III liga, gr. III sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 13 32 10 2 1 20 3 17
2 Rekord Bielsko-Biała 13 28 8 4 1 24 11 13
3 Zagłębie II Lubin 13 27 8 3 2 31 13 18
4 Ślęza Wrocław 13 26 8 2 3 36 16 20
5 Miedź II Legnica 13 25 8 1 4 23 15 8
6 Polonia Bytom 13 23 7 2 4 20 13 7
7 Carina Gubin 13 20 6 2 5 18 16 2
8 Górnik II Zabrze 13 20 6 2 5 14 15 -1
9 Odra Wodzisław Śląski 13 19 5 4 4 16 24 -8
10 Lechia Zielona Góra 13 17 5 2 6 16 16 0
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 15 3 6 4 16 17 -1
12 Stal Brzeg 13 13 4 1 8 17 20 -3
13 Gwarek Tarnowskie Góry 13 13 2 7 4 12 18 -6
14 Foto-Higiena Gać 13 12 3 3 7 12 16 -4
15 MKS Kluczbork 13 12 3 3 7 16 28 -12
16 Piast Żmigród 13 11 3 2 8 16 32 -16
17 Karkonosze Jelenia Góra 13 7 2 1 10 11 27 -16
18 Warta Gorzów Wielkopolski 13 6 1 3 9 6 24 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 7 19 6 1 0 14 0 14
2 Zagłębie II Lubin 7 16 5 1 1 21 4 17
3 Carina Gubin 8 14 4 2 2 12 6 6
4 Ślęza Wrocław 6 13 4 1 1 21 6 15
5 Miedź II Legnica 7 13 4 1 2 13 9 4
6 Górnik II Zabrze 7 13 4 1 2 7 5 2
7 Rekord Bielsko-Biała 6 11 3 2 1 9 4 5
8 Odra Wodzisław Śląski 7 11 3 2 2 9 10 -1
9 Lechia Zielona Góra 6 10 3 1 2 9 7 2
10 Polonia Bytom 4 9 3 0 1 6 3 3
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 9 2 3 1 9 8 1
12 Karkonosze Jelenia Góra 7 7 2 1 4 9 11 -2
13 Stal Brzeg 7 6 2 0 5 8 12 -4
14 Gwarek Tarnowskie Góry 6 6 1 3 2 6 10 -4
15 Piast Żmigród 6 6 2 0 4 7 15 -8
16 MKS Kluczbork 6 4 1 1 4 7 14 -7
17 Warta Gorzów Wielkopolski 8 3 0 3 5 4 12 -8
18 Foto-Higiena Gać 6 2 0 2 4 6 11 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 7 17 5 2 0 15 7 8
2 Polonia Bytom 9 14 4 2 3 14 10 4
3 LKS Goczałkowice Zdrój 6 13 4 1 1 6 3 3
4 Ślęza Wrocław 7 13 4 1 2 15 10 5
5 Miedź II Legnica 6 12 4 0 2 10 6 4
6 Zagłębie II Lubin 6 11 3 2 1 10 9 1
7 Foto-Higiena Gać 7 10 3 1 3 6 5 1
8 Odra Wodzisław Śląski 6 8 2 2 2 7 14 -7
9 MKS Kluczbork 7 8 2 2 3 9 14 -5
10 Górnik II Zabrze 6 7 2 1 3 7 10 -3
11 Lechia Zielona Góra 7 7 2 1 4 7 9 -2
12 Stal Brzeg 6 7 2 1 3 9 8 1
13 Gwarek Tarnowskie Góry 7 7 1 4 2 6 8 -2
14 Carina Gubin 5 6 2 0 3 6 10 -4
15 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 6 1 3 3 7 9 -2
16 Piast Żmigród 7 5 1 2 4 9 17 -8
17 Warta Gorzów Wielkopolski 5 3 1 0 4 2 12 -10
18 Karkonosze Jelenia Góra 6 0 0 0 6 2 16 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Brzeg

Gospodarze Wynik Goście Data
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Stal Brzeg 20 listopada 2021
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Stal Brzeg 13 listopada 2021
Stal Brzeg 0 - 0 Zagłębie II Lubin 6 listopada 2021
Stal Brzeg 0 - 0 Piast Żmigród 30 października 2021
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 0 Stal Brzeg 23 października 2021
Stal Brzeg 0 - 1 Górnik II Zabrze 16 października 2021
Carina Gubin 1 - 0 Stal Brzeg 9 października 2021
Stal Brzeg 0 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 2 października 2021
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Stal Brzeg 25 września 2021
Stal Brzeg 2 - 4 Miedź II Legnica 18 września 2021
Odra Wodzisław Śląski 2 - 1 Stal Brzeg 11 września 2021
Stal Brzeg 1 - 3 Polonia Bytom 8 września 2021
Foto-Higiena Gać 2 - 2 Stal Brzeg 4 września 2021
Stal Brzeg 1 - 2 Ślęza Wrocław 28 sierpnia 2021
MKS Kluczbork 0 - 3 Stal Brzeg 22 sierpnia 2021
Stal Brzeg 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 sierpnia 2021
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 1 Stal Brzeg 14 sierpnia 2021
Stal Brzeg 2 - 1 Lechia Zielona Góra 7 sierpnia 2021
Stal Brzeg 3 - 2 Polonia Bytom 19 czerwca 2021
Zagłębie II Lubin 1 - 0 Stal Brzeg 12 czerwca 2021
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2021
Piast Żmigród 0 - 1 Stal Brzeg 3 czerwca 2021
Stal Brzeg 1 - 2 MKS Kluczbork 29 maja 2021
Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Stal Brzeg 26 maja 2021
