IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błonianka Błonie 10 23 7 2 1 33 6 27
2 Radomiak II Radom 10 23 7 2 1 21 10 11
3 MKS Piaseczno 10 21 6 3 1 30 13 17
4 Victoria Sulejówek 10 19 6 1 3 26 14 12
5 Pilica Białobrzegi 10 18 5 3 2 26 18 8
6 Wilga Garwolin 10 17 5 2 3 25 22 3
7 Oskar Przysucha 10 16 4 4 2 21 20 1
8 Mszczonowianka Mszczonów 10 13 3 4 3 14 14 0
9 Znicz II Pruszków 10 11 3 2 5 13 18 -5
10 Proch Pionki 10 11 3 2 5 11 16 -5
11 KS Warka 10 11 2 5 3 13 25 -12
12 Mazur Karczew 10 10 3 1 6 13 17 -4
13 KS Raszyn 10 10 3 1 6 13 20 -7
14 Żyrardowianka Żyrardów 10 9 2 3 5 16 25 -9
15 Józefovia Józefów 10 6 1 3 6 7 20 -13
16 Unia Warszawa 10 2 0 2 8 4 28 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 5 13 4 1 0 13 5 8
2 Błonianka Błonie 4 12 4 0 0 18 1 17
3 Victoria Sulejówek 7 12 4 0 3 20 13 7
4 Oskar Przysucha 6 12 3 3 0 15 11 4
5 MKS Piaseczno 6 11 3 2 1 20 9 11
6 Wilga Garwolin 5 10 3 1 1 13 7 6
7 Mszczonowianka Mszczonów 4 9 3 0 1 8 5 3
8 KS Warka 6 9 2 3 1 8 8 0
9 Znicz II Pruszków 6 7 2 1 3 10 14 -4
10 Mazur Karczew 5 7 2 1 2 5 7 -2
11 KS Raszyn 5 7 2 1 2 6 10 -4
12 Proch Pionki 6 5 1 2 3 5 8 -3
13 Józefovia Józefów 6 3 1 0 5 2 14 -12
14 Pilica Białobrzegi 2 2 0 2 0 4 4 0
15 Żyrardowianka Żyrardów 3 2 0 2 1 4 6 -2
16 Unia Warszawa 4 1 0 1 3 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 8 16 5 1 2 22 14 8
2 Błonianka Błonie 6 11 3 2 1 15 5 10
3 Radomiak II Radom 5 10 3 1 1 8 5 3
4 MKS Piaseczno 4 10 3 1 0 10 4 6
5 Victoria Sulejówek 3 7 2 1 0 6 1 5
6 Wilga Garwolin 5 7 2 1 2 12 15 -3
7 Żyrardowianka Żyrardów 7 7 2 1 4 12 19 -7
8 Proch Pionki 4 6 2 0 2 6 8 -2
9 Oskar Przysucha 4 4 1 1 2 6 9 -3
10 Mszczonowianka Mszczonów 6 4 0 4 2 6 9 -3
11 Znicz II Pruszków 4 4 1 1 2 3 4 -1
12 Mazur Karczew 5 3 1 0 4 8 10 -2
13 KS Raszyn 5 3 1 0 4 7 10 -3
14 Józefovia Józefów 4 3 0 3 1 5 6 -1
15 KS Warka 4 2 0 2 2 5 17 -12
16 Unia Warszawa 6 1 0 1 5 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Oskar Przysucha

Gospodarze Wynik Goście Data
Oskar Przysucha 0 - 0 Radomiak II Radom 16 listopada 2019
KS Raszyn 0 - 0 Oskar Przysucha 9 listopada 2019
Oskar Przysucha 0 - 0 Znicz II Pruszków 2 listopada 2019
KS Warka 0 - 0 Oskar Przysucha 26 października 2019
Oskar Przysucha 0 - 0 Victoria Sulejówek 19 października 2019
Proch Pionki 1 - 1 Oskar Przysucha 12 października 2019
Oskar Przysucha 2 - 2 MKS Piaseczno 5 października 2019
Józefovia Józefów 0 - 2 Oskar Przysucha 28 września 2019
Oskar Przysucha 3 - 1 Wilga Garwolin 21 września 2019
Oskar Przysucha 4 - 4 Pilica Białobrzegi 14 września 2019
Oskar Przysucha 3 - 2 Mazur Karczew 7 września 2019
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 2 Oskar Przysucha 31 sierpnia 2019
Oskar Przysucha 0 - 0 Unia Warszawa 24 sierpnia 2019
Błonianka Błonie 3 - 1 Oskar Przysucha 17 sierpnia 2019
Oskar Przysucha 3 - 2 Żyrardowianka Żyrardów 14 sierpnia 2019
Oskar Przysucha 3 - 0 MKS Piaseczno 15 czerwca 2019
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 5 Oskar Przysucha 8 czerwca 2019
Oskar Przysucha 5 - 1 Mazur Karczew 1 czerwca 2019
Sparta Jazgarzew 1 - 3 Oskar Przysucha 25 maja 2019
Perła Złotokłos 0 - 4 Oskar Przysucha 19 maja 2019
Oskar Przysucha 0 - 1 KS Raszyn 15 maja 2019
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Oskar Przysucha 11 maja 2019
