IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piast Tuczempy 13 30 9 3 1 30 14 16
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 13 26 8 2 3 29 15 14
3 Karpaty Krosno 12 26 8 2 2 20 7 13
4 Wisłok Wiśniowa 13 25 7 4 2 28 20 8
5 Legion Pilzno 13 23 7 2 4 22 18 4
6 Izolator Boguchwała 13 22 6 4 3 23 14 9
7 JKS Jarosław 13 22 7 1 5 20 13 7
8 Igloopol Dębica 12 22 6 4 2 10 5 5
9 Głogovia Głogów Małopolski 13 21 6 3 4 22 18 4
10 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 19 5 4 4 15 12 3
11 Błękitni Ropczyce 13 19 6 1 6 19 20 -1
12 Stal II Mielec 13 16 5 1 7 16 14 2
13 Polonia Przemyśl 13 16 4 4 5 16 18 -2
14 Ekoball Stal Sanok 13 16 4 4 5 14 20 -6
15 Sokół Nisko 13 15 3 6 4 26 24 2
16 Czarni Jasło 13 15 4 3 6 17 23 -6
17 Start Pruchnik 13 13 3 4 6 10 17 -7
18 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 13 13 4 1 8 13 26 -13
19 Lechia Sędziszów Małopolski 13 12 3 3 7 18 21 -3
20 Stal II Stalowa Wola 13 9 3 0 10 17 45 -28
21 Resovia II Rzeszów 13 8 2 2 9 19 26 -7
22 Orzeł Przeworsk 13 7 1 4 8 13 27 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Wiśniowa 7 19 6 1 0 21 11 10
2 Piast Tuczempy 7 16 5 1 1 19 9 10
3 Karpaty Krosno 5 15 5 0 0 9 1 8
4 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 7 13 4 1 2 12 6 6
5 Legion Pilzno 7 13 4 1 2 14 10 4
6 Izolator Boguchwała 7 12 3 3 1 12 7 5
7 Igloopol Dębica 6 12 3 3 0 6 2 4
8 Głogovia Głogów Małopolski 6 11 3 2 1 13 9 4
9 Polonia Przemyśl 7 11 3 2 2 10 9 1
10 Czarni Jasło 7 11 3 2 2 13 10 3
11 Błękitni Ropczyce 7 10 3 1 3 11 12 -1
12 Ekoball Stal Sanok 6 10 3 1 2 7 8 -1
13 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 9 2 3 1 7 5 2
14 Stal II Mielec 6 9 3 0 3 8 6 2
15 Lechia Sędziszów Małopolski 6 9 3 0 3 12 9 3
16 JKS Jarosław 6 7 2 1 3 7 6 1
17 Sokół Nisko 7 6 1 3 3 10 10 0
18 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6 6 2 0 4 4 7 -3
19 Stal II Stalowa Wola 7 6 2 0 5 12 26 -14
20 Start Pruchnik 6 5 1 2 3 5 9 -4
21 Resovia II Rzeszów 7 5 1 2 4 5 13 -8
22 Orzeł Przeworsk 6 5 1 2 3 5 10 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 JKS Jarosław 7 15 5 0 2 13 7 6
2 Piast Tuczempy 6 14 4 2 0 11 5 6
3 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 6 13 4 1 1 17 9 8
4 Karpaty Krosno 7 11 3 2 2 11 6 5
5 Legion Pilzno 6 10 3 1 2 8 8 0
6 Izolator Boguchwała 6 10 3 1 2 11 7 4
7 Igloopol Dębica 6 10 3 1 2 4 3 1
8 Głogovia Głogów Małopolski 7 10 3 1 3 9 9 0
9 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 10 3 1 3 8 7 1
10 Błękitni Ropczyce 6 9 3 0 3 8 8 0
11 Sokół Nisko 6 9 2 3 1 16 14 2
12 Start Pruchnik 7 8 2 2 3 5 8 -3
13 Stal II Mielec 7 7 2 1 4 8 8 0
14 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 7 7 2 1 4 9 19 -10
15 Wisłok Wiśniowa 6 6 1 3 2 7 9 -2
16 Ekoball Stal Sanok 7 6 1 3 3 7 12 -5
17 Polonia Przemyśl 6 5 1 2 3 6 9 -3
18 Czarni Jasło 6 4 1 1 4 4 13 -9
19 Lechia Sędziszów Małopolski 7 3 0 3 4 6 12 -6
20 Stal II Stalowa Wola 6 3 1 0 5 5 19 -14
21 Resovia II Rzeszów 6 3 1 0 5 14 13 1
22 Orzeł Przeworsk 7 2 0 2 5 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wisłok Wiśniowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Stal II Mielec 10 października 2020
Błękitni Ropczyce 4 - 3 Wisłok Wiśniowa 29 sierpnia 2020
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Błękitni Ropczyce 11 kwietnia 2020
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Stal II Mielec 14 marca 2020
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 31 sierpnia 2019
Stal II Mielec 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia 2019
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Wisłok Wiśniowa 23 marca 2019
Wisłok Wiśniowa 3 - 2 Błękitni Ropczyce 19 sierpnia 2018
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Wisłok Wiśniowa 16 maja 2018
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Błękitni Ropczyce 15 sierpnia 2017
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Wisłok Wiśniowa 25 marca 2017
Wisłok Wiśniowa 0 - 3 Błękitni Ropczyce 20 sierpnia 2016
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Wisłok Wiśniowa 9 kwietnia 2016
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Błękitni Ropczyce 26 sierpnia 2015
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Wisłok Wiśniowa 27 kwietnia 2013
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Błękitni Ropczyce 26 sierpnia 2012
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Stal II Mielec 9 czerwca 2012
Wisłok Wiśniowa 4 - 1 Błękitni Ropczyce 12 maja 2012
Stal II Mielec 0 - 2 Wisłok Wiśniowa 13 listopada 2011