Stal Brzeg 1 - 3 Ruch Chorzów 22 maja 2021
Polonia-Stal Świdnica 2 - 6 Stal Brzeg 15 maja 2021
Stal Brzeg 0 - 2 Górnik II Zabrze 8 maja 2021
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 1 Stal Brzeg 5 maja 2021
Stal Brzeg 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 maja 2021
Miedź II Legnica 1 - 3 Stal Brzeg 24 kwietnia 2021
Stal Brzeg 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 17 kwietnia 2021
Foto-Higiena Gać 1 - 4 Stal Brzeg 3 kwietnia 2021
Stal Brzeg 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 27 marca 2021
Polonia Nysa 1 - 1 Stal Brzeg 20 marca 2021
Stal Brzeg 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 13 marca 2021
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Stal Brzeg 6 marca 2021
Polonia Bytom 1 - 0 Stal Brzeg 28 listopada 2020
MKS Kluczbork 3 - 3 Stal Brzeg 25 listopada 2020
Stal Brzeg 1 - 0 Zagłębie II Lubin 21 listopada 2020
Stal Brzeg 1 - 4 Piast Żmigród 18 listopada 2020
Ślęza Wrocław 5 - 0 Stal Brzeg 14 listopada 2020
Górnik II Zabrze 1 - 3 Stal Brzeg 28 października 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 24 października 2020
Ruch Chorzów 3 - 2 Stal Brzeg 17 października 2020
Stal Brzeg 5 - 1 Polonia-Stal Świdnica 10 października 2020
Stal Brzeg 2 - 3 LKS Goczałkowice Zdrój 26 września 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Stal Brzeg 19 września 2020
Stal Brzeg 1 - 1 Miedź II Legnica 12 września 2020
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Stal Brzeg 5 września 2020
Stal Brzeg 3 - 0 Foto-Higiena Gać 22 sierpnia 2020
ROW 1964 Rybnik 0 - 2 Stal Brzeg 15 sierpnia 2020
Stal Brzeg 7 - 1 Polonia Nysa 12 sierpnia 2020
Rekord Bielsko-Biała 2 - 1 Stal Brzeg 8 sierpnia 2020
Stal Brzeg 1 - 1 Lechia Zielona Góra 1 sierpnia 2020
Stal Brzeg 0 - 0 MKS Kluczbork 13 czerwca 2020
Ślęza Wrocław 0 - 0 Stal Brzeg 6 czerwca 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Foto-Higiena Gać 30 maja 2020
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Stal Brzeg 27 maja 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Zagłębie II Lubin 23 maja 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Stal Brzeg 16 maja 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Piast Żmigród 13 maja 2020
Stal Brzeg 0 - 0 LZS Starowice Dolne 9 maja 2020
Ruch Chorzów 0 - 0 Stal Brzeg 6 maja 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Lechia Zielona Góra 2 maja 2020
Polonia Bytom 0 - 0 Stal Brzeg 25 kwietnia 2020
Stal Brzeg 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 18 kwietnia 2020
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Stal Brzeg 11 kwietnia 2020
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Stal Brzeg 5 kwietnia 2020
Stal Brzeg 0 - 0 Miedź II Legnica 28 marca 2020
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 0 Stal Brzeg 21 marca 2020
Górnik II Zabrze 4 - 1 Stal Brzeg 7 marca 2020
MKS Kluczbork 1 - 0 Stal Brzeg 23 listopada 2019
Stal Brzeg 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 listopada 2019
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Stal Brzeg 9 listopada 2019
Stal Brzeg 4 - 1 Rekord Bielsko-Biała 2 listopada 2019
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Stal Brzeg 26 października 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 października 2019
LZS Starowice Dolne 1 - 1 Stal Brzeg 12 października 2019
Stal Brzeg 1 - 2 Ruch Chorzów 5 października 2019
Lechia Zielona Góra 3 - 2 Stal Brzeg 29 września 2019
Stal Brzeg 0 - 3 Polonia Bytom 21 września 2019
ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Stal Brzeg 11 września 2019
Stal Brzeg 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 7 września 2019
Stal Brzeg 2 - 2 Śląsk II Wrocław 30 sierpnia 2019
Miedź II Legnica 1 - 1 Stal Brzeg 24 sierpnia 2019
Stal Brzeg 3 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 17 sierpnia 2019
