IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 3 9 3 0 0 11 1 10
2 Granat Skarżysko-Kamienna 3 9 3 0 0 6 0 6
3 Star Starachowice 3 7 2 1 0 7 2 5
4 Zdrój Busko Zdrój 3 6 2 0 1 8 5 3
5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 6 2 0 1 8 5 3
6 ŁKS Łagów 3 6 2 0 1 5 4 1
7 Łysica Bodzentyn 3 5 1 2 0 3 1 2
8 Wierna Małogoszcz 3 4 1 1 1 2 1 1
9 Nida Pińczów 3 4 1 1 1 1 2 -1
10 GKS Rudki 3 4 1 1 1 7 9 -2
11 Neptun Końskie 3 4 1 1 1 2 4 -2
12 Spartakus Daleszyce 3 3 1 0 2 4 6 -2
13 Naprzód Jędrzejów 3 2 0 2 1 4 5 -1
14 Pogoń 1945 Staszów 3 2 0 2 1 3 4 -1
15 Alit Ożarów 3 1 0 1 2 2 5 -3
16 Partyzant Radoszyce 3 1 0 1 2 2 6 -4
17 Lubrzanka Kajetanów 3 1 0 1 2 0 4 -4
18 Orlicz Suchedniów 3 0 0 0 3 2 13 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 2 4 1 1 0 3 1 2
2 Czarni Połaniec 1 3 1 0 0 8 0 8
3 Granat Skarżysko-Kamienna 1 3 1 0 0 2 0 2
4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1 3 1 0 0 2 1 1
5 ŁKS Łagów 1 3 1 0 0 3 2 1
6 Wierna Małogoszcz 1 3 1 0 0 2 0 2
7 Nida Pińczów 2 3 1 0 1 1 2 -1
8 Neptun Końskie 2 3 1 0 1 2 4 -2
9 Spartakus Daleszyce 2 3 1 0 1 3 3 0
10 Naprzód Jędrzejów 2 2 0 2 0 3 3 0
11 Łysica Bodzentyn 1 1 0 1 0 0 0 0
12 GKS Rudki 2 1 0 1 1 4 7 -3
13 Alit Ożarów 2 1 0 1 1 1 3 -2
14 Lubrzanka Kajetanów 2 1 0 1 1 0 2 -2
15 Zdrój Busko Zdrój 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Pogoń 1945 Staszów 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Partyzant Radoszyce 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Orlicz Suchedniów 2 0 0 0 2 2 5 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 2 6 2 0 0 3 1 2
2 Granat Skarżysko-Kamienna 2 6 2 0 0 4 0 4
3 Zdrój Busko Zdrój 2 6 2 0 0 8 3 5
4 Łysica Bodzentyn 2 4 1 1 0 3 1 2
5 Star Starachowice 1 3 1 0 0 4 1 3
6 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 3 1 0 1 6 4 2
7 ŁKS Łagów 2 3 1 0 1 2 2 0
8 GKS Rudki 1 3 1 0 0 3 2 1
9 Pogoń 1945 Staszów 2 2 0 2 0 3 3 0
10 Wierna Małogoszcz 2 1 0 1 1 0 1 -1
11 Nida Pińczów 1 1 0 1 0 0 0 0
12 Neptun Końskie 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Partyzant Radoszyce 2 1 0 1 1 1 2 -1
14 Spartakus Daleszyce 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 Naprzód Jędrzejów 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Alit Ożarów 1 0 0 0 1 1 2 -1
17 Lubrzanka Kajetanów 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 Orlicz Suchedniów 1 0 0 0 1 0 8 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wierna Małogoszcz

Gospodarze Wynik Goście Data
Neptun Końskie 3 - 2 Wierna Małogoszcz 22 maja 2019
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1 - 1 Wierna Małogoszcz 20 kwietnia 2019
Wierna Małogoszcz 2 - 4 Neptun Końskie 13 października 2018
Wierna Małogoszcz 1 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 września 2018
Wierna Małogoszcz 6 - 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 21 kwietnia 2018
Neptun Końskie 0 - 1 Wierna Małogoszcz 31 marca 2018
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 2 Wierna Małogoszcz 9 września 2017
Wierna Małogoszcz 0 - 4 Neptun Końskie 26 sierpnia 2017
Neptun Końskie 0 - 1 Wierna Małogoszcz 30 kwietnia 2016
Wierna Małogoszcz 2 - 3 Neptun Końskie 27 września 2015

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 3
2 Jakub Olearczyk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
3 Adam Zawierucha Zdrój Busko Zdrój 2
4 Bartosz Wiecha GKS Rudki 2
5 Jan Kowalski Zdrój Busko Zdrój 2
6 Kacper Wiecha GKS Rudki 2
7 Piotr Ferens Czarni Połaniec 2
8 Patryk Tetlak Czarni Połaniec 2
9 Krystian Sornat Czarni Połaniec 2
10 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 2
11 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 2
12 Andrzej Paprocki ŁKS Łagów 2
13 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 2
14 Bartosz Sot Star Starachowice 2
15 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 2
16 Sebastian Hajduk GKS Rudki 2
17 Łukasz Piotrowski Granat Skarżysko-Kamienna 2
18 Mateusz Janiec Zdrój Busko Zdrój 1
19 Norbert Sinkiewicz Zdrój Busko Zdrój 1
20 Maciej Witek Czarni Połaniec 1
21 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 1
22 Konrad Misztal Czarni Połaniec 1
23 Bartłomiej Miazga Czarni Połaniec 1
24 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
25 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 1
26 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 1
27 Mariusz Fabjański Star Starachowice 1
28 Jakub Kania Star Starachowice 1
29 Patryk Mańturz Star Starachowice 1
30 Piotr Poński Alit Ożarów 1
31 Szymon Michta Łysica Bodzentyn 1
32 Kamil Blicharski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
33 Dawid Dorowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
34 Filip Rogoziński ŁKS Łagów 1
35 Paweł Ślefarski ŁKS Łagów 1
36 Marcin Szafraniec Nida Pińczów 1
37 Karol Armata Neptun Końskie 1
38 Jakub Kos Partyzant Radoszyce 1
39 Michał Stachura Star Starachowice 1
40 Bartosz Gębura Star Starachowice 1
41 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 1
42 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 1
43 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 1
44 Damian Garydnik Alit Ożarów 1
45 Bartosz Kuzincow GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
46 Mateusz Kokosza Orlicz Suchedniów 1
47 Tomasz Lipski GKS Rudki 1
48 Łukasz Boleń Orlicz Suchedniów 1
49 Łukasz Mika Zdrój Busko Zdrój 1
50 Michał Zawadzki Zdrój Busko Zdrój 1
51 Michał Hołody Pogoń 1945 Staszów 1
52 Damian Piwowarczyk Partyzant Radoszyce 1
53 Krystian Zaręba ŁKS Łagów 1
54 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
55 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
56 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 1