Oskar Przysucha 3 - 0 Znicz II Pruszków 4 maja 2019
Orzeł Unin 0 - 5 Oskar Przysucha 27 kwietnia 2019
Radomiak II Radom 1 - 1 Oskar Przysucha 20 kwietnia 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 2 Oskar Przysucha 13 kwietnia 2019
Oskar Przysucha 3 - 1 Wilga Garwolin 6 kwietnia 2019
Błonianka Błonie 0 - 2 Oskar Przysucha 30 marca 2019
Oskar Przysucha 1 - 1 Energia Kozienice 23 marca 2019
LKS Promna 2 - 3 Oskar Przysucha 18 listopada 2018
MKS Piaseczno 1 - 0 Oskar Przysucha 10 listopada 2018
Oskar Przysucha 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 3 listopada 2018
Mazur Karczew 2 - 1 Oskar Przysucha 27 października 2018
Oskar Przysucha 4 - 0 Sparta Jazgarzew 20 października 2018
Oskar Przysucha 7 - 0 Perła Złotokłos 13 października 2018
KS Raszyn 0 - 2 Oskar Przysucha 6 października 2018
Oskar Przysucha 1 - 5 Pilica Białobrzegi 29 września 2018
Znicz II Pruszków 0 - 1 Oskar Przysucha 22 września 2018
Oskar Przysucha 3 - 1 Orzeł Unin 15 września 2018
Oskar Przysucha 3 - 3 Radomiak II Radom 9 września 2018
Oskar Przysucha 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 września 2018
Wilga Garwolin 0 - 2 Oskar Przysucha 25 sierpnia 2018
Oskar Przysucha 3 - 0 Błonianka Błonie 18 sierpnia 2018
Energia Kozienice 0 - 1 Oskar Przysucha 15 sierpnia 2018
Oskar Przysucha 3 - 0 LKS Promna 11 sierpnia 2018
Oskar Przysucha 4 - 1 Energia Kozienice 16 czerwca 2018
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Oskar Przysucha 9 czerwca 2018
Oskar Przysucha 0 - 7 Pilica Białobrzegi 2 czerwca 2018
MKS Piaseczno 2 - 2 Oskar Przysucha 26 maja 2018
Oskar Przysucha 3 - 3 Naprzód Skórzec 19 maja 2018
Perła Złotokłos 0 - 1 Oskar Przysucha 16 maja 2018
Oskar Przysucha 3 - 0 LKS Promna 12 maja 2018
Sparta Jazgarzew 2 - 4 Oskar Przysucha 5 maja 2018
Wilga Garwolin 0 - 2 Oskar Przysucha 28 kwietnia 2018
Oskar Przysucha 0 - 1 Mazur Karczew 21 kwietnia 2018
Oskar Przysucha 3 - 0 Znicz II Pruszków 18 kwietnia 2018
LKS Jedlińsk 1 - 3 Oskar Przysucha 14 kwietnia 2018
Oskar Przysucha 3 - 1 Broń Radom 7 kwietnia 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Oskar Przysucha 30 marca 2018
Błonianka Błonie 2 - 0 Oskar Przysucha 17 marca 2018
Energia Kozienice 3 - 2 Oskar Przysucha 11 listopada 2017
Oskar Przysucha 4 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 4 listopada 2017
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Oskar Przysucha 28 października 2017
Oskar Przysucha 0 - 0 MKS Piaseczno 21 października 2017
Naprzód Skórzec 2 - 4 Oskar Przysucha 14 października 2017
Oskar Przysucha 4 - 0 Perła Złotokłos 7 października 2017
LKS Promna 1 - 6 Oskar Przysucha 30 września 2017
Oskar Przysucha 0 - 2 Sparta Jazgarzew 23 września 2017
Oskar Przysucha 0 - 1 Wilga Garwolin 16 września 2017
Mazur Karczew 1 - 1 Oskar Przysucha 9 września 2017
Oskar Przysucha 2 - 1 LKS Jedlińsk 2 września 2017
Broń Radom 2 - 4 Oskar Przysucha 30 sierpnia 2017
Oskar Przysucha 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia 2017
Znicz II Pruszków 3 - 3 Oskar Przysucha 20 sierpnia 2017
Oskar Przysucha 5 - 1 Błonianka Błonie 12 sierpnia 2017
Oskar Przysucha 0 - 2 Mazur Karczew 17 czerwca 2017
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 0 Oskar Przysucha 10 czerwca 2017
Oskar Przysucha 2 - 1 LKS Promna 3 czerwca 2017