Piast Żmigród 0 - 0 Stal Brzeg 10 sierpnia 2019
Stal Brzeg 2 - 1 Górnik II Zabrze 3 sierpnia 2019
Górnik Polkowice 1 - 1 Stal Brzeg 8 czerwca 2019
Stal Brzeg 2 - 0 Ruch Radzionków 1 czerwca 2019
Agroplon Głuszyna 0 - 4 Stal Brzeg 29 maja 2019
Stal Brzeg 0 - 2 Piast Żmigród 25 maja 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Stal Brzeg 18 maja 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Foto-Higiena Gać 15 maja 2019
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 Stal Brzeg 12 maja 2019
Stal Brzeg 5 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 maja 2019
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Stal Brzeg 1 maja 2019
Stal Brzeg 1 - 0 MKS Kluczbork 27 kwietnia 2019
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Stal Brzeg 20 kwietnia 2019
Stal Brzeg 1 - 2 Miedź II Legnica 13 kwietnia 2019
Zagłębie II Lubin 0 - 0 Stal Brzeg 6 kwietnia 2019
Stal Brzeg 1 - 3 Górnik II Zabrze 30 marca 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 23 marca 2019
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Stal Brzeg 16 marca 2019
Stal Brzeg 2 - 0 Lechia Dzierżoniów 9 marca 2019
Stal Brzeg 0 - 1 Górnik Polkowice 24 listopada 2018
Ruch Radzionków 1 - 1 Stal Brzeg 17 listopada 2018
Stal Brzeg 2 - 0 Agroplon Głuszyna 10 listopada 2018
Piast Żmigród 0 - 3 Stal Brzeg 3 listopada 2018
Stal Brzeg 1 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 27 października 2018
Foto-Higiena Gać 2 - 1 Stal Brzeg 20 października 2018
Stal Brzeg 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała 6 października 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Stal Brzeg 29 września 2018
Stal Brzeg 4 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 22 września 2018
MKS Kluczbork 3 - 0 Stal Brzeg 14 września 2018
Stal Brzeg 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 7 września 2018
Miedź II Legnica 5 - 0 Stal Brzeg 1 września 2018
Stal Brzeg 3 - 4 Zagłębie II Lubin 29 sierpnia 2018
Górnik II Zabrze 1 - 3 Stal Brzeg 25 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 3 - 1 Stal Brzeg 18 sierpnia 2018
Stal Brzeg 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 11 sierpnia 2018
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Stal Brzeg 4 sierpnia 2018
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Stal Brzeg 16 czerwca 2018
Stal Brzeg 1 - 1 Piast Żmigród 9 czerwca 2018
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Stal Brzeg 3 czerwca 2018
Stal Brzeg 2 - 1 Lechia Zielona Góra 30 maja 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Stal Brzeg 26 maja 2018
Stal Brzeg 2 - 2 Górnik II Zabrze 19 maja 2018
Lechia Dzierżoniów 1 - 3 Stal Brzeg 13 maja 2018
Stal Brzeg 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 6 maja 2018
Stal Brzeg 4 - 2 Górnik Polkowice 3 maja 2018
Rekord Bielsko-Biała 2 - 2 Stal Brzeg 28 kwietnia 2018
Stal Brzeg 0 - 0 Miedź II Legnica 21 kwietnia 2018
Unia Turza Śląska 2 - 3 Stal Brzeg 18 kwietnia 2018
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Stal Brzeg 14 kwietnia 2018
Stal Brzeg 0 - 0 Polonia Głubczyce 7 kwietnia 2018
Skra Częstochowa 1 - 0 Stal Brzeg 31 marca 2018
Stal Brzeg 2 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 marca 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Stal Brzeg 11 marca 2018
Stal Brzeg 1 - 2 Zagłębie II Lubin 19 listopada 2017
Piast Żmigród 2 - 1 Stal Brzeg 11 listopada 2017
Stal Brzeg 4 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 4 listopada 2017
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Stal Brzeg 28 października 2017
Stal Brzeg 5 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 października 2017
Górnik II Zabrze 3 - 1 Stal Brzeg 15 października 2017
Stal Brzeg 3 - 1 Lechia Dzierżoniów 7 października 2017
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Stal Brzeg 30 września 2017
