiązownica 2
84 Bartłomiej Wilk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
85 Martin Adamski Polonia Przemyśl 2
86 Piotr Szkolnik Głogovia Głogów Małopolski 2
87 Bartosz Sieradzki Ekoball Sanok 2
88 Jakub Szafar KS Wiązownica 2
89 Damian Skiba Stal II Mielec 2
90 Jakub Pluta Piast Tuczempy 2
91 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 2
92 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 2
93 Kamil Rokita Igloopol Dębica 2
94 Kristijan Šoljić Stal II Mielec 2
95 Jakub Delekta Głogovia Głogów Małopolski 2
96 Dawid Obłoza Igloopol Dębica 1
97 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
98 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 1
99 Adrian Skrzyniak Stal II Mielec 1
100 Piotr Kron Stal II Mielec 1
101 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
102 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
103 Kacper Penar Izolator Boguchwała 1
104 Krystian Majka Błękitni Ropczyce 1
105 Kacper Benc Piast Tuczempy 1
106 Mateusz Lorenc KS Wiązownica 1
107 Kacper Szymański Wisłok Wiśniowa 1
108 Dawid Florian Legion Pilzno 1
109 Seweryn Zajdel Ekoball Sanok 1
110 Kacper Słysz Ekoball Sanok 1
111 Dawid Przybyło Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
112 Karol Wota Piast Tuczempy 1
113 Przemysław Kuca Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
114 Damian Pęcak Legion Pilzno 1
115 Cyprian Ziaja Legion Pilzno 1
116 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 1
117 Kacper Stanik Start Pruchnik 1
118 Michał Fidziukiewicz Stal II Stalowa Wola 1
119 Łukasz Pietras Stal II Stalowa Wola 1
120 Bartosz Sobczyk Stal II Mielec 1
121 Nazar Partuta Karpaty Krosno 1
122 Rafał Dusiło Karpaty Krosno 1
123 Patryk Broda Polonia Przemyśl 1
124 Gabriel Lusiusz Ekoball Sanok 1
125 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
126 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 1
127 Paweł Bartnik JKS 1909 Jarosław 1
128 Albert Krzyczkowski JKS 1909 Jarosław 1
129 Dawid Bieniasz Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
130 Miłosz Buras Legion Pilzno 1
131 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 1
132 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
133 Konrad Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
134 Przemysław Lasek Start Pruchnik 1
135 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
136 Rafał Michalik Stal II Stalowa Wola 1
137 Kacper Śpiewak Stal II Stalowa Wola 1
138 Eryk Ciemierkiewicz Izolator Boguchwała 1
139 Damian Karwacki Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
140 Bartłomiej Karkut Sokół Kolbuszowa Dolna 1
141 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
142 Maciej Kozicki Błękitni Ropczyce 1
143 Mateusz Padiasek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
144 Krzysztof Kasperkowicz Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
145 Paweł Pawlus Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
146 Dawid Gemra Start Pruchnik 1
147 Josip Šoljić Stal II Mielec 1
148 Łukasz Tabisz Ekoball Sanok 1
149 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 1
150 Roman Ilnytskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 1
151 Mikołaj Wania Izolator Boguchwała 1
152 Patryk Parawa Start Pruchnik 1
153 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
154 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
155 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
156 Krystian Szubrycht Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
157 Sebastian Sobolewski JKS 1909 Jarosław 1
158 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 1
159 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 1
160 Kamil Dziewit Igloopol Dębica 1
161 Waldemar Znamieńczyków Start Pruchnik 1
162 Sebastian Korbecki Głogovia Głogów Małopolski 1
163 Krzysztof Sieniawski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
164 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
165 Dawid Stypa Legion Pilzno 1
166 Marek Soczek JKS 1909 Jarosław 1
167 Sergiej Syvyi Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
168 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
169 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
170 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
171 Bartłomiej Ciepiela Stal II Stalowa Wola 1
172 Michał Mistrzyk Stal II Stalowa Wola 1
173 Adrian Szyszka Głogovia Głogów Małopolski 1
174 Maciej Hajkowicz Głogovia Głogów Małopolski 1
175 Jarosław Kochanowicz Start Pruchnik 1