IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 3 9 3 0 0 8 0 8
2 Stal II Mielec 3 7 2 1 0 11 2 9
3 Igloopol Dębica 3 7 2 1 0 4 1 3
4 Korona Rzeszów 3 7 2 1 0 3 1 2
5 Błękitni Ropczyce 3 6 2 0 1 8 4 4
6 JKS 1909 Jarosław 3 6 2 0 1 6 5 1
7 Izolator Boguchwała 3 6 2 0 1 6 5 1
8 KS Wiązownica 3 6 2 0 1 4 3 1
9 Piast Tuczempy 3 6 2 0 1 2 1 1
10 Legion Pilzno 3 3 1 0 2 5 6 -1
11 Stal II Stalowa Wola 3 3 1 0 2 4 5 -1
12 Ekoball Sanok 3 3 1 0 2 3 6 -3
13 Wisłok Wiśniowa 3 2 0 2 1 5 6 -1
14 Partyzant Targowiska 3 2 0 2 1 3 4 -1
15 Karpaty Krosno 3 1 0 1 2 1 5 -4
16 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 1 0 1 2 2 7 -5
17 Start Pruchnik 3 1 0 1 2 2 11 -9
18 Polonia Przemyśl 3 0 0 0 3 2 7 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 2 6 2 0 0 4 0 4
2 Korona Rzeszów 2 6 2 0 0 3 1 2
3 JKS 1909 Jarosław 2 6 2 0 0 5 3 2
4 KS Wiązownica 2 6 2 0 0 4 2 2
5 Igloopol Dębica 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Błękitni Ropczyce 1 3 1 0 0 5 1 4
7 Izolator Boguchwała 1 3 1 0 0 2 1 1
8 Piast Tuczempy 1 3 1 0 0 1 0 1
9 Legion Pilzno 1 3 1 0 0 3 1 2
10 Stal II Stalowa Wola 2 3 1 0 1 4 4 0
11 Ekoball Sanok 2 3 1 0 1 2 1 1
12 Partyzant Targowiska 2 2 0 2 0 2 2 0
13 Stal II Mielec 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Karpaty Krosno 1 1 0 1 0 0 0 0
15 Start Pruchnik 2 1 0 1 1 1 8 -7
16 Wisłok Wiśniowa 1 0 0 0 1 2 3 -1
17 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 0 0 0 1 0 4 -4
18 Polonia Przemyśl 2 0 0 0 2 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal II Mielec 2 6 2 0 0 10 1 9
2 Igloopol Dębica 2 4 1 1 0 2 0 2
3 Głogovia Głogów Małopolski 1 3 1 0 0 4 0 4
4 Błękitni Ropczyce 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Izolator Boguchwała 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Piast Tuczempy 2 3 1 0 1 1 1 0
7 Wisłok Wiśniowa 2 2 0 2 0 3 3 0
8 Korona Rzeszów 1 1 0 1 0 0 0 0
9 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 1 0 1 1 2 3 -1
10 JKS 1909 Jarosław 1 0 0 0 1 1 2 -1
11 KS Wiązownica 1 0 0 0 1 0 1 -1
12 Legion Pilzno 2 0 0 0 2 2 5 -3
13 Stal II Stalowa Wola 1 0 0 0 1 0 1 -1
14 Ekoball Sanok 1 0 0 0 1 1 5 -4
15 Partyzant Targowiska 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Karpaty Krosno 2 0 0 0 2 1 5 -4
17 Start Pruchnik 1 0 0 0 1 1 3 -2
18 Polonia Przemyśl 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wisłok Wiśniowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 18 maja 2019
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Ekoball Sanok 17 marca 2019
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Legion Pilzno 14 października 2018
Ekoball Sanok 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia 2018
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Legion Pilzno 6 czerwca 2018
Ekoball Sanok 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 25 kwietnia 2018
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Ekoball Sanok 17 września 2017
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 19 sierpnia 2017
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Legion Pilzno 30 kwietnia 2017
Legion Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 18 września 2016
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Legion Pilzno 22 maja 2016
Legion Pilzno 4 - 0 Wisłok Wiśniowa 10 października 2015
Legion Pilzno 0 - 1 Wisłok Wiśniowa 26 kwietnia 2015
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Legion Pilzno 7 września 2014
Legion Pilzno 5 - 0 Wisłok Wiśniowa 9 maja 2010
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Legion Pilzno 27 września 2009

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 5
2 Kacper Rop KS Wiązownica 3
3 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 3
4 Mateusz Załucki Stal II Mielec 3
5 Damian Niemczyk Ekoball Sanok 3
6 Kamil Żuchowicz Legion Pilzno 2
7 Kristijan Šoljić Stal II Mielec 2
8 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 2
9 Marcin Dec Izolator Boguchwała 2
10 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 2
11 Damian Wolański Legion Pilzno 2
12 Jakub Delekta Głogovia Głogów Małopolski 2
13 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 2
14 Radosław Macnar Partyzant Targowiska 2
15 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 2
16 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
17 Jakub Kloc Piast Tuczempy 1
18 Dawid Stypa Legion Pilzno 1
19 Maksymilian Szakiel JKS 1909 Jarosław 1
20 Marek Soczek JKS 1909 Jarosław 1
21 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 1
22 Davi . Stal II Mielec 1
23 Mateusz Skiba Stal II Mielec 1
24 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 1
25 Sergiej Syvyi Korona Rzeszów 1
26 Maciej Maślany Korona Rzeszów 1
27 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
28 Martin Adamski Polonia Przemyśl 1
29 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
30 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 1
31 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 1
32 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
33 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 1
34 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
35 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 1
36 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 1
37 Damian Socha Igloopol Dębica 1
38 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 1
39 Patryk Marut Stal II Stalowa Wola 1
40 Dawid Bochniak Start Pruchnik 1
41 Bartłomiej Ciepiela Stal II Stalowa Wola 1
42 Michał Daniel Izolator Boguchwała 1
43 Kacper Rączka Izolator Boguchwała 1
44 Damian Demski Piast Tuczempy 1
45 Karol Karólak KS Wiązownica 1
46 Michał Mistrzyk Stal II Stalowa Wola 1
47 Adrian Szyszka Głogovia Głogów Małopolski 1
48 Maciej Hajkowicz Głogovia Głogów Małopolski 1
49 Mateusz Jędryas Korona Rzeszów 1
50 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 1
51 Jarosław Kochanowicz Start Pruchnik 1
52 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
53 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 1
54 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 1
55 Bartłomiej Wilk Partyzant Targowiska 1