Górnik Polkowice 3 - 2 Stal Brzeg 23 września 2017
Stal Brzeg 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 16 września 2017
Miedź II Legnica 0 - 1 Stal Brzeg 9 września 2017
Stal Brzeg 2 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała 2 września 2017
Polonia Głubczyce 2 - 4 Stal Brzeg 26 sierpnia 2017
Stal Brzeg 1 - 0 Skra Częstochowa 19 sierpnia 2017
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 2 Stal Brzeg 15 sierpnia 2017
Stal Brzeg 2 - 0 Unia Turza Śląska 12 sierpnia 2017
Stal Brzeg 6 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2017
Unia Turza Śląska 4 - 4 Stal Brzeg 17 czerwca 2017
Stal Brzeg 2 - 1 Górnik Polkowice 14 czerwca 2017
Miedź II Legnica 2 - 1 Stal Brzeg 9 czerwca 2017
Stal Brzeg 4 - 3 GKS 1962 Jastrzębie 3 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Stal Brzeg 31 maja 2017
Stal Brzeg 1 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała 27 maja 2017
Stal Brzeg 1 - 1 Górnik II Zabrze 20 maja 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Stal Brzeg 13 maja 2017
Stal Brzeg 1 - 1 Skra Częstochowa 6 maja 2017
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Stal Brzeg 3 maja 2017
Stal Brzeg 1 - 1 Górnik Wałbrzych 29 kwietnia 2017
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Stal Brzeg 23 kwietnia 2017
Stal Brzeg 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 15 kwietnia 2017
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Stal Brzeg 8 kwietnia 2017
Stal Brzeg 1 - 3 Piast Żmigród 1 kwietnia 2017
Lechia Dzierżoniów 0 - 4 Stal Brzeg 26 marca 2017
Olimpia Kowary 0 - 2 Stal Brzeg 18 marca 2017
Stal Brzeg 3 - 2 Unia Turza Śląska 19 listopada 2016
Górnik Polkowice 2 - 0 Stal Brzeg 11 listopada 2016
Stal Brzeg 0 - 2 Miedź II Legnica 5 listopada 2016
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 0 Stal Brzeg 29 października 2016
Stal Brzeg 3 - 3 Ślęza Wrocław 22 października 2016
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 1 Stal Brzeg 15 października 2016
Górnik II Zabrze 3 - 4 Stal Brzeg 9 października 2016
Stal Brzeg 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 października 2016
Skra Częstochowa 1 - 1 Stal Brzeg 17 września 2016
Stal Brzeg 2 - 0 Rekord Bielsko-Biała 10 września 2016
Górnik Wałbrzych 1 - 2 Stal Brzeg 3 września 2016
Stal Brzeg 2 - 0 Lechia Zielona Góra 27 sierpnia 2016
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Stal Brzeg 20 sierpnia 2016
Stal Brzeg 0 - 0 Śląsk II Wrocław 17 sierpnia 2016
Piast Żmigród 1 - 4 Stal Brzeg 13 sierpnia 2016
Stal Brzeg 3 - 0 Lechia Dzierżoniów 6 sierpnia 2016
Stal Brzeg 3 - 3 Olimpia Kowary 30 lipca 2016
Stal Brzeg 1 - 1 Małapanew Ozimek 11 czerwca 2016
Sparta Paczków 2 - 1 Stal Brzeg 8 czerwca 2016
Stal Brzeg 3 - 1 OKS Olesno 4 czerwca 2016
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Stal Brzeg 28 maja 2016
Stal Brzeg 3 - 1 LZS Starowice Dolne 25 maja 2016
Start Namysłów 0 - 1 Stal Brzeg 21 maja 2016
Stal Brzeg 2 - 2 LZS SBB Energy Kup 12 maja 2016
Pogoń Prudnik 0 - 3 Stal Brzeg 7 maja 2016
Stal Brzeg 0 - 1 Skalnik Gracze 30 kwietnia 2016
KS Krasiejów 1 - 3 Stal Brzeg 23 kwietnia 2016
Olimpia Lewin Brzeski 0 - 3 Stal Brzeg 16 kwietnia 2016
Stal Brzeg 5 - 1 Czarni Otmuchów 9 kwietnia 2016
Porawie Większyce 1 - 2 Stal Brzeg 2 kwietnia 2016
Stal Brzeg 7 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 26 marca 2016
MKS Gogolin 0 - 0 Stal Brzeg 19 marca 2016
Stal Brzeg 4 - 0 Śląsk Łubniany 12 marca 2016
Polonia Głubczyce 1 - 3 Stal Brzeg 5 marca 2016
Małapanew Ozimek 0 - 2 Stal Brzeg 21 listopada 2015
Stal Brzeg 1 - 0 Sparta Paczków 14 listopada 2015
OKS Olesno 2 - 2 Stal Brzeg 7 listopada 2015
Stal Brzeg 5 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 31 października 2015
LZS Starowice Dolne 1 - 2 Stal Brzeg 24 października 2015
Stal Brzeg 3 - 2 Start Namysłów 17 października 2015