Sparta Jazgarzew 0 - 0 Oskar Przysucha 31 maja 2017
Błonianka Błonie 0 - 0 Oskar Przysucha 27 maja 2017
Oskar Przysucha 3 - 3 Orzeł Wierzbica 20 maja 2017
Grom Warszawa 0 - 2 Oskar Przysucha 17 maja 2017
Oskar Przysucha 1 - 1 Szydłowianka Szydłowiec 13 maja 2017
Proch Pionki 0 - 0 Oskar Przysucha 7 maja 2017
Oskar Przysucha 2 - 2 Victoria Sulejówek 3 maja 2017
Wilga Garwolin 1 - 2 Oskar Przysucha 30 kwietnia 2017
Oskar Przysucha 1 - 3 MKS Piaseczno 22 kwietnia 2017
Oskar Przysucha 2 - 4 KS Raszyn 8 kwietnia 2017
Energia Kozienice 1 - 2 Oskar Przysucha 1 kwietnia 2017
Oskar Przysucha 0 - 4 Pilica Białobrzegi 25 marca 2017
KS Konstancin 0 - 0 Oskar Przysucha 18 marca 2017
Oskar Przysucha 4 - 1 Znicz II Pruszków 11 marca 2017
Broń Radom 2 - 4 Oskar Przysucha 4 marca 2017
Mazur Karczew 1 - 1 Oskar Przysucha 19 listopada 2016
Oskar Przysucha 2 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 12 listopada 2016
LKS Promna 2 - 3 Oskar Przysucha 5 listopada 2016
Oskar Przysucha 3 - 2 Sparta Jazgarzew 29 października 2016
Oskar Przysucha 6 - 1 Błonianka Błonie 22 października 2016
Orzeł Wierzbica 0 - 3 Oskar Przysucha 15 października 2016
Oskar Przysucha 5 - 2 Grom Warszawa 8 października 2016
Szydłowianka Szydłowiec 4 - 1 Oskar Przysucha 1 października 2016
Oskar Przysucha 3 - 0 Proch Pionki 24 września 2016
Victoria Sulejówek 5 - 0 Oskar Przysucha 17 września 2016
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Oskar Przysucha 14 września 2016
Oskar Przysucha 0 - 2 Wilga Garwolin 10 września 2016
MKS Piaseczno 1 - 0 Oskar Przysucha 3 września 2016
KS Raszyn 0 - 3 Oskar Przysucha 27 sierpnia 2016
Oskar Przysucha 3 - 0 Energia Kozienice 24 sierpnia 2016
Oskar Przysucha 5 - 0 KS Konstancin 13 sierpnia 2016
Znicz II Pruszków 3 - 2 Oskar Przysucha 10 sierpnia 2016
Oskar Przysucha 0 - 4 Broń Radom 6 sierpnia 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 - 0 Oskar Przysucha 4 czerwca 2016
Oskar Przysucha 0 - 5 Błękitni Raciąż 1 czerwca 2016
Energia Kozienice 2 - 1 Oskar Przysucha 29 maja 2016
Oskar Przysucha 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 maja 2016
Ner Poddębice 1 - 4 Oskar Przysucha 18 maja 2016
Oskar Przysucha 1 - 2 Polonia Warszawa 15 maja 2016
Ursus Warszawa 2 - 2 Oskar Przysucha 11 maja 2016
Oskar Przysucha 0 - 1 Warta Działoszyn 4 maja 2016
Warta Sieradz 3 - 1 Oskar Przysucha 30 kwietnia 2016
Oskar Przysucha 0 - 2 Pelikan Łowicz 24 kwietnia 2016
Legia II Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha 16 kwietnia 2016
Oskar Przysucha 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia 2016
Oskar Przysucha 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 kwietnia 2016
Start Otwock 0 - 2 Oskar Przysucha 3 kwietnia 2016
Oskar Przysucha 3 - 1 ŁKS Łódź 26 marca 2016
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Oskar Przysucha 19 marca 2016
Oskar Przysucha 0 - 2 Broń Radom 12 marca 2016
Oskar Przysucha 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 listopada 2015
Błękitni Raciąż 5 - 1 Oskar Przysucha 11 listopada 2015
Oskar Przysucha 1 - 1 Energia Kozienice 7 listopada 2015
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Oskar Przysucha 24 października 2015
Oskar Przysucha 4 - 0 Ner Poddębice 17 października 2015
Polonia Warszawa 4 - 0 Oskar Przysucha 9 października 2015