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Wisłok Wiśniowa 15 października 2011
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Błękitni Ropczyce 3 maja 2011
Wisłok Wiśniowa 5 - 1 Stal II Mielec 23 kwietnia 2011
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 18 września 2010
Stal II Mielec 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 8 września 2010
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Błękitni Ropczyce 12 czerwca 2010
Błękitni Ropczyce 3 - 1 Wisłok Wiśniowa 7 listopada 2009

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Wolański Legion Pilzno 13
2 Paweł Piątek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 11
3 Mariusz Wiktor Wisłok Wiśniowa 9
4 Kacper Kogut Piast Tuczempy 7
5 Jakub Kloc Piast Tuczempy 7
6 Dawid Czyrny Orzeł Przeworsk 7
7 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 6
8 Bartłomiej Buczek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 6
9 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 6
10 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 6
11 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 5
12 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 5
13 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 5
14 Kacper Rączka JKS Jarosław 5
15 Damian Barszczak Piast Tuczempy 5
16 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 5
17 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 5
18 Łukasz Urban Czarni Jasło 5
19 Valerii Nikitchuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 5
20 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 5
21 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 4
22 Karol Twardowski Resovia II Rzeszów 4
23 Mateusz Kantor Resovia II Rzeszów 4
24 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 4
25 Marcin Tur Sokół Nisko 4
26 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 4
27 Szymon Dziadosz Karpaty Krosno 4
28 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 4
29 Patryk Tur Sokół Nisko 4
30 Robert Świerad Stal II Stalowa Wola 4
31 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 4
32 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 4
33 Jakub Kądziołka Głogovia Głogów Małopolski 4
34 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 4
35 Wojciech Kiełtyka Czarni Jasło 4
36 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 4
37 Szymon Urbaniak Lechia Sędziszów Małopolski 4
38 Dawid Król Karpaty Krosno 3
39 Przemysław Maj Stal II Mielec 3
40 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 3
41 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 3
42 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 3
43 Tomasz Barycza Legion Pilzno 3
44 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 3
45 Rafał Mastaj Czarni Jasło 3
46 Dawid Stypa Sokół Nisko 3
47 Kamil Wojtak Sokół Nisko 3
48 Karol Czelny Karpaty Krosno 3
49 Aleks Kopcio JKS Jarosław 3
50 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 3
51 Przemysław Pyrdek Głogovia Głogów Małopolski 3
52 Michał Daniel Izolator Boguchwała 3
53 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 3
54 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 3
55 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 3
56 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 3
57 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
58 Kamil Jakubowski Ekoball Stal Sanok 2
59 Bartłomiej Wasiluk Resovia II Rzeszów 2
60 Grzegorz Piątek Resovia II Rzeszów 2
61 Wojciech Soboń Sokół Nisko 2
62 Paweł Setlak Czarni Jasło 2
63 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 2
64 Paweł Bartnik JKS Jarosław 2
65 Konrad Kaczmarski Ekoball Stal Sanok 2
66 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 2
67 Patryk Wiącek Izolator Boguchwała 2
68 Jacek Stępień Sokół Nisko 2
69 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 2
70 Karol Wota Piast Tuczempy 2
71 Bartłomiej Raba JKS Jarosław 2
72 Samuel Anso Asante Karpaty Krosno 2
73 Szymon Stasik Stal II Mielec 2
74 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 2
75 Michał Cach Izolator Boguchwała 2
76 Krystian Majka Błękitni Ropczyce 2
77 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
78 Pavlo Kulish Czarni Jasło 2
79 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 2
80 Vladyslav Valihura Polonia Przemyśl 2
81 Bartłomiej Miazga Sokół Kolbuszowa Dolna 2
82 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 2
83 Damian Bochnak Start Pruchnik 2
84 Kacper Bomba Resovia II Rzeszów 2
85 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 2
86 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 2
