III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 7 16 5 1 1 12 5 7
2 Foto-Higiena Gać 7 15 5 0 2 12 6 6
3 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 12 3 3 1 7 4 3
4 ROW 1964 Rybnik 7 11 3 2 2 15 15 0
5 Rekord Bielsko-Biała 7 11 3 2 2 9 9 0
6 Górnik II Zabrze 7 10 3 1 3 13 10 3
7 Ruch Zdzieszowice 6 10 3 1 2 7 7 0
8 Lechia Zielona Góra 7 10 3 1 3 12 14 -2
9 Miedź II Legnica 7 9 2 3 2 12 10 2
10 Stal Brzeg 7 9 2 3 2 8 9 -1
11 Ślęza Wrocław 7 9 2 3 2 6 7 -1
12 Ruch Chorzów 6 8 2 2 2 10 8 2
13 Polonia Bytom 7 8 2 2 3 8 10 -2
14 Gwarek Tarnowskie Góry 7 8 2 2 3 11 14 -3
15 Piast Żmigród 7 6 1 3 3 7 10 -3
16 MKS Kluczbork 6 5 1 2 3 7 10 -3
17 Zagłębie II Lubin 6 4 0 4 2 5 7 -2
18 LZS Starowice Dolne 7 3 0 3 4 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ROW 1964 Rybnik 4 10 3 1 0 9 4 5
2 Śląsk II Wrocław 3 9 3 0 0 5 1 4
3 Foto-Higiena Gać 3 9 3 0 0 6 1 5
4 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 7 2 1 0 5 2 3
5 Ruch Zdzieszowice 3 7 2 1 0 5 2 3
6 Stal Brzeg 4 7 2 1 1 7 6 1
7 Gwarek Tarnowskie Góry 4 7 2 1 1 4 5 -1
8 Ślęza Wrocław 3 6 2 0 1 3 2 1
9 Miedź II Legnica 4 5 1 2 1 6 5 1
10 Rekord Bielsko-Biała 3 4 1 1 1 1 3 -2
11 Górnik II Zabrze 3 4 1 1 1 6 4 2
12 Lechia Zielona Góra 4 4 1 1 2 9 11 -2
13 Ruch Chorzów 3 4 1 1 1 5 4 1
14 Polonia Bytom 4 4 1 1 2 6 8 -2
15 Piast Żmigród 3 4 1 1 1 4 3 1
16 MKS Kluczbork 3 4 1 1 1 5 5 0
17 LZS Starowice Dolne 5 3 0 3 2 0 3 -3
18 Zagłębie II Lubin 2 2 0 2 0 3 3 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 4 7 2 1 1 7 4 3
2 Rekord Bielsko-Biała 4 7 2 1 1 8 6 2
3 Foto-Higiena Gać 4 6 2 0 2 6 5 1
4 Górnik II Zabrze 4 6 2 0 2 7 6 1
5 Lechia Zielona Góra 3 6 2 0 1 3 3 0
6 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 5 1 2 1 2 2 0
7 Miedź II Legnica 3 4 1 1 1 6 5 1
8 Ruch Chorzów 3 4 1 1 1 5 4 1
9 Polonia Bytom 3 4 1 1 1 2 2 0
10 Ruch Zdzieszowice 3 3 1 0 2 2 5 -3
11 Ślęza Wrocław 4 3 0 3 1 3 5 -2
12 Stal Brzeg 3 2 0 2 1 1 3 -2
13 Piast Żmigród 4 2 0 2 2 3 7 -4
14 Zagłębie II Lubin 4 2 0 2 2 2 4 -2
15 ROW 1964 Rybnik 3 1 0 1 2 6 11 -5
16 Gwarek Tarnowskie Góry 3 1 0 1 2 7 9 -2
17 MKS Kluczbork 3 1 0 1 2 2 5 -3
18 LZS Starowice Dolne 2 0 0 0 2 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Brzeg

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Brzeg 0 - 0 Ślęza Wrocław 16 listopada 2019
ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Stal Brzeg 11 września 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 23 marca 2019
Ślęza Wrocław 3 - 1 Stal Brzeg 18 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Stal Brzeg 11 marca 2018
Stal Brzeg 6 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Stal Brzeg 31 maja 2017
Stal Brzeg 3 - 3 Ślęza Wrocław 22 października 2016

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 4
2 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 4
3 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 3
4 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
5 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
6 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 3
7 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 3
8 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 2
9 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 2
10 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 2
11 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
12 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
13 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 2
14 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 2
15 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 2
16 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
17 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 2
18 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
19 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 2
20 Damian Celuch Stal Brzeg 2
21 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
22 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
23 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
24 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
25 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
26 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
27 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
28 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 1
29 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 1
30 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 1
31 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 1
32 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
33 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
34 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
35 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
36 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 1
37 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 1
38 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
39 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 1
40 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
41 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
42 Jakub Ryś MKS Kluczbork 1
43 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
44 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
45 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 1
46 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
47 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
48 Michał Koźlik Piast Żmigród 1
49 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
50 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 1
51 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
52 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 1
53 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
54 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
55 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
56 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
57 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
58 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
59 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 1
60 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
61 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
62 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
63 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
64 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
65 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
66 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
67 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 1
68 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
69 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
70 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
71 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 1
72 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 1
73 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
74 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 1
75 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 1
76 Marcin Lachowski Polonia Bytom 1
77 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 1
78 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
79 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
80 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
81 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1
82 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 1
83 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
84 Marko Zawada Górnik II Zabrze 1