IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 45 15 0 1 58 9 49
2 Błonianka Błonie 17 38 12 2 3 42 16 26
3 Pilica Białobrzegi 16 35 11 2 3 51 17 34
4 Oskar Przysucha 16 34 11 1 4 36 18 18
5 MKS Piaseczno 16 28 9 1 6 38 27 11
6 Mszczonowianka Mszczonów 16 26 8 2 6 36 23 13
7 Energia Kozienice 16 24 7 3 6 24 25 -1
8 Mazur Karczew 16 23 7 2 7 27 27 0
9 Wilga Garwolin 16 23 7 2 7 25 33 -8
10 Radomiak II Radom 16 21 6 3 7 29 35 -6
11 KS Raszyn 17 18 5 3 9 23 39 -16
12 Sparta Jazgarzew 16 17 5 2 9 19 35 -16
13 LKS Promna 16 16 4 4 8 15 29 -14
14 Znicz II Pruszków 16 13 4 1 11 20 22 -2
15 Orzeł Unin 16 11 3 2 11 20 47 -27
16 Perła Złotokłos 16 0 0 0 16 2 63 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 24 8 0 0 30 5 25
2 Błonianka Błonie 8 20 6 2 0 21 6 15
3 Pilica Białobrzegi 9 19 6 1 2 35 7 28
4 Oskar Przysucha 9 19 6 1 2 26 12 14
5 Mazur Karczew 9 14 4 2 3 17 14 3
6 MKS Piaseczno 9 13 4 1 4 16 14 2
7 Radomiak II Radom 5 13 4 1 0 17 3 14
8 Mszczonowianka Mszczonów 7 11 3 2 2 14 8 6
9 Wilga Garwolin 9 10 3 1 5 12 24 -12
10 Sparta Jazgarzew 8 10 3 1 4 11 15 -4
11 KS Raszyn 8 9 3 0 5 12 16 -4
12 Znicz II Pruszków 8 9 3 0 5 12 9 3
13 Orzeł Unin 8 9 3 0 5 15 19 -4
14 LKS Promna 8 8 2 2 4 7 11 -4
15 Energia Kozienice 8 7 2 1 5 10 17 -7
16 Perła Złotokłos 8 0 0 0 8 2 28 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 21 7 0 1 28 4 24
2 Błonianka Błonie 9 18 6 0 3 21 10 11
3 Energia Kozienice 8 17 5 2 1 14 8 6
4 Pilica Białobrzegi 7 16 5 1 1 16 10 6
5 Oskar Przysucha 7 15 5 0 2 10 6 4
6 MKS Piaseczno 7 15 5 0 2 22 13 9
7 Mszczonowianka Mszczonów 9 15 5 0 4 22 15 7
8 Wilga Garwolin 7 13 4 1 2 13 9 4
9 Mazur Karczew 7 9 3 0 4 10 13 -3
10 KS Raszyn 9 9 2 3 4 11 23 -12
11 Radomiak II Radom 11 8 2 2 7 12 32 -20
12 LKS Promna 8 8 2 2 4 8 18 -10
13 Sparta Jazgarzew 8 7 2 1 5 8 20 -12
14 Znicz II Pruszków 8 4 1 1 6 8 13 -5
15 Orzeł Unin 8 2 0 2 6 5 28 -23
16 Perła Złotokłos 8 0 0 0 8 0 35 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Oskar Przysucha

Gospodarze Wynik Goście Data
Oskar Przysucha 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 3 listopada 2018
Mazur Karczew 3 - 1 Oskar Przysucha 27 października 2018
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Oskar Przysucha 9 czerwca 2018
Oskar Przysucha 0 - 1 Mazur Karczew 21 kwietnia 2018
Oskar Przysucha 4 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 4 listopada 2017
Mazur Karczew 1 - 1 Oskar Przysucha 9 września 2017
Oskar Przysucha 0 - 2 Mazur Karczew 17 czerwca 2017
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 0 Oskar Przysucha 10 czerwca 2017
Mazur Karczew 1 - 1 Oskar Przysucha 19 listopada 2016
Oskar Przysucha 2 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 12 listopada 2016
Oskar Przysucha 5 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 13 czerwca 2015
Mazur Karczew 5 - 1 Oskar Przysucha 7 marca 2015
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 1 Oskar Przysucha 8 listopada 2014
Oskar Przysucha 2 - 1 Mazur Karczew 15 sierpnia 2014
Oskar Przysucha 0 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 28 maja 2014
Mszczonowianka Mszczonów 6 - 1 Oskar Przysucha 12 października 2013

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 16
2 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 15
3 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14