87 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 2
88 Karol Knap Karpaty Krosno 2
89 Radosław Stanisz Wisłok Wiśniowa 1
90 Szymon Łyko Sokół Nisko 1
91 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 1
92 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
93 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
94 Kacper Sadłocha Stal II Mielec 1
95 Rafał Mikulec Resovia II Rzeszów 1
96 Dawid Tuleja Start Pruchnik 1
97 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
98 Jakub Makuch Lechia Sędziszów Małopolski 1
99 Miłosz Czura Start Pruchnik 1
100 Mateusz Załucki Stal II Mielec 1
101 Damian Karwacki Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
102 Bartosz Złamaniec Wisłok Wiśniowa 1
103 Karol Wilk Orzeł Przeworsk 1
104 Damian Pyryt Stal II Mielec 1
105 Mykyta Popynaka Polonia Przemyśl 1
106 Marcin Dobrzański Izolator Boguchwała 1
107 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 1
108 Mykhailo Kavatsiuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
109 Michał Pelczar Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
110 Marek Soczek JKS Jarosław 1
111 Radosław Socha JKS Jarosław 1
112 Maksymilian Popek Stal II Stalowa Wola 1
113 Szczepan Knap Stal II Stalowa Wola 1
114 Maciej Lech Orzeł Przeworsk 1
115 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 1
116 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 1
117 Michał Fidziukiewicz Stal II Stalowa Wola 1
118 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
119 Dawid Rogalski Resovia II Rzeszów 1
120 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 1
121 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 1
122 Krystian Szubrycht Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
123 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
124 Piotr Buda Izolator Boguchwała 1
125 Albert Jarosz Start Pruchnik 1
126 Sebastian Dereń Legion Pilzno 1
127 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 1
128 Robert Dadok Stal II Mielec 1
129 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 1
130 Grzegorz Gierlasiński Karpaty Krosno 1
131 Jakub Konefał Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
132 Sebastian Kocój Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
133 Kamil Rokita Igloopol Dębica 1
134 Kacper Szymkiewicz Resovia II Rzeszów 1
135 Jakub Stodolak Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
136 Mikołaj Szczurek Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
137 Oleg Moskalets Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
138 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 1
139 Piotr Pyskaty Igloopol Dębica 1
140 Miłosz Lis Lechia Sędziszów Małopolski 1
141 Krzysztof Ziętek Start Pruchnik 1
142 Stefan Ostreicher Lechia Sędziszów Małopolski 1
143 Kacper Penar Izolator Boguchwała 1
144 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 1
145 Bernard Stopa Polonia Przemyśl 1
146 Hubert Bednarz Orzeł Przeworsk 1
147 Patryk Tetlak Sokół Nisko 1
148 Patryk Bęben Błękitni Ropczyce 1
149 Damian Róg Lechia Sędziszów Małopolski 1
150 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
151 Paweł Oziębło JKS Jarosław 1
152 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
153 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
154 Kamil Hałat Głogovia Głogów Małopolski 1
155 Damian Bożek Głogovia Głogów Małopolski 1
156 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 1
157 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
158 Marek Gwóźdź Orzeł Przeworsk 1
159 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
160 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 1
161 Krzysztof Orzech Wisłok Wiśniowa 1
162 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 1
163 Michał Worosz Izolator Boguchwała 1
164 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
165 Jacek Słota Legion Pilzno 1
166 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
167 Igor Tarała Głogovia Głogów Małopolski 1
168 Karol Cholewa Resovia II Rzeszów 1
169 Filip Mikrut Resovia II Rzeszów 1
170 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 1
171 Jakub Frączek Czarni Jasło 1
172 Jakub Turczyn Legion Pilzno 1
173 Roman Znamieńczyków Start Pruchnik 1
174 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
175 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
176 Wojciech Bosak Stal II Stalowa Wola 1
177 Damian Demski Piast Tuczempy 1
178 Damian Juda Sokół Nisko 1
179 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
180 Eryk Sarzyński Głogovia Głogów Małopolski 1
181 Michał Stasz Karpaty Krosno 1