Oskar Przysucha 4 - 2 Ursus Warszawa 3 października 2015
Warta Działoszyn 1 - 0 Oskar Przysucha 26 września 2015
Oskar Przysucha 0 - 0 Warta Sieradz 23 września 2015
Pelikan Łowicz 4 - 0 Oskar Przysucha 19 września 2015
Oskar Przysucha 4 - 4 Legia II Warszawa 12 września 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Oskar Przysucha 5 września 2015
Oskar Przysucha 1 - 2 Start Otwock 29 sierpnia 2015
ŁKS Łódź 6 - 2 Oskar Przysucha 26 sierpnia 2015
Oskar Przysucha 3 - 1 Pilica Białobrzegi 22 sierpnia 2015
Broń Radom 2 - 2 Oskar Przysucha 15 sierpnia 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 Oskar Przysucha 8 sierpnia 2015
Oskar Przysucha 5 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 13 czerwca 2015
Sparta Jazgarzew 1 - 0 Oskar Przysucha 6 czerwca 2015
Mazowsze Grójec 2 - 6 Oskar Przysucha 3 czerwca 2015
Oskar Przysucha 1 - 1 Szydłowianka Szydłowiec 30 maja 2015
KS Raszyn 3 - 2 Oskar Przysucha 27 maja 2015
KS Konstancin 2 - 3 Oskar Przysucha 23 maja 2015
Oskar Przysucha 7 - 0 Okęcie Warszawa 20 maja 2015
Oskar Przysucha 3 - 0 Victoria Sulejówek 9 maja 2015
Zwolenianka Zwoleń 0 - 0 Oskar Przysucha 2 maja 2015
Oskar Przysucha 3 - 1 Hutnik Warszawa 25 kwietnia 2015
Orzeł Wierzbica 3 - 2 Oskar Przysucha 18 kwietnia 2015
Wilga Garwolin 0 - 3 Oskar Przysucha 12 kwietnia 2015
Energia Kozienice 3 - 1 Oskar Przysucha 4 kwietnia 2015
Oskar Przysucha 1 - 1 Znicz II Pruszków 28 marca 2015
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 Oskar Przysucha 21 marca 2015
Oskar Przysucha 4 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 14 marca 2015
Mazur Karczew 5 - 1 Oskar Przysucha 7 marca 2015
Oskar Przysucha 0 - 0 Sparta Jazgarzew 15 listopada 2014
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 1 Oskar Przysucha 8 listopada 2014
Oskar Przysucha 2 - 1 Mazowsze Grójec 25 października 2014
Szydłowianka Szydłowiec 1 - 5 Oskar Przysucha 18 października 2014
Oskar Przysucha 1 - 3 KS Konstancin 11 października 2014
Okęcie Warszawa 0 - 4 Oskar Przysucha 4 października 2014
Oskar Przysucha 3 - 0 KS Raszyn 27 września 2014
Victoria Sulejówek 0 - 0 Oskar Przysucha 21 września 2014
Oskar Przysucha 6 - 1 Zwolenianka Zwoleń 17 września 2014
Hutnik Warszawa 1 - 1 Oskar Przysucha 13 września 2014
Oskar Przysucha 3 - 0 Orzeł Wierzbica 10 września 2014
Oskar Przysucha 3 - 2 Wilga Garwolin 6 września 2014
Oskar Przysucha 2 - 1 Energia Kozienice 30 sierpnia 2014
Znicz II Pruszków 1 - 1 Oskar Przysucha 27 sierpnia 2014
Oskar Przysucha 2 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 sierpnia 2014
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 2 Oskar Przysucha 20 sierpnia 2014
Oskar Przysucha 2 - 1 Mazur Karczew 15 sierpnia 2014
Oskar Przysucha 8 - 0 Józefovia Józefów 21 czerwca 2014
Orzeł Wierzbica 1 - 1 Oskar Przysucha 14 czerwca 2014
Oskar Przysucha 0 - 1 Szydłowianka Szydłowiec 7 czerwca 2014
Znicz II Pruszków 3 - 0 Oskar Przysucha 31 maja 2014
Oskar Przysucha 0 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 28 maja 2014
Sparta Jazgarzew 1 - 4 Oskar Przysucha 24 maja 2014
Oskar Przysucha 5 - 2 Pogoń II Siedlce 17 maja 2014
Drukarz Warszawa 2 - 3 Oskar Przysucha 10 maja 2014
Oskar Przysucha 2 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 maja 2014
PKS Radość Warszawa 1 - 5 Oskar Przysucha 26 kwietnia 2014