4 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 12
5 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 11
6 Marcin Raszka Mazur Karczew 11
7 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10
8 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 10
9 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 9
10 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 9
11 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 9
12 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
13 Mateusz Białek Mszczonowianka Mszczonów 7
14 Marcin Bawolik MKS Piaseczno 7
15 Jakub Rolinc Radomiak II Radom 7
16 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 6
17 Piotr Talar Wilga Garwolin 6
18 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
19 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 6
20 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 6
21 Daniel Ciupiński Energia Kozienice 6
22 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 6
23 Michał Prażuch KS Raszyn 6
24 Bartłomiej Bobowski Sparta Jazgarzew 5
25 Krystian Parzyszek Orzeł Unin 5
26 Eugeniusz Kołodziejczyk Energia Kozienice 5
27 Sylwester Patejuk KS Raszyn 5
28 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 5
29 Bartłomiej Madej Oskar Przysucha 5
30 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 5
31 Piotr Winsztal Radomiak II Radom 5
32 Karol Hodowany Radomiak II Radom 4
33 Mateusz Keller Sparta Jazgarzew 4
34 Kamil Matulka MKS Piaseczno 4
35 Bartłomiej Książek Energia Kozienice 4
36 Mateusz Kinast Znicz II Pruszków 4
37 Bartłomiej Sitarek Orzeł Unin 4
38 Kamil Oparcik LKS Promna 4
39 Kamil Gałązka Mazur Karczew 4
40 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
41 Mikołaj Szymański Znicz II Pruszków 3
42 Maciej Pietraszek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
43 Karol Podliński Znicz II Pruszków 3
44 Kamil Kudelski KS Raszyn 3
45 Kacper Siudak Sparta Jazgarzew 3
46 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
47 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
48 Tomasz Janiszewski Pilica Białobrzegi 3
49 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
50 Mateusz Zawisza LKS Promna 2
51 Michał Orłowski LKS Promna 2
52 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 2
53 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
54 Michał Kędroń KS Raszyn 2
55 Maciej Pieczyński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
56 Jakub Piotrzkowicz Mazur Karczew 2
57 Kamil Hernik Mazur Karczew 2
58 Patryk Strus Pilica Białobrzegi 2
59 Kamil Michalczyk Orzeł Unin 2
60 Piotr Dąbrowski LKS Promna 2
61 Marcel Grot Energia Kozienice 2
62 Rafał Popis KS Raszyn 2
63 Mateusz Pielak Mazur Karczew 2
64 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 2
65 Daniel Dylewski Mszczonowianka Mszczonów 2
66 Konstantyn Ślęzak MKS Piaseczno 2
67 Filip Kacperkiewicz LKS Promna 2
68 Radosław Bartosiewicz Błonianka Błonie 2
69 Kacper Kozikowski Wilga Garwolin 2
70 Kacper Kowalski Orzeł Unin 2
71 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
72 Rafał Stróżka Pilica Białobrzegi 2
73 Dariusz Osica Orzeł Unin 2
74 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
75 Patryk Osiak Energia Kozienice 2
76 Michał Janik Pilica Białobrzegi 2
77 Tomasz Doliński MKS Piaseczno 2
78 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 2
79 Karol Zawadka Wilga Garwolin 2