LZS SBB Energy Kup 0 - 2 Stal Brzeg 10 października 2015
Stal Brzeg 2 - 0 Pogoń Prudnik 3 października 2015
Skalnik Gracze 0 - 6 Stal Brzeg 26 września 2015
Stal Brzeg 5 - 0 KS Krasiejów 19 września 2015
Stal Brzeg 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski 12 września 2015
Czarni Otmuchów 0 - 5 Stal Brzeg 5 września 2015
Stal Brzeg 5 - 1 Porawie Większyce 29 sierpnia 2015
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 1 Stal Brzeg 22 sierpnia 2015
Stal Brzeg 1 - 0 MKS Gogolin 19 sierpnia 2015
Śląsk Łubniany 0 - 1 Stal Brzeg 15 sierpnia 2015
Stal Brzeg 1 - 1 Polonia Głubczyce 9 sierpnia 2015
Stal Brzeg 3 - 0 Pogoń Prudnik 20 czerwca 2015
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Stal Brzeg 13 czerwca 2015
Stal Brzeg 3 - 0 OKS Olesno 6 czerwca 2015
Czarni Otmuchów 0 - 0 Stal Brzeg 3 czerwca 2015
Stal Brzeg 1 - 2 Śląsk Łubniany 28 maja 2015
Victoria Chróścice 0 - 2 Stal Brzeg 23 maja 2015
Stal Brzeg 0 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 16 maja 2015
Olimpia Lewin Brzeski 0 - 0 Stal Brzeg 13 maja 2015
Stal Brzeg 2 - 2 Start Namysłów 9 maja 2015
LZS Mechnice 0 - 4 Stal Brzeg 1 maja 2015
Stal Brzeg 1 - 1 LZS Piotrówka 25 kwietnia 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 Stal Brzeg 18 kwietnia 2015
Stal Brzeg 1 - 1 Polonia Głubczyce 11 kwietnia 2015
Sparta Paczków 0 - 0 Stal Brzeg 4 kwietnia 2015
Stal Brzeg 1 - 0 Orzeł Źlinice 28 marca 2015
Racławia Racławice Śląskie 1 - 3 Stal Brzeg 21 marca 2015
Porawie Większyce 1 - 1 Stal Brzeg 14 marca 2015
Pogoń Prudnik 0 - 1 Stal Brzeg 22 listopada 2014
Stal Brzeg 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 15 listopada 2014
OKS Olesno 1 - 2 Stal Brzeg 8 listopada 2014
Stal Brzeg 3 - 0 Czarni Otmuchów 2 listopada 2014
Śląsk Łubniany 0 - 0 Stal Brzeg 25 października 2014
Stal Brzeg 2 - 0 Victoria Chróścice 18 października 2014
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 2 Stal Brzeg 11 października 2014
Stal Brzeg 1 - 0 Olimpia Lewin Brzeski 4 października 2014
Start Namysłów 1 - 0 Stal Brzeg 27 września 2014
Stal Brzeg 4 - 0 LZS Mechnice 20 września 2014
LZS Piotrówka 0 - 3 Stal Brzeg 13 września 2014
Stal Brzeg 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 września 2014
Polonia Głubczyce 1 - 0 Stal Brzeg 30 sierpnia 2014
Stal Brzeg 3 - 1 Sparta Paczków 23 sierpnia 2014
Orzeł Źlinice 0 - 0 Stal Brzeg 20 sierpnia 2014
Stal Brzeg 2 - 0 Racławia Racławice Śląskie 16 sierpnia 2014
Stal Brzeg 6 - 0 Porawie Większyce 9 sierpnia 2014
Pogoń Prudnik 4 - 0 Stal Brzeg 19 czerwca 2014
Stal Brzeg 2 - 3 Skalnik Gracze 14 czerwca 2014
Stal Brzeg 5 - 1 Naprzód Jemielnica 7 czerwca 2014
Śląsk Łubniany 0 - 2 Stal Brzeg 31 maja 2014
Stal Brzeg 0 - 0 OKS Olesno 28 maja 2014
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Stal Brzeg 24 maja 2014
Małapanew Ozimek 1 - 0 Stal Brzeg 10 maja 2014
Stal Brzeg 1 - 0 MKS Gogolin 7 maja 2014
Stal Brzeg 2 - 1 LZS Starowice Dolne 3 maja 2014
GLKS Kietrz 3 - 0 Stal Brzeg 26 kwietnia 2014
Stal Brzeg 1 - 1 Sparta Paczków 19 kwietnia 2014
Otmęt Krapkowice 2 - 0 Stal Brzeg 12 kwietnia 2014
Stal Brzeg 3 - 2 TOR Dobrzeń Wielki 5 kwietnia 2014
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 1 Stal Brzeg 29 marca 2014
Stal Brzeg 2 - 0 Orzeł Źlinice 22 marca 2014
Stal Brzeg 1 - 1 Pogoń Prudnik 16 listopada 2013
Skalnik Gracze 2 - 0 Stal Brzeg 9 listopada 2013
Stal Brzeg 1 - 2 Śląsk Łubniany 2 listopada 2013
OKS Olesno 2 - 0 Stal Brzeg 26 października 2013
Stal Brzeg 2 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 20 października 2013
Naprzód Jemielnica 1 - 3 Stal Brzeg 12 października 2013
Stal Brzeg 0 - 1 Małapanew Ozimek 5 października 2013
MKS Gogolin 0 - 3 Stal Brzeg 28 września 2013
LZS Starowice Dolne 2 - 3 Stal Brzeg 22 września 2013
Stal Brzeg 4 - 0 GLKS Kietrz 15 września 2013
Sparta Paczków 2 - 1 Stal Brzeg 7 września 2013