Mazowsze Grójec 0 - 3 Oskar Przysucha 18 kwietnia 2014
UKS Łady 1 - 0 Oskar Przysucha 6 kwietnia 2014
Oskar Przysucha 2 - 3 Okęcie Warszawa 29 marca 2014
Wilga Garwolin 1 - 0 Oskar Przysucha 23 marca 2014
Oskar Przysucha 1 - 0 Victoria Sulejówek 15 marca 2014
Energia Kozienice 4 - 0 Oskar Przysucha 16 listopada 2013
Józefovia Józefów 1 - 1 Oskar Przysucha 9 listopada 2013
Oskar Przysucha 1 - 1 Orzeł Wierzbica 2 listopada 2013
Szydłowianka Szydłowiec 0 - 0 Oskar Przysucha 27 października 2013
Oskar Przysucha 4 - 0 Znicz II Pruszków 19 października 2013
Mszczonowianka Mszczonów 6 - 1 Oskar Przysucha 12 października 2013
Oskar Przysucha 3 - 2 Sparta Jazgarzew 5 października 2013
Pogoń II Siedlce 3 - 3 Oskar Przysucha 28 września 2013
Oskar Przysucha 1 - 2 Drukarz Warszawa 21 września 2013
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 1 Oskar Przysucha 18 września 2013
Oskar Przysucha 9 - 0 PKS Radość Warszawa 14 września 2013
Oskar Przysucha 1 - 2 Mazowsze Grójec 7 września 2013
Oskar Przysucha 0 - 0 UKS Łady 31 sierpnia 2013
Okęcie Warszawa 1 - 0 Oskar Przysucha 24 sierpnia 2013
Oskar Przysucha 1 - 1 Wilga Garwolin 17 sierpnia 2013
Victoria Sulejówek 3 - 1 Oskar Przysucha 14 sierpnia 2013
Oskar Przysucha 5 - 0 Energia Kozienice 10 sierpnia 2013

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 10
2 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 10
3 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 9
4 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 9
5 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 8
6 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 7
7 Michał Suchanek Znicz II Pruszków 5
8 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 5
9 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 5
10 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
11 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 5
12 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 4
13 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 4
14 Kamil Matulka MKS Piaseczno 4
15 Marcin Raszka Mazur Karczew 4
16 Maksymilian Vogtman KS Warka 4
17 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 4
18 Chams Faraji Radomiak II Radom 3
19 Piotr Talar Wilga Garwolin 3
20 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 3
21 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 3
22 Przemysław Jakóbiak Żyrardowianka Żyrardów 3
23 Michał Prażuch KS Raszyn 3
24 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 3
25 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
26 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
27 Kamil Wierzbicki KS Warka 3
28 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 3
29 Adrian Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 2
30 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
31 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 2
32 Kacper Wnuk Proch Pionki 2
33 Adam Pędzikowski KS Warka 2
34 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 2
35 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
36 Jakub Pamintasu KS Raszyn 2
37 Maksymilian Dikof Mazur Karczew 2
38 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
39 Dominik Dukalski Józefovia Józefów 2
40 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 2