80 Adrian Nowosadko Radomiak II Radom 2
81 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
82 Jakub Pasik Mazur Karczew 1
83 Jan Imiołek Radomiak II Radom 1
84 Michał Lament Energia Kozienice 1
85 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 1
86 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
87 Maciej Kencel Pilica Białobrzegi 1
88 Tomasz Chałas Znicz II Pruszków 1
89 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
90 Szymon Więckowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
91 Cezary Zieliński Oskar Przysucha 1
92 Mateusz Gromski LKS Promna 1
93 Karol Szelągowicz Sparta Jazgarzew 1
94 Marcel Mich Sparta Jazgarzew 1
95 Jakub Mazurek Sparta Jazgarzew 1
96 Mychajło Koriażnow Mazur Karczew 1
97 Jakub Sosnowski Mszczonowianka Mszczonów 1
98 Kacper Łoś Błonianka Błonie 1
99 Dominik Staluszka Mazur Karczew 1
100 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
101 Adrian Rybak Znicz II Pruszków 1
102 Dylan Cetra MKS Piaseczno 1
103 Łukasz Korgul Orzeł Unin 1
104 Maciej Pater Błonianka Błonie 1
105 Czarek Majchrzak Mszczonowianka Mszczonów 1
106 Michał Zalewski Mszczonowianka Mszczonów 1
107 Jakub Piekut Mazur Karczew 1
108 Michał Wasilewski Energia Kozienice 1
109 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
110 Bartłomiej Janiszewski Pilica Białobrzegi 1
111 brak brak Oskar Przysucha 1
112 Patryk Siekierko KS Raszyn 1
113 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 1
114 Piotr Celiński Mazur Karczew 1
115 Piotr Wielgosz Orzeł Unin 1
116 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
117 Cezary Michalak MKS Piaseczno 1
118 Szymon Rękawek Wilga Garwolin 1
119 Łukasz Puciłowski Wilga Garwolin 1
120 George Enow Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
121 Jakub Zagórski Znicz II Pruszków 1
122 Kacper Wiatrak Radomiak II Radom 1
123 Patryk Mikita Radomiak II Radom 1
124 Karol Kucharski Radomiak II Radom 1
125 Kamil Stencel Błonianka Błonie 1
126 Mateusz Jaworski Pilica Białobrzegi 1
127 Marcin Bykowski LKS Promna 1
128 Rafał Gil LKS Promna 1
129 Łukasz Grochala Perła Złotokłos 1
130 Michał Trzaskowski Mazur Karczew 1
131 Maciej Machalski Znicz II Pruszków 1
132 Arkadiusz Pyrka Znicz II Pruszków 1
133 Oskar Markiewicz Radomiak II Radom 1
134 Jerzy Fiszer KS Raszyn 1
135 Maciej Wójcik Sparta Jazgarzew 1
136 Dominik Bartnik Błonianka Błonie 1
137 Rafał Gil LKS Promna 1
138 Sebastian Adamczyk Perła Złotokłos 1
139 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
140 Tomasz Ćwil Sparta Jazgarzew 1
141 Damian Szcześniak Orzeł Unin 1
142 Dariusz Drożdż Orzeł Unin 1
143 Damian Matysiak Orzeł Unin 1
144 Simón Colina Radomiak II Radom 1
145 Franciszek Ratajczyk Znicz II Pruszków 1
146 Mariusz Baranowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
147 Edgar Lech KS Raszyn 1
148 Paweł Pyra Wilga Garwolin 1
149 Sebastian Pryciak LKS Promna 1
150 Norbert Jędrzejczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
151 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 1
152 Sebastian Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
153 Olaf Kubat Sparta Jazgarzew 1
154 Zurab Aludauri Sparta Jazgarzew 1
155 Łukasz Pietroń Radomiak II Radom 1
156 Patryk Kisiel Wilga Garwolin 1
157 Mikolaj Gola Wilga Garwolin 1
158 Mateusz Wójcik Energia Kozienice 1
159 Hubert Strzelczyk Energia Kozienice 1
160 Konrad Wojtkiewicz MKS Piaseczno 1