Stal Brzeg 4 - 1 Otmęt Krapkowice 31 sierpnia 2013
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 4 Stal Brzeg 24 sierpnia 2013
Stal Brzeg 3 - 2 Olimpia Lewin Brzeski 17 sierpnia 2013
Orzeł Źlinice 3 - 0 Stal Brzeg 10 sierpnia 2013

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 10
2 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 9
3 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 8
4 Michał Sypek Stal Brzeg 7
5 Kamil Chiliński Odra Wodzisław Śląski 6
6 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 6
7 Kacper Głowieńkowski Piast Żmigród 6
8 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 5
9 Daniel Stanclik Piast Żmigród 5
10 Cyprian Poniedziałek Carina Gubin 5
11 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 5
12 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 4
13 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 4
14 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 4
15 Byron Burgering Miedź II Legnica 4
16 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 4
17 Patryk Stefański Polonia Bytom 4
18 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 4
19 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 4
20 Tomasz Mamis Miedź II Legnica 4
21 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
22 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 4
23 Damian Celuch Polonia Bytom 3
24 Jan Borek Odra Wodzisław Śląski 3
25 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 3
26 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
27 Vinícius Veneranda Miedź II Legnica 3
28 Marcin Wodecki Odra Wodzisław Śląski 3
29 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 3
30 Adam Antochów Carina Gubin 3
31 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 3
32 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
33 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 3
34 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 3
35 Werick Caetano Miedź II Legnica 3
36 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 3
37 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 3
38 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 3
39 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 3
40 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
41 Daniel Łuczak Piast Żmigród 3
42 Filip Balcewicz Miedź II Legnica 3
43 Michał Płonka Polonia Bytom 2
44 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 2
45 Jakub Jarzębowski Foto-Higiena Gać 2
46 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 2
47 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 2
48 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 2
49 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
50 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 2
51 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 2
52 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 2
53 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 2
54 Beniamin Glinka MKS Kluczbork 2
55 Daniel Iwanek Polonia Bytom 2
56 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 2
57 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 2
58 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 2
59 Maciej Diduszko Carina Gubin 2
60 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 2
61 Denis Matuszewski Carina Gubin 2
62 Wojciech Boksiński Carina Gubin 2
63 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 2
64 Jakub Siga Zagłębie II Lubin 2
65 Mateusz Dychus Stal Brzeg 2
66 Filip Szczypkowski Foto-Higiena Gać 2
67 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
68 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 2
69 Mykyta Łoboda Lechia Zielona Góra 2
70 Adam Samiec Ślęza Wrocław 2
71 Sebastian Jaroszyński Foto-Higiena Gać 2
72 Mateusz Mielczarek Odra Wodzisław Śląski 2