41 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
42 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
43 Boroski Poul Wilga Garwolin 2
44 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 2
45 Tomasz Pietrzak MKS Piaseczno 2
46 Kamil Stencel Błonianka Błonie 2
47 Sebastian Szczepaniak Mazur Karczew 2
48 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
49 Hubert Handzlik Znicz II Pruszków 2
50 Mateusz Szczepański Proch Pionki 2
51 Joel Tata Nsah Proch Pionki 2
52 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
53 Grzegorz Witan KS Warka 1
54 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
55 Krzysztof Czapkowski Józefovia Józefów 1
56 Tomasz Bartosiak Proch Pionki 1
57 Cezary Kubryn Oskar Przysucha 1
58 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
59 Przemysław Dwórzyński Błonianka Błonie 1
60 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 1
61 Kacper Rak Oskar Przysucha 1
62 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
63 Konrad Wojtkielewicz MKS Piaseczno 1
64 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 1
65 Dominik Stępień Radomiak II Radom 1
66 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
67 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
68 Sebastian Ząbkowski Proch Pionki 1
69 Paweł Pacholski KS Warka 1
70 Michał Orowiecki Józefovia Józefów 1
71 Michał Kędroń KS Raszyn 1
72 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
73 Konrad Izdebski Unia Warszawa 1
74 Piotr Ćwik KS Raszyn 1
75 Patryk Jakubczyk Znicz II Pruszków 1
76 Moatasem Aziz Józefovia Józefów 1
77 Andrei Karbovski Józefovia Józefów 1
78 Martin Klabník Radomiak II Radom 1
79 Damian Nowak Radomiak II Radom 1
80 Marek Pawłowski MKS Piaseczno 1
81 Adrian Łukawski Żyrardowianka Żyrardów 1
82 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 1
83 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 1
84 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
85 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
86 Adrian Zarzecki Victoria Sulejówek 1
87 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 1
88 Jakub Stępień Znicz II Pruszków 1
89 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 1
90 Jakub Gnoiński Unia Warszawa 1
91 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
92 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
93 Sebastian Szewczyk KS Raszyn 1
94 Krystian Tabara Znicz II Pruszków 1
95 Dawid Jankiewicz Unia Warszawa 1
96 Łukasz Pakos Żyrardowianka Żyrardów 1
97 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
98 Grzegorz Seremak KS Warka 1
99 Kamil Kucharski Mszczonowianka Mszczonów 1
100 Jakub Dutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
101 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
102 Hubert Świder Wilga Garwolin 1
103 Mykhailo Koriahznov Mazur Karczew 1
104 Daniel Żurawski Mazur Karczew 1
105 Maciej Górski Radomiak II Radom 1
106 Adrian Schamlewski Żyrardowianka Żyrardów 1
107 Paweł Bylak KS Warka 1
108 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
109 Clement Sihle Qwabe Oskar Przysucha 1
110 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 1
111 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
112 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
113 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 1