73 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 2
74 Maciej Matusik Stal Brzeg 2
75 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 2
76 Bruno Garcia Miedź II Legnica 2
77 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 1
78 Norbert Jaszczak Gwarek Tarnowskie Góry 1
79 Jakub Szymański Górnik II Zabrze 1
80 Dominik Nowakowski Warta Gorzów Wielkopolski 1
81 Grzegorz Bartczak Miedź II Legnica 1
82 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
83 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 1
84 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 1
85 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
86 Jan Zioła Lechia Zielona Góra 1
87 Kornel Wieczorek Lechia Zielona Góra 1
88 Grzegorz Kazimierowicz Foto-Higiena Gać 1
89 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
90 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 1
91 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
92 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
93 Kamil Zalewski Gwarek Tarnowskie Góry 1
94 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
95 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 1
96 Kamil Spratek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
97 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
98 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
99 Marcel Jaszczyk MKS Kluczbork 1
100 Patryk Moś MKS Kluczbork 1
101 Mateusz Ogrodowski Warta Gorzów Wielkopolski 1
102 Dariusz Stalmach Górnik II Zabrze 1
103 Konrad Grzymisławski Carina Gubin 1
104 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 1
105 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 1
106 Brajan Kułakowski Karkonosze Jelenia Góra 1
107 Orest Tkachuk Warta Gorzów Wielkopolski 1
108 Michał Dryja Karkonosze Jelenia Góra 1
109 Ilan Rappoport Foto-Higiena Gać 1
110 Krystian Pabiniak Foto-Higiena Gać 1
111 Marcin Pisarek Gwarek Tarnowskie Góry 1
112 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 1
113 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 1
114 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
115 Pavlo Koval Stal Brzeg 1
116 Wojciech Wenglorz Odra Wodzisław Śląski 1
117 Artur Łuczkiewicz Foto-Higiena Gać 1
118 Karol Stanek Gwarek Tarnowskie Góry 1
119 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
120 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
121 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
122 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 1
123 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
124 Dawid Kasprzyk Rekord Bielsko-Biała 1
125 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 1
126 Peter Juritka Górnik II Zabrze 1
127 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
128 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
129 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
130 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
131 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 1
132 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 1
133 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
134 Adrian Dąbrowski Karkonosze Jelenia Góra 1
135 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
136 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 1
137 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
138 Oliwier Sławiński Zagłębie II Lubin 1
139 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
140 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 1
141 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 1
142 Paweł Tupaj Miedź II Legnica 1
143 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
144 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
145 Jacek Wuwer Polonia Bytom 1
146 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
147 Przemysław Mońka LKS Goczałkowice Zdrój 1
148 Mateusz Czerwiński Karkonosze Jelenia Góra 1